Práce DĚLNÍK NA STAVBĚ - ŘIDIČ OSOBNÍHO AUTOMOBILU, Dělníci v oblasti výstavby budov Moravskoslezský kraj VALMAK-STAV Frýdek s.r.o. - nabídky práce

DĚLNÍK NA STAVBĚ - ŘIDIČ OSOBNÍHO AUTOMOBILU, Dělníci v oblasti výstavby budov

A11 4/4/2016 ŘP sk. B, stavby firmy - v okrese Frýdek-Místek, firemní automobil k soukromému užití kontakt - telefonicky, e-mailem, osobně (7-7,30 hod.)

Minimální plat: 14000

Maximální plat: 16000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: VALMAK-STAV Frýdek s.r.o.

Forma kontaktu: Milan Valach

Job krátký popis: Dělníci v oblasti výstavby budov

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent / Asistentka oddělení Process Engineering (Inspektor rozměrové specifikace svařovaných dílů), Inženýři technologové, normovači v ostatních oborech - 16000 - 19000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení
Pracovní náplň: Inspekce rozměrové specifikace svařovaných dílů (kontrola, řešení problémů týkající se kvality, návrh
SUNGWOO HITECH s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Číšníci a servírky, Číšníci a servírky - 10000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

STeNa trading s.r.o. - 2016-03-06 - Moravskoslezský kraj

Ekonom/ka - grantový manažer/ka, Specialisté v oblasti podnikové ekonomie - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti národohospodářství
Místo výkonu práce: Ostrava Zájemci/kyně o uvedenou pracovní pozici mohou zaslat do 30.4.2016 přihlášku do VŘ spolu se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem e-mailem: holenova (at) dlanzivotu.cz,
Obecně prospěšná společnost DLAŇ ŽIVOTU - 2016-04-22 - Moravskoslezský kraj

ELEKTRIKÁŘ - MONTÁŽNÍ TECHNIK (silnoproud, slaboproud), Elektromechanici - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači

Radek Hlaváč - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Fyzioterapeuti s osvědčením, Fyzioterapeuti s osvědčením - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace
Požadavky: VŠ vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu, VOŠ, střední vzdělání s maturitní zkouškou - obor fyzioterapeut, popř. rehabilitační pracovník,
GrandPark, a.s. - 2016-04-28 - Moravskoslezský kraj

HR Specialista/ka, Personální referenti - 18000 - CZK měsíčně

Personální referenti
Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu zašlete životopis na e-mail. Náplň práce: o tvou hlavní činností bude komplexní nábor zaměstnanců jako např.: -aktivní
TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. - 2016-06-22 - Moravskoslezský kraj

Kuchař - ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

COMEDORE s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

LAKÝRNÍK, Lakýrníci automobilů a jiných vozidel - 16700 - 19200 CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)
SOU v oboru lakýrník nebo v příbuzném oboru, vhodné i pro absolventy, ŘP sk. B,C - výhodou, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, dobrá prac. morálka. Náplň práce: základní
Městský dopravní podnik Opava, a.s. - 2016-04-29 - Moravskoslezský kraj

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, Obchodní zástupci - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci

MORAVSKOSLEZSKÉ VÝTAHY spol. s r.o. - 2016-06-09 - Moravskoslezský kraj

OBSLUHA V CYKLO A SKI - PRODEJ SPORTOVNÍHO ZBOŽÍ + SERVISNÍ PRACOVNÍK PRO CYKLO, Mechanici a opraváři jízdních kol a příbuzní pracovníci - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Opraváři jízdních kol a pracovníci v příbuzných oborech
A16 13/7/2016 obsluha v prodejně sportovních zboží (cyklo a ski + servisní práce pro cyklo, mechanické práce - kola) uživatelská znalost práce
Petr Ručka - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Palič/ka úkosář/ka, Strojírenští kovodělníci - 100 - CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Frýdecká 700/443, Ostrava - Kunčice V případě zájmu pište na e-mail: josef.dybala (at) karla.cz Nástup možný ihned. Doba
KARLA spol. s r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Pomocný kuchař/ka, Pomocní kuchaři - 13000 - 20000 CZK měsíčně

místo výkonu práce - WACHAL MORAVIA s.r.o. - pracoviště Sporthotel Kurzovní, Karlova Studánka č.p. 1 Hledáme spolehlivé a pracovité kolegy. Ubytování a strava zajištěna. Náplní
WACHAL MORAVIA s.r.o. - 2016-04-29 - Moravskoslezský kraj

Pracovníci v zemědělství a lesnictví, Kvalifikovaní pracovníci v lesnictví a příbuzných oblastech - 15000 - CZK měsíčně

Kvalifikovaní pracovníci v lesnictví a příbuzných oborech
z: 22.12.2015 Jedná se o práce v zemědělství - ošeřování a práce s koňmi a v lesnictví - přibližování dřeva s koňmi Požadavky: ŘP
Josef Holášek - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Pracovník/ce skenování OZP, Všeobecní administrativní pracovníci - 65 - CZK za hodinu

Všeobecní administrativní pracovníci
Pozice je vymezená pro osoby se zdravotním postižením !!! Do předmětu emailu prosím uveďte název pozice, o kterou se ucházíte. Požadujeme: pracovitost, spolehlivost, pečlivost, základy práce
Z + M Partner, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Pracovník přepážky, Přepážkoví pracovníci na poštách - 16300 - 18500 CZK měsíčně

Pokladníci ve finančních institucích a pracovníci v příbuzných oborech
místo výkonu práce : Bruntál, M. Tyrše 4 Hledáme Vás, který/která: o rád/a komunikujete s lidmi a profesionální klientský
Česká pošta, s.p. - 2016-06-14 - Moravskoslezský kraj

Prodavač/ka, Prodavači v prodejnách - 71.6 - CZK za hodinu

Prodavači v prodejnách

Zbyněk Rumpa - 2016-03-03 - Moravskoslezský kraj

Referent nákupu a prodeje, Nákupčí - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Nákupčí

T.W.I. spol. s r.o. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

Řidič/ka mezinárodní kamionové dopravy, Řidiči tahačů - 30000 - 35000 CZK měsíčně

ZMK Místo výkonu práce: Tovární 9, Ostrava - Mariánské Hory V případě zájmu volejte Po-Pá od 6.00 do 18.00 hod. Možnost osobní
Z-transped s.r.o. - 2016-02-18 - Moravskoslezský kraj

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU - TERÉNNÍ SKLÁPĚCÍ, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 130 - CZK za hodinu

DOPRASPED s.r.o. - 2016-02-18 - Moravskoslezský kraj

ruční mytí užitkových aut, Pracovníci pro ruční mytí vozidel - 10000 - CZK měsíčně

Pracovníci pro mytí vozidel
Místo výkonu práce: Opavská 845, Ostrava- Svinov, 721 00 Ostrava 21 1. kontakt telefonicky. Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, svědomitost, zodpovědnost Mzda: 10 000 Kč, po zapracování
Patrik Bogdalík - Big Cars - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

STRÁŽNÍ NA PRODEJNU, Pracovníci ostrahy, strážní - 13000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Hledáme strážného na prodejnu v Třinci; požadujeme: čistý rejstřík trestu, osvědčení strážného výhodou - možnost dodělat přes firmu; Hlásit se telefonicky v období
SBS \"IVA\" J&J s.r.o. - 2016-03-10 - Moravskoslezský kraj

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK - OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU, Zámečníci strojů - 80 - CZK za hodinu

SOU strojírenského zaměření. Jedná se o obsluhu nového ohraňovacího CNC lisu. Praxe a zkušenosti podmínkou, znalost výkresové a technické
FEMONT OPAVA s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

SVÁŘEČ OK, Svářeči - 140 - 160 CZK za hodinu

Svářeči, řezači plamenem a páječi

TMETAL s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Technický pracovník/ce - skladník/ce, Úředníci ve skladech - 15000 - 19000 CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
Místo výkonu práce: Klimkovická 58/30, Ostrava - Poruba V případě zájmu pište na e-mail nebo volejte od 7.00 do 15.30 hod. Požadujeme: -Znalost účetního programu PREMIER - výhodou -Vedení
EV - servis s. r. o. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

TECHNOLOG - SPECIALISTA POVRCHOVÝCH ÚPRAV, Důlní a hutní technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech - 28000 - CZK měsíčně

Důlní a hutní technici a pracovníci v příbuzných oborech
Máte znalosti protikorozní ochrany a povrchových úprav? Máte znalosti systému dle ČSN EN ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, AAR M1003, IRIS? Pak možná
BONATRANS GROUP a.s. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Vedoucí prodejny masa a uzenin, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 12000 - 17000 CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
z: 29.8.2016 Požadavky: chuť pracovat a zájem o uvedenou práci, praxe v prodeji masa a uzenin podmínkou, praxe jako vedoucí/zástupce velkou výhodou, příjemné vystupování, komunikativnost,
Řeznictví H+H, s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Zámečník/ce, Provozní zámečníci, údržbáři - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: U Řeky 694, Ostrava - Hrabová V případě zájmu volejte na tel. Požadujeme: - Znalost výkresové dokumentace - Výhodou
Č.V.PROTOTYP s.r.o. - 2016-04-16 - Moravskoslezský kraj

ZÁSTUPCE VEDOUCÍ PRODEJNY, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 18500 - CZK měsíčně

z:5.1.2016, a.: 3.2.2016. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED! Praxe v oboru výhodou. Nabízíme: 5 dnů dovolené navíc, stravenky, čtvrtletní prémie, příspěvek na životní a penzijní
Penny Market s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

ZATEPLOVAČ, Izolatéři - 100 - CZK za hodinu

Izolatéři

Daniel Zalisz - 2016-06-09 - Moravskoslezský kraj