Práce kadeřník/ce, Kadeřníci Jihomoravský kraj P.L.T. Style, spol. s r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: kadeřník/ce, Kadeřníci

Profesní životopisy zasílejte na e-mail: trojankova (at) petras-hf.cz Moderní kadeřnický salon Petra's Hair Fashion přijme kadeřnici/ka Požadujeme: vyučení v oboru kadeřnice/ník chuť do práce, spolehlivost, loajalitu schopnost týmové práce výhodou praxe s vlasovou kosmetikou L'oréal a Kérastase Nabízíme: Práci na HPP s motivačním ohodnocením Vzdělávací program Přátelskou atmosféru Zaměstnání na dobu určitou po dobu 1 roku Nástup: ihned

Minimální plat: 16000

Maximální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: P.L.T. Style, spol. s r.o.

Forma kontaktu: Petra Trojánková

Job krátký popis: Kadeřníci

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent/ka pedagoga u žáků s ADHD, Asistenti učitelů - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Asistenti pedagogů
Požadované dovednosti: Praxe asistenta pedagoga u žáků s ADHD. Poznámka k volnému místu: Jedná se o místo asistenta pedagoga ve třídě pro žáky s ADHD. Úvazek je 31 hodin týdně.
Základní škola, Brno, Palackého 68 - 2016-02-22 - Jihomoravský kraj

Číšníci a servírky - 14000 - 17000 CZK měsíčně

První kontakt e-mailem! Nový Hotel Courtyard by Marriott Brno hledá uchazeče na pozici číšník / servírka. Hotel se otevírá na podzim 2016. Je nutná znalost angličtiny a češtiny, vyučení
Hotel Operations Brno, spol. s r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 21000 - CZK měsíčně

21.7/27.6.2016 - obsluha hostů v hotelové restauraci nebo ve sklepní vinárně. Min. vyučen - v oboru výhodou, praxe výhodou, ale ne podmínkou, vhodné i pro absolventy. Možnost sjednat i zkrácený
Z F P s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

DĚLNÍK, DĚLNICE VE VÝROBĚ, Strojírenští kovodělníci - 75 - 115 CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
24.8./19.7/3.4.2015 - obsluha CNC stroje při výrobě ohýbaného drátu, ruční kompletace výrobků. I základní vzdělání, vyučení
ALBA - METAL, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

dělník do výroby, skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 17000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Požadované dovednosti ŘP sk.B, VZV výhodou Poznámka k volnému místu: Požadujeme manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost. Vhodné spíše pro muže, (manipulace s KEG sudy ), jedná
EKOPRODUKT spol. s r.o. - 2016-02-24 - Jihomoravský kraj

FYZIOTERAPEUT SPECIALISTA, Fyzioterapeuti specialisté - 150 - CZK za hodinu

Fyzioterapeuti
5.1.2016 - fyzioterapeut specialista - práce fyzioterapeuta ideálně s registrací dle zák. 96/2006 Sb., praxe a odborné kurzy výhodou (spirální stabilizace dle Smíška, Mojžíšková,
SPA Resort Lednice s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

ADRYKA s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

KUCHAŘ, KUCHAŘKA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 150 - CZK za hodinu

28.7/21.10.2015 - příprava snídaní, předkrmů, polévek, hotových jídel, rautů a bufetů. Min. vyučen (kuchař), praxe v oboru, znalost české a moravské kuchyně, možnost os. příplatku,
Vinařství U Kapličky s.r.o. - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

Obchodník - projektový manažer, Obchodní zástupci - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Hledáme aktivního člověka, který se bude starat o rozvoj naší obchodní sítě. Náplň práce: - komunikace se stálými zákazníky - vyhledávání nových
METRA BLANSKO a.s. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

obsluha CNC strojů, Seřizovači a obsluha číslicově řízených dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků - 15000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů
Práce na dřevoobráběcích strojích, Samostatní práce dle výrobní dokumentace na dřevoobráběcích strojích a nastavení
FK dřevěné lišty, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

obsluha NC strojů, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 80 - CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

KLAMOVA HUŤ s.r.o. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

obsluha stroje, Obsluha stacionárních strojů a zařízení - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení

SCHMOLZ + BICKENBACH s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

OPTOMETRISTA, Optometristé - 20000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti optiky a optometrie
19.7/5.4.2016 - optometrista do provozovny VAŠE OPTIKA v Břeclavi, zodpovědnost, odbornost, jednosměnný provoz, mzda + motivační složka, vhodné i pro absolventy, mail: studenikova (at) vaseoptika.cz Místo výkonu práce:
Optik House, s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

pilařská výroba - dělník/ce, Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a příbuzní pracovníci - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Radim Bábíček - 2016-03-23 - Jihomoravský kraj

Pracovník technické podpory, Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií - 20000 - CZK měsíčně

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií
Náplň práce: - komunikace se stávajícími klienty (telefon, email, helpdesk) - analýza a řešení jejich problémů - spolupráce a komunikace
IT STUDIO s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Prodavač/ka maso-uzeniny, Prodavači potravinářského zboží - 13000 - 18000 CZK měsíčně

Požadavky: zdravotní průkaz, praxe v prodeji masa minimálně 1/2 roku, znalost práce na PC, profesionální přístup k zákazníkům, komunikativnost Zaměstnavatel nabízí jídelní
MAKOVEC a.s. - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

PROVOZNÍ MONTÉR, Instalatéři vodovodů - 90 - CZK za hodinu

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
13.1.2016/ Opravy poruch a údržba vodovodních sítí. Vyučení v oboru strojní zámečník, instalatér apod. Svářečský průkaz,
Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 79.5 - CZK za hodinu

Kontakt telefonicky Pondělí-pátek v čase 10:00 - 14:00 hod. nebo e-mailem Datum nástupu do domluvě CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE? Příjem a výdej zboží Evidence pohybu zboží
AHOLD Czech Republic, a.s. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Skladník stavebního materiálu, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 17000 - CZK měsíčně

Hledáme skladníka stavebního materiálu do jednosměnného provozu. Pracovní doba 6,30 - 15,00 hod. Požadujeme praxi minimálně 1 rok, řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, řidič VZV,
P K I - Teplotechna Brno spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Sklářský technik konstruktér, Chemičtí technici projektanti, konstruktéři a pracovníci v příbuzných oborech - 16744 - 40596 CZK měsíčně

Technici v chemickém inženýrství a příbuzných oborech
Možno ABS. Znalost modelování v 3Dprostředí, AutoCad, ŘP sk. B. Výhodou znalost AJ. Pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní pojištění
SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

strážný - psovod POUZE PRO OZP, Pracovníci ostrahy, strážní - 10000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

PPH spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Strážný/strážná, Pracovníci ostrahy, strážní - 11000 - 13000 CZK měsíčně

První kontakt: telefonicky od 7.00 - 16.00 hodin pracovní zařazení - strážný, požadavky: trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, certifikát pracovníka ostrahy není podmínkou
LUXUS plus, s.r.o. - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj

Svářeči - 23000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
První kontakt emailem nebo telefonicky. Nabízíme práci v malé firmě ve vlastním areálu, s výborně technickým zařízením. Svářečský kurz vítán,
NEREZ Blučina, s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

Technolog / Plánovač výroby v tiskárně, Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Kontaktovat budeme pouze uchazeče, kteří postoupí do užšího výběru. Životopis zasílejte na e-mail: prace (at) dekameron.cz a uvádějte název pozice Ofsetová
Dekameron CZ s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

TESAŘ, Tesaři - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Tesaři a stavební truhláři
26.5/19.4.2016 - tesařské práce, praxe a řidičské oprávnění výhodou, jednosměnný provoz, zajištěné ubytování, podnikové stravování, prémie,kontakt:
STAVEX BV s.r.o. - 2016-05-30 - Jihomoravský kraj

úklidový pracovník/ce pracující v domácnostech klientů, Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní) - 8000 - CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní)
Pracoviště: Brno, městská část - Černovice. Úklid domácnosti klienta, veškeré domácí práce. Požadujeme spolehlivost, čistotu, čistý
PERFECT pure service, o.p.s. - 2016-05-19 - Jihomoravský kraj

vrátný/informátor, Vrátní - 9300 - CZK měsíčně

První kontakt emailem nebo telefonicky (8-17 hod.) Pracovní místo je určeno výhradně invalidním důchodcům nebo OZZ. Požadujeme odpovědnost a spolehlivost. Místo výkonu práce: JULI Motorenwerk,
AGP PLUS SERVICE s.r.o. - 2016-05-11 - Jihomoravský kraj

zámečník - řidič/ka sk. C, Zámečníci strojů - 18000 - CZK měsíčně

František Kočiš - 2016-03-02 - Jihomoravský kraj

ZVÝHODŇOVÁNÍ SLUŽEB STÁLÝCH ZÁKAZNÍKŮ - STAČÍ POUHÝCH 16 ODPRACOVANÝCH HODIN TÝDNĚ, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 80 - CZK za hodinu

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Požadované dovednosti dobrý projev v českém jazyce dlouhodobá spolupráce spolehlivost a férové jednání základní znalost PC
Quality Brands, s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj