Práce Dělník/ice při výrobě mléčných výrobků, Výrobci mléčných produktů Královéhradecký kraj BOHEMILK, a.s. - nabídky práce

Dělník/ice při výrobě mléčných výrobků, Výrobci mléčných produktů

DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE Kontakt e-mailem hruskova (at) bohemilk.cz. - ZŠ/ SOU - práce ve výrobě dle technologických postupů - dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů - fyzická zdatnost - spolehlivost, pracovitost, časová flexibilita.

Minimální plat: 70

Jméno zaměstnavatele: BOHEMILK, a.s.

Forma kontaktu: Bc. Marie Hrušková

Job krátký popis: Výrobci mléčných produktů

Země: Česká republika

Kraj: Královéhradecký kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

AUTOMECHANIK/-ČKA NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ, Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 17000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
AUTOMECHANIK/-ČKA NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ V případě zájmu více informací na tel.: 775958302 p. Vrkoč Václav Požadujeme vyučení v oboru, praxe výhodou, ŘP skup. "C", pracovní
WEGA recycling s.r.o. - 2016-08-17 - Královéhradecký kraj

BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/-ICE, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 58.7 - CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/-ICE - Dohoda o pracovní činnosti, nástup ihned, zkrácený úvazek 20 hod. týdně v nepřetržitém provozu - Požadujeme: vyučení, bezúhonnost, osvědčení
WAKKENHAT ZETTA s.r.o., koncern - 2016-07-15 - Královéhradecký kraj

BRIGÁDA - KRESLENÍ V AUTOCADU, Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační - 17000 - CZK měsíčně

Aranžéři a příbuzní pracovníci
PRŮMYSLOVÉ ZLEPŠOVÁNÍ - ZPRACOVÁNÍ LAYOUT V AUTOCADU - Dohoda o provedení práce (placeno 100 Kč na hodinu hrubého), nástup ihned - Požadujeme: ÚSO vzdělání, znalost
Bühler Motor s.r.o. - 2016-08-02 - Královéhradecký kraj

BRUSIČ/-KA - ZÁMEČNÍK/-ICE, Brusiči nástrojů a kovů - 18000 - 30000 CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
BRUSIČ/-KA - ZÁMEČNÍK/-ICE ve strojírenské zakázkové výrobě, pracoviště Libřice u Hradce Králové - PP na dobu neurčitou, třísměnný
SV metal spol. s r.o. - 2016-05-11 - Královéhradecký kraj

Číšník - servírka, Číšníci a servírky - 10000 - 12000 CZK měsíčně

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA - spolehlivost, samostatnost, příjemné vystupování, prac. doba dle dohody, plat + prémie. Možnost ubytování. Práce v nově zrekonstruovaném hotelu.
PARTNER HOTEL s.r.o. - 2016-07-28 - Královéhradecký kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

3 R GASTRO s.r.o. - 2016-04-12 - Královéhradecký kraj

Dělník dřevovýroby, Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a příbuzní pracovníci - 16000 - 18000 CZK měsíčně

Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
DĚLNÍK DŘEVOVÝROBY - vyuč. v oboru tesař, truhlář nebo v příbuzném oboru, vysoké pracovní nasazení. Nabízíme: dobré mzdové
KASPER CZ s.r.o. - 2016-03-18 - Královéhradecký kraj

Elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři - 15000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři

Richard Švaral - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

HOSTESKA/-PROMOTÉR, KONZULTANT/-KA REKLAMNÍCH AKCÍ - DPP/DPČ, Předváděči zboží - 100 - CZK za hodinu

Předváděči zboží
HOSTESKA/-PROMOTÉR, KONZULTANT/-KA REKLAMNÍCH AKCÍ - Možnost krátkodobé i dlouhodobé brigády (DPP/DPČ) nebo spolupráce na HPP, flexibilní pracovní doba s možností vlastního
Sabina Kavanová - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Koordinátor/ka montážních prací, Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství) - 22000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Kontakt zasláním životopisu na e-mail jana.pantuckova (at) preymesser.cz nebo vyplněním dotazníku, který je k vyzvednutí na vrátnici zaměstnavatele (služba 24 hodin). Vybraní zájemci budou
M.Preymesser logistika, spol. s r.o. - 2016-06-04 - Královéhradecký kraj

KUCHAŘ/-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 19000 - CZK měsíčně

KUCHAŘ/-KA - PP na dobu neurčitou, nástup únor 2016 - Požadujeme: vyučení v oboru, praxe minimálně 2 roky - Nabízíme: příspěvek na stravování, volné víkendy a svátky
Matulová s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

KUCHAŘ/-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 14000 - 18000 CZK měsíčně

VEBA, textilní závody a.s. - 2016-06-09 - Královéhradecký kraj

KUCHAŘ/-KA (RESTAURACE SOKOLOVNA), Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Nástup možný ihned. Místo vhodné i pro absolventy. Požadavky: vyučení v oboru nebo praxe v oboru, spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita. Před návštěvou nutný telefonický kontakt
Pavel Zikmund - 2016-06-04 - Královéhradecký kraj

Mistr výroby nebo logistiky, Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 23000 - CZK měsíčně

Náplň práce: * operativně řídí procesy na směně * zodpovídá za koordinaci týmu * organizuje výrobu * podílí se na koncepci denního plánu výroby * aktivně
ANTOLIN LIBAN, s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

