Práce FAKTURANT/-KA, EVIDENT/-KA, Fakturanti Královéhradecký kraj Severočeské komunální služby s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: FAKTURANT/-KA, EVIDENT/-KA, Fakturanti

FAKTURANT/-KA, EVIDENT/-KA - provoz Nová Paka. V případě zájmu se dostavte osobně v době od 6:00-14:00 hodin na pracoviště na adrese: Severočeské komunální služby s.r.o., Přibyslavská 124, Nová Paka. Kontaktní osoba p. Tomeš. Požadujeme spolehlivost, samostatnost, praxe vítána. Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, vhodné pro absolventy, občany EU, mzda 60Kč/hod + osobní hodnocení.

Minimální plat: 60

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Severočeské komunální služby s.r.o.

Forma kontaktu: Jiří Tomeš

Job krátký popis: Úředníci v oblasti účetnictví

Země: Česká republika

Kraj: Královéhradecký kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA - BARMAN/KA (SPORTBAR STARWIN) , Číšníci a servírky - 12100 - CZK měsíčně

Nástup možný ihned. Požadavky: vyučení v oboru nebo praxe v oboru, zdravotní způsobilost pro práci v gastronomii, výpis z rejstříku trestů. Kontakt - pí. Kuglerová Romana, tel.: 725
EUROPEAK s.r.o. - 2016-08-17 - Královéhradecký kraj

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 60 - 70 CZK za hodinu

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - pracoviště Libuň. V případě zájmu volejte na tel.: 73215846 pí Votočková. Pro nadcházející sezonu přijmeme spolehlivé a schopné brigádníky.
Jaroslava Votočková - 2016-05-24 - Královéhradecký kraj

DĚLNÍK/-ICE PRO DEMONTÁŽ VOZIDEL, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 17000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
DĚLNÍK/-ICE PRO DEMONTÁŽ VOZIDEL - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme: vyučení v oboru automechanik nebo opravář zemědělských strojů výhodou, ŘP sk. B, C, fyzickou zdatnost,
Ladislav Pavlíček - 2016-06-04 - Královéhradecký kraj

DĚLNÍK/-ICE VE VÝROBĚ, Pomocní dělníci ve výrobě - 14500 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s předpokladem prodloužení. Nástup možný ihned. Hrubá měsíční mzda od 14500,- Kč (po 6měsících možnost navýšení
HARTMANN - RICO a.s. - 2016-07-15 - Královéhradecký kraj

EXPEDIČNÍ PRACOVNÍK/-ICE/REKLAMAČNÍ TECHNIK/-ČKA, Všeobecní administrativní pracovníci - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
EXPEDIČNÍ PRACOVNÍK/-ICE/REKLAMAČNÍ TECHNIK/-ČKA - Hledáme expedičního/expediční pracovníka/pracovnici do e-shopu s výpočetní technikou a elektronikou - PP na dobu určitou (1 rok),
AB COM CZECH, s.r.o. - 2016-02-18 - Královéhradecký kraj

Klientský pracovník, Pojišťovací poradci specialisté - 20000 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
KLIENTSKÝ PRACOVNÍK - SŠ vzdělání, právní bezúhonnost, uživatelská znalost práce na PC, velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, příjemné
Naděžda Bezstarosti - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 19000 - 21000 CZK měsíčně

Kontakt telefonicky nebo zasláním životopisu na e-mail kavarna (at) zamekkostelecno.cz. - SOU v oboru - praxe výhodou - aktivní přístup a vlastní iniciativa - možnost seberealizace v moderní gastronomii -
Cafe Tony s.r.o. - 2016-06-04 - Královéhradecký kraj

KUCHAŘ/-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - CZK měsíčně

KUCHAŘ/-KA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, turnusové směny - Požadujeme: vyučení, praxe v oboru, samostatnost, kladný přístup k práci - Nabízíme: příspěvek na stravování,
Dobroty od Myšáka s.r.o. - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

OBCHODNÍ MANAŽER/KA, Obchodní referenti - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Místo vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity. Požadavky: nutná znalost anglického, německého, italského, polského
David Hampl - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Obchodní poradce/kyně na přepážce, Obchodní zástupci - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Kontakt zasláním životopisu na e-mail eva.vostrejzova (at) ceskapojistovna.cz. - ÚSO - vhodné i pro absolventy - podmínkou je brigádní praxe v obchodě a v komunikaci s klienty - praxe v oblasti zákaznického
Česká pojišťovna a.s. - 2016-07-15 - Královéhradecký kraj

OBSLUHA ČERPACÍ STANICE, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 10900 - CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic
OBSLUHA ČERPACÍ STANICE - PP na dobu určitou a po uplynutí zákonné doby je na dobu neurčitou, nástup je dle dohody, nepřetržitý provoz, hrubá mzda od 10 900 Kč/měsíčně + prémie -
EIDK Trade Agency spol. s r.o. - 2016-08-10 - Královéhradecký kraj

Osobní bankéř/-ka - Hradec Králové - doba určitá, Finanční poradci specialisté - 19000 - CZK měsíčně

Své životopisy a název pozice vč. lokality zasílejte na email: marketa.ruskova (at) ge.com Co dělá Osobní bankéř na pobočce? Poskytuje servis a poradenství klientům Nabízí produkty a služby
GE Money Bank, a.s. - 2016-02-23 - Královéhradecký kraj

Pečovatelka, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče - 13970 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé v oblasti domácí péče
PEČOVATELKA Vzdělání: minimálně střední odborné vzdělání (dle § 116 zákona o sociálních službách), řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, čistý
Pečovatelská služba Města Dvůr Králové nad Labem - 2016-08-17 - Královéhradecký kraj

POMOCNÁ/-Ý ÚČETNÍ, Ostatní úředníci v oblasti účetnictví - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
POMOCNÁ/-Ý ÚČETNÍ - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Náplň práce: administrativní práce, vedení různé evidence v Excelu, vedení pokladny a skladové
EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.) - 2016-03-26 - Královéhradecký kraj

PRACOVNÍK/-CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH , Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 13200 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
PRACOVNÍK/-CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - Domov spokojeného stáří Libošovice. V případě zájmu pište na e-mail: libuse.kollova (at) sobotkacharita.cz.
Oblastní charita Sobotka - 2016-06-09 - Královéhradecký kraj

Pracovník/ice na pomocné zednické práce - DPP, Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov
Pracoviště okres Jičín. V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: savchykigor (at) seznam.cz, s dotazy se obracejte na tel.: 777 026 764 p. Savchyk. Vhodné pro občany EU. Požadujeme manuální zručnost,
BUD-OIFEST s.r.o. - 2016-03-31 - Královéhradecký kraj

PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Sociální pracovníci specialisté v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních - 17500 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
OBLASTNÍ CHARITA HRADEC KRÁLOVÉ, Dům Matky Terezy, středisko sociálních služeb pro lidi bez domova, vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na pozici
Oblastní charita Hradec Králové - 2016-04-16 - Královéhradecký kraj

procovník/ice pro rozvoz jídel - brigáda, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 70 - CZK za hodinu

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Pracoviště Jičín. V případě zájmu volejte v době od 9:00 do 11:00 hod. nebo od 14:00 do 17:00 hod. na tel.: 603 588 844 p. Košťák. Případně se dostavte osobně
Miloslav Košťák - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Prodavač/ka - maso, uzeniny, lahůdky - HOŘICE, Prodavači potravinářského zboží - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Lidlu ve městě HOŘICE. Pracovní náplň • prodej masa • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva • manipulace se zbožím,
PMU CZ, a.s. - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

Prodavač - ka, Prodavači potravinářského zboží - 12100 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

ROSA market s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

prodavač/ka v prodejně chovatelských potřeb (doporučenky uchazečů z ÚP lze projednat po předchozí telefonické domluvě), Prodavači v prodejnách - 12100 - CZK měsíčně

PRODAVAČ/KA V PRODEJNĚ CHOVATELSKÝCH POTŘEB - pracoviště Jičín. V případě zájmu nejprve volejte Po, St, Čt 8-12hod. na tel.: 728439737 pí Vanžurová, nebo zasílejte životopisy na e-mail: obchod (at) provasezvire.cz
Avenante s.r.o. - 2016-05-11 - Královéhradecký kraj

ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU - MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÁ DOPRAVA, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 35000 - 52000 CZK měsíčně

Práce řidiče/-ky je po dohodě možná ve více variantách: - řízení po EU - výdělek 40.000-50.000,- Kč čistého - výjezdy z CZ a návraty
CDS s.r.o. Náchod - 2016-05-11 - Královéhradecký kraj

SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA - ELEKTROMONTÉR/-KA, Elektromechanici - 20000 - CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA - ELEKTROMONTÉR/-KA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Náplň práce: montáže a servis profesionálních gastronomických technologií, práce
Zich a spol., s.r.o. - 2016-02-18 - Královéhradecký kraj

Specialista technického úseku elektro, Rozpočtáři specialisté - 28000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
STĚŽEJNÍ NÁPLŇ PRÁCE: * oceňování elektroinstalací širokého spektra zakázek veřejného i soukromého sektoru * komplexní analýza projektové dokumentace a kontrola
VCES a.s. - 2016-03-25 - Královéhradecký kraj

Stavební technik/ stavbyvedoucí, Stavební technici - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Stavební technici

Odolovská stavební, s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

STROJNÍK/-ICE - ČELNÍ NAKLADAČ, Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků) - 20000 - CZK měsíčně

Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení
STROJNÍK/-ICE - ČELNÍ NAKLADAČ. V případě zájmu upřednostňujeme telefonický kontakt s uchazeči v době od 8:00 do 15:00 hod. na tel.: 602 244 200 David Jakubec,
JASTAV, spol. s r. o. - 2016-07-28 - Královéhradecký kraj

UČITEL/-KA PEDAGOGIKY A PEDAGOGICKÉ PRAXE NA STŘEDNÍ ŠKOLE , Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách - 20000 - 23000 CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
UČITEL/-KA NA STŘEDNÍ ŠKOLE - PP na dobu určitou 1 rok, nástup od 22. 8. 2017, plný úvazek, také možnost práce na DPP - Hledáme kreativní učitele/-ky, kteří jsou otevřeni různým
Střední škola Sion High School, Hradec Králové - 2016-07-15 - Královéhradecký kraj

UŽIVATELSKÝ/-Á TESTER/-KA APLIKACÍ, Programátoři počítačových aplikací - 8000 - 13000 CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
UŽIVATELSKÝ/-Á TESTER/-KA APLIKACÍ - Dohoda o provedení práce, zkrácený úvazek 24 hod. týdně, nástup od 1. 7. 2016, místo výkonu práce: Zachrašťany u Nového
MALINA - VRŠE s.r.o. - 2016-06-04 - Královéhradecký kraj

ZÁMEČNÍK/-ICE VE STROJNÍ DÍLNĚ, Zámečníci strojů - 80 - CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
ZÁMEČNÍK/-ICE VE STROJNÍ DÍLNĚ - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, hrubá mzda od 80 Kč/hod. - Požadujeme: vyučení, dobrá pracovní
TSS, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj