Práce KLEMPÍŘ - POKRÝVAČ, Stavební klempíři Jihočeský kraj Radek Plachý - STŘECHA BRATRŮ - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: KLEMPÍŘ - POKRÝVAČ, Stavební klempíři

praxe podmínkou, mzda bude upřesněna dle praxe při osobním jednání, předem nutno telefonicky sjednat schůzku

Minimální plat: 14000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Radek Plachý - STŘECHA BRATRŮ

Forma kontaktu: Plachý

Job krátký popis:
Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

1x brusič na kulato, 1x brucič na plocho, Brusiči nástrojů a kovů - 17000 - CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
POŽADAVKY: vyučení v oboru, praxe podmínkou Pracovní poměr na dobu určitou 1/2 roku s možností prodloužení KONTAKT: Mašková Jiřina, tel.: 383342858, e-mail:
ČZ Strojírna, s.r.o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

Číšník, servírka , Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšník, servírka - vzdělání základní, požadujeme praxi alespoň 3 roky. Pracoviště Restaurace Jelenka, Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba turnusová.
Václav Slanec - 2016-04-13 - Jihočeský kraj

Kuchař/-ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Roman Vogeltanz - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13100 - 14120 CZK měsíčně

- zaměstnání na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení - vaření cca 55 obědů denně - pracovní doba - 1 směna 6:30-15:00 - mzda dle praxe (13.100 - 14.120,- Kč + možnost osobního ohodnocení)
Mateřská škola Kovářov, okres Písek - 2016-04-21 - Jihočeský kraj

MISTR PROVOZU TUŽKÁRNA, Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 20000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Pracovní poměr : doba určitá 1 rok, PP lze prodloužit, nástup ihned. Mzda od 20000 Kč (dle dosažené praxe) Vzdělání: SŠ nejlépe strojírenského nebo dřevozpracujícího
KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

obchodní/marketingový manažer/ka, Obchodní referenti - 22000 - 25000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
POŽADAVKY: - Výborné administrativní a organizační schopnosti - Velmi dobrá znalost anglického jazyka - Schopnost komunikovat a vyjednávat se zákazníky - Kreativní myšlení
ESCO CZ PRODUCTION s.r.o. - 2016-02-26 - Jihočeský kraj

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE do odd. prodeje dřevoobráběcích strojů, Obchodní zástupci - 25000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
NÁPLŇ:PRÁCE vybudování pozice na trhu, péče o zákazníky, realizace zakázek, cenová a technická jednání se zákazníky a dodavateli, účast na veletrzích
Schachermayer, spol. s r.o. - 2016-05-05 - Jihočeský kraj

obchodní zástupce pro firmu zabývající se stínící technikou a hliníkovým oplocením, Obchodní zástupci - 16000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Jindř. Hradec a okolí; Požadujeme: min. SŠ vzdělání technického směru; flexibilitu; komunikativnost; příjemné vystupování; znalost práce na PC;
ROLUX žaluzie, s.r.o. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

Obsluha lakovací/laminovací linky, Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - 20000 - 28000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na povrchovou úpravu kovů
Obsluha lakovací/laminovací linky - vzdělání základní. Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Požadujeme: pozitivní
ISOTHERM s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

OPERÁTOR VÝROBY, Montážní dělníci výrobků a zařízení - 14930 - CZK měsíčně

Montážní dělníci
Pracovní náplň: - podíl na výrobě jednotlivých komponentů na výrobní lince a následné montáži autosedaček Nabízíme: -pracovní smlouvu na HPP - finanční
DP WORK s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Personalista specialista, Specialisté v oblasti personálního řízení - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti personální

TECHNICOAT s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

PLÁNOVAČ VÝROBY, Odborní plánovači a odborní účetní materiáloví - 17000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Pracovní poměr : doba určitá 1 rok, zkuš. doba na 3 měsíce, PP lze prodloužit, nástup ihned. Vzdělání: SŠ strojírenského nebo technického

pomocný dělník - potravinářství, Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Budějovický Regent s.r.o. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK/ICE PÉČE O DĚTI V DOMÁCNOSTI, Pracovníci péče o děti v domácnostech - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Pracovníci pečující o děti
Náplň práce: výpomoc s domácími pracemi, vaření pro děti i dospělé, péče o děti a jejich výchovu, hlídání dětí. Děti budou navštěvovat anglickou školku/školu
CLINEA s.r.o. - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA, Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 15000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Nově vzniklá mezinárodní skupina zabývající se výzkumem a vývojem onkologických a imunomodulačních farmaceutických přípravků hledá pracovníka na pozici
Gemini PharmChem České Budějovice a.s. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

Recepční , Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 15000 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Recepční - vzdělání středoškolské s maturitou, základy AJ, možno i absolvent, nástup od 1.4.2016, prac. poměr s možností prodloužení, hrubá mzda 15.000,- Kč, kontaktní osoba
Ing. Daniel Sedlák - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

Referent nákupu, Nákupčí - 14000 - CZK měsíčně

Nákupčí
Referent nákupu - vzdělání středoškolské. Znalost práce na PC, znalost AJ výhodou, samostatnost, spolehlivost. Pracoviště Holubov. Náplň práce: veškerá administrativa spojená
GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o. - 2016-03-25 - Jihočeský kraj

Řidič MKD, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 23000 - 24000 CZK měsíčně

Požadavky: - řid. pr. sk. C+E s profesním průkazem na pravidelnou linku z Prachatic a okolí Výhody: - denně doma - volné víkendy Kontakt: telefonicky 8:00 hod. -
KŮTA SERVIS s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

Řidič pro mezinárodní nákladní dopravu, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 30000 - CZK měsíčně

Požadujeme: ŘP skupiny C+E profesní průkaz karta řidiče seriozní vystupování znalost NJ výhodou Nabízíme: kvalitní vozový park volné
Lukáš Holkovič - 2016-04-16 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ SKLÁPĚCÍHO VOZU - VNITROSTÁTNÍ DOPRAVA, Řidiči tahačů - 25000 - 30000 CZK měsíčně

FREYLACH spol. s r.o. - 2016-04-21 - Jihočeský kraj

seřizovač, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
seřizování a obsluha zatavovací linky + kontrola, seřizování potiskovacího zařízení a glazovacího stroje, seřizování ostatních zařízení, pož.: vyučení
BRISK Tábor a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

strážný, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 11000 - 13000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Gustav Němec - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

strojírenský dělník - vrtař, Strojírenští kovodělníci - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
kompletní obsluha klasických a CNC vrtaček, kontrola kvality výrobku, práce s výkresovou dokumentací, zodpovědnost za údržbu stroje a nástrojů.
VSJ - strojírna CZ a.s. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

TECHNIK KVALITY, Elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti - 21500 - CZK za hodinu

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání - elektro, základní znalost norem - ISO / TS / VDA, základní znalost standardů IPC-A-600/610, dobrá znalost AJ slovem i písmem,
TSE spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

UČITEL/KA CHEMIE NA SŠ, Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách - 18000 - 30000 CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
VŠ, znalost AJ slovem i písmem podmínkou (výuka v AJ), znalost dalších předmětů (matematika) výhodou, zkušenost s výukou Cambridge. Náplň práce: výuka chemie a práce v laboratoři.
TOWNSHEND International School, o.p.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Velitel/ka směny - České Budějovice - 80,- Kč/h., Pracovníci ostrahy, strážní - 16000 - CZK měsíčně

Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt. Náplň práce: • Obsluha zařízení operačního střediska • Pochůzková činnost • Intervence v případě výskytu
Mark2 Corporation Czech a.s. - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

výrobní dělník, Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Zpracovatelé dřeva
ruční manipulace s břemeny, obsluha motorové pily, dřevoobráběcích strojů, nástup na dobu určitou, možno i neurčitou, vhodné i pro absolventy, příspěvek na stravování, dovolená
Impregnace Soběslav s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Zedník, dělník střediska komunikací, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 75 - CZK za hodinu

Zedníci a dlaždiči
Zedník, dělník střediska komunikací - vzdělání vyučení. Pracoviště Č. Krumlov. Zednické práce, stavební práce, práce při údržbě komunikací, řidičské
Služby města Český Krumlov s.r.o. - 2016-05-05 - Jihočeský kraj