Práce Číšníci a servírky Jihomoravský kraj SOREKA s. r. o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Číšníci a servírky

Popis práce: pracoviště Zakřany 72, 664 84

Minimální plat: 14000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: SOREKA s. r. o.

Forma kontaktu: Dobromila Rázková, jednatel

Job krátký popis: Číšníci a servírky

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

asistent/ka, účetní, Odborní asistenti v administrativě - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Požadované dovednosti SŠ SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru - uživatelská znalost práce na PC - praktická znalost podvojného účetnictví - práce v účetním
KOFROŇ PRODUCTION & ADVERTISING s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

barman/ka, Barmani - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Barmani

Topida s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Kadeřníci - 7000 - 20000 CZK měsíčně

Kadeřníci

Štefan Šubrt - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Ostatní uklízeči a pomocníci - 9900 - CZK měsíčně

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ Práce v nemocničním prostředí v Brně. Požadujeme dobrý zdravotní stav. Zájemci se dostaví ve Stř
TERSTAV, družstvo - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13000 - CZK měsíčně

Školní jídelna Brno,Horní 16,příspěvková organizace - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

Montážní dělník/dělnice POUZE PRO OZP (chráněná dílna), Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - 9300 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Jsme chráněná dílna a pracovní místo je vyhrazené chráněné pracovní místo. Jde o velmi variabilní práci, máčení stříhání, práce
BD - TOVA, s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

montážní dělník - práce na CNC, Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
Zaměstnavatele kontaktujte telefonicky (7-13), emailem. Pro zdravé i zdravotně hendikepované Práce v chráněné pracovní dílně dvousměnný provoz
K - CONSULT plus, s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

obsluha galvanické linky, Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - 16500 - CZK měsíčně

Obsluha zařízení na povrchovou úpravu kovů
Náplň práce: Obsluha galvanické linky, zakládání desek do závěsů. Provádění údržby zařízení a doplňování chemických lázní. Obsluha
Gatema s.r.o. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

Obsluha pračky, sušičky, planomat, Manipulační dělníci ve výrobě - 1 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Pracovní pozice: Obsluha pračky, sušičky, planomat Pracovní doba: od 6:00 hod. do 14:30 hod. Možnost úpravy pracovní doby z důvodu dojíždění, péče o dítě apod. Nástup 75,- Kč/hod.
Duo Moda, spol. s r. o. - 2016-02-26 - Jihomoravský kraj

pouze pro OZP, Vrátní - 10000 - 13000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Pouze pro osoby v invalidním důchodě. Vhodné spíše pro muže Hodinová mzda 100 Kč Nástup po dohodě ihned *Benefity: stravné, ošatné, služební.mobil s neomezeným voláním
GUARD SERVIS s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Pracovník/ce úklidu - prac. Tišnov, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 2000 - CZK měsíčně

POZICE: ÚKLID KANCELÁŘÍ. PRACOVIŠTĚ: WÁGNEROVA 1542, TIŠNOV 666 01 Informace o pracovním místě: Pravidelný úklid kanceláří -
FORCORP Human Resources spol. s r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Pracovník/ce v dětském koutku , Ostatní pracovníci péče o děti v mimoškolských zařízeních - 12000 - CZK měsíčně

Pracovníci pečující o děti
Požadované dovednosti Příjemné vystupování, dobrá pracovní morálka, bezúhonnost, aktivní přístup k dětem , samostatnost, kreativita Dozor v dětském koutku, práce
ALLTOYS, spol s r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Produkční, Produkční - 15000 - 19000 CZK měsíčně

Filmoví, divadelní a příbuzní režiséři a producenti
pracoviště Hrušovany u Brna Požadujeme: - vzdělání SŠ/VŠ - orientace v oblasti tisku, polygrafie, technické obory vítána - dobré komunikační a prezentační
3dot a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Řidič/ka trolejbusu, Řidiči trolejbusů - 21000 - 24000 CZK měsíčně

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají

Dopravní podnik města Brna,a.s. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

Řidič MKD - STŘÍDAČ, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 45000 - CZK měsíčně

