Práce Dělník-dělnice., Obsluha zařízení na tepelné zpracování kovů Zlínský kraj Kalírna Zlín - Chytil spol. s r. o. - nabídky práce

Dělník-dělnice., Obsluha zařízení na tepelné zpracování kovů

Práce v tepelném zpracování kovů, pracoviště v centru Zlína, nepřetržitý provoz. Požadavek na vyučení v oblasti strojírenství. Přijímáme i ženy.

Minimální plat: 15500

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Kalírna Zlín - Chytil spol. s r. o.

Forma kontaktu: Ivo Chytil

Job krátký popis: Obsluha zařízení na zpracování kovů

Země: Česká republika

Kraj: Zlínský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Aplikační technik pro průmyslové nátěrové hmoty, Manipulační dělníci ve výrobě - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Popis pracovní náplně: aplikace nátěrových a stavebních hmot různými technologiemi, provádění kontrolních měření u zákazníků. vyhotovování vzorků
ROKOSPOL a. s. - 2016-05-15 - Zlínský kraj

Asistent/ka realitního makléře, Všeobecní administrativní pracovníci - 12100 - 15000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
pracoviště Bystřice pod Hostýnem - Správa a s tím spojená administrativa zakázek, poštovní agenda, obvolávání klientů, komunikace s úřady, roznos reklamních letáků,
Helena Žejdlíková - 2016-05-12 - Zlínský kraj

Automechanik., Mechanici a opraváři osobních automobilů - 20000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

AUTOSERVIS BAČÍK, spol. s r. o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Dámská krejčová-švadlena, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 13500 - 20000 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Jopess fashion s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Dělníci galvanovny, Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - 1 - CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů
DĚLNÍCI GALVANOVNY Požadujeme: flexibilita, spolehlivost, pečlivost, nástup možný ihned Nabízíme: stravenky, odměny, příplatek na připojištění
BOMEX - CZ s.r.o. - 2016-06-04 - Zlínský kraj

Dělníci ve výrobě, Manipulační dělníci ve výrobě - 9900 - CZK měsíčně

DĚLNÍCI VE VÝROBĚ Jedná se o drobnou montážní práci, balení a obsluha CNC stroje. První kontakt: telefonicky od 6-14:30 608833177, e-mail: lubor.junior (at) grigorescu.cz nebo osobně na provozovně
AGB elektro, spol. s r.o. - 2016-04-16 - Zlínský kraj

Dělníci ve výrobě polystyrenu, Manipulační dělníci ve výrobě - 20000 - 25000 CZK měsíčně

SEPAS a.s. - 2016-09-10 - Zlínský kraj

Dělník/ce na skládku dřeva, Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení - 90 - CZK za hodinu

pracoviště Bílavsko - skládka dřeva - práce s motorovou pilou, štípání dřeva na štípačkách, pracovní doba: Po-Pá: 7:00 - 15:00 hod. - kontakt telefonicky Po-Pá kdykoliv
Roman Kučerka - 2016-09-10 - Zlínský kraj

Dispečer, Dopravní dispečeři - 1 - CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
Pracovní náplň: -Zastoupení firmy Kovar a.s., k provozování živnosti doprava MKD VKD, svým vzděláním u Živnostenského Úřadu (tuto kvalifikaci lze získat při nástupu)
KOVAR a.s. - 2016-02-28 - Zlínský kraj

Kameníci /zedníci/obkladači, Kameníci, řezači a brusiči kamene - 70 - 120 CZK za hodinu

Kameníci, řezači kamene, brusiči
KAMENÍCI/ZEDNÍCI/OBKLADAČI Požadujeme: manuální zručnost, zodpovědnost, dochvilnost, časová flexibilita, praxe v oboru výhodou Náplň práce: realizace obkladů a dlažeb z přírodního
Tomáš Hrtus - 2016-06-09 - Zlínský kraj

Lakýrníci, Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

LAKOVNA MB s.r.o. - 2016-03-06 - Zlínský kraj

Manipulační dělníci v plastikářské výrobě, areál TOMA, Manipulační dělníci ve výrobě - 13500 - CZK měsíčně

Pracoviště Otrokovice, areál TOMA - Náplň práce: manipulace s dílci, vizuální kontrola, odjehlování a nakládka plastových výrobků. - Požadujeme: ZŠ/vyučení, vhodné
KM konsult s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

manipulační dělníci ve výrobě, Obsluha strojů na zpracování ovoce, zeleniny a ořechů (včetně sušení, konzervování a mražení) - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
manipulační práce, obsluah strojů a zařízení na výrobu kečupů a protlaků, manuální zručnost, dobrý zdrav. stav, spolehlivost, potrav. průkaz,
OTMA - Sloko, s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Operátoři výroby, Manipulační dělníci ve výrobě - 74 - CZK za hodinu

VAŠI NÁPLNI PRÁCE BUDE: -Odebírání plastových výlisků od stroje -Vizuální kontrola plastových dílů (vyřazujete neshodné díly) -Obsluha montážních
CIE PLASTY CZ, s.r.o. - 2016-08-17 - Zlínský kraj

Ostraha - prac. Napajedla, Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy - 9000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení
Pracoviště: FATRA NAPAJEDLA - Tř. Tomáše Bati 1541, Napajedla 763 61. Informace o pracovním místě: Ochrana a ostraha majetku klienta, obsluha zařízení operačního
FORCORP GROUP spol. s r.o. - 2016-06-27 - Zlínský kraj

Pomocná síla do kuchyně, Pomocníci v kuchyni - 11600 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

Beskydský hotel RELAX a.s. - 2016-04-13 - Zlínský kraj

Pomocníci v cukrářské výrobě, cukráři, Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

Martin Janík - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Pracovníci úklidu - strojový/manuální úklid, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 59 - CZK za hodinu

PRACOVNÍCI ÚKLIDU - strojový/manuální úklid, dvousměnný provoz Po-Pá, pracovní doba 6-14 a 14-22 hod. Náplň práce: Úklid
MW-DIAS, a.s. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Pracovníci v sociálních službách , Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - 13000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Požadavky: středoškolské vzdělání s maturitou, kurz pracovníka v sociálních službách, znalost legislativy pro sociální služby, znalost práce na PC, komunikační dovednosti,
Centrum služeb postiženým Zlín, obecně prospěšná společnost - 2016-04-12 - Zlínský kraj

Pracovníka/ci do výroby atypických žaluzií, Manipulační dělníci ve výrobě - 15000 - CZK měsíčně

Firma Stín Kovo s.r.o. přijme: Pracovníka/ci do výroby atypických žaluzií Popis pozice: - ruční výroba žaluzií dle objednávky zákazníka - navlékání lamel
STÍN KOVO s.r.o. - 2016-03-18 - Zlínský kraj

PRODAVAČ/KA, Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb - 15000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

ElektromaX s.r.o. - 2016-03-25 - Zlínský kraj

Prodavač/ka, Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - 5700 - CZK měsíčně

PRODAVAČ/KA OBUVI Největší evropský prodejce obuvi Deichmann hledá do svého týmu prodavače/ku na zkrácený pracovní úvazek min. 15 hodin týdně. Požadujeme: příjemné
DEICHMANN-OBUV s.r.o. - 2016-05-20 - Zlínský kraj

Řidič nákladních vozidel mezinárodní kamionová doprava, Řidiči tahačů - 20000 - 45000 CZK měsíčně

PRACOVIŠTĚ Kroměříž - přeprava zboží převážně do Německa a z Německa do Čech - řidičský průkaz skupiny C+E + profesní průkaz podmínkou, praxe
Pavel Rozsypálek - 2016-02-15 - Zlínský kraj

ŘIDIČI MKD, ŘIDIČI VNITROSTÁTNÍ A MEZINÁRODNÍ DOPRAVY, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 15000 - 25000 CZK měsíčně

ŘIDIČI MKD, ŘIDIČI VNITROSTÁTNÍ A MEZINÁRODNÍ DOPRAVY Zaměstnavatel požaduje: řidičský průkaz sk. C,E, digitální karta, profesní průkaz,
LV TRANS spol. s r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Sociální pracovníci, Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené - 1 - CZK za hodinu

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI Požadujeme: Odborná způsobilost podle zákona č.108/2006 Sb., § 110, odst. 4 - VŠ nebo VOŠ (minimálně) - sociální práce
Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky - 2016-06-22 - Zlínský kraj

STRÁŽNÍ, Pracovníci ostrahy, strážní - 10500 - 18000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
STRÁŽNÍ - ostraha potravinových řetězců POŽADUJEME: čistý trestní rejstřík, výhodou je Osvědčení o profesní kvalifikaci, zdravotní průkaz či praxe v oboru. NABÍZÍME:
EBS-HOLDING SECURITY s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Uklizeč/ka, Ostatní uklízeči a pomocníci - 1300 - CZK měsíčně

UKLIZEČ/KA Provádění úklidových prací kancelářských prostor v obci Karolinka, okres Vsetín. Místo je vhodné pro OZP, OZZ, MD, RD,
Clarima, s.r.o. - 2016-04-25 - Zlínský kraj

Uklízeči nebytových prostor, Uklízeči a pomocníci - 6100 - 6600 CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci
Jedná se o úklid nebytových prostor v centru Zlína. Nástup možný od 1.7.2016. Jedná se o práci na HPP se zkráceným pracovním úvazkem 5 hodin denně . Práce v odpoledních
IF FACILITY a.s. - 2016-06-09 - Zlínský kraj

Vedoucí rozpočtář/ka, Rozpočtáři specialisté - 35000 - 48000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví

DAKA Stav, s.r.o. - 2016-04-12 - Zlínský kraj

webmaster, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - 17000 - CZK měsíčně

Systémoví administrátoři (správci systémů)
správa internetového obchodu (správa a údžba, aktualizace dat e-shopu), tvorba produktových karet (popisy, tabulky nutričních hodnot, obrázky, varianty), zakládání novinek, produktů,
FITPOWER s.r.o. - 2016-09-10 - Zlínský kraj