Práce číšník/servírka, Číšníci a servírky Jihomoravský kraj Vlasta Útratová - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: číšník/servírka, Číšníci a servírky

Pracoviště motorest U Vlka, Hodějice PP formou dohody o provedení práce, později na hlavní pracovní poměr Firma nabízí: příspěvek na stravování Kontakt: Vlasta Útratová, tel: 603 939 900, nutný telefonický kontakt předem

Minimální plat: 12100

Hodin týdně: 10

Jméno zaměstnavatele: Vlasta Útratová

Forma kontaktu: Vlasta Útratová

Job krátký popis: Číšníci a servírky

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 3. 2016 - Požadujeme: vyučení, 1 rok praxe v oboru, zdravotní průkaz, jazyk (angličtina) pasivně - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
Martina Ševčíková - 2016-02-24 - Královéhradecký kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 20000 - 21000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Hotelklik, a. s. - 2016-03-02 - Liberecký kraj

Elektrikáři., Stavební a provozní elektrikáři - 19000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři

SP ELAMONT, s. r. o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Hráč 2. houslí - tutti, Ostatní hudebníci - 15300 - 23010 CZK měsíčně

Hudebníci, zpěváci a skladatelé
Požadované dovednosti: hudební vzdělání obor hra na violu Poznámka k volnému místu: uzávěrka přihlášek konkurzu je 24. 4. 2015 Zájemci se dostaví dne 26. 5. 2015 ve 14.00
Filharmonie Brno, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

IT Specialist 2nd level, Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců) - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti počítačových sítí
Požadované dovednosti: základní znalost DB2, SQL, SQL kódů, technicke znalosti FTP, SFTP, NFTP, základní znalost IMS, základy RACF/Jupiter, komunikativnost, flexibilita, zodpovědnost. Zájemci
IBM Global Services Delivery Center Czech Republic, s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Kadeřníci - 12100 - 25000 CZK měsíčně

Kadeřníci
Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců,následně prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.Pracovní úvazek lze uzavřít na 30-40 hodin týdně. Zaměstnanecké výhody
FRISöR KLIER správní s.r.o. - 2016-03-16 - Jihomoravský kraj

KUCHAŘ/KUCHAŘKA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - CZK měsíčně

8.7/4.4.2016 - práce kuchaře, příprava surovin. Min. vyučen v oboru, vhodné pro absolventy, potravinářský průkaz, jednosměnný provoz (11-22), jídlo zdarma, zvýhodněné ceny, KONTAKT:
EWRACOM s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Pro restauraci Podskalní mlýn v Ostopovicích u Brna přijmeme kuchaře/ku. Možno i brigádně. Nástup dle dohody. Směnnost po domluvě. Požadujeme vyučení v oboru, praxe vítána. Zájemci
Petr Soustružník - 2016-03-03 - Jihomoravský kraj

MONTÁŽNÍ DĚLNÍ, ZÁMEČNÍK, SVÁŘEČ, Stavební zámečníci - 100 - 120 CZK za hodinu

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
28.4.2016 aktualizace/ 14.3.2016/ vyučen Montážní práce - montáž sil a dopravních cest na skladování obilovin. Manulání zručnost není
Pavel Straka - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj

Obchodní asistent/ka na prodejně ve Vyškově, Odborní asistenti v administrativě - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Pracovní náplň: komunikace se zákazníky, kalkulace cenových nabídek, příprava pro zadání zakázek do výroby, příprava účetních podkladů pro zakázku,
VPO Protivanov, a.s. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Pomocní kuchaři - 11800 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Pavel Janíček - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - 19000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Přijmeme pracovníky ostrahy pro objekty v Brně. Jedná se o obchodní domy i průmyslové objekty. Mzda 65-80 kč/hod, dle zařazení a kvalifikace. Požadujeme čistý RT, osvědčení o kvalifikaci na pozici
ASG guard s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

PRACOVNÍK/PRACOVNICE ÚKLIDU, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 9900 - CZK měsíčně

24.5.2016 - úklid (mytí podlah, vysávání, utírání prachu, mytí oken). I základní vzdělání, vhodné i pro
ZENOVA services s.r.o. - 2016-05-28 - Jihomoravský kraj

Pracovník úklidových služeb, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 70 - CZK za hodinu

Kontakt telefonicky nebo e-mailem Úklid kancelářských prostor, sociálního zařízení, zázemí pro zaměstnance apod. Pracovní doba po-pá
ISS Facility Services s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

PRACOVNÍK VÝROBY IZOLACÍ - PRACOVNÍK RUČNÍ MONTÁŽE, Ostatní pracovníci na zpracování plechu - 18500 - CZK měsíčně

Pracovníci na zpracování plechu
6.6.2016/ nižší střední - vyučen Výuční list výhovou, Mauální zručnost. Izolování nerezových částí výfukových systémů. Třísměnný
Westfalia Metal s.r.o. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

prodavač/ka do uzenin, Prodavači potravinářského zboží - 13000 - CZK měsíčně

Požadované dovednosti Hledáme vhodného kandidáta na pozici prodavač/ka uzenin. Jedná se o práci na plný úvazek ve dvousměnném provozu. Prodejní doba: Po 10.00 - 18.00, Út
David Kameník - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Projektant/ka, Inženýři projektanti budov - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Stavební inženýři
Požadované dovednosti (ŘP, znalost jazyků, práce na PC, VZV, svářečský průkaz atd.) Výbornou znalost na PC, technické myšlení, praxe min. 2 roky, samostatnost, flexibilitu Poznámka k volnému
1. jihomoravská stavební s.r.o. - 2016-03-05 - Jihomoravský kraj

Recepční - výdej zakázek v tiskárně, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
Zasílejte životopisy e-mailem (kandidat (at) srp-reklama.cz) Požadavky: Příjemné vystupování, reprezentativní vzhled, pozitivní přístup k životu i k práci, praxe v administrativě min. 2 roky,
SRP s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

řidič nákladních vozidel, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

TOMAS holding, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Skladníci s manipulační technikou, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

JIPOCAR Logistic, s.r.o. - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

strážný, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 11000 - 14000 CZK měsíčně

TREBI s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Svářeč 141, Svářeči - 22000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Pro českou pobočku úspěšné společnosti v oblasti strojírenství etamapa, aktuálně hledáme svářeče. Pomáháme udržet vysoký standard české strojírenské výroby.
Etampa Metra a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Technolog výroby, Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech - 17000 - 22000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
plánování a zajišťování servisu stávajících technologií zajištění nákupu nových technologií včetně výběrových
FK dřevěné lišty, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

účetní, Účetní všeobecní - 9600 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem Požadovaná praxe: 5 let, vhorné i pro OZP Požadované dovednosti Práce na PC, účetní program POHODA, anglický jazyk Zpracování účetnictví
HOPE CENTER s.r.o. - 2016-05-12 - Jihomoravský kraj

úklidové a pomocné práce v chovu drobných hlodavců, Ostatní pomocní pracovníci - 11000 - 12000 CZK měsíčně

Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci

GRABYS s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Uklizeč/Uklizečka - pracovní rehabilitace - pouze pro OZP, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 9900 - CZK měsíčně

Pouze pro OZP. Jedná se o pracovní místo na zapracování potřebné pro přechod na volný trh práce - nízký úvazek je přizpůsoben
SIMEVA s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Uklízeči prodejních prostor - 9900 - CZK měsíčně

Pracovník/pracovnice úklidu v obchodních centrech nebo galeriích. Nabízíme práci na částečný nebo plný úvazek. Požadujeme:
PERSONAL CONSULTING s.r.o. - 2016-03-11 - Jihomoravský kraj

zubní lékař/ka, Zubní lékaři - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Zubní lékaři

MUDr. Karel Padalík - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj