Práce Číšník/Servírka, Číšníci a servírky Hlavní město Praha Kongresové centrum Praha, a.s. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Číšník/Servírka, Číšníci a servírky

Kongresové centrum Praha, a.s., restaurace Esprit v hotelu Holiday Inn Prague Congress Centre přijme do svého kolektivu servírku nebo číšníka se znalostí AJ. Náplň práce: - obsluha hostů - komunikace s hosty - samostatná práce - podílení se na větších akcích typu rauty, after party Požadujeme: - absolvent SHŠ nebo vyučení v oboru číšník - zájem o obor a chuť pracovat - příjemné vystupování - profesionalita, radost z obsluhy hostů - znalost AJ - znalost dalšího jazyka a praxe v oboru vítány Nabízíme: - práce v přátelském týmu a moderním prostředí - zázemí silné a stabilní společnosti - 5 týdnů dovolené - personální stravování - možnost cestování v rámci řetězce IHG za zvýhodněné zaměstnanecké ceny - možnost parkování v hotelových garážích za zvýhodněné ceny - roční příspěvek na obuv Životopisy posílejte, prosím, na e-mailovou adresu: tomas.oklestek (at) holidayinn.cz Kontaktní osoba: Tomáš Okleštěk Holiday Inn Prague Congress Centre Na Pankráci 1684/15 140 21 Praha 4 tel.: 296895979 , Dovolená navíc

Minimální plat: 18000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Kongresové centrum Praha, a.s.

Forma kontaktu: Tomáš Okleštěk

Job krátký popis: Číšníci a servírky

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

8332 Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 30000 - 40000 CZK měsíčně

VTV GLOBAL s.r.o. - 2016-03-23 - Hlavní město Praha

Asistent/ka služby Chráněné bydlení - pracovník v sociálních službách, Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Místo výkonu práce: Praha Prvotní kontakt: email - simankova (at) spolecnostduha.cz - zaslat svůj životopis a motivační dopis na uvedenou adresu.Uchazeči budou pozváni
Společnost DUHA , z.ú. - 2016-09-10 - Hlavní město Praha

asistent/ka stavebního dispečéra, Stavební technici provozní - 20000 - CZK měsíčně

Stavební technici
místo výkonu-Středočeský kraj Náplň práce: komunikace a koordinace řidičů na stavbách a kontrola jejich výkonů Požadavky : aktivní řidič, znalost práce na pc, řidičský průkaz
MUR PORTANT s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Bezpečnostní pracovník - kustod, Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Pracoviště: Objekty Národní galerie v Praze: Praha 1 a 7 Náplň práce : jedná se o ostrahu výstavních prostor Národní galerie a vystavených exponátů, kontrolní a pochůzková
SECURITAS ČR s.r.o. - 2016-05-22 - Hlavní město Praha

Bezpečnostní pracovník pro převoz hotovosti, Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 19000 - 22000 CZK měsíčně

Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, (C + profesní průkaz výhodou) profesní kvalifikaci strážný (případně zprostředkujeme před nástupem) zbrojní průkaz k výkonu zaměstnání
G4S Secure Solutions (CZ), a.s. - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 12100 - CZK měsíčně

11.5./4.4. 2016 - obsluha hostů v restauraci, vyučení v oboru nebo základní vzdělání s praxí v oboru, turnusové služby - krátký dlouhý táden, kontakt: p. Vokáč, tel.
Luděk Vokáč - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 12000 - 14000 CZK měsíčně

17.6/12.5.2016 - nemusí výt vyučen v oboru - zaměstnavatel si zapracuje, též zaplatí vstupní lékařskou prohlídku, strava, nocleh, turnusové služby, kontakt: p. Myslíková, tel.
Hippoclub Lednice, s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: ceskyraj (at) hoteljicin.cz, případně volejte na tel.: 777 330 363 p. Ent. Požadujeme min. vyučení v oboru, znalost AJ, NJ, praxe výhodou, zdravotní
Hotel Jičín s.r.o. - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

Číšník / Servírka, Číšníci a servírky - 9900 - 10000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Kateřina Kučerová - 2016-02-18 - Liberecký kraj

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

vzdělání nerozhoduje, praxe v oboru min. 2 roky. Mzda od 15 000 Kč, turnusové služby: krátký/dlouhý týden, nástup dle dohody, pracoviště: Mezi Trhy 8, Opava. KO: Vavrušová Jarmila, tel.:
ZLATÝ ČASY MEZI TRHY s.r.o. - 2016-03-31 - Moravskoslezský kraj

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 12000 - CZK měsíčně

místo výkonu práce: Nádražní č.p. 84, 411 56 Bohušovice nad Ohří. Požadujeme: praxe, spolehlivost, samostatnost. Nabízíme: odměna formou prémie. Způsob kontaktování zaměstnavatele:
Martin Korous - 2016-03-19 - Ústecký kraj

Dělníci v oblasti výstavby budov - 10500 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov
Místo výkonu práce: Praha Pomocné stavební práce , předem nutný telefonický kontakt , práce na lešení , bourací práce , nošení břemen jako sádrokartonů
STIMUL TRADE s.r.o. - 2016-08-10 - Hlavní město Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - 10200 CZK měsíčně

fyzicky namáhavá práce, Odpovídající zdravotní stav, bourací práce a kopáčské práce, práce na lešení , nošení břemen , dobrý zdravotní
SIVAL Trading s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Krupiér, Krupiéři - 18000 - 21000 CZK měsíčně

