Práce Cukráři (kromě šéfcukrářů) Jihomoravský kraj Máslové trubičky s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Cukráři (kromě šéfcukrářů)

vyučen v oboru výhodou, vhodné pro absolventy, cukrářská výroba, klasické pečení a zdobení cukrářských výrobků, znalost podmínkou, pečlivost, samostatnost

Minimální plat: 13000

Maximální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Máslové trubičky s.r.o.

Forma kontaktu: Holcrová

Job krátký popis:
Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

dělník/ce - na výrobě výrobků z pryže, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže - 10000 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže
Pracoviště: 696 38 Strážovice, Stavěšice 145. PP na dobu neurčitou,Obsluha gumárenských strojů, požadujeme dobrý zdravotní stav, dobrou pracovní morálku.
TRTÍK, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

DISPONENT MEZINÁRODNÍ PŘEPRAVY, Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
9.8.2016/ vyučen s maturitou, obor vzdělání není rozhodující. Německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni. Užiatelská znalost práce na PC, ŘP sk. B, praxe výhodou
RPS logistic s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Grafik/čka, Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační - 18000 - CZK měsíčně

Aranžéři a příbuzní pracovníci
Požadavky: znalost Corell, znalost AJ pečlivost Nástupní plat od 18 000, zaměstnanecké benefity, práce v mladém kolektivu. Pracoviště ELSA´S SPORTS s.r.o., U stadionu č.p. 1139/14, Rousínov Kontakt:
ELSA´S SPORTS s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

koordinátor výroby , Ostatní strojírenští technici - 22000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Požadované dovednosti Technické vzdělání, silná vůdčí osobnost, plynulá znalost AJ/NJ, dobré organizační schopnosti, praxe ve výrobním závodě výhodou Nástup
Daltec PRO s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Ruční baliči - 9900 - CZK měsíčně

Ruční baliči

MAZRO CZ, s.r.o. - 2016-03-18 - Jihomoravský kraj

KUCHAŘ - HOTEL VINOPA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 18000 - 28000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Karel Hurta - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

LABORANT/KA, Laboratorní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
22.2.2016/ Úplné střední vzdělání, aktivní angličtina, flexibilita, komunikativnost, střední chemická škola a praxe v oboru výhodou.
PRONECO, s.r.o. - 2016-02-25 - Jihomoravský kraj

lisař/ka, přípravář/ka v gumárenské výrobě, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže - 27000 - CZK měsíčně

Pracoviště: Jarohněvice 1666, 696 03 Dubňany. Práce na lisovacích strojích výhodou, zodpovědnost, manuální zručnost, flexibilita, komunikativnost, bezúhonnost.
RIGUM, s.r.o. - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

mechanik, Provozní elektromechanici - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Požadované dovednosti : Vzdělání minimálně SOU technického směru Zkušenost s jemnou mechanikou Schopnost čtení výkresové dokumentace Základní znalost AJ Náplň práce:
AŽD Praha s.r.o. - 2016-02-26 - Jihomoravský kraj

Montér elektro - silnoproudé aplikace, Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení - 20000 - CZK měsíčně

Montéři a opraváři elektrických vedení
Vaše profesní CV zasílejte na uvedený email. Uchazeče, kteří budou vyhovovat našim požadavkům, pozveme k osobnímu pohovoru. Požadované dovednosti ŘP sk. B - aktivní řidič, práce na PC -
TIPA Telekom plus a.s. - 2016-04-18 - Jihomoravský kraj

Obchodní referent/ka - rozpočtář/ka dětských hřišť, Rozpočtáři specialisté - 16000 - 24000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Pracovní náplň: •sestavování cenových kalkulací dětských hřišť •vyřizování poptávek a objednávek •administrativně-organizační podpora obchodního oddělení
8D o.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Obchodní zástupce Karlova pekárna s.r.o. - vietnamsky hovořící, Obchodní zástupci - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Hledáme obchodního zástupce vietnamsky hovořícího pro prodej pečiva. Nutná prokazatelná praxe nejméně 2 roky z prodeje FMGC a znalost regionu. Nabízíme: - práci ve firmě
Karlova pekárna s.r.o. - 2016-05-06 - Jihomoravský kraj

Obráběč kovů na CNC frézce, Mechanici a opraváři obráběcích strojů - 16000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Na CNC frézku hledáme obráběče kovů, absolventy zapracujeme. Požadujeme vyučení v oboru, v případě předchozí praxe dobré finanční ohodnocení.
EGSTON SYSTEM ELECTRONIC, spol. s r.o. - 2016-04-27 - Jihomoravský kraj

Odbytový pracovník autopůjčovny, Odbytoví agenti - 20000 - CZK měsíčně

Odbytoví a přepravní agenti, celní deklaranti
První kontakt telefonicky PO-PÁ 8:00-16:30 hod. nebo e-mailem Organizace autopůjčovny, příprava vozidel, komunikace s klienty v anglickém jazyce, správa pokladny, práce s Microsoft Office a redakčními
Dvořák, rent a car, s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Pokojská, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 14000 - CZK měsíčně

klasické práce pokojské v penzionu, úklid, příprava pokojů pro příjezd hostí, zajištění úklidu okolí penzionu, bydliště nedaleko
Jan Řehoř - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

pracovník/ce kontroly a expedice (dveřní křídla), Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - 75 - 120 CZK za hodinu

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Nástup možný ihned nebo dle dohody. Požadované dovednosti:vzdělání - ukončené SOU, zodpovědnost, spolehlivost a důslednost, zkušenosti s VZV a platný
COLORprofi, spol. s r.o. - 2016-03-14 - Jihomoravský kraj

Pracovník/ce lahůdek, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 13100 - CZK měsíčně

Nabízíme příjemné pracovní prostředí a zaměstnanecké benefity (stravenky,věrnostní odměna,odměna při pracovním výročí,příspěvek na penzijní připojištění,dny
Tesco Stores ČR a.s. - 2016-05-24 - Jihomoravský kraj

Pracovník v sociálních službách při přímé obslužné péči, Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti - 10060 - 15160 CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví
kurz pro pracovníka v sociálních službách výhodou / popř. firma zajistí/, péče o duševně nemocné, dobrý zdrav. stav, fyzická zdatnost,
Emin zámek, příspěvková organizace - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

PRODAVAČ/KA oddělení TRVANLIVÉ POTRAVINY, Prodavači potravinářského zboží - 13135 - CZK měsíčně

PRODAVAČ/KA oddělení TRVANLIVÉ POTRAVINY Vhodné pro MD,RD,prac.doba : 6:00 -13:30 hod. Úvazek 37,5 hod./týdně Mzda : nástupní 13 135,-Kč po 6 měsících - 14 757,-Kč Popis práce
Tesco Stores ČR a.s. - 2016-05-13 - Jihomoravský kraj

RECEPČNÍ, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 90 - CZK za hodinu

Recepční v hotelích
31.5.2016 - práce na recepci, ubytování hostů. SŠ obor nerozhoduje, vhodné i pro absolventy, AJ, NJ, vlastní doprava do práce nutná, celoroční zaměstnání, strava zdarma. Nepřetržitý
Anna Nešporová - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

řidič podvalníku pro přepravu stavebních strojů, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 130 - CZK za hodinu

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou. Strojní průkaz. Praxe nutná. Mzda 130 Kč/hod. Rozvoz v rámci ČR. Životopisy
HOLCNER - DOPRAVA s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

SEŘIZOVAČ ČÍSLICOVĚ ŘÍZENÝCH STROJŮ, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 19000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru výroby ložisek nadaného zaměstnance na pracovní pozici: SEŘIZOVAČ ČÍSLICOVĚ ŘÍZENÝCH
PP&T consult s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
obsluha VZV a řp. sk. C - výhodou, ne podmínkou občasná práce přesčas Kontakt: Jiří Jakab, tel.: 603 512 123, e-mail: unitecno (at) unitecno.cz, doba k zastižení 8 - 15:00, osobní schůzku nutno domluvit
UNITECNO, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

svářeč plamenem, Svářeči - 125 - 142 CZK za hodinu

Svářeči, řezači plamenem a páječi

ISAN Radiátory s.r.o. - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

Tester mobilních aplikací, Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací jinde neuvedení
Životopisy zasílat na e-mail: soudkova (at) beko-plm.cz Požadujeme: úplné střední vzdělání technického směru komunikativní znalost NJ nebo AJ technické
B E K O Engineering, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Vedoucí pracovník developmentu, Obchodní referenti - 25000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
První kontakt e-mailem: info (at) infogold.cz Náplň práce: obchodní činnost, budování a rozvíjení kontaktů jak s novými, tak i se stávajícími zákazníky, spolupráce
Družstvo vlastníků půdy JESENÍKY - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Vedoucí skladu, Řídící pracovníci v oblasti skladování - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech
Pro Servisní středisko v Blučině, které se zabývá servisem chladírenského zařízení (lednice, nápojové automaty, post-mix) pro Coca-Colu
##pracodawca## - 2016-05-03 - Jihomoravský kraj

Zámečník-svářeč, Provozní zámečníci, údržbáři - 83 - 98 CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

KUBASO s.r.o. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj