Práce DĚLNÍK V ŽIVOČIŠNÉ VÝROBĚ, Pomocní pracovníci v živočišné výrobě Kraj Vysočina AGROOS, spol. s r.o. - nabídky práce

DĚLNÍK V ŽIVOČIŠNÉ VÝROBĚ, Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

Popis práce:
- řidičské oprávnění skupiny T

Minimální plat: 18500

Maximální plat: 20000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: AGROOS, spol. s r.o.

Forma kontaktu: Lubomír Petrů

Job krátký popis: Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ambulantní prodejce mražených potravin, Pouliční prodavači rychlého občerstvení - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Pouliční prodavači rychlého občerstvení
- region G.Jeníkov, parkování v místě bydliště - odpovědnost za plnění prodeje ve svěřeném regionu, péče o stávající přidělené zákazníky, budování
Family Market s.r.o. - 2016-04-27 - Kraj Vysočina

ASISTENT / ASISTENTKA, Odborní asistenti v administrativě - 15000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Nástup do zaměstnání bude upřesněn, dle možností uchazeče. Požadujeme: znalost práce na PC, schopnost samostatné práce, zodpovědnost Pracovní místo pouze pro osoby s malých stupněm
TRANS - SPEDIT s.r.o. - 2016-04-24 - Kraj Vysočina

asistent,- ka pedagoga, Asistenti pedagogů - 8200 - CZK měsíčně

Asistenti pedagogů
Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou a odpovídající pedagogické vzdělání (SŠ, VOŠ nebo VŠ zaměřené na pedagogiku) nebo kvalifikační kurz pro asistenty pedagoga. Místo
Základní škola Humpolec, Hradská 894, okres Pelhřimov - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

Barman/ka, Barmani - 15000 - CZK měsíčně

Barmani

MUTL, spol. s r.o. - 2016-04-15 - Kraj Vysočina

číšník/servírka - barman/ka, Číšníci a servírky - 70 - 80 CZK za hodinu

Číšníci a servírky

Brixen a.s. - 2016-02-25 - Kraj Vysočina

dělník mlékárenské výroby, Výrobci sýrů - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Výrobci mléčných produktů

Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

dělník VPP, Uklízeči veřejných prostranství - 11000 - CZK měsíčně

Uklízeči veřejných prostranství

Obec Lhotka - 2016-02-28 - Kraj Vysočina

Dispečer mezinárodní dopravy, Dopravní dispečeři - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
Rozšiřujeme kolektiv a otevíráme výběrové řízení na pozici dispečer MKD, pracoviště Velká Bíteš. Náplň práce: - komunikace se zákazníky v českém i cizím
N. MANNEN s.r.o. - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

ELEKTROMONTÉR, Elektromechanici - 16000 - CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači

Jiří Hrnčíř - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

hlavní účetní, Hlavní účetní - 28000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
- znalost účetnictví a související legislativy, vnitropodnikové účtování výhodou, praxe podmínkou, profesionalita, samostatnost, aktivní přístup, analytické
NATE - nápojová technika a.s. - 2016-06-22 - Kraj Vysočina

konstruktér, Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Strojírenští technici

B e H o spol. s r. o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Manažer restaurace, vedoucí směny - trainee, Řídící pracovníci v oblasti stravovacích služeb - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti stravovacích služeb
Místo výkonu práce McDONALD´s Jihlava City Park a Masarykovo nám. Jihlava. Jedná se o nábor zaměstnance do trainee programu management restaurace McDonald´s.
BAIEROVÁ spol. s r.o. - 2016-03-20 - Kraj Vysočina

Mistr ve výrobě textilních vzorníků, Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii - 17000 - 21000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Místo výkonu práce Třešť, Wolkerova 16. Profil : - středoškolské vzdělání nebo praxe v organizování výroby - zkušenosti s řízením lidí - komunikativnost a zodpovědnost
Musterbuch s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Montážní dělník/dělnice optockých kabelů, Pomocní montážní dělníci - 10500 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Místo výkonu práce Jihlava, Červený Kříž 250. Společnost OPTOKON, a.s., výrobce pasivních a aktivních prvků, nabízí pracovní příležitost na pozice konektorování
OPTOKON, a.s. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Obsluha CNC strojů (soustruh), Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 17000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

AJAX PILNÍKY, a.s. - 2016-03-18 - Kraj Vysočina

PLASTIKÁŘ, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Místo výkonu práce Jihlava, Hruškové Dvory 53. Náplní práce je obsluha vstřikovacího lisu. Požadujeme manuální zručnost a chuť
TESLA Jihlava, s.r.o. - 2016-04-29 - Kraj Vysočina

pracovník/ce v sociálních službách, Sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních - 5500 - 8500 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
- samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost - zkrácený prac. úvazek na 20 hodin týdně - strukturovaný životopis, motivační dopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
Centrum J.J.Pestalozziho, o.p.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - 11840 - 17830 CZK měsíčně

Pracovní poměr na půl doku s možností prodloužení. Hrubá měsíční mzda od 11.840,- do 17.830,- dle délky praxe + příplatky. Plat.podmínky dle nař.vlády č. 564/2006 Sb., o platových
Domov bez zámku Náměšť nad Oslavou, příspěvková organizace - 2016-06-09 - Kraj Vysočina

Prodavač/ka obuvi, Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - 70 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce Jihlava, Husova 1. Prodavačka obuvi, doplňování zboží, práce s pokladnou (hmotná odpovědnost), zkrácený pracovní úvazek- bude upřesněno při osobním
Zbyněk Trojan - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Prodavač/ka v Řeznictví-uzenářství, Prodavači potravinářského zboží - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Karel Prchal - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

prodavač/ka ve specializovaném obchodě s tabákem a dop.sortimentem, Prodavači v prodejnách - 15000 - CZK měsíčně

VALMONT CR, spol. s r. o. je provozovatelem sítě exkluzivních prodejen novin, časopisů, tabákového zboží, kuřáckých potřeb a doplňků, cukrovinek a jiného doplňkového sortimentu. Kromě
VALMONT CR, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Prodavač smíšeného zboží, pokladní, Prodavači smíšeného zboží - 13000 - 14500 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Pavel Brabec - 2016-05-18 - Kraj Vysočina

SEŘIZOVAČ/KA CNC - Nové Město na Moravě, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Hlavní náplň práce: •seřizování a obsluha CNC stroje - frézy, soustruhy; •výroba sériových výrobků; •samokontrola kvality, používání měřidel; •spolupráce
MEDIN, a.s. - 2016-02-18 - Kraj Vysočina

Svářeč nerezi metodou TIG, Elektromechanici - 18000 - CZK měsíčně

KATRES spol. s r.o. - 2016-05-11 - Kraj Vysočina

TECHNIK/ČKA VÝROBY ROZVADĚČŮ - Žďár nad Sázavou, Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Požadujeme:Vzdělání v oblasti elektro, ŘP: B, zručnost, samostatnost, flexibilita, učenlivost Nabízíme: - práce na HPP + odměny dle výkonu; - profesní
elmont-invest s.r.o. - 2016-04-27 - Kraj Vysočina

Úklid a údržba veřejného prostranství, Uklízeči veřejných prostranství - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Obec Dobronín - 2016-06-04 - Kraj Vysočina

Uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 10200 - 12500 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava, Pávov. Hledáme pracovité uchazeče/čky na pozici uklizeč/ka se smyslem a citem pro pořádek. Požadujeme spolehlivost, pečlivost,
MOHLIS - Brno, družstvo - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

vrátný/ vrátná, Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy - 11000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy
místo výkonu práce: Mlýnská č.p. 3887 580 01 Havlíčkův Brod Požadujeme spolehlivost , časovou flexibilitu a trestní bezúhonnost. Nabízíme práci v prosperující
Z O K - system s.r.o. - 2016-06-22 - Kraj Vysočina

ZUBNÍ LÉKAŘ/KA , STOMATOLOG - Osová Bítýška, Zubní lékaři bez specializace - 30000 - 70000 CZK měsíčně

Zubní lékaři
*Nabízíme: - zajímavé platové ohodnocení s podílem na zisku; - podpora vzdělávání; - příjemné pracovní prostředí. V případě zájmu zasílejte
B smile s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina