Práce DĚLNÍK/CE V ELEKTROVÝROBĚ, Montážní dělníci elektronických zařízení Jihomoravský kraj RME Cable Assembly s.r.o. - nabídky práce

DĚLNÍK/CE V ELEKTROVÝROBĚ, Montážní dělníci elektronických zařízení

5.9./1.8/13.7.2016 - ruční montáž elektronických komponentů, lisování, odizolování. I základní vzdělání, vhodné i pro OZP, manuální zručnost. Jedná se o práci v úkolové mzdě. Prac. doba: 6:00-14:30, popř. 7:00-15:30. Zasílat životopis na email: r.blazejova (at) lorenzgroup.com, tel. 519 361 220. Místo výkonu práce: Bratislavská, Břeclav

Minimální plat: 65

Maximální plat: 85

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: RME Cable Assembly s.r.o.

Forma kontaktu: Radka Blažejová

Job krátký popis:
Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

Automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 20000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

PNEU PLUS s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

cukrář/ka - pekař/ka, Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 16000 - CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

Ing. Jarmila Křížová - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Elektromechanici - 18000 - 21000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Pracoviště: Kollárova 1684, 698 01 Veselí nad Moravou. Vyučení v oboru elektro, znalost vyhlášky 50/1978 Sb., praxe v oboru vítána, oprávnění k řízení motorového vozíku
DPOV, a.s. - 2016-03-16 - Jihomoravský kraj

fasádník, Izolatéři - 18000 - 19000 CZK měsíčně

Izolatéři

Rozehnal Svatoslav - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Hospodyně v domácnostech - 5000 - 10000 CZK měsíčně

Hospodyně v domácnostech
Požadované dovednosti: Praxe v úklidové společnosti nebo s úklidem výhodou, flexibilita, samostatnost, pečlivost, pozitivní myšlení, komunikativnost, dobrý zdravotní stav a čistý
ČISTĚ CZ s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Ostatní uklízeči a pomocníci - 9900 - CZK měsíčně

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ Práce v nemocničním prostředí v Brně Zájemci se dostaví ve Stř a Pá mezi 12.00 - 14.00 hod. na pobočku
ODANSTAV, stavební družstvo - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 120 - CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Marcel Ščuka - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

kuchař/ka - pizzař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 11000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Jan Vlach - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Obchodní manažer B2C, Obchodní referenti - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
První kontakt e-mailem: personalni (at) sulko.cz Zajišťování prodeje otvorových výplní v daném regionu, vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající
SULKO s. r. o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Obchodní referenti - 10000 - 14000 CZK měsíčně

Pracoviště: Štefánikova 289/13, 695 01 Hodonín. Hledáme do reklamní agentury obchodníky, obchodní zástupce pro region jižní Moravy. Náplň práce: akvizice nových zákazníků,
ASALONTA, s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Obsluha CNC centra, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 18500 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Požadujeme: -min. vyučen -manuální zručnost, pečlivost, technické myšlení -smysl pro týmovou práci -zodpovědnost za odvedenou práci Nabízíme: -odměny odpovídající
TRIDO, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Obsluha ohraňovacího lisu, Strojírenští kovodělníci - 10000 - 17000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Praxe v oboru vítána, ale není nutná. Nové pracovníky sami vyškolíme. Nabízíme stabilní práci, možnost profesního i
Profi plech Moravia s.r.o. - 2016-02-18 - Jihomoravský kraj

Operátor frézky v tiskárně, Tiskaři - 16000 - 25000 CZK měsíčně

Tiskaři
Zasílejte životopisy e-mailem s názvem pozice v předmětu na adresu: kandidat (at) srp-reklama.cz Požadované dovednosti vzdělání SŠ, znalost práce na PC - grafické programy, vysoké pracovní
SRP s.r.o. - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

Operátor - montáž dětských hřišť, Operátoři velínů montážních linek - 16000 - 19000 CZK měsíčně

Operátoři velínů a zařízení jinde neuvedení
První kontakt telefonicky nebo e-mailem OPERÁTOR MONTÁŽE DĚTSKÝCH HŘIŠŤ Náplň práce: Různorodá manuální práce Montáž
FENIX PERSONAL s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Ostatní uklízeči a pomocníci - 9900 - CZK měsíčně

STANKULYČ, družstvo - 2016-05-12 - Jihomoravský kraj

pomocná síla do školní kuchyně , Pomocníci v kuchyni - 11000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o. hledá pomocnou sílu do školní kuchyně na plný úvazek s nástupem od 29.8.2016. Předpokládaná hrubá mzda 11 000,-Kč. Zájemci prosím
Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 13000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
oprátor pultu centralizované ochrany, pracovník výjezdové hlídky - ŘP sk. B, výhodou certifikát pro výkon služby strážný, příp. zbrojní průkaz. Kontakt - telefonicky
SB PATROL, s.r.o. - 2016-03-04 - Jihomoravský kraj

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
13.1.2016 - pracovník v sociálních službách - empatie, trestní a morální bezúhonnost, zodpovědnost, výhodou rekvalifikační kurz
REMEDIA PLUS o.p.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

referent/ka bezpečnosti státu, Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti - 19360 - CZK měsíčně

Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti
Ministerstvo vnitra ČR, odbor azylové a migrační politiky, hledá uchazeče o pracovní pozici referent bezpečnosti státu Náplň práce: Metodické
MINISTERSTVO VNITRA - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Řídící pracovníci v oblasti obchodu - 30000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
pracoviště Telnice u Brna, K nádraží 252 Schopnosti: Windchill 10 (PDMLink, ProjectLink) , navrhování: CATIAV5 & V6, Pro - Engineer, simulace FE: CATIAV5, Abaqus, Ideas.
LCT,a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Seřizovač a obsluha obráběcích strojů (CNC), Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 160 - 240 CZK za hodinu

Požadované dovednosti: Jeřábnický a vazačský průkaz - není podmínkou, zaškolíme Náplň práce: - Obsluha CNC strojů - Odlaďování programů - Spolupráce s ostatními
NERIA INDUSTRY a.s. - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

SEŘIZOVAČ, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 18000 - 23000 CZK měsíčně

29.4.2016/ aktualizace/ 16.3.2016/ vyučen Manuální zručnost, zodpovědnost. Podmínkou je vyučení v oboru nebo 3 roky praxe ve strojním oboru. Osobní schůzku nutné domluvit předem telefonicky nebo e-mailem.
NORMA Czech, s.r.o. - 2016-05-03 - Jihomoravský kraj

SKLADNÍK, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - 100 - 100 CZK za hodinu

Obsluha vysokozdvižných vozíků
18.3.2016 - nakládka a vykládka dodaného materiálu, navážení materiálu do výroby, oprávnění k řízení VZV podmínkou (sk. W 1), výhodou oprávnění
MORAVIAPRESS s.r.o. - 2016-03-20 - Jihomoravský kraj

SKLADOVÝ OPERÁTOR, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 18000 CZK měsíčně

28.7.2016 - nakládka, vykládka auta, výdej a příjem materiálu, balení. I ZŠ, praxe ve skladu, řidičské oprávnění na VZV, jeřábnické zkoušky, praxe ve stolárně
DACHSER s.r.o. - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

Staniční sestra - oddělení Domova pro seniory, Staniční sestry (kromě sester v oblasti porodní asistence) - 17600 - 26500 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti ošetřovatelství
Náplň práce: - poskytování ošetřovatelské a zdravotnické péče seniorům - zpracování a aktualizace zdravotnické dokumentace - zpracování výkazů na zdravotní
Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Přijmeme pracovníky ostrahy pro průmyslové objekty a obchodní domy v Brně a okolí, nabízíme DPP 65-90 kč/hod., požadujeme čistý RT, osvědčení o kvalifikaci na pozici strážný,
ASG guard s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

technický manažer, Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Požadované dovednosti ŘP"B" , znalost sortimentu TZB - voda-plyn-topení, PC Nástup možný ihned Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek
K.T.O. International spol. s r. o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

UKLÍZEČ, ČISTIČ, Uklízeči a pomocníci - 9900 - CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci
3.3.2016 - úklid kanceláří, společných ploch, soc. zařízení, výroby - ruční i strojní úklid, zdravotní průkaz, bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, technická
MTTob servis, s.r.o. - 2016-03-05 - Jihomoravský kraj

ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ, Zámečníci strojů - 15000 - CZK měsíčně

8.8/29.4.2015 - zámečnické práce. Min. vyučen, vhodné i pro absolventy bez praxe, znalost technické dokumentace. Průkaz svářeče - nerez. Uchazeči se mohou
FLEXLINE s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

ZEDNÍK, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
19.4.2016 - výroba betonového oplocení, stavební práce, ŘP sk. B výhodou, jednosměnný provoz, min. základní vzdělání s praxí ve stavebnictví nebo vyučen v oboru,
STAVEX BV s.r.o. - 2016-04-21 - Jihomoravský kraj