Práce ELEKTROMECHANIK - ELEKTRIKÁŘ, Elektromechanici Jihomoravský kraj Jan Kachyňa - nabídky práce

Pracovní pozice: ELEKTROMECHANIK - ELEKTRIKÁŘ, Elektromechanici

21.4./1.4./1.2.2016 - silnoproudé a slaboproudé rozvody, vyučen - obor elektro, jednosměnný provoz(7.00-15.00), vyhláška 50/78 Sb. výhodou, ŘP sk. B, kontakt p. Kachyňa, tel. 608 889 056, Místo výkonu práce: V. Bílovice

Minimální plat: 14000

Maximální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Jan Kachyňa

Forma kontaktu: Jan Kachyňa

Job krátký popis: Elektromechanici a seřizovači

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Zažít: viz text

Řidičský prúkaz: ano

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

asistent/ka, Sekretáři (všeobecní) - 15000 - CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)
Požadované dovednosti: Dobrá znalost práce na PC, znalost stavebního materiálu, práce s webovými stránkami, ŘP skup. B Poznámka k volnému místu: Strukturované životopisy
Stavebniny Šťastný, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Brusič odlitků, Brusiči nástrojů a kovů - 23000 - 26000 CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
Kvalifikační požadavky k volnému pracovnímu místu "Brusič odlitků": min. základní vzdělání, praxe na obdobné pozici min. 3
Slévárna Kuřim, a.s. - 2016-02-25 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 12000 - 14000 CZK měsíčně

17.6/12.5.2016 - nemusí výt vyučen v oboru - zaměstnavatel si zapracuje, též zaplatí vstupní lékařskou prohlídku, strava, nocleh, turnusové služby, kontakt: p. Myslíková, tel.
Hippoclub Lednice, s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Dělníci v oblasti výstavby budov - 10990 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

TERSTAV, družstvo - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Dělníci v oblasti výstavby budov - 10900 - CZK měsíčně

TERSTAV, družstvo - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj

KUCHAŘ, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 110 - 110 CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Anna Nešporová - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 16000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Coofint s.r.o. - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

MANAŽER POBOČKY - TEAMLEADER, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 40000 - 50000 CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
5.5.2016 - zodpovědnost za nábor nových spolupracovníků a jejich rozvoj, zodpovědnost za obchodní výsledky svěřeného týmu, SŠ vzdělání,
SMS finanční poradenství, a.s. - 2016-05-11 - Jihomoravský kraj

Manipulační dělníci ve výrobě - 15000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Požadované dovednosti: ŘP sk. B- výhodou, Speciální odborné požadavky nejsou kladeny. Ochota se učit. Poznámka k volnému místu: Firma s dlouhou tradicí nabízí trvalé
IVEP, a.s. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

MANIPULAČNÍ PRACOVNÍK VE VÝROBĚ, Manipulační dělníci ve výrobě - 15500 - 20000 CZK měsíčně

21.6.2016/ vyučen Zajišťování přísunu materiálu a polotovarů. Naskladňování a vyskladňování materiálových pložek za pomoci čtecího zařízení. Přesun hotových
FENIX PERSONAL s.r.o. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 9900 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Požadované dovednosti: Dobrý fyzická zdatnost, manuální zručnost. Práce přesčas a o víkendech. FIrma bude požadovat doklad o středoškolském
Staves.cz, družstvo - 2016-03-25 - Jihomoravský kraj

Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 19500 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic

A + S, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Obsluha strojů CNC - soustruh, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 16000 - 25000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Strojírenská firma hledá soustružníka pro obsluhu CNC strojů: Požadujeme: - SOU/SŠ strojírenského směru, nejlépe v oboru obráběč kovů -praxe 2 roky výhodou -zkušenosti s kusovou výrobou
IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI, Pomocníci v kuchyni - 12000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

RUSTIKAL, s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

pomocný/á účetní, Účetní všeobecní - 14000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví

Petr Macík - 2016-02-19 - Jihomoravský kraj

POMOCNÝ KUCHAŘ/KUCHAŘKA, Pomocní kuchaři - 60 - CZK za hodinu

5.8/30.6.2016 - pomocné práce v kuchyni. Min. vyučen v oboru, vhodné pro absolventy, zdravotní průkaz. Prac. doba v turnusech (10.00 - 22.00). KONTAKT: Hübnerová Josefa, tel.: 605 706 117, e-mail: josefah (at) seznam.cz
Josefa Hűbnerová - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Perfektní znalost ukrajinského jazyka, vysoká stylistická úroveň (korektury textů), manažerské dovednosti. Zkušenosti s prací v zákaznickém
Internet shop s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Pracovník úklidu uklízeč/ka POUZE PRO OZP, Ostatní uklízeči a pomocníci - 70 - 75 CZK za hodinu

Poznámka k volnému místu: Vyhrazeno pro OZP, úklid bytových domů v Bohunicích a dalších městských částech, zkrácený pracovní
Mechanika Prostějov 97, družstvo - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Referent/ka odboru Hospodaření s majetkem státu , Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 15170 - 22810 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Zástup za MD Požadované dovednosti: -zkušenosti se správou majetku, ekonomické a právní povědomí - výhodou znalost zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - 2016-04-13 - Jihomoravský kraj

Řidič/ka distribučního vozidla, Řidiči cisternových vozů - 15000 - CZK měsíčně

Zasílat pouze přihlášky do výběrového řízení na email: kariera (at) csad.com Nabízíme zaměstnanecké benefity: příspěvek na penzijní
ČSAD Hodonín a.s. - 2016-02-24 - Jihomoravský kraj

Řidič pozemních strojů , Řidiči ostatních speciálních vozidel - 14000 - CZK měsíčně

Náplň práce: Jak bude vypadat Váš pracovní den? Přijdete na místo prováděné stavby na 7. hodinu ráno. Během pracovní doby budete obsluhovat
ORS PLUS s.r.o. - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

Řidič sk. CE, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 1 - CZK za hodinu

První kontakt emailem, telefonicky nebo osobně (Po-Pá 8-16 hod.) Mezinárodní přepravy, země EU. Mzda: dohoda Místo výkonu práce: Evropská 887,
TRADOPS s.r.o. - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj

ŘIDIČ(KA) - KURÝR, ROZVOZ RŮZNÝCH ZÁSILEK, Kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel - 19000 - 20000 CZK měsíčně

Kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel
6.6.2016/ základní Řidič - kurýr. ŘP sk. B. Rozvoz různých zásilek. Výhody: mobilní telefon. Bližší info. v době 7.00 - 20.00 hod. na tel.
Bronislav Kapko - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

Skladník, expedient, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16000 - 17000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Skladník,expedient ve strojírenské výrobě, vychystávání mateiálu na zakázky, příjem, výdej, expedice zakázky. Požadavky: praxe ve skladě, průkaz pro řízení
##pracodawca## - 2016-03-08 - Jihomoravský kraj

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15500 - CZK měsíčně

Náplň práce: • Manipulační práce v provozu • Příjem a uskladnění zboží, kontrola příslušné dokumentace • Vychystávání zboží dle zadání
Hortim-International, spol. s r.o. - 2016-04-21 - Jihomoravský kraj

svářeč CO2, TIG, Svářeči - 90 - CZK za hodinu

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Požadavek: vyučení, platný svařečský průkaz, praxe výhodou (není nutná), čtení výkresové dokumentace. Mzda od 90 Kč/hod. Pracovní doba: 7,5 hod + 0,5 hod přestávka. Životopisy
Bustec production s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

Vedoucí oddělení informační soustavy ( hlavní účetní), Hlavní účetní - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Místo pracoviště: Nábřežní 1326, Brandýs nad Labem, 250 01 Prvotní kontakt: e-mailem na adr. Vacula.stepan (at) uhul.cz v období 16.2. - 29.2.2016 Doplňující informace: Náplň práce:
Ústav pro hospodářskou úpravu lesů Brandýs nad Labem - 2016-02-22 - Jihomoravský kraj

Všeobecní administrativní pracovníci - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Pracoviště: Kollárova 4338/9, 695 01 Hodonín. Vhodné pro OZP, ČID. Znalost práce na PC, Word, Excel, Facebook. Rychlé psaní na PC (není nuté všemi deseti), prvotřídní znalost české
F-Dental Hodonín, s.r.o. - 2016-02-24 - Jihomoravský kraj

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

Václav Jílek - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj