Práce ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky Jihočeský kraj DIKIE s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky

- nemusí být vyučení v oboru - možnost zapracování Nabízíme: příspěvek na dopravu, příspěvek na dovolenou, čistou měsíční mzdu 14.000,- Kč

Minimální plat: 14000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: DIKIE s.r.o.

Forma kontaktu: Eva Němcová

Job krátký popis: Číšníci a servírky

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Brusič kovů (převážně ruční), Brusiči nástrojů a kovů - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů

Jan Sulek - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

BEDR Břeclav a.s. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 12100 - 16000 CZK měsíčně

Požadavky: vyučení v oboru, praxe v oboru 1 rok podmínkou, výpis z rejstříku trestů, zdravotní průkaz, znalost práce na PC. Místo vhodné i pro absolventy. Zaměstnavatel nabízí
Bedřich Kovář - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 10000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Marcel Schön - 2016-02-15 - Liberecký kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA , Číšníci a servírky - 13000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Deltablok s.r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Aleš Pekarčík - 2016-05-28 - Moravskoslezský kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 12100 - CZK měsíčně

Nástup možný IHNED. Požadavky: spolehlivost; trestní rejstřík bez záznamu; zodpovědnost; praxe v oboru vítána Nabízíme: po zapracování možnost získání
Jana Aranyosi - 2016-05-28 - Olomoucký kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 13000 - CZK měsíčně

Nástup možný IHNED. Krátký / dlouhý týden. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Zaměstnavatel požaduje: samostatnost Zájemci se mohou hlásit: - zasláním
Zuzana Nováková - 2016-07-15 - Olomoucký kraj

číšník-servírka, Číšníci a servírky - 20000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Fortenská 43, Chrudim Práce je vhodná i pro absolventy. Požadujeme: vyučení v oboru První kontakt učiňte prosím telefonicky na výše uvedeném telefonním
EKOSAN servis s.r.o. - 2016-06-04 - Pardubický kraj

Detektiv - Prachatice, Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt Přijmeme muže i ženy na pozici detektiv: • ochrana a ostraha majetku klienta • pochůzková činnost • kontrola bezpečnosti v rámci objektu • eliminace
Mark2 Corporation Czech a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Frézař kovů - seřizovač a obsluha konvenční frézy, Seřizovači a obsluha konvenčních fréz - 34600 - 38500 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
STRAKONICE Požadujeme: -vyučen v oboru obráběč kovů -korekce ve vytvořených programech na CNC fréze -praxe při seřizování CNC obráběcích strojů -znalost systému Heidenhein Pracovní
SDpeople, s.r.o. - 2016-06-27 - Jihočeský kraj

kontrola jakosti, Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
Přijmeme pracovníka kontroly jakosti Požadujeme: * středoškolské vzdělání technického směru * schopnost čtení výkresové dokumentace * znalost měřidel a měřících přístrojů
CENTES, spol. s r. o. - 2016-03-24 - Jihočeský kraj

Koordinátor projektů obchodního servisu, Řídící pracovníci v oblasti obchodu - 25000 - 31250 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
Koordinátor projektů obchodního servisu - vzdělání úplné střední všeobecné (gymnázium)/vysokoškolské. Pracoviště Český
Schwan Cosmetics CR, s.r.o. - 2016-04-21 - Jihočeský kraj

Montážní zámečník, Montážní dělníci mechanických zařízení - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Montážní dělníci mechanických zařízení
Kontaktní osoba: Ing. Bc. Petr Vojta, č.tel. 388 312 312, e-mail: info (at) jvpsystem.cz Jedná se o montáže automatických dveří, vrat a brán včetně příslušenství, převážně v JČ. Nutný
JVP system s.r.o. - 2016-07-15 - Jihočeský kraj

POMOCNÝ PRACOVNÍK/ICE V KUCHYNI, Pomocníci v kuchyni - 14000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

ARAMARK, s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

Pracovník výroby - skladník, Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na řezání - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Příprava materiálu pro strojírenskou výrobu Řezání na strojní pile - obsluha stroje Práce s vysokozdvižným vozíkem Starost o sklad Pracoviště: Larm a.s., Triumf 413, Netolice Nástup
LARM a.s. - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

prodavač/ka, Prodavači potravinářského zboží - 65 - CZK za hodinu

Prodavači v prodejnách

DK OPEN, spol. s r.o. - 2016-05-13 - Jihočeský kraj

PRODAVAČ/KA , Prodavači potravinářského zboží - 80 - CZK za hodinu

- prodej zdravé výživy - vyučení v oboru nebo znalost oboru výhodou - pracovní poměr na dobu určitou (zatím cca 6 měsíců) - zástup za dlouhodobou nemoc Pracovní doba: 2 směny - 5:30-14:00
Jitka Pavlátová - 2016-05-05 - Jihočeský kraj

Prodavač/ka, Prodavači v prodejnách - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Prodavač/ka - vzdělání vyučení, pracovní doba turnusová, úvazek plný, znalost AJ podmínkou, nástup ihned, mzda od 18000 do 22000 Kč hrubého. Kontakt: p. Dvořáková
Renata Dvořáková - 2016-03-06 - Jihočeský kraj

Prodavač/ka - úsek mléčné, Prodavači potravinářského zboží - 14500 - 15500 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Tesco Stores ČR a.s. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

provozní údržbář - opravář, Provozní zámečníci, údržbáři - 16000 - 17000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
vyučení v oboru strojní zámečník, opravář strojů nebo v jiném podobném oboru; praxe výhodou; podmínkou platný svářečský
ALPENEST s.r.o. - 2016-05-06 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ ODTAHOVÉ SLUŽBY, Řidiči ostatních speciálních vozidel - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Náplň práce: řidič odtahové služby pro interní převozy mezi pobočkami (Příbram, Písek, Plzeň, Tábor, České Budějovice); nakládání
DOLÁK s.r.o. - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ VKD - pravidelné převozy v ČB (volné víkendy), Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 23000 - CZK měsíčně

Náplň práce: pravidelné převozy v ČB a okolí. Nabízíme: motivační finanční ohodnocení, odměny za ekonomickou jízdu, volné
CORAX spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Skladník - manipulant, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - 17156 - 22132 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Skladník - manipulant - vzdělání Střední odborné (vyučen). Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup ihned, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Mzda 17.156,--
HAUSER spol. s r.o. - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

specialista logistiky / dispečer/ka, Dopravní dispečeři - 20000 - CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
organizace, optimalizace a plánování dopravy (export a import), příjem a zpracování interních objednávek dopravy, interní komunikace k organizování dopravy/nakládek/vykládek,
SILON s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

STROJNÍK - ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA + PRÁCE PŘI VÝSTAVBĚ LESNÍCH A VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 135 - CZK za hodinu

- pracoviště Písek - doprava na pracoviště zajištěna - možnost získání strojnického průkazu na stavební mechanizmy - hrubá mzda: 135,- Kč/hod.
HÁJEK stavby s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

TRUHLÁŘ, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 14000 - CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
- náplň práce: výroba historických oken a dveří - PD: 7-16 hod. (dle dohody) - vyučení v oboru není podmínkou - praxe výhodou - po zapracování
KOZEL FENESTRA s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

učitel/ka v MŠ, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 16000 - CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy
Podmínkou je ukončení vysokoškolského vzdělání nebo úplného středoškolského vzdělání pedagogického směru, ukončené maturitní zkouškou. Speciálně
Základní škola a Mateřská škola a poskytovatel sociálních služeb, Kaňka o.p.s. - 2016-04-28 - Jihočeský kraj

Velitel/ka objektu - Písek, Pracovníci ostrahy, strážní - 18000 - 21000 CZK měsíčně

Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt. Náplň práce: • Kontrola BOZP zaměstnanců a dodavatelů • Vyhodnocování nově nastavených bezpečnostních procedur v praxi a jejich
Mark2 Corporation Czech a.s. - 2016-05-04 - Jihočeský kraj