Práce junior sales manager, Obchodní referenti Kraj Vysočina ORPA Papír a.s. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: junior sales manager, Obchodní referenti

- komunikace s potenciálními a stávajícími zákazníky, marketingová činnost, hledání nových tržních segmentů, analýza trhu, vedení obchodních jednání s klienty - VŠ technického nebo ekonomického směru, orientace na výsledek, reprezentativní vystupování, samostatnost, spolehlivost, loajálnost, bydliště v daném regionu podmínkou Životopisy s fotografií a motivačním dopisem zasílat na uvedený e-mail., Jiné výhody - k dovolené až 8 dnů placeného volna navíc

Minimální plat: 16000

Maximální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: ORPA Papír a.s.

Forma kontaktu: Ing. Petr Jansa

Job krátký popis: Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: vyšší vzdělání, včetně vysokoškolského

Zažít: viz text

Řidičský prúkaz: ano

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Autolakýrník - přípravář, karosář, Lakýrníci automobilů a jiných vozidel - 12000 - 25000 CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Radek Sobotka - 2016-05-05 - Kraj Vysočina

číšník / servírka, Číšníci a servírky - 72 - CZK za hodinu

Číšníci a servírky

Vladimír Chytil - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Číšník / servírka, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

MUTL, spol. s r.o. - 2016-05-24 - Kraj Vysočina

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 67 - CZK za hodinu

Číšníci a servírky

Silvie Melovská - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Dělníci do výroby, Montážní dělníci mechanických zařízení - 19000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci mechanických zařízení
Místo výkonu práce: Mlýnská 66, Jihlava Náplň práce: servis, oprava a montáž dopravních pásů. Požadujeme: zodpovědnost, řidičský průkaz sk. B. Nevyžadujeme praxi v oboru
Martin Duba - 2016-06-09 - Kraj Vysočina

DISPEČER/KA MEZINÁRODNÍ DOPRAVY, Dopravní dispečeři - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
Náplň práce: - Komunikace se zákazníky - Plánování a organizování přeprav - Zpracování příslušné administrativy - Sledování a evidence přeprav
EIT TRADING s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři - 18000 - 28000 CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Náplň práce: montáž elektrických zařízení, výroba elektrických rozvaděčů, osazování technologických linek senzorovou technikou, elektromechanické opravy a údržba
HOEKO - Automotive s.r.o. - 2016-02-19 - Kraj Vysočina

elektromontér - elektrikář, Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - 14440 - 17600 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
- znalost domovních a bytových elektroinstalací, samostatnost - platové rozpětí dle praxe a znalostí - podrobnější informace pouze při osobním jednání v pracovní dny po 15.
ELKOMPLEX + s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

instalatér - topenář - zámečník, Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

JOCHOVO s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Kreditní konzultanti, Přepážkoví konzultanti v peněžnictví - 2000 - 10000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé úvěrů a půjček

Icredit s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 70 - CZK za hodinu

Nástup možný ihned!!! Sháníme mladého člověka do našeho mladého kolektivu. U nás nevyžadujeme praxi, jsme schopni Vás pozvolně zaučit naší kuchyni. Rádi příjmeme klidně
David Mutl - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

KUCHAŘ/KA - Velké Meziříčí, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 16000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

PARAMONT CZ s.r.o. - 2016-02-19 - Kraj Vysočina

KUCHAŘ, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Restaurant Coqpit, Havlíčkovo nábř. 146/39, Třebíč Mzda dohodou dle praxe, zkušeností. Praxe v mezinárodní kuchyni výhodou. Kontaktovat mezi 9:00 - 11:00 hod
Radek Kühweg - 2016-05-28 - Kraj Vysočina

Metodický inženýr, Ostatní strojní inženýři - 25000 - CZK měsíčně

Strojní inženýři

Valeo Compressor Europe s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Mistr strojírenské výroby, Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Požadujeme: ÚSO technického směru, praxe min. 3 roky v podobné pozici, dobrý zdravotní stav, komunikační schopnosti a práce v kolektivu, odbornost Nabízíme: - perspektivní práci
První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s. - 2016-03-24 - Kraj Vysočina

OBCHODNÍ REFERENT/KA , JUNIOR , Obchodní referenti - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Společnost NEA engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA engineering Group se sídlem v Německu a pobočkou v České Republice.Našim
NEA engineering s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Místo výkonu práce Jihlava, Husova 36. Požadujeme ŘP sk. B, komunikativnost. Prvotní kontakt možný pouze na uvedeném e-mailu. Prezentace výrobků na předem smluvených schůzkách. Výrobky:
WD & profarben s.r.o. - 2016-03-31 - Kraj Vysočina

Osobní bankéř/-ka - Žďár nad Sázavou, Finanční poradci specialisté - 20000 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Své životopisy a název pozice vč. lokality zasílejte na email: marketa.hudeczkova (at) ge.com Co dělá Osobní bankéř na pobočce? Poskytuje servis a poradenství klientům Nabízí produkty a služby
GE Money Bank, a.s. - 2016-03-30 - Kraj Vysočina

Pomocný dělník, -ce v dřevovýrobě, Pomocní pracovníci ve výrobě - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě

MAGNOLIA-STAV s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

PRACOVNÍK/NICE DO VÝROBY KARTONÁŽE A HRAČEK - Nové Veselí, Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - 12000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Kompletace hraček a produktů kartonážní výroby. Z povahy činnosti je tato práce vhodná spíše pro ženy. Požadujeme manuální zručnost, flexibilitu a samostatnost. Strukturované životopisy
EFKO - karton, s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

PŘÍPRAVÁŘ/KA VÝROBY - Bohdalov, Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení - 16000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Hledáme přípraváře/ku výroby traktorových nosičů a kontejterů. Požadujeme: -2 roky praxe ve strojírenství -znalost čtení technické
CARGO AUTO, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Procesní technolog, Inženýři technologové, normovači v ostatních oborech - 19000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení
Místo výkonu práce Plandry E 3. Co u nás bude dělat: •optimalizace a zvyšování efektivity výrobních procesů v sériové výrobě
STAALBOEK s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Prodavač/ka, Prodavači potravinářského zboží - 12000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava, Kostelec. Co u nás budete dělat: - Nabízet výrobky - Vyrovnávat a vystavovat zboží - Udržovat pořádek a čistotu - Pracovat s podnikovými systémy
ADÉLKA a.s. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

Provozní zámečník, Provozní zámečníci, údržbáři - 16000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce Jihlava, Humpolecká 5. - oprava strojů a zařízení, - zámečnické práce, - práce v ropných látkách.
MOTORPAL, a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

REFERENT POJIŠŤOVNY, Úředníci v oblasti pojišťovnictví - 13500 - 15000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti statistiky, financí a pojištění
Pro nově otevírané kontaktní místo v centru Třebíče hledáme od 1.6.2016 zaměstnance s komunikativním příjemným vystupováním.
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky - 2016-04-27 - Kraj Vysočina

šéfmontér, projektant, Hlavní stavbyvedoucí - 270 - CZK za hodinu

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví
Od pondělí 20. 6. 2016 hledáme jako společnost do Berlína na řízení kolektivu osmi elektromontérů velmi dobře německy mluvícího šéfmontéra
atx - automotion s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Skladník-řidič VZV, skladník-navažeč bez obsluhy VZV, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 17000 - 22000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Místo výkonu práce Střítež u JIhlavy. Na pozici skladník-řidič VZV se uchazeč setká nejen s prací s vysokozdvižným vozíkem, ale také pracuje s tažnými vláčky a
JIPOCAR Logistic, s.r.o. - 2016-05-20 - Kraj Vysočina

sociální pracovník, (-ce), Ostatní specialisté v oblasti sociální práce - 75 - CZK za hodinu

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
Zastupování v době nemoci a o dovolených - přímá práce s klienty služby, zajištění chodu zařízení, zpracování dokumentace...Požadujeme:
Oblastní charita Havlíčkův Brod - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK/-CE APRETACE - Žďár nad Sázavou, Strojírenští kovodělníci - 14400 - CZK měsíčně

NABÍZÍME NÁSTUPNÍ BONUS AŽ 6 000,- kČ. Manuální práce, broušení, zbavování odštěpů, po zaučení strojní broušení.
TOKOZ a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Všeobecná sestra s osvědčením, Všeobecné sestry s osvědčením - 26000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace - 2016-03-16 - Kraj Vysočina