Práce ČÍŠNÍK - SERVÍRKA - Blatiny, Číšníci a servírky Kraj Vysočina Pod Drátníkem s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
ČÍŠNÍK - SERVÍRKA - Blatiny, Číšníci a servírky

Hledáme číšníka nebo servírku na výpomoc do restaurace v penzionu www.poddratnikem.cz

Minimální plat: 80

Hodin týdně: 30

Jméno zaměstnavatele: Pod Drátníkem s.r.o.

Forma kontaktu: Ing. Adéla Skotáková

Job krátký popis: Číšníci a servírky

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativní pracovník/ce, Všeobecní administrativní pracovníci - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

EMKOMETER s.r.o. - 2016-05-02 - Kraj Vysočina

AUTOMECHANIK, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

AUTO Lukášek - servis s. r. o. - 2016-03-10 - Kraj Vysočina

automechanik / servisní technik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 15000 - 18500 CZK měsíčně

Car Holding s.r.o. - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 16000 - CZK měsíčně

Přijmeme číšníka/servírku do Grand hotelu Opera v Jaroměřicích nad Rokytnou, turnusové směny-dlouhý a krátký týden. Požadujeme kladný přístup k práci, flexibilitu
Grand HOTEL OPERA, s.r.o. - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

číšník / servírka, Číšníci a servírky - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Marie Dušková - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

dělník/ dělnice v potravinářské výrobě, Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků - 78 - CZK za hodinu

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
Jsme malá firma vyrábějící farmářské potraviny, hledáme spolupracovici/ spolupracovníka do výroby, požadujeme chuť pracovat, vztah k potravinám
Ježkův statek, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Dělník potravinářské výroby v pekárenství - misič, Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihava, Žižkova 111. Jedná se o odbornou profesi - mísení těst, na směny ranní a noční směnu. Požadujeme vyučení
LAPEK, a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

INSTALATÉR, TOPENÁŘ, Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

MEZLÍK, s.r.o. - 2016-03-24 - Kraj Vysočina

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 100 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce Radniční restaurace na Masarykově nám. 66/67 v Jihlavě. Požadujeme vyučení v oboru, předchozí praxi (pro šikovného kuchaře po vyučení není praxe nutná-zapracujeme),
FABES s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Kuchaři, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 11500 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

UNIVERSAL CENTER s.r.o. - 2016-02-18 - Kraj Vysočina

Manipulační dělník, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - 14500 - 19000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Náplň práce: obsluha manipulačních paletových vozíků, manipulace s polotovary a materiálem, nakládka hotových výrobků. Požadujeme: SOU, vlastní průkaz obsluhy motorových
I P C plast spol. s r. o. - 2016-03-31 - Kraj Vysočina

MONTÁŽNÍK PLASTOVÝCH OKEN, Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb) - 25000 - 25000 CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
Místo výkonu práce Polná, Resslova 1046. Požadujeme: •SOU stavební /popř. praxe ve stavebnictví či v oboru plastových oken výhodou/ •manuální
DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o. - 2016-03-12 - Kraj Vysočina

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Místo výkonu práce Jihlava, Komenského 32. Jsme společnost působící v oblasti dotací ze státních zdrojů a z prostředků EU především v oblasti školství. Působíme
Profi škola s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Operátor výroby, Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů - 67 - 77 CZK za hodinu

Montážní dělníci jinde neuvedení

MONITA s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, PEČOVATEL/KA - Bystřice nad Pernštejnem, Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče - 13500 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé v oblasti domácí péče
Náplň práce: - přímá práce s uživateli služby v jejich domácím prostředí - včetně vedení dokumentace Místo výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem a okolí
Diecézní charita Brno - 2016-05-19 - Kraj Vysočina

Prodavač/ka, Prodavači potravinářského zboží - 11000 - 15000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava. Hledáme šikovnou a spolehlivou prodavačku do prodejny se zdravou výživou. Nutný zájem o práci a zdravý životní styl. Požadujeme příjemné
STRADO s.r.o. - 2016-02-24 - Kraj Vysočina

Prodavač/ka zmrzliny, Stánkoví prodavači potravin (kromě rychlého občerstvení) - 65 - CZK za hodinu

Stánkoví prodavači potravin (kromě rychlého občerstvení)
Místo výkonu práce Jihlava, Romana Havelky 3 (prodejní stánek před HM Albert). Práce na DPP, nepravidelná prac. doba : 2 dny práce a 4 dny volna,
Radek Máj - 2016-03-10 - Kraj Vysočina

referent/ka fondů Evropské unie, Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 35000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
řízení projektu, podílení se na klíčových aktivitách projektu a zpracování výstupů projektu, znalost projektů EU a zkušenost s vedením týmu výhodou, Jiné
Domov ve Zboží, příspěvková organizace - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

Referent technické správy a podpory, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Systémoví administrátoři (správci systémů)
Náplní práce je základní technická a IT podpora zaměstnancům firmy, řešení problémů při obvyklých základních IT problémech, pomoc při správních činnostech
Dům zdraví spol. s r.o. - 2016-03-20 - Kraj Vysočina

samostatný pracovník obchodního oddělení, Obchodní referenti - 16000 - 32000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
- obchodování s přiděleným sortimentem - převážně plechové střešní krytiny, odvodnění střech, nerezový materiál, barevné kovy a hutní druhovýrobky - zajištění
Jaroslav Hejkal - KOVOSTAV - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Seřizovač vyfukovacích, vstřikovacích a vytlačovacích strojů - závod 2 Dalečín, Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

GAMA GROUP a.s. - 2016-05-13 - Kraj Vysočina

sociální pracovník,- ce, Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - 18000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona o sociálních službách (108/2006 Sb., § 110), trestní bezúhonnost, ŘP sk. B, ovládání PC, základní znalost legislativy zejména
FOKUS Vysočina - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

soustružník, obsluha CNC, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 17000 - 21000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Pracoviště Telč, výhodou vyučen v oboru obraběč kovů nebo mechanik seřizovač se zaměřením na CNC stroje, výhodou praxe ve strojírenství alespoň 1 rok náplň práce - obsluha CNC soustruhů (výměna
Telčská strojírenská, a.s. - 2016-05-28 - Kraj Vysočina

Stavební dělník, Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby - 1 - CZK za hodinu

Pracovní pozice: Stavební dělník. Požadavky: řidičský průkaz sk. B,vlastní doprava, manuálně zručný, jedná se o tesařské, sádrokartonářské
Petr Filoviat - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 10500 - 16000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Pracoviště Koselecké uzeniny, Kostelec u Jihlavy 60. Počadujeme časovou flexibilitu, základní znalost práce na PC, fyzickou zdatnost. 1. kontakt telefonicky pro sjednání osobní schůzky (v místě
ABAS IPS Management s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

SVÁŘEČ, Svářeči - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Náplň práce - příprava a čištění materiálu - údržba nástrojů a svařovacích přístrojů - řezání kovových materiálů na řezacích strojích
AUTOLIFT PRODUCTION s.r.o. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

TECHNICI V OBLASTI INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ, Technici provozu informačních a komunikačních technologií - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Technici provozu informačních a komunikačních technologií
Min. vzdělání vyučen + praxe, vhodné pouze pro OZP! Plný úvazek po zapracování. Základní znalost Windows 10 a starších verzí,
Chráněná dílna Třebíčsko s.r.o. - 2016-05-04 - Kraj Vysočina