Práce ČÍŠNÍCI/SERVÍRKY, Číšníci a servírky Zlínský kraj Hotel EROPLÁN, a.s. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: ČÍŠNÍCI/SERVÍRKY, Číšníci a servírky

ČÍŠNÍCI/SERVÍRKY POŽADUJEME: vyučení v oboru + praxi v oboru, jazykové znalosti. PRVNÍ KONTAKT: kontakt 724 301 431, e-mail: petra (at) betexsro.cz ověřeno 2.11.2015

Minimální plat: 150

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Hotel EROPLÁN, a.s.

Forma kontaktu: Petra Jakešová

Job krátký popis: Číšníci a servírky

Země: Česká republika

Kraj: Zlínský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativní prácovník/ce - účetní, Odborní asistenti v administrativě - 15000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Pracoviště Roštění - objednávky, fakturace - SŠ vzdělání, odborná znalost práce na PC, ŘP sk. B výhodou - kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:00 hod.), příp. své písemné
AGRODRUŽSTVO ROŠTĚNÍ, družstvo - 2016-04-12 - Zlínský kraj

automechanik nákladních automobilů, Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

AG TRANSPORT, s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Elektrikáři, Elektromechanici - 1 - CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
ELEKTRIKÁŘI - místo výkonu Jasenná 353 Požadujeme: ŘP sk.B, zapojování elektro rozvaděčů, elektro instalace, znalost AJ, časté služební cesty do zahraničí, manuální
K.STROJ s.r.o. - 2016-04-18 - Zlínský kraj

hlavní účetní, Hlavní účetní - 25000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Vedení a zpracování úč. spol. od prvotních dokladů až po DPH,daně a závěrkové práce(pokladna, banka,faktura,DPH,daň. přiznání,zpracování finančních výkazů,jednání
EUROPE 1 STEEL s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Lisař/ka - dokončovací práce, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - 11000 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Začišťování výlisků, odebírání výlisků od lisu, kontrola výlisků, montážní práce. Příspěvek na dopravu a stravné.
FORMIKA, s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Manažer Marketingu , Specialisté v oblasti marketingu - 22000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu
Pracoviště Kroměříž - Analýza prodeje trhu a monitoring trhu, Spolupráce na tvorbě marketingového a obchodního plánu, vyhledávání příležitostí na trhu, tvorba marketingové
WALMAG MAGNETICS s.r.o. - 2016-05-02 - Zlínský kraj

MANIPULANT, Ruční baliči - 15000 - 16500 CZK měsíčně

Ruční baliči
Hledáme fyzicky zdatné uchazeče na pozici Manipulant. Náplní práce je: * Manipulace s materiály a hotovými výrobky * Ukládání zboží na palety * Příprava obalového
Podravka - Lagris, a. s. - 2016-09-10 - Zlínský kraj

Mistři ve výrobě, Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - 16000 - 25000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

Active Colour s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Obchodníci pro německy a rakouský trh, Obchodní zástupci - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Požadavky: samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita, zodpovědnost, komunikativnost, znalost MS Office (především MS Excel), znalost NJ na komunikativní úrovni, znalost AJ výhodou, praxe na obdobné pozici
STP fittings s.r.o. - 2016-04-12 - Zlínský kraj

Odborný prodavač odd. bydlení (elektro) a odd. zahrada, , Prodavači smíšeného zboží - 13000 - CZK měsíčně

Jedno volné místo v odd. bydlení (elektro) a jedno volné místo v odd. zahrada. Vyučení + praxe v oboru výhodou, velmi dobrý zdravotní stav, loajalita, spolehlivost, aktivní přístup,
UNI HOBBY, a.s. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Pomocní kuchaři, kuchaři, Pomocní kuchaři - 15000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Miroslav Pobořil - 2016-05-19 - Zlínský kraj

pomocný stavební dělník, Dělníci v oblasti výstavby budov - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov
Pracoviště dle zakázek v rámci ČR - práce přes zimu zajištěna - vzdělání není rozhodující, firma zapracuje, ŘP B výhodou, PD - Po-Čt - víkendy volné, doba určitá
Milan Hrůša - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Pracovníci pro styk s Německem, Řídící pracovníci v oblasti obchodu - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
Hlásí se pouze zájemci s vynikající znalostí německého jazyka, výborná znalost PC, pobyt v zahraničí výhodou Náplň
Artline corporation s.r.o. - 2016-06-09 - Zlínský kraj

Pracovník Call Centra - obchodník, Prodejci po telefonu - 12000 - 12000 CZK měsíčně

Prodejci po telefonu
Jazyková škola hledá pracovníka na pozici v call centru - obchodník Požadujeme: aktivní znalost metodiky výuky jazykových škol, odvaha, schopnost vcítit se do klienta a odhadnout, jak s ním
Mgr. Pavel Knot - 2016-05-15 - Zlínský kraj

pracovník/pracovnice skladu, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
příjem, příprava, kompletizace a expedice zboží, práce i fyzicky namáhá (vhodná spíše pro muže), spolehlivost, pracovitost, organizační schopnosti, plný pracovní úvazek,
ČERVINKA - CZECH REPUBLIC s.r.o. - 2016-09-10 - Zlínský kraj

prodavač/ka oděvů, Prodavači v prodejnách - 12100 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Libuše Bartošová - 2016-07-15 - Zlínský kraj

Provozní zámečníci, Provozní zámečníci, údržbáři - 100 - CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
PROVOZNÍ ZÁMEČNÍCI Náplň práce: zámečnické, instalatérské práce, údržba strojů a zařízení, základní
Crystalex CZ, s.r.o. - 2016-07-28 - Zlínský kraj

Recepční, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 13000 - 14000 CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
První kontaktní osoba ve firmě, přepojování telefonátů, organizování pošty, uvádění firemních hostů a péče o ně, administrativní zabezpečení chodu recepce,
Hamé s.r.o. - 2016-02-24 - Zlínský kraj

ŘIDIČ \"C\"+\"E\" - v regionu , Řidiči tahačů - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Pracoviště Holešov - rozvoz zboží na Holešovsku - vzdělání není rozhodující, ŘP C+E +profesní průkaz, zájem o práci, praxe v oboru
FialaTransport s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Šéfkuchař v hotelové restauraci, Šéfkuchaři v hotelových restauracích - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Šéfkuchaři a šéfcukráři
Požadujeme •Pracovitost, samostatnost, kreativitu •Dostatečnou praxi na obdobné pozici •příjemné vystupování, komunikativnost •znalost jazyka (Aj, Nj) výhodou Nabízíme •práci
Region, spol. s r.o. - 2016-03-11 - Zlínský kraj

Skladníci - distributoři zboží, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 14000 - 18000 CZK měsíčně

SKLADNÍCI - DISTRIBUTOŘI ZBOŽÍ Zaměstnavatel požaduje: fyzickou zdatnost, praxe s manipulačními vozíky výhodou Náplň práce: Denní příjem rychloobrátkového zboží.
VA & JA TABÁK, s.r.o. - 2016-05-20 - Zlínský kraj

Skladník dělník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16000 - 16500 CZK měsíčně

Požadujeme : - vzdělání s maturitou tech.směru (není podmínkou) - VZV - vazačské a jeřábnické oprávnění - ŘP sk. "B" - aktivní řidič - dobrý zdravotní
INPO, spol. s r.o. - 2016-03-08 - Zlínský kraj

SKLADNÍK/SKLADNÍK - ŘIDIČ, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - CZK měsíčně

Skladník na skladu stavebnin, výdej zboží, příjem zboží, požadujeme dosažené zkušenosti s prací s VZV, není nutný platný průkaz VZV, ŘP sk. "C" velkou výhodou.
STAVMAT STAVEBNINY a.s. - 2016-04-22 - Zlínský kraj

Stavební dělníci, lešenáři, tesaři, zedník, řidiči sk. \"C\" výhodou, Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech
Požadavky: schopný, pracovitý, zodpovědný, chuť pracovat Výhody: stravenky, prémie Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail
RUDOLF lešení, s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Technologové, Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech - 20000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
TECHNOLOGOVÉ Náplň práce: Řízení technologických postupů při dekorací skla. Příprava surovin souvisejících se zušlechťováním
Crystalex CZ, s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

ÚČETNÍ, Účetní všeobecní - 20000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Výborná znalost: podvojné účetnictví - majetek, odběratelská fakturace, daně, závěrky, vedení pokladny, cenin, příprava podkladů pro audit, znalost statistických výkazů,
RUMPOLD UHB s.r.o. - 2016-03-14 - Zlínský kraj

Učitel/ka praktického vyučování s elektrotechnickým zaměřením, Učitelé praktického vyučování (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) - 21000 - CZK měsíčně

Lektoři dalšího vzdělávání
UČITEL/KA V PŘEDMĚTECH PRAKTICKÉHO VYUČOVÁNÍ S ELEKTROTECHNICKÝM ZAMĚŘENÍM Zaměstnavatel požaduje: Vyučení v oboru se zaměřením na elektro, strojnictví apod., SOŠ s maturitou stejného
Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhošťem - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Uklízeč v kancelářích, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 9200 - 9500 CZK měsíčně

ASTREMA, spol. s r. o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Vazač břemen, Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - 16000 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Náplň práce: Výběr vhodných druhů vázacích prostředků. Kontrola používaných vázacích prostředků. Vázání břemen. Přeprava a ukládání
KOMA MODULAR s.r.o. - 2016-03-07 - Zlínský kraj