Nabízíme seriózní jednání, profesionální přístup, moderní vozový park Mercedes, MAN. Požadavky: ŘP sk.C, E, profesní
Plachetka a spol., spol. s r.o. - 2016-04-26 - Jihomoravský kraj

Řidič nákladního automobilu v zahraniční dopravě (TIR), Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 30000 - 55000 CZK měsíčně

Přijmeme řidiče na "KLASICKOU" MKD i na „ROZVOZ NÁBYTKU“ sk. C+E. Praxe a základní znalost němčiny vhodná není však podmínkou. Školení
ČSAD Brno - Černovice, a.s. - 2016-02-22 - Jihomoravský kraj

řidič, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 25000 - CZK měsíčně

První kontakt telefonicky nebo emailem. Hledáme řidiče na CZ-SK, řidičský průkaz sk. C, každý den doma Místo výkonu práce: LukaSped, Nádražní
LukaSped s.r.o. - 2016-05-11 - Jihomoravský kraj

ŘIDIČ VZV - SKLADNÍK, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 13000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
22.8.2016 - práce ve skladu a řízení VZV. I základní vzdělání, praxe s řízením VZV, platné oprávnění na řízení VZV, flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost.
SOLIRA Company s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

směnový výrobní mistr/ová , Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - 21000 - 24000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Pracoviště: Městečko 560, 696 32 Ždánice. Součástí trvalého pracovního poměru je řízení chodu zakázek a práce s deskovým materiálem plexiskla a polykarbonátu.
AZ Plastik,spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Soustružník - obráběč kovu, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 20000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Ing. Vladimíra Rumlenová - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 14000 - CZK měsíčně

Nabízíme pracovní pozici strážný/á v obchodních domech v lokalitě Mikulov. Požadujeme spolehlivost, výpis z rejstříků trestů. Nabízíme možnost profesního i platového
Alsupa, s.r.o. - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

Strážný, strážný-psovod, Pracovníci ostrahy, strážní - 10000 - CZK měsíčně

VYHRAZENO PRO OZP Požadavky: vzdělání ZŠ nebo vyučení, odpovědnost a bezúhonnost, kurz strážného není podmínkou Popis práce: ostraha objektů a průmyslových podniků v okolí
AGEN-CE, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Strojírenský dělník/ce, Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - 100 - CZK za hodinu

Požadujeme: -vyučení ve strojírenském oboru -praxe ve strojírenském provozu výhodou -základy práce na PC -zručnost, samostatnost, zodpovědnost -fyzickou zdatnost a zdravotní stav umožňující
Jihomoravská armaturka spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Technik - vedoucí stavební čety, Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví - 17000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví
První kontaktz e-mailem: podpora (at) htbohemia.cz Hledáme pracovníka na pozici vedoucího stavební čety. Podmínka, výborná znalost českého -
HT Bohemia s.r.o. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

TRUHLÁŘ, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
8.3.2016/ Samostatný truhlář, zkušenost s výrobou oken: zdvojených, eurooken, špaletových. Práce s laminem, masivem. Výhody: možnost ubytování
Vojtěch Vymyslický - 2016-03-12 - Jihomoravský kraj

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 12000 - CZK měsíčně

práce v truhlárně, zaučen nebo vyučen truhlář výhodou, znalost čtení výkresů, manipulační práce i práce pomocné, zakázková
DŘEVOTVAR, výrobní družstvo Znojmo - 2016-03-05 - Jihomoravský kraj

Úklidový pracovník POUZE PRO OZP, Ostatní uklízeči a pomocníci - 65 - 75 CZK za hodinu

Vyhrazeno pro OZP, úklid bytových domů, zkrácený pracovní úvazek až 20 hodin/týden, tel. kontakt denně od 7:00 do 12:00 hodin pí. Dana Bartošková,
Mechanika Prostějov 97, družstvo - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

uklízeč/ka, Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech - 8265 - CZK měsíčně

Pracoviště: Sídliště Za Stadionem 1224/27, 697 01 Kyjov. Náplň práce: úklid, převlékání a praní lůžkovin, úklid a údržba školní
Mateřská škola Za Stadionem, příspěvková organizace města Kyjova - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech - 9900 - 10200 CZK měsíčně

Toladi, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj