Práce dojička, Ostatní chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci Kraj Vysočina Společnost Bohuňov, a.s. - nabídky práce

dojička, Ostatní chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci

kladný vztah ke zvířatům, pracovní doba i v sobotu a neděli, praxe výhodou. V případě zájmu volejte na tel.: 566 551 421

Minimální plat: 16000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Společnost Bohuňov, a.s.

Forma kontaktu: Martina Humpolíková, mzdová účetní

Job krátký popis:
Pracovníci zajišťující služby spojené s péčí o domácí a jiná zvířata

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

AUTO EURODIESEL s.r.o. - 2016-03-26 - Kraj Vysočina

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA MOTOREST KARLOV, Číšníci a servírky - 11000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Jaroslav Svoboda-AGS - 2016-05-06 - Kraj Vysočina

dělník do výroby, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 12000 - 30000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

KK projekt dřevovýroba s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

Dělník potravinářské výroby, Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce Kostelec u Jihlavy 60. Pracovní náplň: - dle aktuální nabídky (např.: expedice uzenin, balička uzenin, balička masa, masná
Kostelecké uzeniny a.s. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

dělník v kovovýrobě, Obsluha zařízení na zpracování kovů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
práce v kovovýrobě, svářečský průkaz, vzdělání elektro - vyhláška 50 výhodou, ŘP sk. C výhodou Místo výkonu práce: KBNK s. r. o. Palackého č.p. 780 394
KBNK s. r. o. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři

TERMGAS s.r.o. - 2016-02-24 - Kraj Vysočina

Elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři - 18000 - 28000 CZK měsíčně

Náplň práce: montáž elektrických zařízení, výroba elektrických rozvaděčů, osazování technologických linek senzorovou technikou, elektromechanické opravy a údržba
HOEKO - Automotive s.r.o. - 2016-02-19 - Kraj Vysočina

Internal Sales, Obchodní referenti - 20000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Místo výkonu práce Červený Kříž 282, Jihlava. Společnost Oerlikon Balzers, světový leader na poli PVD povlakování, hledá k posilnění a rozvoji svého obchodního týmu
Oerlikon Balzers Coating Austria GmbH - organizační složka - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

krmič - traktorista, Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů

Výzkumný ústav bramborářský Havlíčkův Brod, s.r.o. - 2016-03-11 - Kraj Vysočina

Lékař bez atestace (kromě oborů praktického lékařství), Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství) - 25000 - CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
- lékař na chirurgii, ortopedii, anestezii, LDN - absolvent, praxe není podmínkou - nadstandardní smluvní platové podmínky Pracovní poměr na dobu
Nemocnice sv.Zdislavy,a.s. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

ošetřovatel/ka drůbeže, Chovatelé drůbeže - 12500 - 13000 CZK měsíčně

Chovatelé drůbeže

XAVERgen, a.s. - 2016-05-28 - Kraj Vysočina

Pomocný dělník, -ce v dřevovýrobě, Pomocní pracovníci ve výrobě - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě

MAGNOLIA-STAV s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

pracovník/ce pro právní služby a konzultace, Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti - 10000 - CZK měsíčně

Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti
- student/absolvent právní univerzity pro zajišťování administrativních a konzultačních služeb spojených s činností a smlouvami společnosti
Inovat SE - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Pracovník, -ice potravinářské výroby, Obsluha strojů na výrobu nápojů - 13000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
obsluha stroje při výrobě nápojů, expedice, vedení drobné administrativy požadujeme spolehlivost, pečlivost, dobrý zdravotní stav nástup možný
ISOline EU, s.r.o. - 2016-06-09 - Kraj Vysočina

pracovník v sociálních službách, Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - 13500 - 16500 CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)

Senior Home, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Právník, Podnikoví právníci - 22000 - CZK měsíčně

Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech jinde neuvedení
Místo výkonu práce Jihlava, Vrchlického 46. Požadavky: magisterské vzdělání v oboru právo a právní věda, znalost pracovního
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina - 2016-06-04 - Kraj Vysočina

Prodavač/ka, Prodavači potravinářského zboží - 12000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava, Kostelec. Co u nás budete dělat: - Nabízet výrobky - Vyrovnávat a vystavovat zboží - Udržovat pořádek a čistotu - Pracovat s podnikovými systémy
ADÉLKA a.s. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

Prodavač/ka s inkasem - pokladní, Pokladníci v prodejnách - 15590 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Místo výkonu práce: Brněnská 74, Jihlava. Jednosměnný provoz s postupnými nástupy, nerovnoměrně rozvržená prac.doba včetně víkendů. Úvazek plný nebo zkrácený.
Tesco Stores ČR a.s. - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

řidič MKD, Řidiči tahačů - 40000 - CZK měsíčně

New Transport, s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Řidič nákladní dopravy, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - 32000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava a okolí. Nutná praxe řízení nákladního automobilu, řidičský průkaz C, případně E, profesní
AMC-Trans, s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Řidič, technik, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 20000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: U Rybníka 10, Jihlava ŘP sk. C (E - výhodou) + technik, profesni průkaz, digitální karta do tachografu, psychotesty, lek. prohlidka,
Next Trade s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Servírka, číšník, Číšníci a servírky - 100 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce Radniční restaurace na Masarykově nám. 66/67 v Jihlavě. Vyučení v oboru výhodou, ne podmínkou, ochota učit se novým věcem, komunikativnost. , Jiné výhody
FABES s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

SERVISNÍ TECHNIK JUNIOR, Mechanici a opraváři elektronických přístrojů - 17000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

NTSUP s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

SKLADNÍK/CE HYPERMARKET ALBERT Žďár nad Sázavou, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 14500 - 15500 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Příjemné vystupování,časově flexibilní,fyzicky zdatný Nabízíme: - stravenky, důchodové pojištění; - rekondiční volno, měsíční odměny. V případě
AHOLD Czech Republic, a.s. - 2016-03-10 - Kraj Vysočina

strážný - detektiv , Pracovníci ostrahy, strážní - 18000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
- ostraha obchodů s potravinářským a módním zbožím - 12-ti hodinový směnný provoz - práce v obleku / uniformě - prac. poměr na dobu neurčitou, možné také jako brigáda
RP - security, s.r.o. - 2016-04-15 - Kraj Vysočina

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK/-CE APRETACE - Žďár nad Sázavou, Strojírenští kovodělníci - 14400 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
NABÍZÍME NÁSTUPNÍ BONUS AŽ 6 000,- kČ. Manuální práce, broušení, zbavování odštěpů, po zaučení strojní broušení.
TOKOZ a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Truhláři, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Tomáš Buryška - 2016-05-04 - Kraj Vysočina

ÚDRŽBÁŘ, Provozní zámečníci, údržbáři - 6000 - CZK měsíčně

EDAS s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Veterinární technik, Veterinární technici a asistenti - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Veterinární technici a asistenti
Náplň práce: asistence při veterinární péči o hospodářská zvířata, paznehtářská činnost, reprodukce skotu (inseminace, diagnostika gravidity), částečná asistence
MVDr. Jan Vobr - 2016-06-09 - Kraj Vysočina

VŠEOBECNÍ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI, Všeobecní administrativní pracovníci - 6000 - 12000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

Chráněná dílna Třebíčsko s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina