Práce Dělníci v oblasti výstavby budov Hlavní město Praha Ivan LEVKO - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Dělníci v oblasti výstavby budov

Místo výkonu práce: U Kavalírky č.p. 8/4, Košíře, Praha 5 Příjem uchazečů: Ivan Levko, 776708149, úterý-čtvrtek 8-9 hodin

Minimální plat: 9900

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Ivan LEVKO

Forma kontaktu: Ivan Levko

Job krátký popis: Dělníci v oblasti výstavby budov

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativní pracovník, Všeobecní administrativní pracovníci - 12000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
místo výkonu práce je v Dobřejovicích. Požadujeme: - znalosti z ekonomických oblastí obchodní sféry - znalosti ohledně bezpečnosti práce a hygienického minima ve zpracovatelském
MAT Consulting spol. s r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

administrativní pracovník, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - 17000 CZK měsíčně

místo výkonu práce: Podskalská 2046/14, Nové Město, 128 00 Praha 2) kontaktní osoba: Saláková Zuzana, e-mail: prace (at) jamesgrant.cz -posílejte svůj životopis s motivačním dopisem.
Level Real, s.r.o. - 2016-04-24 - Hlavní město Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

TSEPWEST s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Dopravní referent/ka, řidič/ka, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 10490 - 20980 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Pracovní náplň: organizace autoprovozu osobních vozidel generálního ředitelství sledování a úpravy plánu jízd za pomoci rezervačního
Národní památkový ústav - 2016-05-12 - Hlavní město Praha

EKONOMICKÝ SPRÁCVE, Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
KONT.: Předem nutná domluva pohovoru e-mailem!ČTR. Vytváření vyučtování, kontrola plateb nájemného, evidence nájemníků, evidence a kontrola
CAPITAL Trust, a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé) - 40000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti financí

Gurin & sons s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Farmaceuti - 25000 - CZK měsíčně

Farmaceuti

Qpharm holding s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Hlavní konzultant/ka - zlepšení výkonnosti organizace, Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností - 39000 - 45000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci univerzálních dílčích celků
Alespoň 10 let praxe a nejméně 5 let na vedoucí pozici, vyžadovány vysoké organizační dovednosti, schopnost věnovat se souběžně řadě priorit, nadprůměrné
Eridamus Invest, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

HOTELOVÝ RECEPČNÍ, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 15000 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Požadujeme: orientace na hosta, znalost NJ,AJ, nebo RJ výhodou, příjemné vystupování, zodpovědnost, flexibilita, znalost práce na PC, praxe vítána. Nabízíme: mzdu 15000 Kč + příplatky
Lázně FELICITAS s.r.o. - 2016-06-27 - Hlavní město Praha

Koordinátor pečovatelské služby, Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Gatebo s.r.o. - 2016-03-19 - Hlavní město Praha

Masér, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 11000 - 13000 CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Kaprova č.p. 15/11, Josefov, 110 00 Praha 1 Kontaktní osoba: Kaiserová Hana, tel.: 774 435 216 Požadujeme znalost a zručnost při tradičních thajských masážích, osvědčení
NAM JAI s.r.o. - 2016-04-12 - Hlavní město Praha

Nástrojaři - 110 - CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Vršovická č.p. 478/51, Vršovice, 100 00 Praha 10 Požadujeme: vyučení v oboru nástrojař, praxe na opravách forem, dobrý
KOH-I-NOOR a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

.NET developer, Vývojáři softwaru - 30000 - 45000 CZK měsíčně

Vývojáři softwaru
Místo výkonu práce: Novákových č.p. 1954/20a, Libeň, 180 00 Praha 8 Kontaktní osoba: Suchomelová Kateřina Mgr., tel.: 778417686, 10:00 - 17:00, e-mail: katerina.suchomelova (at) integrators.cz Náplň
Integrators services a.s. - 2016-04-13 - Hlavní město Praha

Odborný asistent v administrativě, Odborní asistenti v administrativě - 16200 - 16200 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Místo výkonu práce: Křížová č.p. 2598/4, Smíchov, 150 00 Praha 5 - znalost metodiky vzdělávání dětí pro 1. stupeň ZŠ - základy metodiky výuky cizího jazyka
Creative Laboratories Worldwide s.r.o. - 2016-03-18 - Hlavní město Praha

Odborný / vrchní referent v oddělení stavební úřad Vězeňské služby, Ostatní specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení - 15170 - 22810 CZK měsíčně

Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech jinde neuvedení
Ministerstvo spravedlnosti ČR vyhlašuje výběrové řízení na služební místo odborný referent / vrchní referent v oddělení stavební
MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI - 2016-06-04 - Hlavní město Praha

Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti - 10000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v lesnictví

Ivan Hudyma - 2016-07-15 - Hlavní město Praha

REFERENT ODDĚLENÍ NÁKUPU, Nákupčí - 20000 - CZK měsíčně

Nákupčí
Požadavky: - SŠ vzdělání (ideálně v oboru ekonomie a obchodu) - Praxe ve zdravotnictví, případně v obchodní činnosti se zdravotnickými prostředky - Znalost postupů daných ZVZ, zkušenost
Nemocnice Na Homolce - 2016-07-15 - Hlavní město Praha

Řidiči ostatních speciálních vozidel - 12000 - 14000 CZK měsíčně

MIKAPA plus,s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Řídící pracovníci v maloobchodě a velkoobchodě - 38530 - 70000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v maloobchodě a velkoobchodě
Místo výkonu práce: Husova 240/5, Praha 1 - Staré Město Kontakt možný na adrese Vodičkova 710/31, Praha 1 Výborná znalost tchawanštiny, mandarínské
King Car Czech s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

SEKUNDÁRNÍ LÉKÁŘ/-KA CHIRURG pro oddělení kardiochirurgie, Lékaři v chirurgických oborech - 40000 - CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
Nabízíme možnost zrychleného profesního růstu a zapojení do programu doktorského postgraduálního studia Požadavky: - VŠ – LF - Praxe v chirurgickém
Nemocnice Na Homolce - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Skladník/ce - směnnný provoz, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 21000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Místo výk.práce: Českobrodská č.1174, P 9. KONT.: V případě, že Vás naše nabídka oslovila a rádi byste se dozvěděli více, prosím, zašlete nám svůj životopis na emailovou
ALIMPEX FOOD a.s. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Specialista obchodu/operátor, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Místo výkonu: Záběhlický zámek, Za potokem 46/4, 106 00 Praha 10-Záběhlice Kontakt: Olšák Slavomil, e-mail: slavomil.olsak (at) reklamnitasky.cz Náplň
REKLAMNÍ TAŠKY s.r.o. - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Svářeči - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
hledáme zkušené pracovníky na plný nebo částečný úvazek, požadujeme vyučení v oboru, svářečský průkaz, manuální zručnost, logické uvažování,
Paddock Group s.r.o. - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Technik zkušební laboratoře, Stavební technici kontroly kvality, laboranti - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Stavební technici
Práce při provádění zkoušek stavebních hmot v laboratoři a na stavbách min. SŠ vzdělání s maturitou (nejlépe tech. zamaměření, stavební aktivní řidič ŘP skup. B, zkušenost
QUALIFORM, a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

technolog hlavní výroby, Technici dispečeři strojírenské výroby - 20000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici

VRL Praha a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Účetní finanční a investiční - 15000 - 45000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Samostatná finanční účetní 1) podpora firemních financí a účetnictví: - zodpovědnost za kompletní vedení a zpracování účetnictví společnosti od prvotních
ST Energy s.r.o. - 2016-06-04 - Hlavní město Praha

Učitel/ka mateřské školy, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 20530 - 23600 CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy
Pod sady č.p. 170/2Modřany Veselá Daniela, tel.: 241773169, e-mail: mspodsady (at) seznam.cz Mateřská škola Podsaďáček v Praze 12, příspěvková organizace, Pod Sady 170/2, 143 00 Praha 4, hledá vhodné
Mateřská škola Podsaďáček v Praze 12 - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 4950 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Krč, Kontaktní osoba: Vojtová, tel.: 296113214, 777 701 419, e-mail: sekretariat (at) prosaz.cz telefonický
PROSAZ Společnost pro sociální rehabilitaci občanů se zdravotním postižením - 2016-05-17 - Hlavní město Praha

Všeobecní administrativní pracovníci - 14900 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Dělnická 1020/54, Praha 7 - Holešovice 170 00 Kontaktní osoba pro první kontakt: Dr. Vitalii Shmadiuk - email: dr.shmadiuk (at) gmail.com Upřesňující informace: požadujeme dobrou
Omni Dent Clinic s.r.o. - 2016-05-12 - Hlavní město Praha

Zámečníci strojů - 18000 - 24000 CZK měsíčně

Místo práce: U Elektry 650, Praha 9. Kontakt: Nováková Šárka, 283 005 549,e-mail: s.novakova (at) zez.cz - zaslat CV. Doba určitá dle dohody. Řidičský průkaz
ZEZ s.r.o. - 2016-05-04 - Hlavní město Praha