Práce Číšník/servírka, Číšníci a servírky Středočeský kraj Adéla Dreslerová - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Číšník/servírka, Číšníci a servírky

Místo výkonu práce: Nová 99, 276 01 Mělník Kontakt: pí. Dreslerová , telefonicky 7:00-19:00

Minimální plat: 13000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Adéla Dreslerová

Forma kontaktu: Adéla Dreslerová

Job krátký popis: Číšníci a servírky

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

asistent/ka prodeje nových i ojetých vozů, Ostatní pracovníci v oblasti prodeje - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Ostatní pracovníci v oblasti prodeje

Jaško Motor s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

ČIŠNÍK, SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 10000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Jan Papula - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

číšník, servírka, Číšníci a servírky - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Ladislav Švejda - 2016-05-28 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 11000 - 14000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Dana Laštovičková - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Číšník / Servírka, Číšníci a servírky - 25000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

AEZZ a.s. - 2016-04-12 - Královéhradecký kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 13000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Frýdlantská 239/13, 460 01 Liberec 1 Nabízíme stravování a pití zdarma. Plný nebo zkrácený úvazek. Hlásit se telefonicky nebo
Lenka Sieratovská - 2016-06-22 - Liberecký kraj

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 16000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Daniela Růžičková - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Číšník - servírka, Číšníci a servírky - 12100 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

TOVÁRNA GASTRO s.r.o. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

INSTALATÉŘI, SVÁŘEČI, ZÁMEČNÍCI , Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech - 20000 - CZK měsíčně

Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech
INSTALATÉŘI, SVÁŘEČI, ZÁMEČNÍCI - místo výkonu: ČR. Požadavky: svářečská zkouška 111, 311, 141, ... Zaměstnanecké výhody:
BRUMOVSKÝ s.r.o. - 2016-05-13 - Středočeský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Václava Paterová - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Lakýrník - obsluha zařízení na stříkání laků a barev, vypalovací pece, Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na povrchovou úpravu kovů
V případě Vašeho zájmu o nabízené pracovní místo zašlete prosím Váš životopis na uvedený e-mail: smekalova (at) inpro-caslav.cz. Pokud Váš životopis bude odpovídat uvedené
INPRO Čáslav s.r.o. - 2016-08-10 - Středočeský kraj

MISTŘI VE VÝROBĚ, Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - 22000 - 28000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
MISTR VE VÝROBĚ - Místo výkonu: Otročiněves č.p. 119, 267 03 Hudlice, SŠ technického směru, praxe min. 3 roky, zkušenosti s vedením kolektivu, znalost čtení stroj. výkresů, základní
SAVEA spol. s r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Montáž a stěhování nábytku, Prodavači v prodejnách - 80 - 100 CZK za hodinu

Prodavači v prodejnách

Nábytek Řepov, s.r.o. - 2016-04-12 - Středočeský kraj

Noční hlídači, Hlídači parkovišť a tržišť - 13200 - 17600 CZK měsíčně

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci jinde neuvedení
Pozice: noční hlídači Požadavky: manuální zručnost, kladný vztah k dětem, výpis z rejstříku trestů Nabízíme ubytování
Michal Pěč - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Obchodnící - spánkoví profíci, Obchodní zástupci - 15000 - 40000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Místo výkonu práce: Retail Park OC Olympia Jičínská 1419 293 01 Mladá Boleslav Prvotní kontakt: telefonicky: 731 532 066 nebo emailem: prace (at) prospanek.cz Náplň práce: obchodní a administrativní
ProSpánek SE - 2016-07-28 - Středočeský kraj

Operátor výroby - seřizovač, Operátoři velínů montážních linek - 15000 - CZK měsíčně

Operátoři velínů a zařízení jinde neuvedení
Jedná se o práci seřizovače a obsluhy výrobní linky. Náplní práce je plnění barev do nádob. Všechny barvy jsou vodou ředitelné
STACHEMA CZ s.r.o. - 2016-02-24 - Středočeský kraj

Pracovníci přepážky - Pošta Kolín 2, Přepážkoví pracovníci na poštách - 16750 - 19800 CZK měsíčně

Pokladníci ve finančních institucích a pracovníci v příbuzných oborech
Náplň práce: vykonávání standardních poštovních služeb na přepážce, prodej poštovních produktů, služeb, doplňkového zboží
Česká pošta, s.p. - 2016-06-09 - Středočeský kraj

Pracovník ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní - 9300 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

\"Komplexní služby věřitelům \"s.r.o. - 2016-03-12 - Středočeský kraj

PRACOVNÍK V OBLASTI PROPAGACE A REKLAMY, Pracovníci v oblasti propagace a reklamy - 18000 - 21000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Náplň práce: pracovník je zodpovědný za tištěnou i elektronickou propagaci organizace, vede webové stránky a stránky organizace na sociálních sítích, zajišťuje věrnostní
EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií - 2016-05-20 - Středočeský kraj

Prodavač / prodavačka, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

Požadujeme: pracovitost, samostatnost a pečlivost, schopnost pracovat v kolektivu. Velmi dobré komunikační dovednosti, rozhodnost, loajalita. Praxe v oboru není nutná. Práce je možná i na zkrácený
Dana Křivánková - Klenotnictví Křivánkovi - 2016-06-09 - Středočeský kraj

prodavači v knihkupectví a papírnictví, Prodavači v prodejnách - 6700 - 12000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Mnichovo Hradiště, Turnovská 810 Pracovní doba 4 - 6 hod/denně - dle dohody pracovní doba od 7:20 (dle počtu hodin), každý třetí týden pracovní doba od 13:00
Hana Otáhalová - 2016-02-18 - Středočeský kraj

Prodavačka, Prodavači potravinářského zboží - 12000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

U N I K O M, a.s. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Svářeči, Svářeči - 22000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Požadujeme: základní znalost německého jazyka výhodou. Nabízíme: finanční zálohy po každém odpracovaném týdnu. Vhodné pro absolventy Místo výkonu práce:
Stavort plus s.r.o. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Technik, Stavební technici projektanti, konstruktéři - 25000 - CZK měsíčně

Stavební technici
Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 1009 Benátky nad Jizerou II Společnost ULMA Construcción CZ, s.r.o., Benátky nad Jizerou, působící na trhu v oboru systémového bednění,
ULMA Construcción CZ, s.r.o. - 2016-05-28 - Středočeský kraj

traťoví dělníci, Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby - 95 - CZK za hodinu

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení

RUTR, spol. s r.o. - 2016-03-23 - Středočeský kraj

Účetní všeobecní - 15000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví

U N I K O M, a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Vychovatelé školní družiny, Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) - 12300 - 14200 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení

ZŠ a MŠ Březno - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Zdravotní sestra/Zdravotní asistent, Všeobecné sestry s osvědčením - 21000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Požadujeme: schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, empatii. Výhodou: praxe v gerontologii, psychiatrii, interně, platná registrace, ŘP. Bližší informace při osobním kontaktu Životopisy
Alzheimercentrum Filipov o.p.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj