Práce Karosáři a autoklempíři Plzeňský kraj AUTOSERVIS PLZEŇ - LETNÁ, společnost s ručením omezeným - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Karosáři a autoklempíři

Popis práce:
řidičský průkaz B trestní bezúhonnost

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele:
AUTOSERVIS PLZEŇ - LETNÁ, společnost s ručením omezeným

Forma kontaktu: Ing. Jana Krátká

Job krátký popis: Pracovníci na zpracování plechu

Země: Česká republika

Kraj: Plzeňský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

číšník-servírka, Číšníci a servírky - 17000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Radek Janča - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Číšník/servírka, Kuchař, Číšníci a servírky - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Miroslav Jáchym - 2016-02-22 - Plzeňský kraj

Dělník stavební výroby - zedník, Dělníci v oblasti výstavby budov - 90 - 120 CZK za hodinu

Dělníci v oblasti výstavby budov
Vaše nabídky zasílejte společně se strukturovaným životopisem e-mailem na adresu: personalni (at) gaenergo.cz Společnost s nadnárodní kapitálovou účastí, zabývající se projektováním,
OMEXOM GA Energo s.r.o. - 2016-07-28 - Plzeňský kraj

Doručovatelé listovních poštovních zásilek - pěší pochůzka, Doručovatelé listovních poštovních zásilek - 13500 - 16280 CZK měsíčně

Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)
místo výkonu práce Česká pošta, s.p.( Stříbro) 28. října č.p. 217 349 01 Stříbro Pracovní náplň: příprava zásilek na
Česká pošta, s.p. - 2016-05-30 - Plzeňský kraj

HR Executive, Specialisté v oblasti personálního řízení - 18000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti personální
náplň práce: - správa personální agendy firmy - příprava pracovních smluv a jiných dokumentů týkajících se pracovněprávních vztahů - vyhledávání
Maurice Ward Logistics, s.r.o. - 2016-07-15 - Plzeňský kraj

mistři na stavbu , Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

ROBSTAV stavby k.s. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

montér vzduchotechniky, Montážní dělníci elektronických zařízení - 110 - 130 CZK za hodinu

Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení
Místo výkonu: Újezd u Kasejovic, vzdělání strojírenského směru a odpovídající dovednosti, představivost, tvořivost, samostatnost,
KOVO KASEJOVICE KLIMA s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

obsluha frézování stranic - nastřelování, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 16000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Požadujeme: vyučení v technickém oboru, obsluha strojů, manuální zručnost, jemná mechanická práce, dobrý fyzický stav, spolehlivost, pozitivní přístup, týmová
Elliot Paul s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Operátor/ka montážní linky, 21 560,-, Ostrov u Stříbra, Montážní dělníci výrobků a zařízení - 21560 - 21560 CZK měsíčně

Montážní dělníci
Náplň práce: - obsluha výrobního zařízení, zpracování dílů z předchozího stanoviště, kontrola, finální kompletace - lokalita D5 Logistic Park Ostrov u Stříbra
HOFMANN WIZARD s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Pekař/ka, Pekaři - 20000 - CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

PEKAŘSTVÍ KURIC s.r.o. - 2016-04-13 - Plzeňský kraj

personalista/tka - mzdový/á účetní, Personální referenti - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Personální referenti
Strukturální životopis s průběhem dosavadní praxe zašlete na adresu: KP-TINEX spol. s r.o., Škroupova 2, 301 36 Plzeň nebo na e-mail: polakova (at) kp-tinex.cz nejpozději do 8.5.2016. pracovní poměr 40 hod. týdně
KP-TINEX spol. s r.o. - 2016-04-15 - Plzeňský kraj

POMOCNÁ SÍLA NA MYTÍ NÁDOBÍ A ÚKLID, Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech - 80 - CZK za hodinu

POMOCNÁ SÍLA NA MYTÍ NÁDOBÍ A ÚKLID, od zákl. vzdělání, vhodné i pro důchodce Dohoda o provedení práce PRACOVIŠTĚ:
Eva Nechvátalová - 2016-02-25 - Plzeňský kraj

Pomocný kuchař, Pomocníci v kuchyni - 12000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

PEKR service s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

PRACOVNÍCI RENOVACE INTERIERŮ, Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
PRACOVNÍCI RENOVACE INTERIERŮ - vyučení v oboru truhlář, zámečník, sklenář - jedná se renovaci nábytku, dveří, zárubní,
Familia NOVÁK & NOVÁK s.r.o. - 2016-03-03 - Plzeňský kraj

Programátor CNC soustruhu nebo frezky (Heidenhain nebo Mazak). -Německo , Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 45000 - 55000 CZK měsíčně

Práce v Německu. Vyučen v oboru obráběč kovů. Schopnost samostatného programování CNC strojů (soustruhy nebo frezky) s řídícím systémem Heidenhain nebo Mazak-Mazatrol, znalost čtení
DOTIKO s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Projektant elektro, měření a regulace, Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři - 20000 - 45000 CZK měsíčně

Inženýři elektronici
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru, tvorba projektů řídících systémů pro technologická zařízení v energetice, praxe na podobné pozici výhodou,
SYSTHERM s.r.o. - 2016-06-22 - Plzeňský kraj

REHABILITAČNÍ LÉKAŘ, Lékaři (kromě zubních lékařů) - 25000 - 28000 CZK měsíčně

Lékaři (kromě stomatologů, dietologů a audiologů)
REHABILITAČNÍ LÉKAŘ možné i v předatestační přípravě, VŠ Nabízíme: příspěvek na stravování, možnost ubytování,
REHA-PRAKTIK, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

ŘIDIČ/KA, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 30000 - CZK měsíčně

Jan Stodola - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

skladník/nice - dělník/nice, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Pro naši provozovnu v Hradišťském Újezdě přijmeme dělníka na bourárnu. POŽADUJEME: fyzickou zdatnost, praxe výhodou. NABÍZÍME: zázemí perspektivní prosperující
Jatky Blovice s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Stehař/ zámečník 21 000,- čistého, Svářeči - 21000 - 26000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Pro podnik Škoda a.s v Plzni přijmeme zaměstnance na pozici STEHAŘ/ZÁMEČNÍK Požadujeme: - vyučení ve strojním oboru - svářcí průkaz na Co2 zk. 135 - praxe v oboru - orientaci ve výkresové
Markmont, s.r.o. - 2016-07-28 - Plzeňský kraj

strážní, Osobní, tělesní strážci - 13500 - 16500 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Hlídání v obchodním prostoru v Plzni (lékárny) Nutný kontakt předem - zam. nemá stálé zastoupení v Plzni - bude probíhat výběrové řízení
CS Solutions s.r.o. - 2016-07-15 - Plzeňský kraj

Strojní zámečník až 140,-/hod. čistého; Možnost ubytování, Zámečníci strojů - 21000 - 26000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Pro podnik Škoda a.s v Plzni přijmeme zaměstnance na pozici Strojního Zámečníka. Požadujeme: - vyučení ve strojním oboru - praxe v oboru - orientaci ve výkresové

Strojník - bagrista (otočný kolový bagr 17t), Obsluha zemních a příbuzných strojů - 14000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů

JOCHSTAV s.r.o. - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

ŚVADLENY, ŚIČKY, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 11000 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Požadavky: vyučená v oboru, nebo praxe (šička, švadlena) minimálně 5 let. Výhody: stravenky, penzijní fondy. První kontakt: osobní jednání,telefon,
SPORT SCHWARZKOPF v.o.s. - 2016-05-17 - Plzeňský kraj

SVÁŘEČ CO2 - NA STAVBĚ TUNELU; 175,- /hod. - 200,-/hod. čistého, Svářeči - 32000 - 36000 CZK měsíčně

!!!! HLEDÁME SVÁŘEČE !!!! Přijmeme SVÁŘEČE pro svařování mostových konstrukcí na stavbě v Plzni. NÁSTUP IHNED, MOŽNOST UBYTOVÁNÍ. Požadujeme: - Praxi v oboru - Svářecí
Markmont, s.r.o. - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů INF/F/M, Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách - 20350 - CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
Gymnázium Sušice hledá kandidáta na pozici vyučujícího předmětů: Informatika, fyzika, matematika pro školní rok 2016. Nabízí: možnost zajistit ubytování, stravování
Gymnázium Sušice - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

vedoucí denní směny ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní - 90 - CZK za hodinu

Místo výkonu Blovice - ProMinent Systems spol. s.r.o. Výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, uživatelská znalost PC, příjemné vystupování, komunikativnost, znalost Aj nebo Nj výhodou
BBS OCHRANA MAJETKU s.r.o. - 2016-04-15 - Plzeňský kraj

vlásenkářka, Kadeřníci - 12100 - CZK měsíčně

Kadeřníci
Vlásenkářka - úvazek 0,75, nástup ihned nebo dle dohody. Podmínka: vyučena v oboru kadeřnice. Nástupní plat 12 100,-- na úvazek 1,00, tzn. 9 075,-- při úvazku 0,75, po zapracování
Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

VNITŘNÍ SLUŽBA NA DEPU - BRIGÁDA, Pracovníci vnitřní poštovní služby - 74 - CZK za hodinu

VNITŘNÍ SLUŽBA NA DEPU - BRIGÁDA - práce na základě dohod konaných mimo pracovní poměr, práce v zázemí depa, manipulace s balíkovými
Česká pošta, s.p. - 2016-03-24 - Plzeňský kraj