Práce Číšník/servírka, Číšníci a servírky Ústecký kraj Gabriela Schönbauerová - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Číšník/servírka, Číšníci a servírky

na DPP nebo DPČ 1 rok praxe v oboru, bude se jednat o činnost ve večerních hodinách a o víkendech Hlásit se osobně, telefonicky, e-mailem

Minimální plat: 70

Jméno zaměstnavatele: Gabriela Schönbauerová

Forma kontaktu: Marek Šikr

Job krátký popis: Číšníci a servírky

Země: Česká republika

Kraj: Ústecký kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

brusič plechových výpalků a ocelových svařenců, Brusiči nástrojů a kovů - 15000 - CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
místo výkonu práce: Semečská č.p. 187 411 15 Třebívlice. Naše firma se zabývá výrobou a instalací automatických kotlů na tuhá
EKOEFEKT a.s. - 2016-09-10 - Ústecký kraj

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 20000 - CZK měsíčně

27.4./1.4./23.2./19.1./18.12./12.11./21.10.2015 - obsluha hostů v restauraci, na venkovní zahrádce a ve vinárně. Min. vyučen (číšník, servírka), vhodné i pro absolventy, znalost AJ nebo NJ výhodou,
Vinařství U Kapličky s.r.o. - 2016-04-29 - Jihomoravský kraj

Číšník/Servírka, Číšníci a servírky - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Petr Svoboda - 2016-06-27 - Kraj Vysočina

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 12000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Restaurace Radava, V Lukách č.p. 1515, 562 01 Ústí nad Orlicí 1 Nástup možný dle dohody i dříve Kontaktní osoba: Kapoun Martin, tel.: 724 031 983, e-mail:
ZPA Jinonice, a.s. - 2016-07-28 - Pardubický kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

METRO s.r.o. - 2016-02-15 - Pardubický kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 13000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Adéla Dreslerová - 2016-08-17 - Středočeský kraj

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 18000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

GEC 440 s.r.o. - 2016-05-02 - Středočeský kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 11000 - 15000 CZK měsíčně

Pozice: číšník/servírka do Plzeňské restaurace v Příbrami na Rynečku. Nástup od 1.7.2016 na dobu určitou do 30.6.2017. Mzda: 11 000,- až 15 000,- Kč. Kontakt:Loukota Milan, tel.: 606 676 896 od 8:00 -
FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o. - 2016-05-17 - Středočeský kraj

Konstruktér ocelových konstrukcí pro strojírenství - pomocný, Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
VHODNÉ PRO OSOBY ZDRAVÉ I SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM Místo výkonu práce: Ústecká č.p. 1945/10, Děčín V-Rozbělesy, 405 02 Děčín 2 Popis: zpracování 3D modelů
AC Engineering, s.r.o. - 2016-03-16 - Ústecký kraj

Lakýrník, natěrač, Stavební lakýrníci a natěrači - 15000 - CZK měsíčně

Malíři (vč. stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři
V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: SarkoziovaLucie (at) seznam.cz nebo volat na tel.č.: 722 007 499a domluvit pohovor Místo výkonu práce -
SL Metal s.r.o. - 2016-04-15 - Ústecký kraj

Lektor/ka anglického jazyka, Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách - 400 - CZK za hodinu

Lektoři jazyků
V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: hr (at) vzdelavanimetis.eu, do předmětu e-mailu uveďte "Výuka AJ Tušimice ". Místo výkonu práce - Ing. et Bc. Lenka Štichauerová
Ing. et Bc. Lenka Štichauerová - 2016-09-10 - Ústecký kraj

Manipulační dělníci ve výrobě - 15000 - 18500 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
ZAMĚSTNAVATEL NESÍDLÍ NA ADRESE VÝKONU PRÁCE MÍSTO VÝKONU PRÁCE - CHOMUTOV HLÁSIT SE:ŠTOLBOVÁ LENKA TEL.777 747 178 NEBO e-mail:stolbovalenka (at) irg-cz.cz, Jiné výhody - 5 týdnů
irg s.r.o. - 2016-05-11 - Ústecký kraj

obchodní referent/ka - prodavač/ka, Prodavači v prodejnách - 10000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

MBM nábytek s.r.o. - 2016-02-15 - Ústecký kraj

Obsluha čerpací stanice, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic
Místo výkonu práce: Sociální péče č.p. 3453/6a, Severní Terasa, Ústí nad Labem. Požadujeme: vyučení, výbornou komunikaci se zákazníky , spolehlivost. Nabízíme:
Dušan Olah - 2016-04-12 - Ústecký kraj

Odborný/á asistent/ka v administrativě, Odborní asistenti v administrativě - 15000 - 15000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: v.knapova (at) rmbuildings.cz nebo volat na tel.č.: 735 175 806 v době od 8,00 do 14,00 h. a domluvit pohovor Místo výkonu práce - pracoviště Otvice,
Ready Made Buildings s.r.o. - 2016-03-24 - Ústecký kraj

Pomocná síla do kuchyně a na úklid penzionu, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 65 - 100 CZK za hodinu

Místo výkonu práce: Penzion Tokáň Rynartice č.p. 81, Jetřichovice, 405 02 Děčín 2 Požadujeme čistou a poctivou práci, chuť pracovat a podílet se
Radek Šmejkal - 2016-08-10 - Ústecký kraj

Recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Náplň práce: - práce s PC, přijímání plateb od klientů, předávání pošty, komunikace s klienty Požadavky: - komunikativnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost, znalost PC,
TEREZINY LÁZNĚ DUBÍ a.s. - 2016-04-15 - Ústecký kraj

ŘIDIČ - JEŘÁBNÍK, Obsluha jeřábů - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení

ALVIAN MOST s.r.o. - 2016-09-10 - Ústecký kraj

Řidič-strojník, Obsluha zemních a příbuzných strojů - 22000 - CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů
Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě. Ostatní zájemci zaslat strukturovaný životopis na e-mail: bilek (at) abcchomutov.cz Místo výkonu práce - ABC Chomutov
ABC Chomutov spol. s r.o. - 2016-04-12 - Ústecký kraj

skladník, Úředníci ve skladech - 17000 - CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
místo výkonu práce: GERTABAU s.r.o., provozovna Terezín - Nové Kopisty, U Terezínské křižovatky č.e. 161. Práce ve skladu podlahových krytin a prodej PVC. Způsob kontaktování
GERTABAU s.r.o. - 2016-08-17 - Ústecký kraj

Skladový dělník, Pomocní skladníci - 16000 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: vales (at) chomutov.ferona.cz Místo výkonu práce - Ferona, a.s., Spořická č.p. 599, 430 01 Spořice Požadujeme - platný vazačský
Ferona, a.s. - 2016-06-04 - Ústecký kraj

Specializovaný odborný prodejce/prodejkyně, Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a bytových doplňků - 16000 - 37600 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Masarykova třída 1047/92, Požadujeme: vzdělání ÚSO s maturitou nebo praxi bez maturity, samostatné jednání, znalost PC - pokladna, e-mail, internet, word, excel,
Petr Rezek - 2016-04-24 - Ústecký kraj

správce vozového a strojního parku, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Místo výkonu práce: v rámci celé ČR. Náplň práce: zajištění servisu a údržby strojů a vozového parku Požadujeme: zkušenosti s údržbou strojů, nákladních
EKOS-Žitenice s.r.o. - 2016-03-19 - Ústecký kraj

střihač/ka - pilař/ka, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 65 - CZK za hodinu

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
místo výkonu práce K Výtopně č.p. 1889/4 Předměstí, 412 01 Litoměřice 1. Požadujeme pracovitost, zručnost, spolehlivost. Pracovní poměr na dobu určitou
TIMO s.r.o. - 2016-05-24 - Ústecký kraj

Údržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 80 - CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Vhodné i pro OZP!!! firma KOUTECKÝ s.r.o. nabízí volné místo údržbáře (se znalostí zámečnických prací, sváření)
KOUTECKÝ s.r.o. - 2016-07-28 - Ústecký kraj

údržbář, Stavební údržbáři budov - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
místo výkonu práce: Doksany č.p. 30, 411 82 Doksany. Náplň práce: údržba nemovitosti, údržba zeleně, drobné zámečnické práce
Jan Szromek - 2016-02-24 - Ústecký kraj

VEDOUCÍ OBCHODNÍ SKUPINY, Vedoucí všeobecných administrativních pracovníků - 20000 - CZK měsíčně

Vedoucí administrativních agend
VEDOUCÍ OBCHODNÍ SKUPINY bchodní praxe, schopnost analýzy, plánování, řízení. Zkušenosti s vedením týmu jsou vítány, nejsou však podmínkou. Hledáme
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - 2016-03-03 - Ústecký kraj

Výrobní dělník, Pomocní dělníci ve výrobě - 16000 - CZK měsíčně

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: blanka.tyrova (at) parker.com Místo výkonu práce - Parker Hannifin Industrial s.r.o., Na Moráni č.p. 5480, 430 01 Chomutov 1 Náplň práce
Parker Hannifin Industrial s.r.o. - 2016-06-14 - Ústecký kraj

zdravotnický asistent, Ošetřovatelé v oblasti pobytové péče - 15150 - 18700 CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Požadujeme: - odbornou způsobilost - minimálně ukončený 3.ročník SZŠ nebo 2-letý obor: ošetřovatel - fyzickou zdatnost ( práce fyzicky hodně náročná
Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice - 2016-04-15 - Ústecký kraj

Zpracovatel papíru, Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru - 12000 - 19000 CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru
Místo výkonu práce: Teplická č.p. 109, Jílové - Martiněves, 405 02 Děčín 2 Informace Pro společnost v Děčínském okrese hledáme
ADECCO spol.s r.o. - 2016-02-15 - Ústecký kraj