NÁMĚSTEK/-KYNĚ ŘEDITELE ODŠTĚPNÉHO ZÁVODU, Řídící pracovníci v zemědělství, lesnictví, myslivosti a v oblasti životního prostředí - 40000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v zemědělství a lesnictví
NÁMĚSTEK/-KYNĚ ŘEDITELE ODŠTĚPNÉHO ZÁVODU - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, flexibilní pracovní doba - Požadujeme: VŠ zemědělská,
RUP \"Gomselmaš\" organizační složka - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Odborný/á daňový/á pracovník/ice - asistent/ka auditora, Ostatní specialisté v oblasti účetnictví - 20000 - 45000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Kontakt telefonicky nebo e-mailem volf (at) ckdanovakancelar.cz. - SŠ či VŠ v oboru účetnictví a daně - případná praxe v oboru audit vítána - ŘP sk. "B" - znalost AJ, NJ, příp. RJ výhodou
c.k. daňová kancelář, a.s. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Operátor/ka linky - mistr/ová v pekařské výrobě, Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství - 16000 - CZK měsíčně

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: vyroba (at) beas.cz - min. SOU - nepřetržitý provoz - vlastní doprava do zaměstnání (veřejná doprava nenavazuje na směny) - pracovní poměr na dobu určitou
BEAS, a.s. - 2016-05-22 - Královéhradecký kraj

OŠETŘOVATEL/-KA KONÍ, Chovatelé a ošetřovatelé koní - 15000 - CZK měsíčně

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)
OŠETŘOVATEL/-KA KONÍ - PP na dobu neurčitou, pružná pracovní doba - dělené směny, nástup od 1. 5. 2016 - Náplň práce: ošetřování
Jaroslav Bareš - 2016-04-27 - Královéhradecký kraj

PRODAVAČ/-KA MASO A UZENINY, Prodavači potravinářského zboží - 10000 - 15000 CZK měsíčně

PRODAVAČ/-KA MASO A UZENINY - Do nově vzniklé sítě prodejen v Josefově, Dobrušce, Opočně, Hradci Králové a Týništi nad Orlicí hledáme prodavače/-ku maso a uzeniny - PP na dobu neurčitou, nástup
SAMI-CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

ŘIDIČ/-KA OSOBNÍCH A DODÁVKOVÝCH AUTOMOBILŮ , Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
ŘIDIČ/-KA OSOBNÍCH A DODÁVKOVÝCH AUTOMOBILŮ - PP na dobu neurčitou, nástup ihned, pružná pracovní doba, rozvoz po Královéhradeckém kraji
VK TransExpress s.r.o. - 2016-03-10 - Královéhradecký kraj

SAMOSTATNÝ/-Á ÚČETNÍ, Účetní všeobecní - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
SAMOSTATNÝ/-Á ÚČETNÍ - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Náplň práce: kompletní vedení účetnictví pro fyzické a právnické osoby - Požadujeme:
ESOF, spol. s r.o. - 2016-03-20 - Královéhradecký kraj

Soustružník/ice, opravář/ka , Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 18000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Kontakt telefonicky nebo zasláním životopisu na e-mail: michal.mik (at) frostfood.cz. - SOU strojní - práce na soustruhu, zámečnické práce - seřizování strojů a zařízení - předchozí
FrostFood a.s. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Specialista pro veřejné zakázky, Ostatní úředníci - 23000 - CZK měsíčně

Ostatní úředníci
SPECIALISTA PRO VEŘEJNÉ ZAKÁZKY Požadujeme: -SŠ nebo VŠ vzdělání, min. 1 rok prokazatelné praxe v zadávání veřejných zakázek -znalost zákona 137/2006 Sb. o veřejných
Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik - 2016-03-11 - Královéhradecký kraj

stavební dělník/ice, Dělníci v oblasti výstavby budov - 17000 - 22000 CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

M - SILNICE a.s. - 2016-02-22 - Královéhradecký kraj

Stavební zámečník, Stavební zámečníci - 18000 - CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
Požadujeme: vyučení v oboru zámečník (instalatér, topenář), svářečský průkaz - el. oblouk, CO, praxe v oboru zámečník, potrubář,
AVON AUTOMOTIVE a.s. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Strojní zámečník - svářeč CO2, Provozní zámečníci, údržbáři - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
STROJNÍ ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ CO2 - hlavní pracovní poměr, mzda Kč 17.000,-- až 20.000,--, podmínkou je znalost čtení výkresové
GEMEC - UNION a.s. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

ŠVADLENA, ŠIČ/-KA, ČALOUNÍK/-CE, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 12000 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
ŠVADLENA, ŠIČ/-KA, ČALOUNÍK/-CE - pracoviště Hořice. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: andrlova (at) g-a-s.cz. Požadujeme vyučení v oboru švadlena, šič/-ka
České Matrace s.r.o. - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

Svářeč tlakových nádob, Svářeči - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
SVÁŘEČ TLAKOVÝCH NÁDOB - držitel základních kurzů MAG,MIG,TIG, další osvědčení EN 287.1 , příp. ISO 9606.2 TIG, MIG pálení plazmou, rovnání plamenem, práce
KASPER KOVO s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Uklízeč, pomocník, Ostatní uklízeči a pomocníci - 8000 - CZK měsíčně

Hledáme pracovníky úklidu pro autosalon v Hradci Králové. Určeno pouze pro osoby se zdravotním znevýhodněním. Úvazek na cca 4 hodiny denně
##pracodawca## - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Vedoucí skladu, Vedoucí úředníků v logistice - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Vedoucí administrativních agend

ZELENINA-DRINKS s.r.o. - 2016-04-15 - Královéhradecký kraj