Práce Elektrikář a údržbář v Brně, Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení Jihomoravský kraj HIGHFIVE, s.r.o. - nabídky práce

Elektrikář a údržbář v Brně, Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

BEZ DOPORUČENKY Požadované dovednosti ÚSO, SŠ strojírenského směru svářečský průkaz výhodou znalost slévárenských strojů a zařízení výhodou ochotu pracovat ve 2směnném provozu (12hodinové směny) znalost hydrauliky a pneumatiky řidičský průkaz obsluhy manipulačního vozíku výhodou strojní obrábění výhodou spolehlivost a manuální zručnost Poznámka k volnému místu: (náplň práce, popis pozice). Zodpovědnost za bezproblémový chod slévárenských strojů a strojních zařízení, za jejich údržbu a opravy údržba strojů a zařízení dle plánů údržby generální úpravy strojů a zařízení inovace na stávajících zařízeních instalace nových zařízení

Minimální plat: 18000

Maximální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: HIGHFIVE, s.r.o.

Forma kontaktu: Pavla Štěpánková

Job krátký popis:
Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Brusič/ka, Brusiči skla - 60 - CZK za hodinu

Skláři, brusiči skla a pracovníci při konečné úpravě skla

MIRROR CZ, spol. s r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

dělník dřevozpracující výroby, Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů - 13260 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Pracovní náplň: " Dělnické práce ve dřevozpracující výrobě Požadujeme: " Zručnost " Trpělivost a pečlivost " Výhodou je vyučení v oboru truhlář, nebo praxe
Deufol Česká republika a.s. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Dopravní dispečeři - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě

Autopark Kyjov s.r.o. - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

ekonom/ka, Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce - 15000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Své životopisy posílejte e-mailem do 15.8.2016 Požadujeme: ekonomické vzdělání, znalost účetnictví příspěvkových organizací,
Základní škola, Brno, Sekaninova 1 - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Dělníci v oblasti výstavby budov - 10900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

TERSTAV, družstvo - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Ostatní uklízeči a pomocníci - 9900 - CZK měsíčně

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ Práce v nemocničním prostředí v Brně. Požadujeme dobrý zdravotní stav. Zájemci se dostaví ve Stř
TERSTAV, družstvo - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

METODIK DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, Pedagogové v oblasti dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
12.4.2016/ VŠ pedagogického směru (zaměření na techniku výhodou). Pedagogická praxe vítána. Dobrá konverzační a písemná znalost
EDUXE, s.r.o. - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení - 9900 - CZK měsíčně

Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení
Požadované dovednosti: Manuální zručnost, dobrý zrak, práce o víkendech, čistý RT. Poznámka k volnému místu: Zájemci se dostaví
FRENO s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK, Montážní dělníci ostatních výrobků - 7000 - CZK měsíčně

5.4.2016 - lepení papírových krabiček, pouze OZP, zručnost, základní vzdělání, dvousměnný provoz, (zkrácený úvazek 30 hod/týd), kontakt: p. Koudelková, tel.
M&I QUALITY s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

obchodní asistent/ka, Odborní asistenti v administrativě - 20000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Pracoviště: Pekařská 50/16, 696 18 Lužice. Pracovitost, samostatnost, flexibilita, komunikativnost, příjemný vzhled, znalost AJ nebo NJ, nekuřáci, ŘP sk. B podmínkou, praxe v oboru maloobchod, velkoobchod, vedneí
Ing. Milan Šenk - 2016-04-13 - Jihomoravský kraj

Obchodní manažer - senior, Obchodní referenti - 25000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Požadujeme: -základní technické znalosti -výborné vyjednávací schopnosti -časová flexibilita -anglický jazyk podmínkou + další cizí jazyk -ř.p. sk. B Nabízíme:
Adast Systems, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic
Funkce spojená s obsluhou a úklidem mycí linky, jedná se i o manuální práci související s provozem, praxe v obchodě 5 let, ochota pracovat dle potřeby a požadavkům zaměstnavatele, schopnost
Mgr. Pavel Semerád - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Opravář zemědělských strojů, Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Ing. Rudolf Ryzner - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

Pracovníci úklidu - pouze pro OZP, Ostatní uklízeči a pomocníci - 8000 - 10000 CZK měsíčně

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, zašlete Váš životopis na emailovou adresu prace (at) avesplus.cz. Bližší informace Vám poskytneme na tel. čísle
AVES Servisní a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 20000 - CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Požadované dovednosti Angličtina - středně pokročilá minimum, znalost IT. Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: BRNO - vzdálená
IBM Global Services Delivery Center Czech Republic, s.r.o. - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

PRODAVAČ/KA do obsluhovaného pultu lahůdek, Prodavači potravinářského zboží - 16630 - CZK měsíčně

Hypermarket Tesco Stores ČR na Vídeňské ul. 100, Brno přijme: prodavače/prodavačku do obsluhovaného pultu lahůdek dvousměnný provoz, soboty, neděle Požadujeme : vyučení, zdravotní průkaz, čistý
Tesco Stores ČR a.s. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

prodavač/-ka v oddělení značkového zboží (oděvy, jeans) - Fashion store, Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Požadované dovednosti Práce s pokladnou, praxe s prodejem oděvů výhodou Poznámka k volnému místu: (náplň práce, popis pozice). Prodej a prezentace značkového zboží, pokladna na
Globus ČR, k.s. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

Realitní makléři, Realitní makléři - 9900 - 25000 CZK měsíčně

Realitní makléři

RUSSEGGER REAL s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

RECEPČNÍ, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 12100 - 12500 CZK měsíčně

Recepční v hotelích
20.7.2016 - práce na recepci. SŠ, vhodné i pro absolventy, OZP na vozíku (bezbariérový přístup), práce na PC, AJ výhodou. Prac. doba 8.00 - 16.30 hod. KONTAKT: Bobek Tomáš, tel.: 733 617
Resort Klaret s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Řidič sk. C, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 21000 - CZK měsíčně

Přijmeme řidiče sk. C s platným profesním průkazem a praxí pro rozvoz paletového zboží v průmyslových zónách v Brně. Lze i brigádně.
Norbert Matějka - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

Řidiči dodávkových aut, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 18000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Řidiči dodávkových aut Pro náš velkoobchod kancelářských potřeb SMERO přijmeme řidiče, kteří včas a s úsměvem doručí zboží k
SMERO, spol. s r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Strojní zámečník, Zámečníci strojů - 22000 - 28000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Nekuřák, etické chování, začlenění do pracovitého kolektivu. Dovednost mechanických a zámečnických prací, montáže a servisu
Bílek Filtry s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

švadlena, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 12000 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Ladislava Daňková - 2016-02-28 - Jihomoravský kraj

Technik dokončovacího zpracování tiskovin, Tiskaři - 20700 - 24400 CZK měsíčně

Tiskaři
Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace Šmahova 364/110, 627 00 Brno, přijme do pracovního poměru: učitele odborného výcviku v oboru "Technik dokončovacího zpracování
Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace - 2016-02-18 - Jihomoravský kraj

ÚČETNÍ, Účetní všeobecní - 14000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
12.2.2016/ Uzávěrka přihlášek 29.2.2016. Přihlášky s životopisem zasílejte na email: skacelova (at) jednota.cz. Účtování došlých faktur a dobropisů. Znalost účetnictví, znalost
Jednota, spotřební družstvo v Mikulově - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Učitel/ka - pečovatel/ka, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 15000 - CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy
Požadované dovednosti: Vítána znalost montessori pedagogiky, ale není podmínkou. Podmínkou je kladný vztah k dětem. Poznámka k volnému místu: Náplní práce bude
Nejkrásnější svět s.r.o. - 2016-02-26 - Jihomoravský kraj

vinař/ka na výrobní lince, Vinaři - 14500 - 17900 CZK měsíčně

Ochutnávači, degustátoři a kontroloři jakosti potravin a nápojů
Pracoviště: Údolní 1174, 696 11 Mutěnice. Požadujeme pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, dobrý zdravotní stav, praxe ve vinařství výhodou. Náplň
Vinařství Mutěnice, s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Všeobecná sestra - domácí hospic, Všeobecné sestry s osvědčením - 21000 - 27000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
První kontakt: telefonicky od 8-16.00 hod., e-mailem brabencova (at) hospicbrno.cz Požadavky: minimálně 1 rok praxe, platné osvědčení MZ ČR k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu,
Hospic sv. Alžběty o.p.s. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

Zahradník Botanické zahrady, Zahradníci floristé a květináři - 13900 - CZK měsíčně

Životopisy posílat na e-mail: evap (at) sci.muni.cz Požadavky : Vyučení v oboru Spolehlivost a zodpovědnost Pracovitost Snaha o osobní rozvoj a zdokonalování Řidičský
Masarykova univerzita - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj