Práce Hlavní stavbyvedoucí Liberecký kraj ŠEBESTA VHS, v. o. s. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Hlavní stavbyvedoucí

Stavbyvedoucí - mistr - středoškolské vzdělání stavebního nebo vodohospodářského směru, praxe vítána, platové rozmezí 90 - 140,- Kč/hod + příplatky. Práce na stavbách jsou realizovány převážně v Libereckém kraji. Prosíme zájemce o poskytnutí stručného životopisu, kde bude hlavně uvedena předchozí praxe

Minimální plat: 90

Maximální plat: 140

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: ŠEBESTA VHS, v. o. s.

Forma kontaktu: Dagmar Urbanová

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 483 305 696,:603 332 321

Job krátký popis:
Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví

Země: Česká republika

Kraj: Liberecký kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

ASISTENT/KA PRODEJE, Prodavači v prodejnách - 85 - CZK za hodinu

DPP (brigáda) - výpomoc, zástup za nemoc, dovolené apod. prodej spodního prádla, praxe v prodeji výhodou, znalost práce na PC, znalost Aj nebo Nj vítána, donést životopis na
HaGaimpex s.r.o. - 2016-08-17 - Liberecký kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 20000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Monika Mališková - 2016-03-04 - Liberecký kraj

DĚLNÍK V DŘEVOVÝROBĚ, Řezbáři, kartáčníci a pracovníci v příbuzných oborech - 10000 - CZK měsíčně

Řezbáři, košíkáři, kartáčníci a pracovníci v příbuzných oborech

Dřevovýroba Pičman Krkonoše s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Dispečer - pultu PCO, Dopravní dispečeři - 16000 - CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
Dispečer pultu centrální ochrany - komunikace a spolupráce se zákazníky, evidence řešení poruch, poplachových zpráv, komunikace s ostatními útvary společnosti. Požadujeme SŠ vzdělání
HENIG - security servis, s.r.o. - 2016-02-22 - Liberecký kraj

DOTAČNÍ SPECIALISTA, Stavební technici - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Stavební technici
Společnost Consultora s.r.o. hledá do svého kolektivu kolegu/kolegyni. Od nových členů týmu očekáváme kromě základních znalostí tepelné techniky a stavebních konstrukcí
Consultora s.r.o. - 2016-08-17 - Liberecký kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Eva Jandíková - 2016-02-15 - Liberecký kraj

MANIPULANT PROVOZU, Manipulační dělníci ve výrobě - 22000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Pracovní náplň: - Nakládka/vykládka kamiónů - Manipulace ve výrobě - Práce na PC a se čtečkou čárových kódů - Kontrola balení - Obsluha pomocných linek - údržba
ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o. - 2016-03-20 - Liberecký kraj

MECHANIK - OPRAVÁŘ pro balící stroje a zařízení, Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

MOCCA, spol. s r.o. - 2016-06-09 - Liberecký kraj

Mistr v textilní výrobě, Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

Jana Mathausová - 2016-02-15 - Liberecký kraj

NÁSTROJAŘ, Nástrojaři - 19500 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Náplň práce - ošetřování a údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů - výroba přípravků, měřidel a pomůcek
NOVUS Česko s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Obchodní referenti - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
REFERENT /-KA OBCHODU - obchodně technická podpora, příprava kalkulací a nabídek, pravidelný reporting. Základní požadavky: SŠ praxe v automotive je výhodou organizační, komunikační
AKT plastikářská technologie Čechy, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

OBSLUHA NC STROJŮ, Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva - 18000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na zpracování dřeva
OBSLUHA NC STROJŮ, vyuč. v libovolném oboru, praxe výhodou, základní znalost práce s PC, znalost němčiny nebo angličtiny výhodou, prac. poměr na dobu určitou,
KL RINK v. o. s. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

POMOCNÝ KUCHAŘ, Pomocní kuchaři - 10900 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: střídavě Frýdlantská 244/1, 460 01 Liberec 1 a Českobratrské nám. 122, 293 01 Mladá Boleslav Praxe v indické kuchyni min. 2 roky, znalosti indického koření
Arian11, spol. s r.o. - 2016-08-17 - Liberecký kraj

pracovník do reklamní dílny, Pracovníci v oblasti propagace a reklamy - 17000 - CZK měsíčně

PRACOVNÍK DO REKLAMNÍ DÍLNY Náplň práce: Manuální práce spojená s výrobou a realizací reklamy, grafické práce Zkušenosti: Praxe s podobnou činností vítána
TEXO PLUS s.r.o. - 2016-07-28 - Liberecký kraj

PRACOVNÍK OSTRAHY, Pracovníci ostrahy, strážní - 8000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

AZservices CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

PRODUCTION SUPERVISOR (VEDOUCÍ PROVOZU), Řídící pracovníci v průmyslové výrobě - 40000 - 50000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě
Profil: Production Supervisor zodpovídá za řízení výroby ve svěřené oblasti (montážní linky/ lepící linky apod.), vede tým
Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o. - 2016-03-11 - Liberecký kraj

PROVOZNÍ PRACOVNÍK SPOLEČNÉHO STRAVOVÁNÍ, Vedoucí provozu školních jídelen a menz - 12600 - CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
CHARAKTERISTIKA: zajišťování plynulého chodu stravovací jednotky, zajišť. dodávek zboží a obchod. politiky, provádí objednávky, komunik.
Technická univerzita v Liberci - 2016-02-23 - Liberecký kraj

ŘIDIČ MKD, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 18000 - CZK měsíčně

Jde o práci na chladírenské soupravě , jezdi se celá Evropa, převážně Itálie,Belgie,Holandsko,Anglie , Španělsko ( občas ),Slovensko i vnitro , přepavy
Kamil Körber - 2016-04-12 - Liberecký kraj

SAMOSTATNÝ/Á KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 17000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Ing. Adam Košek - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Sanitář/ka, Sanitáři - 16040 - CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Martinovo údolí 532, Cvikov Rekvalifikace "Sanirát" je možná na místě výkonu práce, nabízíme
Léčebna respiračních nemocí Cvikov, příspěvková organizace - 2016-06-22 - Liberecký kraj

SEŘIZOVAČ KNIHAŘSKÝCH STROJŮ, Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih - 10000 - 30000 CZK měsíčně

Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih

UNIPRESS s.r.o. - 2016-07-15 - Liberecký kraj

SKLADNÍK/CE, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

Obrobna Resl s.r.o. - 2016-08-02 - Liberecký kraj

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 13500 - 17000 CZK měsíčně

Požadujeme: praxe min. 1 rok na pozici skladník, praktické zkušenosti s vysokozdvižným vozíkem, znalost SAP výhodou, zdravotní způsobilost pro práci v noci, spolehlivost, samostatnost. Nabízíme:
MEGATECH Industries Jablonec s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Strážný/ná - HPP - Liberec, Pracovníci ostrahy, strážní - 15000 - CZK měsíčně

Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt. Náplň práce: • Ochrana a ostraha majetku klienta • Pochůzková činnost a kontrola objektu / parkoviště. • V případě potřeby komunikace
Mark2 Corporation Czech a.s. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK - PILA, Strojírenští kovodělníci - 15000 - 22000 CZK měsíčně

Manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost. Jedná se o řezání kovových dílů do výroby, vrtání, děrování. Práce
PERM Technologies s.r.o. - 2016-03-25 - Liberecký kraj

Učitel/ka tělesné výchovy na střední škole, Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách - 16000 - 19000 CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
Místo výkonu práce: Euroškola Česká Lípa, Železničářská 2232 Od uchazeče požadujeme úplné splnění podmínek stanovených zákonem 563/2004 Sb. o pedagogických
Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o. - 2016-05-30 - Liberecký kraj

Údržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 90 - 120 CZK za hodinu

Údržbář - technické nebo strojní vyučení (např. strojní zámečník, autoopravář, opravář zemědělských strojů apod.)
LUCID spol. s r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

uklízeč bazén, Ostatní uklízeči a pomocníci - 7000 - CZK měsíčně

Volné pracovní místo na úklid plaveckého bazénu:úklid dámských, pánksých šaten a zázemí bazénu. Zkrácený
SOUKUP A SPOL., s. r. o. - 2016-03-22 - Liberecký kraj

VÝPOMOC V RESTAURACI - VÝDEJ JÍDEL, Pomocníci v kuchyni - 12500 - 14000 CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
NÁPLŇ PRÁCE: výpomoc při přípravě denního menu, výdej jídel v době obědů POŽADUJEME: - absolvent v oboru kuchař/ka velkou výhodou, praxe na podobné pozici výhodou - pozitivní
EUREST, spol. s r.o. - 2016-08-17 - Liberecký kraj