Práce Ergoterapeut/ka s osvědčením o registraci, Ergoterapeuti se specializací Jihomoravský kraj Centrum Kociánka - nabídky práce

Ergoterapeut/ka s osvědčením o registraci, Ergoterapeuti se specializací

Požadované dovednosti: Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru ergoterapeut. Znalost práce v IS Cygnus, Poznámka k volnému místu: Ergoterapeut vypracovává specializované ergoterapeutické analýzy s využitím standardizovaných hodnotících testů a nástrojů, sestavuje krátkodobé a dlouhodobé plány na základě ergoterapeutických vyšetření a analýzy funkčních schopností. Provádí orientační vyšetření kognitivních funkcí ve vztahu k analýze běžných denních činností (ADL), provádí hodnocení a nácvik běžných denních činností personálních a instrumentálních pomocí standardizovaných testů, hodnotí senzomotoriku, navrhuje vhodné kompenzační a technické pomůcky a zacvičuje v jejich používání, doporučuje vhodné studijní a pracovní začlenění osob se zdravotním postižením.

Minimální plat: 17000

Maximální plat: 26500

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Centrum Kociánka

Forma kontaktu: Marcela Záděrová

Job krátký popis:
Specialisté v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: pokročilé technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

dělnice, Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
První kontakt emailem nebo telefonicky. (7-16 hod.) Firma PANEP příjme pracovnice na pozici dělnice ve výrobě na dvousměnný provoz Pracovní doba pondělí - pátek Místo výkonu práce:
PANEP s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

Mishkovskyi Mykhailo - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

Doplňovači zboží - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Doplňovači zboží
Kontakt e-mailem: Lucie.Sedlakova (at) bitters.cz Hledáme nové pracovníky na pozici doplňovače pro firmu Bitters, která se zabývá prodejem energetických žvýkaček. Náplň práce: doplňování
Mighty Impacts s.r.o. - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

ELEKTRIKÁŘ, Stavební a provozní elektrikáři - 15000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
24.5.2016 - zajišťování provozu v elektroúdržbářské dílně - provádění oprav elektrických instalací a elektrických zařízení, strojů a přístrojů
Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace - 2016-05-28 - Jihomoravský kraj

frézař, Seřizovači a obsluha konvenčních fréz - 80 - CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

KOVO - ZAPLATIL s.r.o. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

Konzultant a pracovník technické podpory, Specialisté v oblasti databází a počítačových sítí - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti databází a počítačových sítí
Přepokládáme detailní znalost Windows XP až W8, MySQL, Linux like OS, Tomcat, Apache, správa sítí, VPN. Znalost Java, Raspberry výhodou. Životopis a
Ing. Vladimír Zavřel - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Kuchař (kromě šéfkuchařů), Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Hledáme: Pro naše gastrocentrum v Břeclavi (Nemocnice Břeclav) hledáme vhodné zájemce na pozici KUCHAŘ/KA. Požadavky: * vyučení v oboru * praxe v oboru min. 1 rok podmínkou * komunikativnost, ochota * spolehlivost
ARAMARK, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Malíř - natěrač, Malíři interiérů - 25000 - CZK měsíčně

Malíři (vč. stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři

AUNOSTAV s.r.o. - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

obchodník/obchodnice na přepážce, Obchodní zástupci - 15000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Požadavky: vzdělání SŠ, velmi dobré komunikativní a prezentativní dovednosti, obchodní nadání a orientace na výsledek, příjemné vystupování, samostatnost a
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

obsluha CNC tvářecích strojů - ohraňovací lis, ohýbačka, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 100 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce: středisko Kovovýroba Rozsíčka - areál bývalého ZD. Požadujeme časovou flexibilitu a ochotu práce přesčas v době mimořádných zakázek, čtení
VSP Group, a.s. - 2016-05-20 - Jihomoravský kraj

OBSLUHA VARNÝCH ZAŘÍZENÍ, Obsluha strojů na zpracování ovoce, zeleniny a ořechů (včetně sušení, konzervování a mražení) - 113 - CZK za hodinu

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
23.3./23.2./15.1./25.11./19.10.2015 - příprava surovin pro výrobu, výroba kojeneckých výživ, džemů, povidel a dalších produktů, vedení dokumentace
FRUTA Podivín, a.s. - 2016-03-25 - Jihomoravský kraj

Operations Manager - CZK

Vedoucí a řídící pracovníci ve veřejné správě a v komerční sféře
Reporting to the Senior Operations Manager, the operations manager will deliver the operational strategies and key performance indicators by coaching and leading the team managers to deliver superior customer
Kiwi.com - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Pekař - obsluha stroje a zařízení na zpracování obilných výrobků, Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Pošlete životopis na e-mail: pekarna (at) aaaprace.cz nebo volejte v pracovní dny (Po-Pá v 9-16hod.) na tel.: 776 601 031 Bc. Sedláčková Přijmeme pracovníky/pracovnice
PERSONAL CONSULTING s.r.o. - 2016-03-23 - Jihomoravský kraj

POKOJSKÁ, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 90 - CZK za hodinu

6.9/28.6.2016 - úklid pokojů penzionu. I základní vzdělání, praxe 1 rok, turnusové služby - dle dohody, svědomitost, bezúhonnost, možnost stravování.
Vinařství U Kapličky s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Pomocníci v kuchyni - 15000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

Lucie Volfová - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Expandující firma s dlouholetou činností přijme zaměstnance na pozici specialista ostrahy prodejních řetězců, drogerií. Požadujeme čistý výpis z RT. Výhodou je Osvědčení o profesní
URUS s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

prodavač/ka do úseku trvanlivých potravin, Prodavači potravinářského zboží - 16630 - CZK měsíčně

Hypermarket Tesco Stores na Vídeňské ul., Brno příjme : na hlavní pracovní poměr prodavače do úseku trvanlivých potravin -doplňuje a vystavuje zboží dle platných plánogramů -zajišťuje
Tesco Stores ČR a.s. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Referent informačních systém, Technici počítačových sítí a systémů - 17870 - 26870 CZK měsíčně

Technici počítačových sítí a systémů
Tajemník Městského úřadu Šlapanice vypisuje výběrové řízení dle zákona č. 312/2002 Sb., na obsazení funkce: referent informačních systémů Pracovní náplň:
Město Šlapanice - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj

Šéfkuchaři v hotelových restauracích - 30000 - CZK měsíčně

Šéfkuchaři a šéfcukráři

Hotel Katerina s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Senior administrátor messaging a mobilních řešení, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - 30000 - 60000 CZK měsíčně

Systémoví administrátoři (správci systémů)
Firma System4u s.r.o., dodavatel IT služeb a systémů, hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Senior administrátor messaging a mobilních řešení Nabízíme: - práci v progresivním a
system4u s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

šička, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 9900 - 9900 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Šití záclon, práce vyžaduje zručnost, vyučení v oboru švadlena, krejčová a praxe výhodou. Zaměstnanecké
Tylex Letovice, akciová společnost - 2016-02-18 - Jihomoravský kraj

Skladník, Pomocní skladníci - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
První kontakt emailem nebo telefonicky. Náplň práce: - příjem a expedice zboží - nastavení systému skladu - udržování pořádku ve skladu - inventarizace - zodpovědnost za sklad
GASTROSUN, s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Specialista ostrahy - VHODNÉ PRO OZP, Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Expandující firma s dlouholetou činnosti přijme zaměstnance na pozici specialista ostrahy v prodejních řetězců a drogerií. Požadujeme výpis z RT. Výhodou je Osvědčení o profesní kvalifikaci,
EBS-Holding security s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

strojník, Obsluha zemních a příbuzných strojů - 19000 - CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů

SEKV, spol. s r.o. - 2016-04-29 - Jihomoravský kraj

Truhlář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 16000 - CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Požadavky: vzdělání vyučení v oboru, praxe Popis práce: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení Kontakt: Mgr. Jiří Šilhánek,
SOLLUS NÁBYTEK, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 12000 - CZK měsíčně

práce v truhlárně, zaučen nebo vyučen truhlář výhodou, znalost čtení výkresů, manipulační práce i práce pomocné, zakázková
DŘEVOTVAR, výrobní družstvo Znojmo - 2016-03-05 - Jihomoravský kraj

Vrátný/vrátná, Vrátní - 7725 - CZK měsíčně

MÍSTO VYHRAZENÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM Pracoviště: Ivanovice na Hané Požadavky: čistý trestní rejstřík. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
SIDA s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

výrobní inženýr / Production engineer, Ostatní strojírenští technici - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
Náplň práce: komplexní zodpovědnost za chod výrobních zařízení podniku, optimalizace výrobních procesů, tvorba výrobních postupů, dokumentace, zajištění náhradních
Tomburn CZ s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj