Práce Jeřábník, Obsluha jeřábů Moravskoslezský kraj PROMET JOBS s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Jeřábník, Obsluha jeřábů

z.: 17.2.2016, zn. vl.: 2.6.2016. Požadujeme: Platný jeřábnický průkaz JPA, vazačský průkaz VPA, 2 roky praxe, obsluha jeřábu (ovládaný ze země). Nabízíme: Týden dovolené navíc, závodní stravování, bezpečné pracovní prostředí, stabilitu velkého zaměstnavatele. Hlaste se na e-mail: danielkovalcik (at) wincottpeople.com.

Minimální plat: 15000

Maximální plat: 20000

Hodin týdně: 37.5

Jméno zaměstnavatele: PROMET JOBS s.r.o.

Forma kontaktu: Daniel Kovalčík

Job krátký popis:
Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ASISTENT -KA NA RECEPCI, Odborní asistenti v administrativě - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
SOU, vhodné i pro absolventy, znalost práce na PC, spolehlivost, příjemné vystupování, komunikativnost a vztah k zákazníkovi. Mzda: 13 000 - 15 000 Kč, pružná prac. doba, pracoviště:
KREJČÍ MEDIA, s. r. o. - 2016-05-04 - Moravskoslezský kraj

Číšník/ce, Číšníci a servírky - 13000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Jan Frydecký - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

CUKRÁŘ -KA - PEKAŘ -KA, Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 15000 - CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
SOU v oboru cukrář - pekař, min. 3 roky praxe, znalost výroby českých zákusků, koláčů a cukrárenských výrobků, mzda od 15 000 Kč, 1-směnný
Fadil Jonuzi - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Expedient/ka, Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - 10000 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Adresa pracoviště: PNS Grosso s.r.o., Závod Ostrava, Výškovická 2977/25, 700 30 Ostrava -Zábřeh (spojení tram. č. 2, 7 zastávka Horymírova) Hlavní předmět činnosti: Distribuce tisku Kontaktní
PNS Grosso s r.o. - 2016-03-20 - Moravskoslezský kraj

Horizontář/ka - Olomouc, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Společnost VOJMAR s.r.o. příjme na HPP horizontáře/ku s praxí, menší horizontka. V případě zájmu volejte od 7.00 do 15.00 hod. na č. 733 535 261, pište na e-mail vojmar (at) vojmar.cz, příp. se dostate
VOJMAR s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

HR Business Partner, Ostatní řídící pracovníci v oblastech příbuzných obchodu a marketingu - 30000 - 60000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
Chcete mít možnost spolupodílet se na směřování Sabanero zaměstnanců v otázkách firemní kultury a firemních hodnot? Být klíčovým
SABANERO s.r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

JUNIOR SPECIALISTA NÁKUPU A VÝVOJE DÍLŮ, Nákupčí - 22500 - CZK měsíčně

Nákupčí
A16 Náplň práce: " zodpovědnost za nákup dílů pro nový model " plánování investic, nastavení plánu a sledování ceny " vyhledávání
Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. - 2016-02-24 - Moravskoslezský kraj

klempíři, Klempíři (kromě stavebních) - 14000 - CZK měsíčně

Pracovníci na zpracování plechu
Možno i základní vzdělání nebo vyučení v příbuzném oboru (pak nutná praxe v požad. oboru 2 roky). Vyučenci v oboru i bez praxe. Manuální zručnost, ŘP skupiny B výhodou.
Milan Kupka - 2016-04-16 - Moravskoslezský kraj

konstruktéři/designéři, Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - 20000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Kdo jsme: Jsme dynamicky rozvíjející se firmou zabývající se komplexním zpracováním plechů CNC technologii, včetně povrchových úprav a montáže finálních
Kovo VESUV - kovovýroba, s.r.o. - 2016-05-02 - Moravskoslezský kraj

Montéři squashových kurtů, Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách (kromě elektrikářů) - 17000 - 22000 CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách (kromě elektrikářů)
z: 12.5.2016 Požadavky: SOU/SŠ technického směru, svářečský průkaz, základní znalost anglického jazyka podmínkou, minimálně 2 roky praxe v
ASB SQUASH s.r.o. - 2016-05-15 - Moravskoslezský kraj

Obsluha CNC - ohraňovací lis, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 13000 - CZK měsíčně

Pracovní náplň: - řídí se pokyny vedoucího střediska a technologa CNC strojů - samostatně si organizuje práci dle pokynů nadřízených - provádí pravidelnou kontrolu své
BOHUMÍNSKÁ STROJNÍ KOVOVÝROBA, s.r.o. - 2016-08-10 - Moravskoslezský kraj

Paliči, Strojírenští kovodělníci - 16000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Požadujeme: praxi, ZP 311, zodpovědnost, svědomitost, pracovitost, třísměnný provoz, zdravotní způsobilost. Nabízíme: smlouvu na HPP, zajímavé mzdové
VOJMAR s.r.o. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

PODLAHÁŘ, POKLADAČ PODLAHOVÝCH KRYTIN, Podlaháři (kromě parketářů) - 13500 - 20000 CZK měsíčně

Podlaháři a obkladači
ODBORNÉ DOVEDNOSTI: - Příprava a úprava podkladu, vylívání podlah, - Kladení, lepení a svařování podlahových povlaků (PVC, pryž, linoleum, korek, vinil apod.) - Kladení
Ing. Daniel Kozel - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Pomocná síla v kuchyni, Pomocníci v kuchyni - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Místo výkonu práce: Si Restaurant, Tyršova 25, Ostrava - Moravská Ostrava V případě zájmu pište na e-mail: info (at) sirestaurant.cz nebo se dostavte osobně do restaurace. Před osobní návštěvou
Miguel Angel Moraga Delgado - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÝ/-Á KUCHAŘ/-KA, Pomocní kuchaři - 75 - CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

ALDA INVEST s.r.o. - 2016-03-25 - Moravskoslezský kraj

PRACOVNÍK/-ICE VE VÝROBĚ, Pomocní dělníci ve výrobě - 10200 - 14000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
DPP, možnost PS. Požadujeme - praxe výhodou, samostatnost, pečlivost. Náplň práce - příprava, výroba a balení potravinářských výrobků, vedení příslušné výrobní
GASTRO - MENU EXPRESS a.s. - 2016-05-05 - Moravskoslezský kraj

Prodavač/ka, Prodavači v prodejnách - 5000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

DALIVA AVANT s.r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Provozní elektrikář/ka, Stavební a provozní elektrikáři - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Místo výkonu práce: Kopřivnice Kontakt: apolmont.personalni (at) seznam.cz, Po - Pá od 8.00 do 16.00 hod. tel.: 732 300 022. APOLMONT,s.r.o., hledá zaměstnance na pozici Provozní elektrikář/ka na údržbu
APOLMONT, s.r.o. - 2016-03-13 - Moravskoslezský kraj

RECEPČNÍ, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 11000 - 14000 CZK měsíčně

Recepční v hotelích

SEPETNÁ v.o.s. - 2016-02-22 - Moravskoslezský kraj

Recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 80 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu volejte Úterý-Čtvrtek od 8.00 do 15.00 hod. na tel.: 606 081 909 nebo pište na e-mail: pvp (at) vitkovice.cz Práce na recepci naší ubytovny (Dolní
PRVNÍ VÍTKOVICKÁ PERSONÁLNÍ s.r.o. - 2016-05-30 - Moravskoslezský kraj

Řidič/ka dodávky - EVROPA, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 33000 - 45000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Místo výkonu práce: - CZ, ŠP, FR, IT, PT, SK Žádáme pouze zájemce/kyně z okolí cca 50 km od Ostravy, zašlete prosím svůj životopis a Vaše
Ing. Jan Mikeska - 2016-08-02 - Moravskoslezský kraj

Řidič TATRA 815 , Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

místo výkonu práce - Moravskoslezský kraj. Požadavky: min. střední vzdělání s výuč. listem ŘP. sk. C, CE vč. profesního osvědčení
Lesostav s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Sales manager, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Pokud chceš obchodovat v oblasti informačních systémů, máš tu možnost v D3Softu. Ukážeme Ti všechno, co potřebuje perfektní a úspěšný obchodník – dostaneš prostředky, prostor i zkušeného
D3Soft s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Technolog - programátor NC strojů, Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií - 22000 - 26000 CZK měsíčně

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií
z.: 10.5.2016. Požadavky: - SŠ vzdělání nejlépe strojírenství nebo strojírenská technologie - Praxe v oblasti tvorby NC programů pro obrábění
Tawesco s.r.o. - 2016-05-12 - Moravskoslezský kraj

Traktoristé, mechanici zemědělských strojů, Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - 17000 - 30000 CZK měsíčně

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů
z: 15.4.2016 Požadavky: ŘP sk. B, T Práce na zemědělské farmě, převážně rostlinná výroba. Obsluha moderní zemědělské techniky. Kontakt: Aleš
Aleš Majírek - 2016-04-18 - Moravskoslezský kraj

Účetní, Účetní všeobecní - 15000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
místo výkonu práce - Krnov. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru praxe ve vedení účetnictví alespoň 2 roky výborná znalost podvojného účetnictví
JUDr. Ing. Daniela Majzlíková LL.M - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

ZÁSTUPCE /-KYNĚ VEDOUCÍHO PRODEJNY, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 16300 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
SOU, mzda od 16 300 Kč, stravenky, 5 týdnů dovolené, HPP, smlouva na dobu neurčitou, nástup ihned, pracoviště: Opava, Rybářská 7. KO: Ševečková Monika, tel.: 724 105 525, e-mail: seveckova (at) penny.cz., Dovolená
Penny Market s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj