Práce ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky Jihomoravský kraj Luděk Vokáč - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky

4.4. 2016 - obsluha hostů v restauraci, vyučení v oboru nebo základní vzdělání s praxí v oboru, turnusové služby - krátký dlouhý táden, kontakt: p. Vokáč, tel. 721 095 111,schůzku sjednat předem telefonicky Místo výkonu práce: Valtice

Minimální plat: 12100

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Luděk Vokáč

Forma kontaktu: Luděk Vokáč

Job krátký popis: Číšníci a servírky

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Asistenti pedagogů - 16400 - 20700 CZK měsíčně

Asistenti pedagogů

Základní škola Rousínov, okres Vyškov - 2016-04-29 - Jihomoravský kraj

Automechanik, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 28000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Požadavky: vyučení v oboru, praxe 1 rok, řp sk. C, Popis práce: opravy a servis osobních a nákladních automobilů Nástup možný ihned Kontaktní osoba: Máca Zdeněk, tel.: 777 927 550, osobní
Zdeněk Máca - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

číšník, servírka, Číšníci a servírky - 17000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Hotel Perla; vyučení nebo základní vzdělání s praxí v oboru; výhodou znalost NJ (případně AJ); komunikativní schopnosti; příjemné
\"P\" atelier, s.r.o. - 2016-06-27 - Jihočeský kraj

Číšník, servírka , Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšník, servírka - vzdělání základní, požadujeme praxi alespoň 3 roky. Pracoviště Restaurace Jelenka, Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba turnusová.
Václav Slanec - 2016-04-13 - Jihočeský kraj

Dělník dřevovýroby (tesař/truhlář), Tesaři - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Tesaři a stavební truhláři
Pracujete rádi se dřevem? Hledáte dlouhodobé uplatnění u stabilního zaměstnavatele? Láká Vás práce na zajímavém projektu - výroba hřišť a sportovišť? Máte
Lucie Sedláčková - 2016-02-25 - Jihomoravský kraj

INSTALATÉR, Instalatéři vodovodů - 120 - CZK za hodinu

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
2.9/10.3.2016 - montáž, demontáž a opravy vnitřních rozvodů vodovodů a kanalizace různých systémů, vyučen, jednosměnný provoz (7.00-15.30), kontakt: p.
TLAK SMOLÍK s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Krejčí, švadlena, šička, Výrobci oděvů, výrobků z kůží a kožešin a pracovníci v příbuzných oborech - 9200 - 20000 CZK měsíčně

Výrobci oděvů, výrobků z kůží a kožešin a pracovníci v příbuzných oborech

Bracco, s.r.o. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

KUCHAŘ(KA), Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13000 - 16000 CZK měsíčně

22.1.2016/ vyučen, plný úvazek Praxe výhodou není podmínkou, vhodné i pro absolventy. Příprava jídel v závodní kuchyni PRAMOSU Šitbořice. Práce v kolektivu 3 pracovníků.
PRAMOS, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

obsluha CNC laseru, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 90 - CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Vzdělání - min. vyučení ve strojírenském oboru, orientace ve výkresové dokumentaci, samostatnost, spolehlivost, praxe na stroji výhodou. 2-3 směnný provoz. Nástupní mzda dle
PMP KOVO s.r.o. - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj

Operátor výroby, Pomocní montážní dělníci - 14000 - 15500 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Náplň práce: *jednoduchá manuální práce u výrobní linky na montáž počítačových serverů * kontrola kvality výrobků * balení výrobků *pracovní
Inventec (Czech), s.r.o. - 2016-03-18 - Jihomoravský kraj

Opravář nákladních vozidel, Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 19000 - CZK měsíčně

CROSS SPEED, s.r.o. - 2016-04-13 - Jihomoravský kraj

pokladní - brigáda, Pokladníci v prodejnách - 65 - CZK za hodinu

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek

Global Stores, a.s. - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

prodavač/ka do masny, Prodavači potravinářského zboží - 11000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

J & S, s.r.o. - 2016-02-22 - Jihomoravský kraj

PRODAVAČ, PRODAVAČKA POTRAVIN - POKLADNÍ, Prodavači potravinářského zboží - 14000 - 15000 CZK měsíčně

30.4./30.3.2016 - prodej potravinářského zboží. Min. vyučení s maturitou, vhodné i pro OZP. Prac. doba: turnusy (6:00-19:30). Zájemci se mohou hlásit na adrese Jana Palacha 36, Břeclav nebo na tel.
Jaroslav Schmied - 2016-05-03 - Jihomoravský kraj

Produkční, Produkční - 15000 - 19000 CZK měsíčně

Filmoví, divadelní a příbuzní režiséři a producenti
pracoviště Hrušovany u Brna Požadujeme: - vzdělání SŠ/VŠ - orientace v oblasti tisku, polygrafie, technické obory vítána - dobré komunikační a prezentační
3dot a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

referent/ka obchodního oddělení, Obchodní referenti - 16000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Pracoviště: Pánov 3925, 695 01 Hodonín. Požadavky: AJ slovem i písmem, kontakt se zákazníky, vyřizování objednávek, práce na PC, plánování expedic výrobků.
OMNIKA, spol. s r.o. - 2016-04-25 - Jihomoravský kraj

Řidič nákladního automobilu, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 17000 - 18000 CZK měsíčně

řidič/balič výrobků (kumulovaná funkce), řidičské oprávnění sk. B (dodávkový vůz do 3,5 t). Vhodné pro muže, ženy a starobní důchodce.
Componenta Moravia, s.r.o. - 2016-05-13 - Jihomoravský kraj

Řidič sk. C , Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - CZK měsíčně

Požadované dovednosti : řidičský průkaz sk. C, digitální karta do tachografu, platný profesní průkaz, EEG a EKG včetně prohlídky psychologa, pojistku
Daniel Novák - 2016-04-13 - Jihomoravský kraj

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 25000 - CZK měsíčně

Bc Martin Sluka - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

SERVISNÍ TECHNIK PLYNOVÝCH ZAŘÍZENÍ , Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení - 22000 - 27000 CZK měsíčně

Technici elektronici
24.8.2016/ vyučen. Praxe elektroinstalatér nebo instalatér výhodou. Vhodné i pro absolventy - možnost zaučení. Požadavek ŘP sk. B. Práce servisního technika plynových kotlů (pouze pro rodinné
OK servis Břeclav s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Požadované dovednosti znalost sortimentu výhodou, VZV výhodou, uživatelská znalost PC Poznámka k volnému místu: (náplň práce, popis pozice). Příjem a kontrola zboží, přeskladňování,
Globus ČR, k.s. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

Speciální pedagog v sociálních službách, Speciální pedagogové - 17000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
Hledáme kolegu/kolegyni do našeho pracovního týmu, který bude vybaven empatií, trpělivostí, odborností a pozitivním vyladěním pro práci
##pracodawca## - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

TECHNOLOG - Rosice, Strojírenští technici technologové, normovači - 24000 - 33000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru strojírenství nadaného zaměstnance na pracovní pozici: TECHNOLOG - Rosice NÁPLŇ PRÁCE
PP&T consult s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Učitel/ka - pečovatel/ka, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 15000 - CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy
Požadované dovednosti: Vítána znalost montessori pedagogiky, ale není podmínkou. Podmínkou je kladný vztah k dětem. Poznámka k volnému místu: Náplní práce bude
Nejkrásnější svět s.r.o. - 2016-02-26 - Jihomoravský kraj

Uklízeči prodejních prostor - 9900 - CZK měsíčně

Pracovník/pracovnice úklidu v obchodních centrech nebo galeriích. Nabízíme práci na částečný nebo plný úvazek. Požadujeme:
PERSONAL CONSULTING s.r.o. - 2016-03-11 - Jihomoravský kraj

Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech - 9900 - 10200 CZK měsíčně

Toladi, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Zahradník Botanické zahrady, Zahradníci floristé a květináři - 13900 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Životopisy posílat na e-mail: evap (at) sci.muni.cz Požadavky : Vyučení v oboru Spolehlivost a zodpovědnost Pracovitost Snaha o osobní rozvoj a zdokonalování Řidičský
Masarykova univerzita - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

ZUBNÍ LÉKAŘ - STOMATOLOG, Zubní lékaři - 18000 - 40000 CZK měsíčně

Zubní lékaři
10.2.2016 - preventivní a léčebná stomatologická péče, atestace nebo licence v oboru podmínkou, znalost NJ výhodou, vhodné i pro absolventy, pracovní doba (po-čt 7.30-12.00 a 13.00-18.00,
Maxi DENTAL s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj