Práce Dělníci v oblasti výstavby budov, Dělníci v oblasti výstavby budov Hlavní město Praha Zevo-Stav, s.r.o. - nabídky práce

Dělníci v oblasti výstavby budov, Dělníci v oblasti výstavby budov

Kontakt : uchazeči se mohou hlásit každý pátek od 10:00-12:00 na adrese Kutilova 3063/4, Praha 4. Kontaktní osoba : Ivan Chopyk - 773 831 251. Místo výkonu práce - Praha Výpomoc elektrikářům - bourání, sekání drážek, úklidové práce.

Minimální plat: 9900

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Zevo-Stav, s.r.o.

Forma kontaktu: Ivan Chopyk

Job krátký popis: Dělníci v oblasti výstavby budov

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

Požadované vzdělání: neuvedeno

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Obchodní společnost se sídlem v Praze-Holešovicích příjme obchodně administrativního pracovníka. Náplní práce bude běžná kancelářská administrativa, telefonické
##pracodawca## - 2016-02-24 - Hlavní město Praha

Administrátor internetového obchodu, Správci webu - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Správci webu
Místo výkonu práce Lihovarská č.p. 1060/12,Libeň prvotní kontakt nutný emailem formou zaslání životopisu na uvedenou emailovou adresu kariera (at) coopydoo.com Pracovní náplň: Údržba
Coopydoo s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Asistent/ka ředitele, Odborní asistenti v administrativě - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Požadované vzdělání: minimálně SŠ ekonomického směru s maturitou (nejlépe obchodní akademie) Pečlivost, zodpovědný přístup. Práce s PC, uživatelská znalost MS Office,
##pracodawca## - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov, Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

ALVIK PLUS s.r.o. - 2016-03-05 - Jihomoravský kraj

Hosteska/promotér, Pracovníci v oblasti prodeje - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje
Jsme na trhu šest let a do naší strategické divize hledáme akčního kolegu, který naskočí do rozjetého vlaku a pomůže nám koordinovat naše zakázky a přispěje k rozvoji ve své
Channel Partners, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři - 38000 - CZK měsíčně

Inženýři elektrotechnici a energetici
VŠ elektro nebo MaR, MS Office, AutoCad, orientace v GOST normách, orientace v legislativě a souvisejících přepisech pro železniční drážní stroje, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, ruský jazyk
CZESTROJ INŽENIRING - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Kuchař/ka do teplé kuchyně, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 23000 - CZK měsíčně

Kongresové centrum Praha, a.s., hotel Holiday Inn hledá vhodného kandidáta/ku na pozici: kuchař/ka – teplá kuchyně Náplň práce: - příprava teplých pokrmů - příprava rautů -
Kongresové centrum Praha, a.s. - 2016-04-12 - Hlavní město Praha

Kuchař/kuchařka pro závodní stravování, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20720 - 23000 CZK měsíčně

Hotel DAP, Vítězné náměstí 4, Praha 6 Dejvice přijme kuchaře/kuchařku pro závodní stravování, plat od 20720,-Kč podle praxe. V případě zájmu kontaktujte provozáře pana
Vojenská lázeňská a rekreační zařízení - 2016-05-11 - Hlavní město Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Kontaktní osoba: Kaiserová Hana, tel.: 774 435 216, po - pá, 10 - 15 hod. Osobně: SEVCO s.r.o., 1.p., Opletalova 4, Praha 1, út. a čt., 14 - 16 hod. Požadujeme teoretickou a praktickou
Zheng Zuyao s.r.o. - 2016-06-04 - Hlavní město Praha

Mechanik v autosklech, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 18000 - 30000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Stodůlky, 155 00, K Hájům č.p. 2671/8 Kontaktní osoba: Růžička David, tel.: 606 070 004, e-mail: praha (at) autoskloteam.cz Pro naší provozovnu na Praze
AUTOSKLO TEAM s.r.o. - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

OpenGL Developer, Vývojáři webu a multimédií - 40000 - 80000 CZK měsíčně

Vývojáři webu a multimédií
Místo výkonu práce: Strakonická č.p. 1199/2d, Hlubočepy, 150 00 Praha 5 Uchazeč by měl ovládat všechny nebo některé z následujících technologií na seniórní úrovni:
Citationtech, SE - 2016-03-25 - Hlavní město Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci - 10500 - 11500 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Praha, Kontakt: Borodiy Yurij, tel.: 774 720 711 - PÁ 13-16 hod. Fričova 892/13, Praha 2. Jedná se o těžkou náročnou práci. Vhodné
LYUPEN s.r.o. - 2016-06-04 - Hlavní město Praha

Podlahář, pokladač podlahových krytin pro regiony Kladensko, Berounsko, Praha západ, Podlaháři (kromě parketářů) - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Podlaháři a obkladači
Prosím, v případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, uvádějte do předmětu zprávy PODLAHÁŘ, přiložte strukturovaný životopis s fotografií a zašlete na adresu job (at) kobercetrend.cz do 15.4.2016.
LIMEX ČR, s.r.o. - 2016-03-25 - Hlavní město Praha

Pokladní, Pokladníci v prodejnách - 10000 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Místo výkonu práce: Most !! Nabízíme: mzda dle dohody - nadstandartní mzdové ohodnocení, práci na HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, samostatnou
BM ČESKO s.r.o. - 001 - 2016-05-11 - Hlavní město Praha

pomocná síla v závodní kuchyni, Pomocní kuchaři - 12400 - 16000 CZK měsíčně

Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra - 2016-04-26 - Hlavní město Praha

Pomocní kuchaři - 13430 - CZK měsíčně

Školní jídelna, Praha 10, Vršovická 1429/68, příspěvková organizace - 2016-05-16 - Hlavní město Praha

Pomocný dělník potravinářské výroby, Pomocní dělníci ve výrobě - 70 - 90 CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Pracoviště Ostrava-Martinov. Práce ve výrobě v potravinářství, třídění zboží, vkládání zboží do kartonů, skládání kartonů apod. Fyzicky nenáročná
AGIVA FLEXI s.r.o. - 2016-06-01 - Hlavní město Praha

Praktický lékař - oddělení poliklinických služeb, Praktičtí lékaři pro dospělé - 37690 - 49960 CZK měsíčně

Všeobecní a praktičtí lékaři
Místo výkonu práce: Vězeňská služba České republiky, Soudní 988/1, Praha - Nusle Kontakt: Šandová, tel.: 261 032 106, PO-PÁ 8,00 - 12,00 hod. e-mail: vvpankrac.pers (at) vez.pan.justice.cz Praktický
Vězeňská služba České republiky - 2016-04-27 - Hlavní město Praha

Prodavači potravinářského zboží, Prodavači potravinářského zboží - 15421 - 18980 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Smíchov, 150 00, Radlická č.p. 233/1b Kontakt: Železnik Kristian, tel.: 724993122, e-mail: 11033smc (at) cz.tesco-curope.com Nabízíme: příspěvek
Tesco Stores ČR a.s. - 2016-09-10 - Hlavní město Praha

Product manager, Odborní asistenti v administrativě - 25000 - CZK měsíčně

Výkon zam.- Praha, Kontakt: telefonicky PO-PÁ: 8:00-16:00hod. nebo e-mailem,Požadavky na uchazeče - min. 3 roky zkušeností s prodejem , znalost náhradních dílů na nákladní automobily, traktory
ACRO GROUP s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Programátor - vývojář průmyslových aplikací, Programátoři počítačových aplikací specialisté - 20000 - CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
Náplň práce: - Tvorba zakázkového SW, klientských aplikací a reportních systémů pro oblast výroby a logistiky Požadujeme: - Znalost C# .NET a ASP .NET - Znalost .NET Framework 3.5 a vyšší
##pracodawca## - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Projektový manažer, Ostatní řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností - 20990 - 31550 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci univerzálních dílčích celků jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Praha Kontaktní osoba pro první kontakt: Pavla Pekárková - email: amif (at) mvcr.cz UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Náplň
MINISTERSTVO VNITRA - 2016-05-12 - Hlavní město Praha

ROZPOČTÁŘ DOPRAVNÍCH STAVEB, Ostatní stavební inženýři - 25000 - 40000 CZK měsíčně

Stavební inženýři
Náplň práce: samostatná i týmová práce při sestavování rozpočtů a výkazů výměr projektů dopravních staveb (v rámci přípravy dokumentací pro provádění
AF-CITYPLAN s.r.o. - 2016-03-31 - Hlavní město Praha

Senior technik/helpdesk - Internet, Wi-Fi, IPTV,VolP, Technici v oblasti informačních a komunikačních technologií - 30000 - 50000 CZK měsíčně

Technici v oblasti informačních a komunikačních technologií
Místo výkonu práce: Praha 8 - Libeň, Pod Vodárenskou věží 2 Kontaktní osoba pro první kontakt: paní Hana Krištiaková - e-mail: job (at) cznet.cz
Cznet s.r.o. - 2016-04-28 - Hlavní město Praha

Specialista v oblasti marketingu (technický produkt manažer), Specialisté v oblasti marketingu - 80000 - 100000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu
Místo výkonu práce: Týnská č.p. 633/12, Staré Město, 110 00 Praha 1 Kontaktní osoba: Bacevic Borislav, e-mail: office (at) wbbi.eu, Týnská 633/12, 110 00 Praha 1 Další požadované
WBBI PRAGUE, SE - 2016-08-02 - Hlavní město Praha

Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců) - 105000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti počítačových sítí
Žadatel musí mít znalost a zkušenost : s technologiemi BGP, OSPF, VRF, L2TP, HSRP, DHCP, IPSLA, SNMP, WCCP, TCP/IP, OSI, DNS, FTP, MPLS, VPN [GRE / IPSEC], VSS , Checkpoint Firewall Mgmt Suite; HP Network Automation, ITRC, CA Spectrum,
MSD IT Global Innovation Center s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Technik IT v telekomunikacích, Technici počítačových sítí a systémů - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Technici počítačových sítí a systémů
Místo výkonu práce: Archeologická č.p. 1881/8, Stodůlky, 155 00 Praha 515 Požadujeme: - alespoň základní znalosti v oblasti telekomunikací - dobré komunikační schopnosti . ochotu vzdělávat
OneSide s.r.o. - 2016-05-06 - Hlavní město Praha

vrchní referent – sociální pracovník v Oddělení PnP a DOZP pro správní obvod Praha 14 , Úředníci jinde neuvedení - 15170 - CZK měsíčně

Úředníci jinde neuvedení
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - http://portal.mpsv.cz/cs/web/upcr-kariera. Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 6. března
Úřad práce České republiky - krajská pobočka pro hlavní město Prahu - 2016-02-28 - Hlavní město Praha

Zubní lékaři - 20000 - CZK měsíčně

Zubní lékaři

BohemiaDent s.r.o. - 2016-03-20 - Hlavní město Praha