Práce Číšník/servírka, Číšníci a servírky Olomoucký kraj Zuzana Nováková - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Číšník/servírka, Číšníci a servírky

Nástup možný IHNED. Krátký / dlouhý týden. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Zaměstnavatel požaduje: samostatnost Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: penzion (at) unovaku.cz; - telefonicky na čísle 731 661 146 - paní Zuzana Nováková; Místo výkonu práce: Zuzana Nováková, Čechova č.p. 1786/20, 750 02 Přerov 2

Minimální plat: 13000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Zuzana Nováková

Forma kontaktu: Zuzana Nováková

Job krátký popis: Číšníci a servírky

Země: Česká republika

Kraj: Olomoucký kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Brusič, Brusiči nástrojů a kovů - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
Kontakt je možný osobně na pracovišti od 7:00 - 15:00 hod., telefonicky od 7:00 - 15:00 hod. nebo mailem. Pracoviště: Nádražní č.p. 50, Mariánské údolí,
FOUNDEIK, s.r.o. - 2016-05-15 - Olomoucký kraj

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

Karel Svatoš - Pohostinství U Svatošů - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

Číšník - servírka, Číšníci a servírky - 20000 - CZK měsíčně

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA - vyuč., znalost jazyků výhodou, příjemné vystupování, ubytování zajištěno. Pracoviště: FordBar Černá hora, Bistro & Restaurant na Lanovce, Pizza
SKIRESORT GASTRO s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Kontakt zasláním životopisu na e-mail recepce (at) hotel-praha-destne.cz nebo telefonicky. Osobní jednání je nutné předem domluvit. - ZŠ/SOU (vyučení v oboru není podmínkou) - praxe v oboru
Jan Molek - 2016-03-04 - Královéhradecký kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 12500 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Trapizzino s.r.o. - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 72 - CZK za hodinu

Číšníci a servírky

Ing. Pavel Brumlich - 2016-08-17 - Liberecký kraj

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Nižší střední odborné, flexibilita, pracovitost, samostatnost, učenlivost, kladný vztah k práci v kolektivu, zdravotní průkaz, praxe v oboru, mzda od 15 000 - 20 000 Kč + zvláštní prémie,
Dagmar Gasiorková - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

RIBBE, s.r.o. - 2016-08-10 - Olomoucký kraj

Číšník/Servírka, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

AKTUALIZACE 25.1.2016 První kontakt pouze telefonicky!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaměstnavatel požaduje: - vyučen v oboru může být bez praxe nebo - vyučen mimo obor, pak prokazatelná praxe min. 1 rok Pracovní doba: turnusové
Jiří LANGER - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

DĚLNÍK/DĚLNICE V LEHKÉ VÝROBĚ, Pomocní montážní dělníci - 9000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Požadavky: znalost práce na šicím stroji, samostatnost, orientace na výkon. PD: Po-Pá v rozmezí 7:00-13:00 hod. (5hod. denně). Popis práce: zakázková
VIANOVA - 2016-04-24 - Olomoucký kraj

Hlavní skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 13300 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Doba určitá. Požadavky: znalost práce na PC, průkaz VZV, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem. Náborový příspěvek 3000,- se vyplácí po uplynutí zk. doby.
MDL s.r.o. - 2016-05-12 - Olomoucký kraj

Instalatér, Stavební instalatéři - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
Nástup možný IHNED. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: projekce (at) pkdprojekt.cz - telefonicky (v době 06.00 - 14.30. hod) na čísle
PDK PROJEKT s.r.o. - 2016-05-15 - Olomoucký kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 72 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce: Olomoucká 31, Hlubočky. Pož.: vyučen nebo praxe v oboru. Mzda: 72,- Kč/hod. Z počátku dohoda o provedení práce, možnost přechodu na pracovní poměr. První kontakt
Veronika Hořínová - 2016-08-17 - Olomoucký kraj

Montážní skupina, Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů - 15000 - 35000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Nástup možný IHNED. Požadujeme: - ŘP sk. B, praxi min. 2 roky, manuální zručnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem Náplň práce: - montáž plastových, dřevěných a hliníkových
Okna Macek a.s. - 2016-07-28 - Olomoucký kraj

Obchodní a finanční poradce, Finanční poradci specialisté - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Pracovní náplň: Klientské poradenství pro stávající a nové klienty s následnou péčí. Práce v kanceláři nebo v terénu. Nabízíme: Osobní
RANDO s.r.o. - 2016-02-22 - Olomoucký kraj

Pizzař/ka, Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla - 17000 - CZK měsíčně

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení
Zaměstnavatel není na adrese pracoviště k zastižení. Nástup dohodou. Vzdělání základní, raději vyučen ( obor gastro výhodou). Požadavky:
Ambiente JVS s.r.o. - 2016-07-28 - Olomoucký kraj

Pokojská, uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 12000 - CZK měsíčně

Pracoviště: Jeremenkova č.p. 1082/36, Olomouc. Nástup možný ihned. Nabízíme zaměstnání na hlavní pracovní poměr, nezaučené zaškolíme.
Čistící stroje s.r.o. - 2016-05-15 - Olomoucký kraj

POMOCNÍ PRACOVNÍCI NA STAVBĚ, Pomocní pracovníci v oblasti těžby, stavebnictví, výroby, dopravy a v příbuzných oborech - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v oblasti těžby, stavebnictví, výroby, dopravy a v příbuzných oborech
Nástup možný ihned. Kontakt Gábor Milan - 774 940 729, požadavky: praxe na stavbě výhodou, řidičský průkaz sk. B výhodou. Nabízíme: osobní
Milan Gábor - 2016-05-30 - Olomoucký kraj

Pracovník / pracovnice řízení jakosti, Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (ISO) - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Odborné znalosti: znalost čtení výkresové dokumentace, výrobních procesů používaných ve strojírenství, obvyklých měřících a diagnostických měřidel
LASKI, s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Quality control assistant, Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech - 42000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení
Main job responsibilities: Assistant to Quality Control Manager, Carry out Quality Control (CQ) checks on incoming wood from suppliers, Carry out QC checks and tests on finished products, raw materials
Morava Wood Products s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Řezník - porážka, Porážeči zvířat, bourači masa - 18000 - CZK měsíčně

Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech
Nástup možný IHNED. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: prodej (at) prerovskejatkymh.cz Místo výkonu práce: PŘEROVSKÉ
PŘEROVSKÉ JATKY, M.H. s.r.o. - 2016-05-20 - Olomoucký kraj

Řidič/ operátor pultu centralizované ochrany, Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy - 61 - 65 CZK za hodinu

Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení
Vhodné i pro OZP. Strážní činnost, obsluha PCO, řidič PCO. Nabízíme: stravenky, odměny, 13. plat při splnění smluvních podmínek. Kontakt:
POMÁHAT A CHRÁNIT s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Roznos letáků, Pracovníci pouličního poskytování služeb - 11000 - CZK měsíčně

Pracovníci pouličních služeb a pracovníci v příbuzných oborech

GASTROPROJEKT PIVOVAR Olomouc s.r.o. - 2016-04-27 - Olomoucký kraj

Servisní technik, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 16000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Pracovní pozice: Servisní technik (autobusy, nákladní a přípojná vozidla). Místo výkonu práce: Olomouc. Náplň práce: Preventivní prohlídky a údržba vozidel;
KAR-mobil s.r.o. - 2016-04-13 - Olomoucký kraj

Specialista/ka pro firemní klientelu, Ostatní specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví - 15000 - CZK měsíčně

Finanční analytici
Pracovní náplň Komplexní péče o stávající klienty; Konzultace a poradenství zákazníkům; Budování obchodních vztahů; Administrativní činnost Požadujeme:
Chmelařová Hana - 2016-03-12 - Olomoucký kraj

Stavební dělník, Dělníci v oblasti výstavby budov - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

AXA-BAU s.r.o. - 2016-08-17 - Olomoucký kraj

Strojní zámečník, Zámečníci strojů - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Náplň práce: " ruční obrábění kovu (broušení, vrtání) " rovnání materiálu " stehování svarků
PSP Machinery s.r.o. - 2016-04-12 - Olomoucký kraj

Telefonista/ka, Operátoři telefonních panelů - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Operátoři telefonních panelů
Nástup je možný dle dohody Pracovní místo je vhodné i pro absolventy i OZP. Možnost zaměstnání i na DPP. Požadujeme: - praxi Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu
Július Majerský - 2016-06-09 - Olomoucký kraj

Zástupce vedoucího pobočky - technický manažer, Technici v ostatních průmyslových oborech - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Lazecká 70a, Olomouc. Požadujeme: praxi v oboru voda - topení - plyn - sanita, znalost regionu, příjemné a profesionální
K.T.O. International spol. s r. o. - 2016-07-15 - Olomoucký kraj