Práce Dělník - zpracování plastových výrobků, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu Kraj Vysočina VEXPO CZ s.r.o. - nabídky práce

Dělník - zpracování plastových výrobků, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Jedná se o práci ve výrobě měkčených plastů. Práce jako jsou tvarové výseky, štípání tloušťek materiálu, svařování plošných spojů, lepení, seřezávání a jiná tvůrčí práce i při vývoji nových produktů. Požadujeme samostatnost, práci "hlavou" (tvůrčí myšlení), spolehlivost, zručnost. Přátelský kolektiv, stabilní zaměstnavatel, pestrá pracovní náplň, možnost dalšího vzdělání

Minimální plat: 18000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: VEXPO CZ s.r.o.

Forma kontaktu: Václav Krupička, jednatel

Job krátký popis:
Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 17500 - 22500 CZK měsíčně

- příjemné vystupování, spolehlivost, aktivní přístup k práci - provoz hotelu je zaměřen na firemní akce a teambuildingy - možnost i zkráceného prac. úvazku, Jiné
UNI, Hotel Luna, s.r.o. - 2016-06-22 - Kraj Vysočina

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Neo smart s.r.o. - 2016-02-19 - Kraj Vysočina

DOJIČ (KA)- Věcov, Odranec, Pomocní pracovníci v živočišné výrobě - 15000 - 18500 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

Zemědělské družstvo Vrchy - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

KUCHAŘ/KA - Velké Meziříčí, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - 19000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Olga Lendělová - 2016-08-02 - Kraj Vysočina

Lektor, - ka AJ, Lektoři dalšího vzdělávání - 360 - CZK za hodinu

Lektoři dalšího vzdělávání
Výuka anglického jazyka bude probíhat každou středu a pátek. Jazyková zkouška nebo certifikát a úroveň C1 jsou podmínkou. Mzda 360 Kč/ 90 min.V případě zájmu zašlete životopis
Ing. et Bc. Lenka Štichauerová - 2016-03-20 - Kraj Vysočina

montážní dělník, Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - 9300 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Práce v sedě, za použití běžného ručního nářadí. Práce je fyzicky nenáročná, není požadována speciální odbornost. Snadné zaučení a průměrná
BENNA - družstvo invalidů, družstvo - 2016-05-24 - Kraj Vysočina

montážník plastových oken, Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů - 14000 - 24000 CZK měsíčně

ATOS, spol. s r.o. Ledeč nad Sázavou - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

Obchodně technický referent, Obchodní referenti - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Náplň práce: - jednání se zákazníky a dodavateli - revize technické dokumentace - řízení poptávek a nabídek - organizace technických inspekcí - udržování
Proofest International s.r.o. - 2016-02-18 - Kraj Vysočina

Obuvník - obsluha stroje a zařízení na výrobu obuvi, Obsluha strojů na výrobu obuvi - 10000 - 14000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu obuvi a příbuzných výrobků

PORTOSANO s r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Odborný prodejce - barvy - laky, zateplovací a systémy, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
Místo výkonu práce Jihlava, Na Dolech 11. Náplň práce : komunikace se zákazníkem - technické poradenství, péče o prodejnu, rozvoj obchodních aktivit prodejny Požadujeme :
ZEOS UNI, s.r.o. - 2016-04-13 - Kraj Vysočina

ošetřovatel,- ka hospodářských zvířat , Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí - 15000 - CZK měsíčně

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)

SPV Pelhřimov, a.s. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Pomocní pracovníci výroby, Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Místo výkonu práce Jihlava, Antonínův Důl a Střítež u Jihlavy. Pracovní doba: 3 směny nebo turnusy (krátký/dlouhý týden) K základnímu platu příplatky za směnnost.
SHARL-INTER-GLOBAL s.r.o. - 2016-06-09 - Kraj Vysočina

Pomocný dělník ve výrobě, Ruční baliči - 14850 - 20830 CZK měsíčně

Ruční baliči
Náplň práce: balení jednotlivých vyrobených kol nábytkových hran do označených krabic, vykládka a ukládání vstupních surovin a materiálů v rámci
HRANIPEX a.s. - 2016-03-11 - Kraj Vysočina

Pracovníci v textilní výrobě, Montážní dělníci výrobků z textilu a kůže - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Plandry. Popis práce: obsluha zařízení na výrobu textilních látek, montáž vzorníků látek, kontrola hotových výrobků. Požadujeme:
O.K. AUTOMOT & SAT s.r.o. - 2016-02-28 - Kraj Vysočina

Pracovník obchodního oddělení, Obchodní referenti - 25000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava, Na Hranici 10. Nákup zboží a jednání s dodavateli, znalost AJ podmínkou, znalost práce na PC, ŘP sk.B, aktivní řidič. Životopis zasílejte na:
Zepo Jihlava spol. s r.o. - 2016-04-15 - Kraj Vysočina

pracovník ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní - 7000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s. - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

PRODAVAČ/KA, VEDOUCÍ - Kadov, Prodavači potravinářského zboží - 11200 - 13000 CZK měsíčně

Jedná se o práci na jednomístné vesnické prodejně se smíšeným zbožím, kde prodavačka plní funkci zodpovědné vedoucí, jejíž náplní práce je prodej,
COOP družstvo Velké Meziříčí - 2016-04-24 - Kraj Vysočina

Řidič autobusové dopravy, Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají
Požadujeme: ŘP sk. D, profesní průkaz, digitální kartu, platné psychologické vyšetření, zdravotní způsobilost k řízení autobusu, trestní bezúhonnost. Nabízíme:
ICOM transport a.s. - 2016-02-18 - Kraj Vysočina

řidič nákladního automobilu, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - CZK měsíčně

Luboš Vrána - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

ROZVOZÁŘ/KA PIZZY - Žďár nad Sázavou, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 8000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Pizzerie U Michala hledá do svého týmu nového kolegu-kolegyni na pozici Rozvozář ŘP sk.B základní znalost práce s PC orientace v mapách
Radomíra Smetanová - 2016-03-10 - Kraj Vysočina

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 17000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Místo výkonu práce Plandry E3. Pracovní náplň: • Příjem a výdej materiálu z a do výroby • Manipulace se zbožím fyzicky a s VZV • Inventury tzn. odpovědnost za fyzický
STAALBOEK s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Technický přípravář, Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu - 25000 - CZK měsíčně

Stavební technici
Místo výkonu práce Jihlava. Vzdělání SŠ-VŠ stavebního zaměření, praxe min.3 roky, výhodou v oboru vodohospodářských staveb, znalost orientace v projektové dokumentaci,
SYNER VHS Vysočina, a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

truhlář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Martin Petříček - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

UKLÍZEČ-KA, Ostatní uklízeči a pomocníci - 10600 - CZK měsíčně

Domov pro seniory Mitrov, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

všeobecná sestra, zubní instrumentářka, Zubní instrumentáři - 16000 - CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
- vedení kartotéky na PC, objednávání pacientů, asistence u křesla, provádění Rtg snímků, desinfekce a úklid křesla a instrumentária
MUDr. MDDr. Jana Nováčková Molíková - 2016-02-24 - Kraj Vysočina

Zubní technik, Zubní technici - 20000 - CZK měsíčně

Technici v oblasti ortotiky a protetiky
zubní technik, který ovládá práci na implantáty a attachmenty. Výhodou RJ. Telefonický kontakt denně do 22:00 hod. včetně víkendů, e-mail:zubniprotetika (at) email.cz. Místo výkonu
Miroslav Diviš - zubní laboratoř - 2016-02-15 - Kraj Vysočina