Bookmakeři, krupiéři a pracovníci v příbuzných oborech
V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš životopis na cgs (at) seznam.cz Hledáme mladé ambiciózní lidi pro práci v luxusních kasinech u nás
FLICO s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Odborní pracovníci v oblasti finančních a pojošťovacích služeb, Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři - 20000 - 50000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři
Místo výkonu: Praha 4 Kontaktní osoba: Ondřej Šrámek, email: ondrej.sramek (at) sms-as.eu, ul. Hvězdova 1716/2b Praha 4 Požadované dovednosti: práce na PC, ekonomika.
SMS finanční poradenství, a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Odborný pracovník kontrolingu, Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky - 13000 - 18000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Náplň práce třídící, opravné a balící práce drobných dílů v automobilovém průmyslu - kontrola kvality výstupu.
SIVRELO s.r.o. - 2016-03-26 - Hlavní město Praha

Ověřovatel dávek SSP a dávek PP, KoP Praha 9, Úředníci jinde neuvedení - 15170 - CZK měsíčně

Úředníci jinde neuvedení
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - http://portal.mpsv.cz/cs/web/upcr-kariera. V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky
Úřad práce České republiky - krajská pobočka pro hlavní město Prahu - 2016-02-18 - Hlavní město Praha

pracovník v restauračním provozu BAGETERIE BOULEVARD, Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - 6000 - 10000 CZK měsíčně

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení
Pro studenty středních a vysokých škol. Hledáte práci či přivýdělek ke studiu? Láká Vás mladý a přátelský kolektiv? Rádi se učíte novým věcem? Přijďte
BB WEST CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Prodavač/ka v obchodě s tabákem, časopisy a dopl.zboží, Prodavači v prodejnách - 15000 - CZK měsíčně

VALMONT CR, spol. s r. o. je provozovatelem sítě exkluzivních prodejen novin, časopisů, tabákového zboží, kuřáckých potřeb a doplňků, cukrovinek a jiného doplňkového sortimentu. Kromě
VALMONT CR, spol. s r.o. - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

REDAKTOR ekonomické redakce -externí spolupráce, Redaktoři (kromě technických) - 100 - CZK za hodinu

Novináři
BRIGÁDA - REDAKTOR EKONOMICKÉHO ZPRAVODAJSTVÍ Požadujeme: - VŠ vzdělání (nemusí být ukončené, podmínkou je zaměření na ekonomii) - orientace v domácím ekonomickém
ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

REFERENT INŽENÝRINGU A MAJETKOPRÁVNÍ PŘÍPRAVY, Inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních oborech - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení
Náplň práce: zajišťování majetkoprávní přípravy a s tím souvisejících smluv, získávání příslušných
AF-CITYPLAN s.r.o. - 2016-05-28 - Hlavní město Praha

Referent/ka odbytu - call centrum, Úředníci ve skladech - 15000 - CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
Místo výkonu práce: Do Čertous 2622/14, Praha 9 - Horní Počernice. Kontakt: Zasílejte své životopisy na mail: talanda (at) alimpex.cz, do předmětu zprávy uvádějte: call centrum. Velkoobchod hledá
ALIMPEX FOOD a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Specialista zákaznických služeb - retenční oddělení, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Specialista zákaznických služeb - retenční oddělení Jakého kandidáta hledáme? • umí navázat vztah s klientem • je bystrý, kreativní
Professional Business Consulting s.r.o. - 2016-02-19 - Hlavní město Praha

Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců) - 25000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti počítačových sítí
Místo výkonu práce: Pekařská 695/10, Praha 5 Zájemci s doporučenkou nechť pošlou sms na tel.: 774167469, budou obratem kontaktováni. Požadavky: nejméně bakalářské vzdělání,
Fortinet, organizační složka - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Stavební dělník, Dělníci výkopových prací - 85 - 90 CZK za hodinu

Dělníci v oblasti inženýrských staveb
Místo výkonu práce: Mezi Vodami 27, 141 00 Praha 4 Kontaktní osoba: Miserová Markéta, Tel. 734 523 356, email.: miserova (at) zepris.cz Požadované dovednosti: praxi ve stavebním oboru - inženýrské
Zepris s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Strážný - ostraha objektu, Pracovníci ostrahy, strážní - 10000 - CZK měsíčně

OP Security s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Tesař - Monolitické konstrukce, Tesaři - 120 - CZK za hodinu

Tesaři a stavební truhláři
Místo výkonu práce: Praha Pište na e-mail: job (at) skanska.cz, nebo se dostavte osobně na adr. Křižíkova 862/34a, Praha. Nástup dle dohody, na 1 rok. Požadujeme: orientaci v technické dokumentaci pro zhotovování,
Skanska a.s. - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Vrátný personální recepce, Vrátní - 80 - 80 CZK za hodinu

HMG s.r.o. - 2016-03-15 - Hlavní město Praha