Práce ELEKTRIKÁŘ (ELEKTROMECHANIK), Elektromechanici Jihočeský kraj EUROMONT CB s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice: ELEKTRIKÁŘ (ELEKTROMECHANIK), Elektromechanici

Požadujeme: samostatná činnost eletrikáře - vyhláška 50, min. §5, §6 výhodou, ŘP "B", spolehlivost Zaměstnavatel si přeje kontatovat telefonicky - (kdykoliv během dne) nebo e-mailem Nástup možný ihned. Výkon práce na stavbách v jižních Čechách.

Minimální plat: 14000

Maximální plat: 28000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: EUROMONT CB s.r.o.

Forma kontaktu: Vít Kavalír, jednatel společnosti

Job krátký popis: Elektromechanici a seřizovači

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 17000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

AUTO HRONÍČEK s.r.o. - 2016-04-27 - Jihočeský kraj

automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 20000 - CZK měsíčně

AUTO ŠEVČÍK c.z., spol. s r.o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

Brigáda - Gastro, Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení - 80 - CZK za hodinu

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci jinde neuvedení
Brigáda - Gastro - vzdělání nižší střední odborné a vyšší. Pracoviště Velešín. Dohoda o provedení práce, prac. doba nepřetržitá.
Martin Tichý - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 25000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

K+S - CB spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Kuchař/ka (možno i brigáda na dohodu), Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Kuchař/ka - vzdělání vyučení v oboru, možno i absolvent. Podmínkou je zodpovědnost, samostatnost a flexibilita. Pracoviště Bujanov, Restaurace Z Kamene. Prac. poměr na dobu určitou do 30.9.2016, prac. úvazek
LATTSTAV s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Kuchař pro čínskou restauraci - Restaurace SHANGHAI, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Kuchař pro čínskou kuchyni - vzdělání nižší střední odborné, podmínkou je znalost čínské kuchyně ze šanghajské oblasti. Pracoviště Č.Krumlov, Náměstí Svornosti
C.C.G.D. Trade s.r.o. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

MASÉR - THAJSKÉ MASÁŽE, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 10000 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

Thapanee Hattakam - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

mytí nádobí, Pomocníci v kuchyni - 70 - CZK za hodinu

Pomocníci v kuchyni

Vilém Klaboch - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

OBCHODNÍ REFERENT/KA, Obchodní referenti - 15000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

BUDWEISER Export - Import s.r.o. - 2016-04-21 - Jihočeský kraj

oblastní manažer, Řídící pracovníci v oblasti obchodu - 25000 - 50000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
komunikativnost, zaměstnavatel se na dané adrese nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky či elektronicky možné nadstandartní pracovní výhody
Avanc s.r.o. - 2016-05-05 - Jihočeský kraj

OPERÁTOR - SVAŘOVNA, Montážní dělníci výrobků a zařízení - 10000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci
Popis pracovní pozice: - obsluha bodového zařízení; robotizovaného zařízení; automatizovaného zařízení; svařování Požadujeme: - odborné vyučení bez
Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o. - 2016-03-26 - Jihočeský kraj

operátor třídícího centra, Třídiči odpadů - 9900 - 15400 CZK měsíčně

Třídiči odpadů
rozebírání elektrických a elektronických zařízení, třídění elektroodpadu, pož.: výuční list, pečlivost, manuální zručnost, spolehlivost, nástup na
HOKOV spol. s r.o. - 2016-03-10 - Jihočeský kraj

HOKOV spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

operátor výroby, Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů - 15000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Společnost působící v automobilovém průmyslu se zaměřením na výrobu plastových komponentů do interiérů automobilů otvírá nový závod v Plané nad Lužnicí
Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Pomocná síla v kuchyni - výdej večeří, úklid - Dohoda o provedení práce, Pomocní kuchaři - 4200 - CZK měsíčně

Pomocná síla v kuchyni - výdej večeří, úklid - vzdělání nižší střední odborné. Dohoda o provedení práce, práce jednosměnná, úvazek zkrácený.
GASTRO ZÁRUBA M&K a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

pomocný dělník v zemědělství, Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě - 10000 - 14000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě
Požadujeme dobrý zdravotní stav, manuální zručnost Jedná se o sklizeň jahod, zeleniny, třešní, višní, rybízu, pletí plevelu KONTAKT: 8-17hod , Manzyuk Vasyl Ing., tel.: 602158479, e-mail:
MANHO CZ s.r.o. - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK DO ZVLÁŠTNÍ VÝROBY - DVEŘE, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 17000 - CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Hlavní pracovní poměr. Základní mzda 17.000,- + odměny dle prémiového systému firmy. Provoz - jedna směna. Práce vyžaduje řemeslnou zručnost.
\"Montera spol. s r.o.\" - 2016-03-11 - Jihočeský kraj

Pracovník ohraňovacích lisů, Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech - 16000 - 30000 CZK měsíčně

Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech
Nabízíme: - zázemí silného zahraničního holdingu - možnost personálního růstu - podporu při dalším vzdělávání -
\"SAK spol. s r.o.\" - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

řezač, tiskař, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru - 16000 - 35000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru
práce s PC (základy), dobrý zdravotní stav, práce není vhodná pro ženy (fyzická zátěž), práce na špičkovém strojním
AL INVEST Břidličná, a.s. - 2016-07-15 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ MKD, Řidiči tahačů - 13000 - CZK měsíčně

Světtrans s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ PLACHTOVÉHO NÁVĚSU, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 22000 - CZK měsíčně

Řidič - tuzemské přepravy (plachtový návěs) Místo výkonu práce - České Budějovice Požadavky: ŘP C+E, praxe výhodou Pracovní doba PO
VAKAST Cargo, s.r.o. - 2016-05-02 - Jihočeský kraj

Samostatný kuchař/ka, Pomocní kuchaři - 10000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Alena Rajlová - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

Svářeč v ochranné atmosféře, Svářeči - 18000 - 27000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Požadujeme: znalost svařování metodou CO2 (svářecí průkaz není podmínkou), manuální zručnost, preciznost, dobrou pracovní morálku, znalost čtení technických výkresů.
A. Pöttinger, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

topenář, instalatér, Instalatéři ústředního topení - 95 - CZK za hodinu

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
Topenářské a instalatérské práce, Požadujeme: vyučení v oboru, praxe výhodou, svářečská oprávnění výhodou (možnost
INSTALLTOP spol. s r.o. - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

ÚČETNÍ, Účetní všeobecní - 29000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví

Seniorský dům Písek a.s. - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

VEDOUCÍ POBOČKY PÍSEK, Řídící pracovníci v sociální oblasti (kromě péče o seniory) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v sociální oblasti (kromě péče o děti a seniory)
NADĚJE pobočka Písek vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na pozici VEDOUCÍ POBOČKY PÍSEK. Rámcová pracovní náplň: - manažerská
NADĚJE - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

Výroba hliníkových oken, Provozní zámečníci, údržbáři - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Výroba hliníkových oken - vzdělání vyučení v oboru zámečník a podobné obory, středoškolské - střední průmyslová
ALU.PLAST s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Zootechnik, Zootechnici - 22000 - CZK měsíčně

Technici v oblasti zemědělství a rybářství
POZNÁMKA: ÚSO nebo VŠ v oboru zootechnik, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC, praxe výhodou Nástup: ihned Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení Mzda: od 22.000,-
Šumava, a.s. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj