Práce Frézař, Seřizovači a obsluha konvenčních fréz Moravskoslezský kraj Krnovské opravny a strojírny s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Frézař, Seřizovači a obsluha konvenčních fréz

místo výkonu práce - Krnov. vyučen v oboru + praxe na klasické frézce 40. Uchazeči o zaměstnání se mohou hlásit na odboru personalistiky KOS u p. Valčišové tel: 554 605 409, e-mail: valcisova (at) kos.cz. Z: 15.1.2016

Minimální plat: 16200

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Krnovské opravny a strojírny s.r.o.

Forma kontaktu: Šárka Valčišová, pracovník pro styk s ÚP

Job krátký popis: Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK-CE, Všeobecní administrativní pracovníci - 12500 - 15000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

HM Czech, s.r.o. - 2016-05-12 - Moravskoslezský kraj

Asistent/ka prodeje, prodavač/ka, Prodavači v prodejnách - 14000 - 20000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Obchodní centurm Galerie, Sjízdná 5554/2, 722 00 Ostrava - Třebovice Hlaste se emailem. Životopis s fotografií zasílejte na e-mail: reditel (at) sasoo.cz Pracovní náplň:
SASOO Czech s.r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

EXPEDIENT-KA (vyhrazeno pro OZZ, ID), Pomocní skladníci - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
A11 (vyhrazeno pro OZZ, ID) 29/1/2016 ranní směny, zkrácený 6hodinový úvazek - nepravidelná pracovní doba (střídání), jedná se o telefonické kontaktování
Sodovkárna R. Sýkora s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Kominík/ce, Kominíci - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Pracovníci povrchového čištění budov, kominíci
Místo výkonu práce: Ostrava a okolí V případě zájmu volejte od 7.00 do 15.00 hod. na tel. nebo pište na e-mail. Vykonávání kominických
ROMAN BRUSS, s.r.o. - 2016-03-25 - Moravskoslezský kraj

Kuchaři, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Pracoviště: Restaurace Legendario, Havířov Požadavky: vyučen v oboru nebo zaučen s praxí min. 5 let výhoda, možno i absolvent s NUTNÝM ZÁJMEM o obor kuchař, flexibilita, spolehlivost,rychlost, ochota rozvíjet
Sylva Hottková - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

manikéři a pedikéři, Manikéři a pedikéři - 11000 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
ZMK Místo výkonu práce: Obchodní dům FUTURUM, Novinářská 3178/6a, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2 Požadavky: osvědčení v oboru, praxe min. 6 měsíců První kontakt možný
T & T HEYDAY s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Marketing Manager - e-commerce, Specialisté v oblasti marketingu - 25000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu
Místo výkonu práce: Provozní 5560/1b, Ostrava - Třebovice Své životopisy s fotografií zasílejte na e-mail: daniela.lazarova (at) nejlevneji.cz a to jen v případě, že splňujete naše požadavky minimálně
MASTER SPORT s. r. o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Mistři - stavební technici , Stavební technici - 20000 - 28000 CZK měsíčně

Stavební technici
z: 24.5.2016 Požadavky: VŠ stavebního zaměření, smysl pro technický detail, znalost čtení výkresové dokumentace, uživatelská znalost na PC (Word, Excel, Outlook…), znalost programu KROS, CALIDA,
NOSTA, s.r.o. - 2016-05-28 - Moravskoslezský kraj

NÁKUPČÍ, Nákupčí - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Nákupčí
Požadujeme - min. SŠ vzdělání, praxe na obdobné pozici výhodou, praxe v automobilovém průmyslu výhodou, schopnost práce v týmu, spolehlivost. Náplň práce - sledování
DONGWON CZ, s.r.o. - 2016-04-29 - Moravskoslezský kraj

oblastní manažer bezpečnostní služby, Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení

Josef Adamek - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Osobní asistentka, Sekretáři (všeobecní) - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)
Hledáme osobní asistentku, jejíž náplní práce bude především výpomoc Korejské manželce jednatele firmy. Náplň práce: • Výpomoc při studiu university (účast
Le Mars group Inc. s.r.o. - 2016-06-01 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÁ SÍLA DO SERVISU, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
ZŠ/SOU, vhodné i pro absolventy, ŘP skupiny B - aktivní řidič, fyzická zdatnost, spolehlivost, zodpovědnost. Mzda 13 000 - 15 000 Kč, pracovní doba: 08.00-16.30 hod., pracoviště Opava, U Stodol 1, nástup dle
REPREcar s.r.o. - 2016-04-15 - Moravskoslezský kraj

Pomocná síla v gastro provozu, Pomocní kuchaři - 12000 - 13000 CZK měsíčně

z: 24.5.2016, Místo výkonu práce: Masarykovo náměstí č.p. 49/8, 742 35 Odry možnost plného i zkráceného úvazku 6 hodin denně, zaměstnavatele kontaktovat osobně na adrese provozovny na
Rudolf Lysek - 2016-05-28 - Moravskoslezský kraj

Pracovník/ce úklidu, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 55 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce: Šenov V případě zájmu kontakt e-mailem ostrava (at) cbacorp.cz, nebo na telefon 725 677 264. Bezpečnostní agentura hledá pracovníky/ce
cba corporation a.s. - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

Pracovník ve výdejně, Pomocníci v kuchyni - 90 - CZK za hodinu

Pomocníci v kuchyni
Místo výkonu práce: Přístav II., Zukalova 1401/3, Moravská Ostrava V případě zájmu volejte na tel nebo pište na e-mail. Možnost osobní schůzky dle telefonické domluvy. Záskoky
Armáda spásy v České republice, z. s. - 2016-04-22 - Moravskoslezský kraj

PROJEKTOVÝ MANAŽER OSTRAVA, Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností - 40000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií
Náplň práce: • vedení projektu vývoje modulů logistického informačního systému (analýza požadavků, návrh řešení, plánování,
E LINKX a.s. - 2016-08-10 - Moravskoslezský kraj

Provozní elektromechanik, Provozní elektromechanici - 23000 - 28000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Z: 1.6.2016 Místo výkonu: R. Tomáška 859, Studénka Požadujeme: vyučení v oboru elektro, § 6 Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příplatky nad rámec ZP, závodní
MSV Metal Studénka, a.s. - 2016-06-09 - Moravskoslezský kraj

Řidič autojeřábu, Řidiči ostatních speciálních vozidel - 30000 - CZK měsíčně

místo výkonu práce - Bruntál a okolí. Požadujeme praxi v oboru. Hrubá měsíční mzda 30.000,- Kč + osobní ohodnocení. Pokud Vás
BAUMASCHINEN s.r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Řidič/ka VZV, manipulant/ka, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 75 - CZK za hodinu

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Místo výkonu práce: U Statku 218, Ostrava - Bartovice Nabídky posílat pouze na e-mail: rapcova (at) smarttrading.cz, příp. volejte na tel.: 774 740 834. Požadujeme: -ZŠ, SOU; -Platný průkaz obsluhy VZV (s
SMART TRADING COMPANY s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - CZK měsíčně

Požadujeme - ŘP sk. C, profesní průkaz, praxe min. 1 rok. Jedná se o řízení stroje do 3,5 t a nad 3,5 t. Pracovní doba 6:00 - 14:30. Předem volat na tel. č.: 775
LOMPARK s.r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Samostatný/á účetní, Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
z: 18.2.2016 Odborné požadavky: min. SŠ vzdělání ekonomického směru, velmi dobrá znalost podvojného účetnictví, praxe 2 roky, dobrá znalost
Contaduria s.r.o. - 2016-02-22 - Moravskoslezský kraj

Servírka/číšník (20h týdně), Číšníci a servírky - 5000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Sokolská třída 57, Moravská Ostrava Pracovní pozice je zaměřena na obsluhu poledních menu. V případě zájmu pište na e-mail: jaskova (at) restauracejindriska.cz
Ostravská Jindřiška s.r.o. - 2016-03-02 - Moravskoslezský kraj

sociální pracovníci, Ostatní specialisté v oblasti sociální práce - 17056 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
SLEZSKÁ DIAKONIE HANNAH Orlová, azylový dům, vyhlašuje výběrové řízení na pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK na plný úvazek,
Slezská diakonie - 2016-05-04 - Moravskoslezský kraj

SPECIALISTA/MANAŽER MARKETINGU SE ZAMĚŘENÍM NA NOVÉ PRODUKTY A TRHY, Specialisté v oblasti marketingu - 25000 - 40000 CZK měsíčně

A11 19/7/2016 Kdo jsme: " Jsme česká výrobní společnost " Máme vlastní vývoj a produkty v oblasti podlah " Jsme tu již více než 20 let " Rosteme, a proto potřebujeme kolegu/kolegyni
Fortemix, s.r.o. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

Specialisté pro správu kmene, Pojišťovací poradci specialisté - 25000 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
z:26.11.2015 a: 1.2.2016 Možnost spolupráce na dohodu o obchodním zastoupení pod Českou poiišťovnou = vyšší benefity, po zkušební době čtvrtletní prémie až 40% průměrného čtvrtletního
Leona Šrámková - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Uklízeč/ka hotelového domu, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 59 - 59 CZK za hodinu

Místo výkonu práce: Hotelový dům Areál, Plzeňská 2617/6, Zábřeh, 700 30 Ostrava 30 Kontakt e-mailem: asistentka (at) jarena.cz Popis pracovní pozice:
JARENA Centrum s.r.o. - 2016-06-04 - Moravskoslezský kraj

VEDOUCÍ SKLADU - SKLADNÍK, Pomocní skladníci - 21000 - CZK měsíčně

A11 dvousměnný, ŘP sk. B podmínkou, C výhodou, oprávnění na VZV výhodou. Dvousměnný - 6,30 - 15,00 a 8,30 až 17,00 hodin Zaměstnavatel nejdříve shromáždí životopisy, telefonáty.
Stavebniny CARBOL s.r.o. - 2016-04-25 - Moravskoslezský kraj

Zámečník/ce, Obchodní referenti - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Mitrovická 607, Ostrava - nová Bělá Životopisy zasílat na email obchod (at) nastavby.info Kontakt p. Joslová 722 542 658, Po-Pá od 8:00 do 15:30 hod. Firma působící
Clearmont, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj