Práce Elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři Jihomoravský kraj AUNOSTAV s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice: Elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři

Práce v oboru i jiné dovednosti, ŘP, samostatnost rozhodování. Vlastní nářadí vítané. Práce dle požadavku zákazníka.

Minimální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: AUNOSTAV s.r.o.

Forma kontaktu: Iveta Hiclová

Job krátký popis: Stavební a provozní elektrikáři

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovníce POUZE PRO OZP, Všeobecní administrativní pracovníci - 60 - CZK za hodinu

Všeobecní administrativní pracovníci
Požadované dovednosti: Znalost práce na PC (word, excel), vyhledávání na internetu, psaní e-mailů, samostatnost, spolehlivost, čistý trestní rejstřík. Poznámka k volnému
L.O.B. finance s.r.o. - 2016-03-13 - Jihomoravský kraj

administrativní pracovník/ce, fakturant/ka - podpora prodeje, Všeobecní administrativní pracovníci - 17000 - 22000 CZK měsíčně

Požadavky: pečlivost, týmová spolupráce, příjemné a vstřícné vystupování, časová flexibilita, trestní bezúhonnost, odolnost vůči stresu, znalost AJ nebo jiného
BOPAL - window and door accessories, s.r.o. - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

Asistent/ka vedoucího centrálního nákupu , Odborní asistenti v administrativě - 25000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě

EXCALIBUR Holding a.s. - 2016-03-20 - Jihomoravský kraj

asistentka zahraničního obchodu, Všeobecní administrativní pracovníci - 25000 - CZK měsíčně

Náplň práce: - telefonická a emailová komunikace se zahraničními i tuzemskými odběrateli a dodavateli - jednání s klienty i dodavateli - vyřizování nabídek, poptávek,
Čokoládovny Fikar, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

bezpečnostní pracovník, Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 9500 - 12000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Je požadováno Osvědčení o profesní kvalifikaci strážný 68-005-E, můžeme zprostředkovat zkoušky. Ze zákona toto osvědčení nahrazuje jakákoli ukončená vysoká škola. Pracovní
SECURITAS ČR s.r.o. - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

Číšníci a servírky - 20000 - CZK měsíčně

Požadujeme: - Komunikativnost, příjemné vystupování a orientace na zákazníka - Zkušenosti na obdobné pozici či praxe v oboru výhodou - Samostatnost a spolehlivost - Časová flexibilita
Campus River s.r.o. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK-SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 9900 - CZK měsíčně

Vaše nabídky spolu s životopisem zasílejte na e-mail rkop (at) pivovarskabrno.cz. Požadované dovednosti Vyučen v oboru Příjemné vystupování Praxe v oboru Komunikativnost, slušnost, chuť pracovat Poznámka
Royal party servis spol. s r.o. - 2016-04-28 - Jihomoravský kraj

Elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři

ŽakEl s.r.o. - 2016-02-26 - Hlavní město Praha

Manažer pobočky/teamleader, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 40000 - 50000 CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Hledáme na naši pobočku kolegu, který se bude aktivně věnovat jejímu rozvoji a náboru nových spolupracovníků, jejich školení, rozvoji a bude zodpovídat
SMS finanční poradenství, a.s. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

manažer zahraničního obchodu, Ostatní řídící pracovníci v oblastech příbuzných obchodu a marketingu - 1 - CZK za hodinu

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
Pracovní pozice: manažer domácího/zahraničního obchodu. Baví vás komunikovat s lidmi? Je pro vás samozřejmé se zlepšovat? Dokážete přesvědčit
AGROAD, s.r.o. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

Pomocná síla do kuchyně, Pomocníci v kuchyni - 60 - CZK za hodinu

Pomocníci v kuchyni

František Blumenstein - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Pracovnice svatebního salonu, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 10000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
První způsob kontaktu: e-mailem: info (at) salonsedm.cz Zaměstnání na dobu určitou. Obchodní, komunikativní a organizační dovednosti na vysoké úrovni, manualní zručnost při základních
SEDM PLUS s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Pracovníci v potravinářském provozu, Pomocní pracovníci v živočišné výrobě - 15000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

BOMASO, a.s. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

Pracovník/ce přepážky, Přepážkoví pracovníci na poštách - 15800 - 18200 CZK měsíčně

Pokladníci ve finančních institucích a pracovníci v příbuzných oborech
První kontakt: telefonicky Po-Pá 7.00-14.00hod, e-mailem kriz.petr.2 (at) cpost.cz osobně Brno, Orlí 30, 601 00 Místo výkonu práce: Brno - v místě či blízkosti
Česká pošta, s.p. - 2016-05-24 - Jihomoravský kraj

prodavač/ka do prodejny masa a uzenin, Prodavači potravinářského zboží - 15000 - 15000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

KORČIÁN s.r.o. - 2016-04-16 - Jihomoravský kraj

PRODAVAČ/KA POKLADNÍ, Prodavači v prodejnách - 14000 - 16000 CZK měsíčně

27.4.2016 - prodavačka - vybalování a oceňování zboží, obsluha zákazníka, dvousměnný provoz, prac. doba 8.30 - 17.30 hod., nekuřácké pracoviště, vyučení v oboru výhodou,
MOMAR s.r.o. - 2016-04-29 - Jihomoravský kraj

PRODAVAČ/KA V POTRAVINÁŘSKÉM PROVOZU - CUKRÁRNA, Prodavači potravinářského zboží - 4500 - CZK měsíčně

Způsob prvního kontaktu zájemce se zaměstnavatelem: e-mailem (info (at) cukrarstvimartinak.cz) nebo telefonicky (604 578 013 od 10-18 hod.) Prodej cukrářských výrobků na prodejně, příjem a výdej objednávek.
Vít Martinák - cukrářství - 2016-03-18 - Jihomoravský kraj

RECEPČNÍ, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 12000 - CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
24.8.2016/ ÚSO Znalost Excel, Word, Outlook, základy AJ, NJ jazyky. Poskytování informací návštěvám, zákazníkům, obsluha telefonní ústředny, komunikace po telefonu. Adminstrativa
AGROTEC a.s. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

řidič malé dodávky, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - 17000 - 18000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
První kontakt emailem nebo telefonicky. (13-15 hod.) Jedná se o rozvoz mléčných výrobků v městě Brně a části Jm kraje. Zásobujeme prodejny potravin,
MODIOS spol. s r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

Řidič sk. B, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 19000 - 22000 CZK měsíčně

TRADOPS s.r.o. - 2016-02-28 - Jihomoravský kraj

řidič skupiny C, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 18000 - CZK měsíčně

Požadované dovednosti ŘP C Poznámka k volnému místu: Denní rozvozy po ČR (převážně Morava). Po zapracování možnost rozšíření
SAITO s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

řidič vozu Mercedes Atego, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 120 - CZK za hodinu

Plný nebo poloviční pracovní úvazek, možno OZP. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou. ŘP sk. C. Mzda 120
HOLCNER - DOPRAVA s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

Haas Profile s.r.o. - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 17000 - 25000 CZK měsíčně

CO JE NÁPLNÍ PRÁCE? " převzetí vstupního materiálu " vybalení, oštítkování, kódování a zařazení materiálu na sklad " výdej
FENIX PERSONAL s.r.o. - 2016-05-28 - Jihomoravský kraj

Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců) - 45000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti počítačových sítí
Požadované dovednosti: základní znalost multiple SAN / NAS Storage enviroment, minimálně 3 roky zkušenosti v administrativě windows NT/2000 nebo Unix/Linux systems, dobre analytické zkušenosti, minimálně
IBM Global Services Delivery Center Czech Republic, s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Stavební technik otvorových výplní, Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu - 20000 - CZK měsíčně

Stavební technici
dobrou znalost práce na PC, kreslení technických výkresů - CAD, dobré komunikační schopnosti, ŘP-B, samostatnost, zaměřování otvorových prvků, technická příprava zakázky,
H&M spol. s r.o. - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

strážný - pouze pro OZP, Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 11000 - 11500 CZK měsíčně

LEGIE GUARD service s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Svářeči CO2, Svářeči - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Požadavky: platný úřední svářečský cdrtifikát způsobilosti dle ČSN EN 287-1 pro tloušťku materiálu min. 14 mm (svářeči CO2), dobrý zdravotní stav, ochota pracovat na třísměnném
EXTRA Alliance s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj