Práce Elektromechanik/elektromechanička, Mechanici a opraváři strojů a zařízení (kromě elektrických) Hlavní město Praha Alfa Union, a.s. - nabídky práce

Elektromechanik/elektromechanička, Mechanici a opraváři strojů a zařízení (kromě elektrických)

Místo výkonu práce: Mezi vodami 1955, 14300 Praha Kontakt: Šolcová Milena, e-mail: hr (at) alfaunion.cz Vyučen elektromechanik nebo průmyslová škola elektrotechnická. Nutná schopnost číst a samostatně pracovat podle technické dokumentace (strojírenské výkresy, elektroschémata). Nutná alespoň roční praxe jako elektromechanik nebo mechanik ve výrobní firmě (neplatí pro čerstvé absolventy). Praxe v propojování kabelů výhodou. Pořadujeme přesnot a zodpovědnost při práci, flexibilitu v pracovních návycích. nutná znalost českého jazyka. Doručenky potvrzujme pouze po předchozí telefonické domluvě. Informace o firmě na adrese www.alfaunion.cz Nabízíme týden dovolené nad rámec zákona, stravenky, občerstvení na pracovišti, roční odměna.

Minimální plat: 70

Maximální plat: 130

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Alfa Union, a.s.

Forma kontaktu: Milena Šolcová

Job krátký popis: Mechanici a opraváři strojů a zařízení

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

CNC operátor/ka, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 25000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Náplň činnosti: Schopnost samostatného a odborného provádění prací nutných při strojním obrábění materiálu (frézování, vrtání). Požadavky:
Blanik Aircraft CZ s.r.o. - 2016-02-18 - Hlavní město Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - 10500 CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

Ika Universal Group s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé) - 40000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti financí

Gurin & sons s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Hlavní pokladní v prodejně, Hlavní pokladníci v organizacích, prodejnách a různých zařízeních - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
odborné poradenství a prodej sportovního vybavení Komunikace, aktivita, spolehlivost,pozitivní přístup, příjemné vystupování a chování, chuť pracovat, zvládání
Intersport ČR s.r.o. - 2016-02-24 - Hlavní město Praha

Konzultant/ka vzdělávacího zařízení, Obchodní referenti - 16000 - 30000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Praha2, Vinohrady Kontakt:Endlerová Tereza, e-mail: info (at) viros.cz, Zamkovská Lucia Bc., e-mail: info (at) viros.cz -zaslat CV-do předmětu uvést pozici Vzdělávací institut pořádající
VIROS ACADEMY s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Konzultant SharePoint - Praha/Liberec, Návrháři a správci databází - 25000 - CZK měsíčně

Návrháři a správci databází
Náplň práce: - analýza, návrh a ocenění řešení projektů v prostředí SharePoint - sběr požadavků a komunikace se zákazníkem - příprava projektové dokumentace - podpora
##pracodawca## - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 9900 - 13660 CZK měsíčně

prvotní kontakt - tel.: 603532049 ( v pracovních dnech od 13-16 hod, kromě středy ) e-mail: blanka.chylova (at) zspisnice.info´- zaslat životopis fyzické pracoviště - ZŠLadislava Coňka č.p. 40/3 Praha 4 Kuchař či kuchařka
Základní škola s rozšířenou výukou jazyků - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Kuchař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 11760 - CZK měsíčně

místo výkonu práce: Vídeňská 1958/9, Praha 4 kontakt:Puchingerová Libuše Mgr., e-mail: libuse.puchingerova (at) ikem.cz Nabízíme: platové zařazení od 11 760 Kč dle praxe osobní
INSTITUT KLINICKÉ A EXPERIMENTÁLNÍ MEDICINY - 2016-09-10 - Hlavní město Praha

Lékař - psychiatr, Ostatní lékaři specialisté - 25600 - 28800 CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)

Vězeňská služba České republiky - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Obchodní manažer divize Slaboproudé systémy, Technici elektronici přípravy a realizace investic, inženýringu - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Technici elektronici
Místo výkonu práce: Pobočka Praha, Dolnojirčanská 38, Prah 4- Kamýk, 142 00 Kontaktní osoba: Mgr. Vladim Kozlovský, email: vadim.kozlovky (at) maxprogres.cz, tel: 724 352 322 Požadované dovednosti:
MAXPROGRES, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Operátor výroby, Montážní dělníci elektronických zařízení - 13000 - 18000 CZK měsíčně

Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení
Místo výkonu práce - PLZEŇ Jedná se o pozici operátora výroby - montáž a kompletace televizorů. Pracovní 6:00-16:00. Požadujeme manuální
AMBOSELI s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Ostraha, Pracovníci ostrahy, strážní - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce: Na poříčí č.p. 1068/23, Nové Město, 110 00 Praha 1, V Štíhlách 226, Kolbenova 956/27a, Novosibřinská 2227, Hartenberská 2533/2, Slánská 1699/1a
Pharm Invest s.r.o. - 2016-05-28 - Hlavní město Praha

Pomocná síla v kuchyni, Pomocní pracovníci obchodního provozu - 12000 - 25000 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Místo výkonu práce: Bozděchova 2245/5, Praha 5 tel.: 775140588, e-mail: sandra.stiburkova (at) seznam.cz Do přípravového bistra s rychlým zdravým občerstvením přijmeme pomocnou sílu. Náplň
DASA GASTRO s.r.o. - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Pomocní kuchaři - 9900 - 15000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

SHUN DA LI s. r. o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

poocná síla, Ostatní uklízeči a pomocníci - 10000 - CZK měsíčně

DOBROU CHUŤ, spol. s r.o. - 2016-04-13 - Hlavní město Praha

Pracovník v sociálních službách pro denní a týdenní stacionář, Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče - 14090 - 19060 CZK měsíčně

Ošetřovatelé v oblasti domácí péče
Místo výkonu práce: Modrý klíč o.p.s. Smolkova č.p. 567/2, Kamýk Kontakt: Odstrčilová Petra Mgr., tel.: 602768793, e-mail: modryklic (at) modry-klic.cz Hledáme aiststenty/ky v sociálních
Modrý klíč o.p.s. - 2016-05-17 - Hlavní město Praha

Prodavač/ka, Prodavači v prodejnách - 16000 - 17000 CZK měsíčně

Prvotní kontakt: objednavky (at) vceliobchod.cz, osobně na fyz. pracovišti nebo na tel. 603 978 312 pan Jansa. Fyzické pracoviště: Kabeláčkova 562/2, Kamýk, Praha 12 Prodej zboží v prodejně včelařských potřeb.
JaHan s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Redaktor - Copywriter, Redaktoři, novináři a příbuzní pracovníci - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Novináři
místo výkonu práce: Pikovická 206/11, Braník kontakt:Štěrbová Ivana, e-mail: ivana.sterbova (at) prostorprodialog.cz - psaní odborných článků na téma dluhopisy spoření a investování.
Centrum Dluhopisů s.r.o. - 2016-09-10 - Hlavní město Praha

Regionální projektový manažer, Ostatní řídící pracovníci v oblasti vzdělávání - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti vzdělávání
Místo výkonu práce: Na Maninách č.p. 876/7, Holešovice, 170 00 Praha 7 Kontaktní osoba: Luxová Ludmila Mgr., e-mail: ludmila.luxova (at) fdv.mpsv.cz (Regionální
Fond dalšího vzdělávání - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Řidiči ostatních speciálních vozidel - 12000 - 14000 CZK měsíčně

MIKAPA plus,s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 20000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
KONTAKT NUTNÝ PŘEDEM na e-mail sek.int (at) xxxlgroup.com Místo výkonu práce .. obchodní domy XXXLutz Praha 5 - Stodůlky Praha 9, Černý Most ŘP na VZV výhodou zaškolení zajistíme spolehlivost
XLMX obchodní s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Tax return preparer / administrator with Czech and English language (Full-time/Par-time job), Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky - 19000 - 26000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Tax return preparer with Czech and English language (Full-time/Par-time job) Dendax, s. r. o., is one of the biggest international tax refund providers and has been operating in the field of international
ETS - European Tax Services s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Truhlář, nástrojář, dělník, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 16000 - 28000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Papírenská 180/1, Praha-Bubeneč Kontakt: Fiala Miroslav Ing., tel.: 721842658 Po-Pá 8:00-16:30, kariera (at) plexiplast.cz Hledáme šikovné
Plexiplast s.r.o. - 2016-04-28 - Hlavní město Praha

Účetní finanční a investiční - 15000 - 45000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Samostatná finanční účetní 1) podpora firemních financí a účetnictví: - zodpovědnost za kompletní vedení a zpracování účetnictví společnosti od prvotních
ST Energy s.r.o. - 2016-06-04 - Hlavní město Praha

učitel/ka mateřské školy, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 20000 - CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Mateřská škola Praha 8, Řešovská 8 - 2016-05-16 - Hlavní město Praha

Uklízeč, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 75 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce: V Holešovičkách č.p. 1449/16, Libeň, 180 00 Praha 8 Kontaktní osoba: Illešová Radka, tel.: 602 877 380, 8:00 - 16:00, e-mail: illesova (at) topsecurity.cz
NOKIKA s.r.o. - 2016-03-20 - Hlavní město Praha

Úředník/úřednice-referent/ka územního plánování Odboru stavebního úřadu, územního plánování a památkové péče MěÚ Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Ostatní úředníci jinde neuvedení - 16440 - 24750 CZK měsíčně

Úředníci jinde neuvedení
Místo pracoviště: MěÚ Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, detašované pracoviště Orebitská 477, Praha 3 Prvotní kontakt: podání písemné přihlášky do výběrového
MĚSTO BRANDÝS N.L.-ST.BOLESLAV - 2016-03-02 - Hlavní město Praha

vizualizace ve 3D, Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační - 25000 - CZK měsíčně

Aranžéři a příbuzní pracovníci

ARCHINA Design s r.o. - 2016-07-15 - Hlavní město Praha

Zubní lékař/ka, Zubní lékaři - 38000 - 70000 CZK měsíčně

Zubní lékaři
Hledámr zubní lékaře,zubní lékařku s praxí minimálně rok pro soukromé zdravotnické zařízení v Praze 5.Své CV prosím posílejte na uvedenou adresu simona.rupesova (at) eurostaff.cz.Nástup
Alfadent, k. s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha