Práce Číšníci a servírky Jihomoravský kraj Hotel Slovan a.s. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Číšníci a servírky

Nabídky výhradně mailem na adresu : hotel (at) hotelslovan.cz Poznámka k volnému místu: Obsluha hostů, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Minimální plat: 11000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Hotel Slovan a.s.

Forma kontaktu: Ing. Bernatík

Job krátký popis: Číšníci a servírky

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent/ka obchodu - koordinátor/ka servisu POUZE PRO OZP, Všeobecní administrativní pracovníci - 9000 - 15000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
POUZE PRO OZP V případě zájmu zašlete prosím svůj životopis s kontaktními údaji na e-mail: info (at) 4heat.cz Požadavky: SOU/SŠ elektro, znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet), výhodou praxe
4heat s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Čalouníci a příbuzní pracovníci - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Čalouníci a pracovníci v příbuzných oborech
vyučen v oboru, popř. praxe výhodou, měření stříhání, řezání materiálů, useň, potahové látky, vázání pružin, práce s africkou trávou, inf.
Michal Holásek - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Hotel Courtyard by Marriott Prague Airport, Praha 6 Mezinárodní hotel na letišti Václava Havla v Praze hledá čísníka / servírku. Je nutná komunikativní
Hotel Operations Europort s.r.o. - 2016-04-27 - Hlavní město Praha

Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Jaroslav Koptík - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

(ND) - Číšník / servírka Požadavky: praxe v oboru min. 1/2 roku, samostatnost, flexibilita, příjemné vystupování Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail, do
SUSHI_MIOMI s.r.o. - 2016-06-27 - Zlínský kraj

Dopravní dispečeři - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
Nevolat, nechodit, pouze zaslat životopis na e-mail: josef.chenicek (at) pharmos.cz Požadované dovednosti: znalost práce s PC, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, pečlivost a rychlost, obsluha VZV, čistý
PHARMOS, a.s. - 2016-02-22 - Jihomoravský kraj

Elektrikář - instalatér, Stavební a provozní elektrikáři - 20000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
První kontakt: telefonicky od 8,00-15,00 e-mailem: sssvoboda (at) volny.cz Min. vyučen elektrikář, elektrikář+instalatér výhodou, vyhl.50, praxe v oboru, ŘP sk. B. Bezúhonnost, pracovitost, slušné vystupování,
Servisní služby Svoboda, spol. s r.o. - 2016-03-19 - Jihomoravský kraj

Ergoterapeut/ka, Ergoterapeuti se specializací - 13570 - 24020 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou, vyšší odborné nebo VŠ, obor ergoterapeut podle z.č.96/2004 Sb, osvědčení o způsobilosti k výkonu praxe ergoterapeuta
Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Farmaceuti - 25000 - CZK měsíčně

Farmaceuti

Rent-Pharm,a.s. - 2016-03-18 - Jihomoravský kraj

Laboratorní technik, Laboratorní pracovníci - 20000 - CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
Požadavek na pracovní místo LentiKat´s a.s. Laboratorní technik Vaše poslání: Stanete se členem týmu progresivní společnosti LentiKat´s
LentiKat´s a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

LESNÍ MECHANIZÁTOR, Kvalifikovaní pracovníci pro těžbu dřeva - 14000 - CZK měsíčně

Kvalifikovaní pracovníci v lesnictví a příbuzných oborech
1.4./29.2./4.1./19.11./24.8.2015 - práce s motorovou pilou. I základní vzdělání, vhodné i pro absolventy. ŘP sk. B a T, oprávnění na motorovou
LESFA s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

montážní dělník - pouze pro OZP, Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení - 7500 - 9000 CZK měsíčně

Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení
Požadované dovednosti Manuální zručnost Poznámka k volnému místu: Jednoduchá, drobná ruční montáž komponentů. Práce je
META-PYRO, s.r.o. - 2016-02-22 - Jihomoravský kraj

obsluha stroje, Obsluha stacionárních strojů a zařízení - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení
Pracoviště: Kovodělská 92, 696 85 Moravský Písek. Obsluha vícevřetenových automatů, kontrola. Stravenky, penzijní pojištění, živnotní pojištění. Kontakt na mail: daniela.cejkova (at) schmolz-bickenbach.cz
SCHMOLZ + BICKENBACH s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ, Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení - 15000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
22.6/24.2.2016 - opravy zemědělských strojů popřípadě osobních automobilů, vyučen v oboru, jednosměnný provoz (7.30-16.00), praxe výhodou, kontakt. p. Fabičovic,
Zdeněk Fabičovic - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

Pokladní v Gastrocentru, Pokladníci v prodejnách - 12100 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Popis práce: vedení pokladny, obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb (stravenkami). Zpracování podkladů pro zpracování tržeb. Zodpovědnost za doplňkový
STAEG Facility, spol. s r.o. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

Pokrývači - 16000 - 18000 CZK měsíčně

Pokrývači
veškeré pokrývačské práce, různorodá krytina, práce ve výškách, vyučen může i absolvent, u nevyčených min. 5 let praxe, práce na okr. Znojmo, doprava na stavby zajištěna,
Petr Homolka - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

pomocník tiskaře, Tiskaři - 15000 - CZK měsíčně

Tiskaři
Pracovní náplň: •navážení materiálů určených k tisku pomocí manipulačních strojů •údržba a očista tiskařských strojů •ruční manipulace s materiálem Požadujeme:
NOVATISK, akciová společnost - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

POMOCNÍK(CE) V KUCHYNI, Pomocní kuchaři - 9520 - 12830 CZK měsíčně

23.5.2016/ vyučen, obor vzdělání není rozhodující, praxe 5 let. Pomocné práce v kuchyni, výroba polévek a příloh k hlavním jídlům. Nutný potravinářský
Nemocnice Hustopeče, příspěvková organizace - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

Pomocný dělník strojírenský, Pomocní dělníci ve výrobě - 96 - 96 CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Společnost DI Industrial spol.s.r.o. hledá nového kolegu na pozici Přípravář před lakem. Co bude Vaší náplní? -maskování před lakem -broušení, kytování, tmelení
DI industrial spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

řidič/ka dodávkového vozidla do 3,5 t, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - 14000 - 25000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Pracoviště: Kyjov, Václava Bzeneckého 1391/3, 697 01 Kyjov. Jedná se o práci řidiče/čky dodávky skupiny B. Rozvozy zboží v rámci celé ČR a
Autopark Kyjov s.r.o. - 2016-04-27 - Jihomoravský kraj

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 15000 - CZK měsíčně

2.9.2016 - řízení nákladního vozidla. Min. vyučen, obor automechanik výhodou - ne podmínkou, praxe 5 let, ŘP sk. C, karta do digitálního tachografu,
TLAK SMOLÍK s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Řidič osobního automobilu na rozvoz drobného propagačního materiálu, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 10900 - CZK měsíčně

Do společnosti Prosperity Financial Services s.r.o. hledáme řidiče osobního automobilu na rozvoz drobného propagačního materiálu mezi pobočkami. Požadujeme praxi
Ladislav Přibyl - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Skladník, Úředníci ve skladech - 18000 - CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
První kontakt telefonicky (Po-Pá 8:30-15:30hod.) nebo osobně pracovní dny 11-15 hod. v místě výkonu práce. Nástup ihned - vítáno VZV, ŘP sk B Vychystávání zboží
INTERDRINKS, s.r.o. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

Strojní inženýr konstruktér, Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Strojní inženýři
Náplň práce: - podpora výzkumu a vývoje divize aplikačních inženýrů - práce v konstrukčních a modelačních programech, matematické modelování - provádění
Daido Metal Co., Ltd. - organizační složka, The European Technical Center - 2016-05-19 - Jihomoravský kraj

SVÁŘEČ - OPERÁTOR SVAŘOVACÍCH AUTOMATŮ, Svářeči - 18500 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
10.2.2016/ aktualizace/9.1.2016/ vyučen - technický obor vzdělání Obsluha svařovacích automatů, ruční svařování kovových výrobků, manipulace s výrobky. Základní
Frauenthal Automotive Hustopeče s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

TRUHLÁŘ, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
23.6/18.4.2016 - schopnost práce s masívním dřevem, vyučen v oboru výhodou - není podmínkou, nutná praxe, jednosměnný provoz, kontakt: p. Laštovka,
Truhlářství J +J s.r.o. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

údržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 12690 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
ARMÁDA SPÁSY V ČESKÉ REPUBLICE, z.s. Centrum sociálních služeb Josefa Korbela, Mlýnská 25, Brno hledá vhodného kandidáta na pozici
Armáda spásy v České republice, z.s. - 2016-02-18 - Jihomoravský kraj

Uklizeč/ka - pouze pro OZP, Ostatní uklízeči a pomocníci - 7350 - 8820 CZK měsíčně

Poznámka k volnému místu: Místo je vyhrazeno pouze pro OZP Přijmeme pracovníka na hlavní pracovní poměr (zkrácený úvazek) na úklid
SLUŽBY JS s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní) - 8500 - 13000 CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní)

Ing. Irena Provazníková - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj

Uklízečka, uklízeč POUZE OZP, Ostatní uklízeči a pomocníci - 9000 - CZK měsíčně

Společnost GSUS a.s. je úklidová společnost s celorepublikovou působností. Zabývá se úklidovými pracemi všeho druhu, hlavně strojovým a ručním
GSUS absolutní čistota a.s. - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj