Práce Grafik - specialista, Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační Středočeský kraj ALLTUB CENTRAL EUROPE s.r.o. - nabídky práce

Grafik - specialista, Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační

POŽADUJEME: SŠ vzdělání nejlépe polygrafického směru nebo dostatečnou praxi na obdobné pozici Velmi dobrá znalost grafických programů Adobe (Illustrator, Photoshop, InDesign) Práce na Mac a PC, práce v programech MS Office Znalost předtiskové přípravy, typografické znalosti, samostatnost, odpovědnost, pečlivost Znalost flexotisku a ofsetu výhodou AJ na komunikativní úrovni PRACOVNÍ NÁPLŇ: Svědomité a pečlivé provádění pracovních činností dle pracovních postupů Odborná a administrativní činnost v průběhu přípravy zakázek k tisku Zpracování grafických podkladů od klienta, komunikace s klienty, zajištění autorské korektury Spolupráce s ostatními odděleními, podpora výroby Péče o pracoviště a související vybavení NABÍZÍME: Stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí Možnost osobního a profesního rozvoje Motivující finanční ohodnocení + výkonnostní prémie Firemní benefity - příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění - příspěvek na stravování - poukázky na sport, kulturu, vzdělávání apod. - 5 týdnů dovolené - vlastní kantýna - očkování proti chřipce - firemní akce pro zaměstnance

Minimální plat: 20000

Maximální plat: 23000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: ALLTUB CENTRAL EUROPE s.r.o.

Forma kontaktu: Miroslava Kafková

Job krátký popis: Aranžéři a příbuzní pracovníci

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovnice, Všeobecní administrativní pracovníci - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Požadujeme: znalost práce na PC, NJ výhodou, ŘP sk. "B", praxe v administrativě výhodou, reklamní činnost, skladové účetnictví, komunikace se zákazníkem. Pracovní doba:
PROTON PLAST s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Administrativní pracovník/ce v kanceláři, Všeobecní administrativní pracovníci - 18000 - CZK měsíčně

Pozice: Administrativní pracovník/ce v kanceláři. Firma TIMBEPLY s.r.o. se sídlem v Rožmitále pod Třemšínem přijme na HPP administrativní pracovnici s velmi dobrou znalostí minimálně
TIMBEPLY s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

ELEKTRIKÁŘI, Elektromechanici - 15000 - 22000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači

EUROZNAK s.r.o. - 2016-04-15 - Středočeský kraj

Kuchaři, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12100 - 13430 CZK měsíčně

Místo vhodné i pro absolventy. Možné i pro ČID a důchodce. Pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku, s výhledem na neurčito. Práce na krátký - dlouhý týden. Pracovní
Domov Svojšice - 2016-06-22 - Středočeský kraj

Kuchařka pouza na snídaně, Pomocní kuchaři - 8000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

COMFI, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

manager výroby pro výrobu cisternových nádrží, Ostatní řídící pracovníci - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Ostatní vedoucí a řídící pracovníci

KADATEC s.r.o. - 2016-08-10 - Středočeský kraj

Obsluha CNC stroje , Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - 18000 - CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů

Jaroslav Jirovský - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Obsluha lisovacího zařízení, Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - 18000 - 24000 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
Požadujeme: manuální zručnost, technickou znalost, časovou flexibilitu, strojní praxe výhodou (VZV, strojní průkaz, ŘP sk. C, E). Místo výkonu práce:
WEGA recycling s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Pomocná síla do kuchyně, Pomocníci v kuchyni - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

MICHAEL RANCH S.R.O. - 2016-05-13 - Středočeský kraj

Pomocní skaldníci, Pomocní skladníci - 9900 - 10900 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci

TOMYSHYNETS s.r.o. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Pracovníci pro ruční mytí vozidel - 9900 - CZK měsíčně

Pracovníci pro mytí vozidel

auto MOTOL BENI a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Pracovník skladu, Úředníci ve skladech - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
Náplň práce: správa skladu s výpočetní technikou a materiálem pro výstavbu sítě; nákup položek na sklad; výdej položek technikům; spolupráce s technickým oddělením;
JON.CZ s.r.o. - 2016-02-18 - Středočeský kraj

PŘÍPRAVÁŘ JUNIOR, Techničtí a odborní pracovníci - 25000 - CZK měsíčně

Techničtí a odborní pracovníci
Požadujeme: vyrovnanou osobnost se smyslem pro humor, schopnost pracovat pod tlakem a být flexibilní, min. vzdělání: SŠ technického směru, praxe v technickém oboru min. 5 let, plná znalost rozpočtových
Nevšímal, a.s. - 2016-08-10 - Středočeský kraj

Provozní elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Náplň práce: oprava, údržba, seřizování výrobní linky na betonové výrobky. Požadujeme: platná vyhláška 50/78 Sb. §6, orientace v dokumentaci, schopnost řešit praktické
PRESBETON Nova, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Referent MTZ a správy budov, Úředníci ve skladech - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Pracoviště: Kutná Hora - Žižkov, Ku Ptáku 387 Požadujeme: řidič skup. B, bezúhonný, aktivní znalost PC Word, Excel, manuálně zručný, odpovědný Výhodou: obsluha vysokozdvižného
Vodohospodářská společnost Vrchlice - Maleč, a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

ŘIDIČ-MANIPULANT, Řidiči a obsluha pojízdných zařízení - 16000 - CZK měsíčně

Řidiči a obsluha pojízdných zařízení

EXVER FOOD, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

ŘIDIČ NÁKLADNÍ PŘEPRAVY, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 27000 - 40000 CZK měsíčně

Požadujeme: řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, karta řidiče, psychotesty, praxe min. 2 roky. Nabízíme: stabilní zaměstnání s atraktivním
David Fryš - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Řidič nákladního automobilu v zahraniční dopravě (MKD) Slaný, Kladno, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 55000 - CZK měsíčně

Hledáte seriózní práci jako řidič/ka MKD nebo práci jako řidič/ka kamionu? Tak to jste u nás na správném místě. Nabízíme
Josef Mička s.r.o. - 2016-08-10 - Středočeský kraj

řidiči vnitrostátní dopravy, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 20000 - 24000 CZK měsíčně

Jan Zach - 2016-05-02 - Středočeský kraj

SKLADNÍCI , Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 130 - CZK za hodinu

Obsluha vysokozdvižných vozíků

MANDÍK, a.s. - 2016-08-02 - Středočeský kraj

Skladoví manipulanti s VZV, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 22000 - 24000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: K Pískovně č.p. 108 295 01 Mnichovo Hradiště Prvotní kontakt: telefonicky: 604 731 770 (8-18 h.) nebo emailem: Vladimir.Pleticha (at) unijob.cz Náplň práce: obsluha VZV, retraku a ručního
O.K. Oriens Karton s.r.o. - 2016-04-28 - Středočeský kraj

specialista ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Pracoviště: Benešov NECHODIT NA PRODEJNU, KONTAKT POUZE TELEFONICKY NEBO EMAILEM ostraha potravinového řetězce, čistý výpis z RT, výhodou Osvědčení o profesní kvalifikaci strážného, zdravotní
EBS-HOLDING SECURITY s.r.o. - 2016-03-10 - Středočeský kraj

Truhláři - CNC, Seřizovači a obsluha číslicově řízených dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů
Hledáme samostatného, zkušeného truhláře - obsluha CNC, znalost PC, znalost programů AUTOcad, ALPHACAM nutná, znalost čtení výkresové dokumentace
ARA - továrna na nábytek, a.s. - 2016-03-10 - Středočeský kraj

Účetní všeobecní - 20000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví

Malyra s.r.o. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Učitel/ka cizího jazyka, Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách - 18900 - CZK měsíčně

Lektoři jazyků
Požadujeme: Kvalifikovaného učitele/učitelku anglického jazyka s pedagogickou praxí, úroveň znalosti Aj - C1 (doložené zkouškou nebo certifikátem). Částečný úvazek 0,9. Životopis
Základní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník - 2016-07-15 - Středočeský kraj

Učitel/ka MŠ, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 9200 - 9570 CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Mateřská škola Čakovičky - 2016-05-15 - Středočeský kraj

Všeobecná sestra bez osvědčení, Všeobecné sestry bez osvědčení - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Mělnická zdravotní, a.s. - 2016-04-21 - Středočeský kraj

VÝROBNÍ TRAINEE, Techničtí a odborní pracovníci - 18000 - 20000 CZK měsíčně

VÝROBNÍ TRAINEE - místo výkonu: Skandinávská č.p. 1000, Žebrák, požadavky: VŠ vzdělání technického směru výhodou (vhodné pro absolventy), analytické schopnosti,
Smurfit Kappa Czech s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Zedníci, Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb - 24000 - 24000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
Požadujeme: schopnost kvalitního a samostatného provádění jednotlivých stavebních prací, praxi min. 3 roky. Kontakt e-mailem nebo telefonicky. Osobní kontakt možný po předchozí
Zdeněk Kučeva - 2016-03-18 - Středočeský kraj