Práce ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, Číšníci a servírky Liberecký kraj Daniela Růžičková - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, Číšníci a servírky

Popis práce:
vyuč. s praxí, možnost ubytování a stravování

Minimální plat: 16000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Daniela Růžičková

Forma kontaktu: Daniela Růžičková, zaměstnavatelka

Job krátký popis: Číšníci a servírky

Země: Česká republika

Kraj: Liberecký kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE, Všeobecní administrativní pracovníci - 17000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

PRIMUM SERVIS s.r.o. - 2016-03-09 - Liberecký kraj

ASISTENT/KA VEDOUCÍHO SADOVÉHO STŘEDISKA, Vedoucí provozu v ostatních zařízeních - 17000 - 23000 CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
Galafruit s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pracovní pozici Asistent vedoucího sadového střediska. Jedná se o práci na plný
Galafruit s.r.o. - 2016-03-10 - Liberecký kraj

Asistentka administrativy, Všeobecní administrativní pracovníci - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Rodina24, registrovaný poskytovatel sociálních služeb, přijme velmi pečlivou ASISTENTKU ADMINISTRATIVY, která výborně ovládá excel. Pracovní náplň: • Příprava účetních
##pracodawca## - 2016-08-17 - Liberecký kraj

číšník, servírka, Číšníci a servírky - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Ladislav Švejda - 2016-05-28 - Jihočeský kraj

číšník, servírka, Číšníci a servírky - 20000 - CZK měsíčně

Pracovní poměr na dobu určitou (7 měsíců), po vzájemné spokojenosti na dobu neurčitou; pracovní doba út - ne - 10.00 hod. - 18.00 hod.; Požadujeme: - vyučení v oboru; pečlivost a důslednost při
Instinktt Services, s.r.o. - 2016-06-27 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 12000 - CZK měsíčně

17.6/9.2.2016 - obsluha zákazníků, kompletní servis a komunikace s hosty, vyuční list, turnusové služby (krátký - dlouhý týden 9.30-22.00), vyučení v oboru a praxe výhodou
Ing. Jiří Hoštický - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 9900 - 15000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Hlavní třída 50/34, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme: nutná znalost cizího jazyka (NJ, AJ, RJ), praxe výhodou.
JP MERY s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Číšník / servírka, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

MUTL, spol. s r.o. - 2016-05-24 - Kraj Vysočina

Číšník, servírka, Číšníci a servírky - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Empire of RE s.r.o. - 2016-05-03 - Kraj Vysočina

Číšník - servírka, Číšníci a servírky - 25000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Michal Franc - 2016-03-23 - Královéhradecký kraj

Číšník - servírka, Číšníci a servírky - 18000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Hotel Adam s.r.o. - 2016-08-02 - Královéhradecký kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 13000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Frýdlantská 239/13, 460 01 Liberec 1 Nabízíme stravování a pití zdarma. Plný nebo zkrácený úvazek. Hlásit se telefonicky nebo
Lenka Sieratovská - 2016-06-22 - Liberecký kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 20000 - 21000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Hotelklik, a. s. - 2016-03-02 - Liberecký kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Nástup možný IHNED. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: krejcirikpavel (at) seznam.cz; - telefonicky na čísle 608 866 229 - Ing. Pavel Krejčiřík Místo výkonu
Ing. Pavel Krejčiřík - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 18000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce Pardubice. Přijmeme servírku nebo číšníka do zavedené restaurace v Pardubicích s velkou letní zahrádkou, požadujeme praxi v oboru. První kontakt telefonicky
Jiří Ročeň - 2016-04-29 - Pardubický kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13000 - 18000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Antonína Sovy 3009, Česká Lípa Pracovní poměr na dobou určitnou 1 rok. Požadujeme: - vyučení v oboru + praxi v oboru. Sjednaná mzda můžte být vyšší
GALAXY GASTRO, s.r.o. - 2016-05-15 - Liberecký kraj

MECHANIK PNEUSERVISU, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Autoservis Havel s.r.o. - 2016-07-15 - Liberecký kraj

NÁSTROJAŘ, Nástrojaři - 19500 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Náplň práce - ošetřování a údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů - výroba přípravků, měřidel a pomůcek
NOVUS Česko s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

OBCHODNÍ REFERENT/KA, Obchodní referenti - 17000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
vzdělání ekonomického směru, znalost práce s PC (MS Office), aktivní znalost NJ - slovem i písmem, znalost AJ výhodou, prac. poměr na dobu určitou, , podnikové stravování, 5 týdnů
Ing. Henry Kyncl - Komerční slévárna šedé a tvárné litiny Turnov a.s. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Ostatní uklízeči a pomocníci - 4700 - CZK měsíčně

Nabízíme volné pracovní místo na úklid městského úřadu v odpoledních hodinách: zkrácený úvazek 4 hodiny denně,
Pavel Soukup - 2016-04-12 - Liberecký kraj

PRACOVNÍCI OSTRAHY, STRÁŽNÍ, Pracovníci ostrahy, strážní - 6700 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Nabízíme stálé zaměstnání ve stabilní společnosti, pravidelný měsíční příjem. Nástup možný ihned. Hlásit se telefonicky nebo e-mailem. +420 608 720
1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

RECEPČNÍ, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 15000 - CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
Zaměstnavatel: TOREX SECURITY, spol. s r.o. (IČ 25039598) Místo výkonu práce: Česká Lípa Kontakt POUZE e-mailem: Mastík Petr, e-mail: petr-mastik (at) seznam.cz Pracovní poměr na dobu neurčitou. Znalost
##pracodawca## - 2016-04-15 - Liberecký kraj

Stavební technik, Ostatní stavební technici - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Stavební technici
Stavební technik Jedná se o práci ve stavební společnosti realizující dřevostavby. Požadavky : řidičský průkaz, SŠ vzdělání se stavebním zaměřením, praxe v oboru alespoň
TFH dřevěné skeletové domy s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Strážný-detektiv, Pracovníci ostrahy, strážní - 14500 - CZK měsíčně

Nabízíme pracovní pozici strážný/á v obchodním domě Kaufland v lokalitě Jablonec/Nisou. Požadujeme spolehlivost, výpis z rejstříků trestů. Nabízíme možnost profesního
Alsupa, s.r.o. - 2016-03-18 - Liberecký kraj

TECHNICKÝ PRACOVNÍK, Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení - 23000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Náplň práce: - Aktivní vyhledávání zákazníků - Technický návrh konkrétního případu - Instalace zařízení - Záruční i pozáruční
PAVLŮ - Complex, s.r.o. - 2016-03-10 - Liberecký kraj

uklízeč bazén, Ostatní uklízeči a pomocníci - 7000 - CZK měsíčně

Volné pracovní místo na úklid plaveckého bazénu:úklid dámských, pánksých šaten a zázemí bazénu. Zkrácený
SOUKUP A SPOL., s. r. o. - 2016-03-22 - Liberecký kraj

Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

Pneuforce s.r.o. - 2016-06-04 - Liberecký kraj

VÝROBNÍ DĚLNÍK/CE, Pomocní montážní dělníci - 16000 - 17000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Pracovní náplň: - výrobní, montážní a kontrolní práce podle stanovených výrobních postupů a pokynů - zodpovědnost za odvedenou práci v požadované kvalitě,
Prettl Automotive Czech s.r.o. - 2016-04-24 - Liberecký kraj