Práce Detektiv - Hluboká nad Vltavou, Pracovníci ostrahy, strážní Jihočeský kraj Mark2 Corporation Czech a.s. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Detektiv - Hluboká nad Vltavou, Pracovníci ostrahy, strážní

Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt, personalista nesedí na daném pracovišti. Přijmeme muže i ženy na pozici detektiv: • Ochrana a ostraha majetku klienta • Pochůzková činnost • Kontrola bezpečnosti v rámci objektu • Eliminace nepoctivých zákazníků • Jednoduchá administrativa • Komunikace s policií Požadavky: • Chuť pracovat • Trestní bezúhonnost Nabízíme: • Nadstandardní finanční ohodnocení • Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv • Náborový příspěvek po odpracování 3 měsíců • Možnost profesního i platového růstu • Bohatý motivační program • Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace • Možnost zajištění ubytovny Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na nabor (at) m2c.eu (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality) nebo volejte na naši bezplatnou linku 800 111 112.

Minimální plat: 14000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Mark2 Corporation Czech a.s.

Job krátký popis: Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

AUTOLAKÝRNÍK, Lakýrníci automobilů a jiných vozidel - 17000 - CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

AUTOSERVIS NOVOTNÝ spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Číšník-servírka, Číšníci a servírky - 12000 - CZK měsíčně

Informace poskytne pan Zdeněk Pešula, tel. 388 431 071 nebo 602 388 914 Podmínkou je vyučení nebo praxe v oboru Rozvrh směn dle dohody Místo výkonu práce- Hotel Krásná Vyhlídka, Javorník
PAF Ekosport, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

DĚLNÍK/ICE VE VÝROBĚ PRO ZÁVOD TUŽKÁRNA, STŘEDISKO BALÍRNA, Pomocní dělníci ve výrobě - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Požadujeme: manuální zručnost, preciznost, flexibilita, trestní bezúhonnost, 2 směny (6-14 hod a 14-22 hod), nástup ihned Žádosti se životopisy zasílejte na e-mail: dryova (at) koh-i-noor.cz příp.
KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Elektrotechnický inženýr, Inženýři elektrotechnici a energetici ve výzkumu a vývoji - 30000 - 50000 CZK měsíčně

Inženýři elektrotechnici a energetici
Požadavky: VŠ vzdělání elektro nebo technického zaměření; zkušenosti s pájením elektro součástek; praxe v projektování elektro – silnoproud, slaboproud výhodou; vyhláška
Telerepair JH s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

kontrolor/ka pryžových výrobků, Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - 13000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Náplň práce: vizuální kontrola pryžových výrobků Požadavky: dobrý zrak, pečlivost, pracovitost, spolehlivost, kvalitní práce Nabízíme
ing. Václav Rachač - WARA - 2016-05-15 - Jihočeský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 11000 - CZK měsíčně

vyučení - nevyučení pouze s praxí, prac.doba Po-Pá 6:00-14:30, 10:30-19:00, 1x měsíčně víkendová směna 6:00-13:00 hod., kontakt telefonicky, osobně Po-Pá 8:00-14:00 hod. (osobní kontakt
GTH catering a.s. - 2016-03-04 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 16000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Marek Pokorný - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Kuchař/ka, pokojská, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - CZK měsíčně

České vysoké učení technické v Praze - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Kuchař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 25000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Lukáš Parkman - 2016-04-29 - Jihočeský kraj

mistr stavby - pro vodohospodářské, pozemní stavby a stavby komunikací, Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví - 24000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví
samostatné vedení staveb pro vodohospodářské, pozemní stavby a stavby komunikací, koordinace subdodavatelů, profesí, řízení, pracovníků
PL BEKO s.r.o. - 2016-08-02 - Jihočeský kraj

operátor lakovny, Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - 16000 - CZK měsíčně

Obsluha zařízení na povrchovou úpravu kovů
Operátor lakovny : 10 hodin denně-4 dny v týdnu, 1 den volna Zodpovídá za správné nalakování kusů, případně opravu kusů dle požadavků kvality Zodpovídá za správné
Knürr s.r.o. - 2016-03-18 - Jihočeský kraj

PRODAVAČ/KA V RYCHLÉM OBČERSTVENÍ, Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - 13000 - CZK měsíčně

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Milan Mrkáček - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 13500 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Recepční - vzdělání úplní střední odborné s maturitou (bez vyučení). Pracoviště Horní Planá. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned, prac. úvazek
Ing. Pavel Novák - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

Recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 15000 - CZK měsíčně

Nabízíme: 15000,- Kč + procenta z prodeje turnusové služby - krátký dlouhý týden profesní růst možnost ubytování zdarma během směny firemní benefity Požadujeme: znalost
HotCZ s.r.o. - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

Referent obchodu - ČR/SK, Obchodní referenti - 17000 - 25000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
POŽADAVKY: -SŠ/VŠ- technického směru (obor elektro výhodou, vhodné i pro absolventy) -znalost Aj/Nj výhodou (aktivity v rámci ČR/SK, komunikace v cizím jazyce pouze příležitostně s centrálním
Auspi Europe s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

řidič autobusů, Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob - 19000 - 22000 CZK měsíčně

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají

COMETT PLUS, spol. s r.o. - 2016-05-06 - Jihočeský kraj

řidič + jeřábník, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 18000 - CZK měsíčně

vyučení v jakémkoliv oboru, v technickém výhodou; ŘP skup. C + E; jeřábnický průkaz N; praxe vítána; na dobu určitou s možností prodloužení;
PKD, s.r.o. - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ MKD, Řidiči tahačů - 45000 - CZK měsíčně

EURO-LOGISTIK spol. s r.o. - 2016-07-15 - Jihočeský kraj

Sales asistant, Odborní asistenti v administrativě - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě

ALBATROS Prachatice s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH LISŮ , Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 23000 - 33000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Náplň práce: - seřizování a optimalizace vstřikovacích lisů v rámci zavádění a průběhu výroby - výměna forem, obsluha vstřikovacích
HEYCO WERK ČR s.r.o. - 2016-08-02 - Jihočeský kraj

SKLADNÍK/ŘIDIČ sk. B, Pomocní skladníci - 17000 - 25000 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Popis práce: příjem, výdej zboží Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti odměňování dle výkonu Požadujeme: zodpovědnost a spolehlivost trestní
ASTUR Jeseník, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Stomatolog, Zubní lékaři - 20000 - CZK měsíčně

Zubní lékaři

PREVEDENT s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Strojní zámečník, Zámečníci strojů - 18294 - 23125 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Do našeho moderního závodu, kde vyrábíme chladírenská zařízení a nábytek přijmeme zámečníka. Požadujeme: technické
HAUSER spol. s r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

svářeč CO2, Svářeči - 19000 - 26000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
svařování CO2, práce s výkresovou dokumentací, zodpovědnost za údržbu stroje. pož.: SOU-obor zámečník, minimálně 2 roky praxe, platný svářečský průkaz, znalost
VSJ - strojírna CZ a.s. - 2016-03-18 - Jihočeský kraj

Svářeč kovů, Svářeči - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Tomáš Václavík - 2016-05-03 - Jihočeský kraj

technolog pro plastikářskou výrobu, Chemičtí inženýři technologové, normovači a specialisté v příbuzných oborech - 200 - CZK za hodinu

Chemičtí inženýři a specialisté v příbuzných oborech
PŘÍLEŽITOSTNÁ VÝPOMOC - na dohodu o provedení práce - několik hodin v měsíci, příprava a kontrola výroby ušních známek pro skot,
DITA výrobní družstvo invalidů - 2016-03-25 - Jihočeský kraj

VEDOUCÍ IT ÚSEKU, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Systémoví administrátoři (správci systémů)
Na dobu určitou, VŠ vzdělání, praxe v daném oboru, manažerské zkušenosti, přehled v současných technologiích, aktuálních i budoucích trendech vývoje, pokročilá znalost
Biologické centrum AV ČR, v. v. i. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

Vedoucí oddělení potravin, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 30000 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Kaufland Česká republika v.o.s. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj