Práce Číšník/Servírka, Číšníci a servírky Moravskoslezský kraj TECH INVEST OSTRAVA, a.s. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Číšník/Servírka, Číšníci a servírky

Místo výkonu práce: Hotel Ruby Blue, Stodolní 11, Moravská Ostrava V případě zájmu pište na e-mail: zimulak (at) seznam.cz Dohoda o provedení práce (časem možnost PP). Odměna: 65,- Kč/hod. Požadujeme: Dobrá znalost anglického jazyka, příjemné vystupování, základní znalost servisu, flexibilitu, praxe v oboru vítána Náplň práce: Práce na akcích, volné víkendy, práce pouze od pondělí do pátku, obsluha v kavárně a baru, u snídaní v hotelu a na akcích.

Minimální plat: 65

Jméno zaměstnavatele: TECH INVEST OSTRAVA, a.s.

Forma kontaktu: Rudolf Žimulák

Job krátký popis: Číšníci a servírky

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 70 - 70 CZK za hodinu

Hotel Budweis hledá uchazeče na pozici číšník/servírka - brigádně, pro období jaro/léto 2016. Otevírací doba restaurace je 10:00 - 23:00 hodin, pracovní doba brigádníku
STINGO s.r.o. - 2016-03-19 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 12000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Jihočeská masna, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Číšník, servírka, Číšníci a servírky - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Hotel Džbán , Karlova Studánka-Hledáme spolehlivého číšníka, servírku na letní sezonu od května do konce záři na obsluhu restaurace. Ubytování pro zaměstnance je zajištěno.
Spolek Slezská republika - 2016-04-13 - Moravskoslezský kraj

Číšník/ Servírka, Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Restaurace u Babek ve Staré vsi nad Ondřejnicí, Zámecká 9 Do životopisu případně průvodního dopisu laskavě uveďte, jak budete řešit dopravu do zaměstnání.
SEWECOM ONLINE s.r.o. - 2016-03-05 - Moravskoslezský kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 12100 - CZK měsíčně

Pro nově vznikající pracoviště, zaměstnavatel není na adrese pracoviště k zastižení. První kontakt e-mailem. Obsluha pivnice pivovaru. Na dobu neurčitou se ZD. Vyučení - obor nerozhoduje. Požadujeme
Upper brewing s.r.o. - 2016-05-28 - Olomoucký kraj

Číšník - servírka, Číšníci a servírky - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Chrudimská 4, Seč Pracovní poměr může být uzavřen i na dohodu o provedení práce nebo na dohodu o pracovní činnosti. Pracovní náplň: obsluha hostů,
David Strouhal - 2016-04-16 - Pardubický kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 10000 - 14000 CZK měsíčně

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Místo výkonu práce: Masarykovo náměstí č.p. 6, 564 01 Žamberk Hledáme zodpovědného člověka, který chce pracovat, rád se učí novým věcem
PROJEKT SQUARE s.r.o. - 2016-05-05 - Pardubický kraj

číšník, servírka, Číšníci a servírky - 18000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

A MIACAZA s.r.o - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

Fitness trenér/ka, Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách) - 70 - CZK za hodinu

Sportovní trenéři, instruktoři a úředníci sportovních klubů
místo výkonu práce - Krnov. Nutný akreditovaný kurz MŠMT - "Trenér fitness" apod., praxe výhodou. Pracovní doba dle domluvy. Možnost
Lenka Sloupská - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - 23000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Na Heleně 5004/2, Ostrava - Třebovice Hotel restaurace Třebovický mlýn přijme kuchaře/ku na výdej jídel a příloh. Životopisy zasílejte na e-mail: trebovickymlyn (at) seznam.cz,
RAPIDOIL HAKO s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Mechanik - údržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 23000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Náplň práce: * pravidelná provozní údržba výrobních linek analýza a diagnostika závad * testování zařízení,
Brembo Czech s.r.o. - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

Nutriční terapeut, Nutriční asistenti - 19000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
Požadavky: - vzdělání musí být v oboru nutriční terapeut Týden dovolené navíc, podnikové stravování. Kontakt: telefonicky
Karvinská hornická nemocnice a.s. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

ODBORNÝ POJIŠŤOVACÍ PORADCE (Smlouva o spolupráci), Pojišťovací poradci specialisté - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
A16 (Smlouva o spolupráci) 25/5/2016 Zaměstnanecká dohoda a smlouva o spolupráci SŠ, i abs., vhodné i pro ženy na MD, pružná pracovní doba Náplň práce - poskytování pojišťovacího
ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB - 2016-05-28 - Moravskoslezský kraj

Operátor - ka výroby, Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
místo výkonu práce : Bruntál, Polní 1 Uchazeči budou přijati do pracovního poměru pod personální agenturou Personal fabric, a.s.. U všech zaměstnanců pracujících u Linaset, a.s.
Linaset, a.s. - 2016-05-05 - Moravskoslezský kraj

Pokladní, Pokladníci v prodejnách - 8000 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Místo výkonu práce: Ostrava - Poruba, Heyerovského 1580/3. Kontakt: Životopis se souhlasem s užíváním osobních údajů pro pracovně-právní vztahy zasílejte na email:
TEMPO, obchodní družstvo - 2016-06-14 - Moravskoslezský kraj

Pracovník expedice, Ruční baliči - 11000 - 13000 CZK měsíčně

Ruční baliči
Z: 21.12,2015: A: 29.1.2016 Na pozici pracovník expedice hledáme vhodného zaměstnance. Náplň práce: balení nasbírané produkce podle druhu a váhy a ruční zpracovávání
FUNGHI CZ, a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

PRACOVNÍK SE STAVEBNÍMI STROJI, Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků) - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení
Požadujeme - ŘP sk. B, T, praxe výhodou. Nabízíme možnost rozšíření oprávnění na pásové a kolové stroje. Předem volat na tel.
Jaroslav Zowada - 2016-03-06 - Moravskoslezský kraj

Prodavač/ka, Prodavači v prodejnách - 13500 - CZK měsíčně

A.B.TOBACCO Nový Jičín s.r.o. - 2016-02-25 - Moravskoslezský kraj

ŘIDIČ TRAKTORU, Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - 15000 - CZK měsíčně

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů

Magát, spol. s r. o. - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

SAMOSTATNÝ TECHNOLOG, TECHNOLOŽKA , Strojírenští technici technologové, normovači - 16000 - 25000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
SŠ/VŠ vzdělání strojírenského zaměření, praxe v oboru vítána, vhodné pro absolventy, znalost svařovací technologie 131, 135, 141 a výhodou 111. Znalost obráběcích
Prestar, s. r. o. - 2016-02-25 - Moravskoslezský kraj

ŠIČKA, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 10000 - 17000 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
C04 vyučení či praxe v oboru šička, čalounice, švadlena výhodou, podmínkou - zájem o uvedený druh činnosti, manuální zručnost, ochota se zapracovat
JUREK S+R s.r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

šičky POUZE OZP, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 11000 - CZK měsíčně

Jan Poláček - 2016-06-14 - Moravskoslezský kraj

skladník/ce, Pomocní skladníci - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Místo výkonu práce: Josefa Šavla 1271/12, Ostrava - Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9 1. kontakt e-mailem: sekretariat (at) sectron.cz Pracovní náplň - vedení skladového hospodářství;
SECTRON s.r.o. - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK, Strojírenští kovodělníci - 16000 - 18000 CZK měsíčně

FERRCOMP, a. s. - 2016-03-16 - Moravskoslezský kraj

Úředníci cestovních kanceláří a agentur, Úředníci cestovních kanceláří a agentur - 14000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovníci cestovního ruchu
z: 13.6.2016; požadavky: uživatelská znalost práce na PC, znalost práce s internetem, organizační schopnosti, komunikační dovednosti, příjemné vystupování, flexibilita, spolehlivost,
ALBA TOUR s.r.o. - 2016-06-22 - Moravskoslezský kraj

VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY + ÚČETNÍ, Ostatní úředníci v oblasti účetnictví - 16000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Jedná se o kumulovanou pozici VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY + ÚČETNÍ PŘÍSPĚVKOVÉ ORGANIZACE. Zkrácený úvazek, pracovní doba od 6:00 - 12:50, finanční ocenění
Mateřská škola Havířov-Město Resslova 2/497 - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ, Zámečníci strojů - 12000 - CZK měsíčně

SOU v oboru, praxe v oboru 2 roky výhodou, vhodné i pro absolventy, svářečský průkaz výhodou, ŘP sk. B výhodou, nástupní mzda 12 000 Kč, dohoda
PROMIX-PRO s.r.o. - 2016-02-24 - Moravskoslezský kraj

zedníci-obkládači, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

STAVORENOL s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

ZEDNÍK, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Požadujeme: Praxi min. 2 roky s prováděním zateplování fasád. Samostatnost, přesnost, čistý trestní rejstřík Dobrý zdravotní stav - práce na lešení Nabízíme:
REBUILD s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj