Práce Dělník v zemědělství, Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě Kraj Vysočina Jaroslav Kreuz - nabídky práce

Pracovní pozice:
Dělník v zemědělství, Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Místo výkonu práce Suchá (u Jihlavy), Stonařov. Výhodou vyučení v zemědělském nebo příbuzném oboru.

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Jaroslav Kreuz

Forma kontaktu: Jaroslav Kreuz

Job krátký popis: Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

ADIKTOLOG, Adiktologové - 130 - CZK za hodinu

Specialisté v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
Popis práce: práce na DPP, DPČ v rozsahu cca 10-15 h týdně práce s lidmi potýkající se se závislostí a závislostním chováním
Kolpingovo dílo České republiky z.s. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

Ambulantní prodejce kvalitních mražených potravin, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
Místo výkonu práce Jihlava. Náplň práce: - odpovědnost za plnění prodeje ve svěřeném regionu, - péče o stávající přidělené zákazníky. Očekáváme:
Family Market s.r.o. - 2016-06-22 - Kraj Vysočina

Automechanik/autokarosář, Karosáři a autoklempíři - 24000 - CZK měsíčně

Pracovníci na zpracování plechu
Místo výkonu práce Jihlava, Romana Havelky 19a. Požadujeme: zkušenosti s opravami osobních vozidel po nehodách, zpracováním plechů, slícováním a sestavením dílů karosérií,
ADJ.CZ, spol. s r.o. - 2016-03-25 - Kraj Vysočina

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 19000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

TIMAL, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Číšník, servírka, Číšníci a servírky - 12000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

FAEMA DUE s.r.o. - 2016-05-04 - Kraj Vysočina

DĚLNÍK/DĚLNICE VE VÝROBĚ, Manipulační dělníci ve výrobě - 11000 - 14000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Kühtreiber, s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

manipulační dělník / skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

CRYSTALITE BOHEMIA s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Montér sádrokartonů, Montéři suchých staveb - 20000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

PKS stavby a.s. - 2016-04-28 - Kraj Vysočina

obchodní manager pro ČR, Obchodní zástupci - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
- SŠ nebo VŠ stavebního směru, praxe v obdobné pozici min. 3 roky, komunikativnost, samostatnost, časová flexibilita, ochota cestovat po celé ČR, samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů,
RONELI SE - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

OBRÁBĚČ KOVŮ - Žďár nad Sázavou, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 18500 - 28000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Horizontář, soustružník, karuselář, frézař, elektroerozivní obráběč, brusič na kulato, brusič ploch. Požadujeme: - vyučen; - praxe v oboru; Náplň: - seřízení a obsluha konvenčních,
ŽĎAS, a.s. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

OBSLUHA SVAŘOVACÍHO ROBOTA, Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
Požadujeme:Ochotu pracovat ve třísměnným provozu, chuť naučit se novým věcem.Není nutná znalost výkresové dokumentace (svářecí kurs výhodou)náplň práce: zakládání
Duran Work Service s. r. o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

OPERÁTOR ZÁKAZNICKÉ LINKY ČEZ (pouze péče o zákazníky, nejedná se o prodej), Operátoři telefonních panelů - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Operátoři telefonních panelů
Prvotní kontakt prostřednictvím e-mailu: d_ivanic (at) telemarketing.cz . Požadujeme znalost práce na PC, psaní všemi 10, bez vady řeči, která by uchazeče limitovala při komunikaci se zákazníkem. Náplní
TeliaCall a.s. - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

pomocný dělník, Pomocní dělníci ve výrobě - 10000 - 13000 CZK měsíčně

PILA LIBICE, s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

pomocný kuchař/ka (pouze pro OZP), Pomocní kuchaři - 70 - 80 CZK za hodinu

- pomocné práce v kuchyni, výdej hotových jídel do jídlonosičů - prac. doba po-pá 8-14 hod. - zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství - prac. poměr na 1 rok s možnosdtí
Leoš Palán - 2016-05-15 - Kraj Vysočina

Pomocný manipulační pracovník (kromě výroby), Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - 90 - 95 CZK za hodinu

Pomocní manipulační pracovníci
Popis práce: rozrovnání dřeva (do hrání s prokladky)- dohoda o provedení práce. Práce je vhodná zejména pro uchazeče o zaměstnání (kolidující zaměstnání),
SPORTEN, a.s. - 2016-03-18 - Kraj Vysočina

pracovník novinové služby, Ostatní pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách) - 65 - CZK za hodinu

Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)

Česká pošta, s.p. - 2016-02-22 - Kraj Vysočina

prodavač/ka zmrzliny, Stánkoví prodavači potravin (kromě rychlého občerstvení) - 60 - CZK za hodinu

Stánkoví prodavači potravin (kromě rychlého občerstvení)

Radek Máj - 2016-03-11 - Kraj Vysočina

Projektant/ka elektro, Technici elektronici projektanti, konstruktéři - 17000 - 25000 CZK měsíčně

Technici elektronici
- tvorba projektových dokumentací - znalost Eplan výhodou - praxe v elektro projekci výhodou - anglický nebo ruský jazyk výhodou - tel. kontakt v prac. dny, osobní kontakt po předchozí domluvě,
HB Technology s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Provozní restaurace, Řídící pracovníci v restauracích - 13500 - 14500 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti stravovacích služeb

PUMAX, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Regionální vedoucí obchodního týmu, Obchodní referenti - 30000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Místo výkonu práce Jihlava. Pracovní náplň: Zodpovědnost za chod regionální kanceláře Vedení týmu obchodních zástupců Účast na klíčových obchodních
BOHEMIA ENERGY Prodej s.r.o. - 2016-03-31 - Kraj Vysočina

ŘIDIČ - SK. B PRO MEZINÁRODNÍ DOPRAVU DO 3,5 T, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 30000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Požadavky: - řidičský průkaz sk.B - nejméně 2-letá praxe v mezinárodní dopravě - dobrá fyzická zdatnost - flexibilita Práce i o víkendech,
VALDATRANS s.r.o. - 2016-02-18 - Kraj Vysočina

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 23000 - CZK měsíčně

Náplň práce: obsluha VZV, naskladňování plastových dílů, surového materiálu a odpadů, vedení přehledů materiálu, nakládka a vykládka kamiónů, dodržování
HOEKO - Automotive s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Strážný - Velké Meziříčí, Pracovníci ostrahy, strážní - 8000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Hledáme do svých řad pro pracoviště ve Velkém Meziříčí šikovné pracovníky, osoby se zdravotním omezením na pozici pracovník ostrahy - strážný na ostrahu objektů.
OLMAN SERVICE s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

TECHNOLOG LISOVNY PLASTŮ, Strojírenští technici technologové, normovači - 22000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Místo výkonu práce Jihlava, Hruškové Dvory 53. Náplň práce: - tvoří technologické postupy - eviduje technologickou dokumentaci - provádí technologické změny v podkladech
TESLA Jihlava, s.r.o. - 2016-03-10 - Kraj Vysočina

Uklízeč/ka v kancelářích - prac. Jihlava, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 7000 - CZK měsíčně

Pracoviště: Brtnická 25, Jihlava 586 01. Informace o pracovním místě: Pravidelný úklid místností a objektů manuálním nebo strojním
FORCORP Human Resources spol. s r.o. - 2016-03-24 - Kraj Vysočina

uklízečka (na úklid penzionu a rekreačních chatek), Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 11000 - CZK měsíčně

SaZ s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

VYUČENÁ KVĚTINÁŘKA S PRAXÍ, Zahradníci floristé a květináři - 60 - CZK za hodinu

Zahradníci, pěstitelé v zahradnických školkách

Jana Mašková - 2016-03-25 - Kraj Vysočina

Zámečníci, Zámečníci strojů - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce Jihlava, Znojemská 54. Požadavky: •vyučení v oboru •předešlá praxe výhodou •manuální zručnost •pečlivost
JIHLAVAN, a.s. - 2016-05-28 - Kraj Vysočina