Práce číšník - servírka, Číšníci a servírky Jihočeský kraj Petr Dušek - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: číšník - servírka, Číšníci a servírky

Popis práce:
vhodné i pro absolventy, práce i v So a Ne

Minimální plat: 10000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Petr Dušek

Forma kontaktu: Petr Dušek

Job krátký popis: Číšníci a servírky

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník se znalostí účetnictví, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

Libor Novák - 2016-04-26 - Jihočeský kraj

AUTOMECHANIK, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 17000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

VETO CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

AUTOMECHANIK, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Stanislav Marek - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

Číšník, servírka, Číšníci a servírky - 13000 - CZK měsíčně

Číšník, servírka - vzdělání vyučení. Pracoviště Restaurace Big Pub, Frymburk. Podmínkou je znalost NJ. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba pružná.
František Píha - 2016-04-24 - Jihočeský kraj

Číšník, servírka, Číšníci a servírky - 17000 - CZK měsíčně

Číšník, servírka - vzdělání vyučení v jakémkoliv oboru s praxí, vyučení v oboru a možno i absolvent. Možnost ubytování. Pracoviště Rožmberk nad Vltavou. Prac. poměr
Roman Chmela - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

3 R GASTRO s.r.o. - 2016-06-22 - Královéhradecký kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 5. 2016 - Požadujeme: min. vyučení v oboru + praxe 1 rok v restauračním provozu, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti,
Jiří Ponikelský - 2016-04-16 - Královéhradecký kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 18000 - CZK měsíčně

Zaměstnání vhodné i pro absolventy. Požadavky: vyučení v oboru; základní znalost NJ nebo AJ výhodou; praxe v oboru výhodou, nikoli podmínkou. Kontakt - p. Mottl Jaroslav, tel.: 491 586
PRJ s.r.o. - 2016-02-18 - Královéhradecký kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

REVATTI Trade a.s. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 13000 - CZK měsíčně

Hotel Ondrášův dvůr, s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 12400 - 12400 CZK měsíčně

Nástup dle dohody na dobu neurčitou. Roznáška hotových jídel, nápojů, příprava občerstvení na požádání, úklid provozovny. Požadujeme: vyučen nebo zaučen v oboru, praxe
StaP - gastro CZ, s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 24000 - 26000 CZK měsíčně

NÁSTUP DLE DOHODY MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Restaurace MANINY Lanškroun, Lidická č.p. 311, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun Nevyžadujeme vyučení, ale nutnost praxe či zkušenost z
Tomáš Kučera - 2016-02-15 - Pardubický kraj

DĚLNÍK DŘEVOZPRACUJÍCÍ VÝROBY, Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva - 10500 - 11000 CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na zpracování dřeva
ciz. Místo výkonu práce - Brloh 12 a Dolní Ostrovec 132 podle potřeby zaměstnavatele. Požadavky: manuální zručnost, znalost práce s pneumatickou pistolí
Mazzola Advert s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

DĚLNÍK - TŘÍDĚNÍ PLASTOVÝCH BEDEN, KOMPLETACE OBALŮ, Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 10600 - 15500 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

LAŠEK spol. s r.o. - 2016-03-31 - Jihočeský kraj

konstruktér SolidWorks, Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech - 25000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
POŽADUJEME: SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření; pokročilá znalost práce v 3D CAD programu Solidworks; výborná orientace v technické
SANTAL spol. s r.o. - 2016-02-28 - Jihočeský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 9900 - 11000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

OBEC KTIŠ - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

pokojská, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 9500 - 10000 CZK měsíčně

FARVE CZ s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI, Pomocníci v kuchyni - 65 - CZK za hodinu

Pomocníci v kuchyni

Vlastimil Hrdina - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

Provozní zámečníci, údržbáři - 22000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
PRACOVNÍK ÚDRŽBY - zámečník, pracovní poměr na dobu určitou s možností následného prodloužení, finanční ohodnocení dle
A. Pöttinger, spol. s r.o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ, Účetní všeobecní - 15000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
znalost účetního programu Fenix a praxe v účtování příspěvkových organizacích výhodou, platové zařazení dle nař. vl. č. 564/2006 Sb., § 5 odst. 1. nabídky
Základní škola Šindlovy Dvory - 2016-05-22 - Jihočeský kraj

SEŘIZOVAČ, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 20600 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Náplň práce: Seřizování a obsluha stroje Práce v riziku hluku Požadavky na uchazeče: SOU strojírenský obor Znalost práce na CNC strojích - lis, frézka Orientace v programování
Groz-Beckert Czech s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

SERVISNÍ TECHNIK, Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení - 15000 - CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
Požadujeme: vyučen, vyhláška 50 § 6,7, ŘP "B", praxe výhodou, zkušenosti s opravami elektrotechniky, znalost pájení, ochota, spolehlivost, samostatnost,
Discovery - CB s.r.o. - 2016-05-11 - Jihočeský kraj

sportovní poradce, prodavač/ka, Prodavači v prodejnách - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Prodej lyžařských potřeb, poradenství, komunikace se zákazníky, práce na PC, pož: vzdělání SŠ nebo střední odborné,aktivní péče o zákazníky, ochota pracovat,
Jan Jirák - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

truhlář - tesař, Tesaři a stavební truhláři - 100 - 125 CZK za hodinu

Tesaři a stavební truhláři
stavebně truhlářské práce, pož.: vyučení v oboru, nástup možný ihned, prac.doba Po-Pá 7:00-15:30 h., práce v So pouze při dokončování zakázek, stravování,
PAMÁTKY TÁBOR, s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

Úklid apartmánů, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 9905 - CZK měsíčně

Hledáme pracovnice na úklid apartmánů v Lipně nad Vltavou. Úklidy probíhají každou sobotu, do února 2016. AKTUÁLNĚ VOLNÁ MÍSTA
Bohemia Manscraft, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

úklid salónu a dílen, Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů - 10200 - CZK měsíčně

Jiří Souček s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

Vnitřní sádrokartonové omítky, Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb - 15000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
Vnitřní sádrokartonové omítky - vzdělání vyučení. Možnost ubytování v průběhu práce. Podmínkou je NJ komunikativně, řidičský průkaz sk. B. Pracoviště po celé
I.H.P. Bau s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

vychovatel ve školní družině, Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) - 9529 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
- odborná kvalifikace - vychovatelství; úvazek 0,58; odměňování dle nařízení vlády - pokyn k odměňování pedagogických pracovníků;
Základní škola a Mateřská škola Majdalena - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

ZDRAVOTNÍ SESTRA S REGISTRACÍ, Všeobecné sestry s osvědčením - 16500 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

DOMOV DŮCHODCŮ \"U Zlatého kohouta\" - 2016-04-12 - Jihočeský kraj