Práce KONTROLA KROUŽKŮ, Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) Liberecký kraj TAUPER s.r.o. - nabídky práce

KONTROLA KROUŽKŮ, Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Dobrý zrak, zodpovědnost, práce v čistém prostředí. Hlásit se telefonicky, e-mailem, popř. osobně v pondělí od 10.00 do 12.00 hod.

Minimální plat: 14000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: TAUPER s.r.o.

Forma kontaktu: Eva Dyszkiewiczová

Job krátký popis:
Kvalitáři a testovači výrobků (kromě potravin a nápojů)

Země: Česká republika

Kraj: Liberecký kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník - oddělení archivní, spisové a infor. služby, Pracovníci evidence dat a archivů - 9900 - CZK měsíčně

Pracovníci evidence dat a archivů
Místo výkonu práce: Purkyňova 1849, Česká Lípa Nabízíme: 0,5 úvazek na dobu určitou 1 rok s výhledem trvalého pracovního poměru, zázemí stabilní akreditované
Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. - 2016-07-28 - Liberecký kraj

Bezpečnostní pracovník-strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 75 - CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Zaměstnavatel: NOKIKA s.r.o. Místo výkonu práce: Česká Lípa Kontakt: Vitásek Roman, tel.: 778 065 298 (8:00 - 16:00), e-mail: vitasek (at) topsecurity.cz NEDOSTAVOVAT SE DO PROVOZOVNY!!!!! Požadujeme: Výpis
NOKIKA s.r.o. - 2016-03-18 - Liberecký kraj

Brusiči skla - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Skláři, brusiči skla a pracovníci při konečné úpravě skla

Bijoux Creative s.r.o. - 2016-03-25 - Liberecký kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 20000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Monika Mališková - 2016-03-04 - Liberecký kraj

Detektiv v civilu, Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur - 11000 - 13000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v právní oblasti a v příbuzných oborech
Detektiv v civilu Požadujeme čistý výpis RT, Osvědčení o získání profesní kvalifikace strážný 68 -008-E. Možnost práce na DPP.
ABAS IPS Management s.r.o. - 2016-04-12 - Liberecký kraj

ELEKTROMONTÉR VE VÝROBĚ, Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení - 20000 - 24000 CZK měsíčně

Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení
Minimální stupeň vzdělání SO Vyučen v oboru elektro, vyhláška 50/1978 Sb., § 6, praxe 2 roky 1 - 2 směnný provoz Nabízené výhody:
DencoHappel CZ a.s. - 2016-09-10 - Liberecký kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 16000 CZK měsíčně

Samostatný kuchař / kuchařka Vyučení nebo praxe v oboru Stravování v provozovně, v případě dojíždění příspěvek na dopravu, ranní směna, víkendy a svátky volné,
Andrea Haydenová - 2016-04-12 - Liberecký kraj

Laborant/kvalitář, Laboratorní pracovníci - 15000 - 15000 CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení

IV - Expo Prague s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

MECHATRONIK / ÚDRŽBÁŘ ELEKTRO, Elektromechanici - 21000 - 30000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Pracovní náplň: - Technická podpora automatické linky, zajištění jejího chodu. - Provádění elektro oprav strojů a zařízení. - Úpravy SW strojů a zařízení.
Prettl Automotive Czech s.r.o. - 2016-08-17 - Liberecký kraj

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK na Clean Room, Montážní dělníci ostatních výrobků - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Požadujeme: Orientaci ve výkresové dokumentaci, manuální zručnost Vhodné profily na tyto pozice jsou absolventi technických studijních oborů, dále pak zámečníci, svářeči,
ManpowerGroup s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Obsluha osazovacího automatu, Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Požadujeme: *vyučení, příp. USO technického směru výhodou *zodpovědnost, samostatnost, ochota učit se novým věcem, schopnost týmové práce
JabloPCB s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Obsluha strojů a zařízení na zpracování dřeva a výrobu papíru - 26000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na zpracování dřeva a výrobu papíru

Petr Miček - 2016-02-15 - Liberecký kraj

ODBORNÝ ZAMĚSTNANEC/ZAMĚSTNANKYNĚ ODDĚLENÍ STAVEBNÍHO ŘÁDU ODBORU ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ A STAVEBNÍHO ŘÁDU KRAJSKÉHO ÚŘADU LIBERECKÉHO KRAJE, Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 17870 - 26870 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
PLATOVÉ ZAŘAZENÍ - 11. PLATOVÁ TŘÍDA MÍSTO VÝKONU PRÁCE - LIBEREC PRACOVNÍ POMĚR NA DOBU NEURČITOU TERMÍN PRO PODÁVÁNÍ PŘIHLÁŠEK - do 24. března 2016 Podrobné
Liberecký kraj - 2016-03-10 - Liberecký kraj

Operátor DAHLE řezačky, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - 16000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Náplň práce plnění kvalitativních i kvantitativních požadavků při výrobě řezaček dodržování pracovních instrukcí obsluha výrobních
NOVUS Česko s.r.o. - 2016-05-20 - Liberecký kraj

POKLADNÍ - PRODAVAČ/KA, Pokladníci v prodejnách - 11000 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek

Penny Market s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Prodavači potravinářského zboží - 75 - CZK za hodinu

Prodavači v prodejnách

Aleš Materka - 2016-03-25 - Liberecký kraj

Prodavači v prodejnách - 85 - CZK za hodinu

Prodavači v prodejnách

Pavel Hlůže - 2016-04-12 - Liberecký kraj

Programátor, Programátoři počítačových aplikací specialisté - 18000 - 40000 CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
Požadujeme: - pokročilou znalost některého objektově orientovaného programovacího jazyka - analytické myšlení, spolehlivost, pečlivost, ochota rychle se učit nové věci - schopnost týmové
ALIS spol. s r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

RECEPČNÍ PRO PYTLOUN HOTEL HARRACHOV ****, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Recepční je tváří hotelu a pro ubytovaného hosta osobou zásadní důležitosti. Jeho/její hlavní zbraní a nejcennější devizou je schopnost empatie, vcítění do potřeb
PHG s.r.o. - 2016-09-10 - Liberecký kraj

REFERENT OCHRANY PŘÍRODY v oddělení ochrany přírody na odboru životního prostředí Magistrátu města Liberec, Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 16440 - 24750 CZK měsíčně

Pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 10. v tarifním rozpětí 16.440,- Kč až 24.750,- Kč (podle zápočtu let odborné praxe) + poskytnutí dalších pohyblivých složek
STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Referent Vězeňské služby ČR, Referenti a vrchní referenti Vězeňské služby ČR - 19400 - CZK měsíčně

Dozorci ve věznicích
Služební poměr příslušníka Vězeňské služby ČR, určeno pro muže. Nabízíme: Ošatné, dovolená 6 týdnů, kulturní, sportovní a sociální vyžití, zdravotní
Vězeňská služba České republiky - 2016-03-01 - Liberecký kraj

STABYVEDOUCÍ, Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví - 35000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví
Práce v Německu Práce po celé ČR, případně v Německu Vhodné pro zájemce z celé ČR Požadavky: středoškolské vzdělání, komunikativní
FDKM s.r.o. - 2016-03-20 - Liberecký kraj

Strážný-detektiv, Pracovníci ostrahy, strážní - 14500 - CZK měsíčně

Nabízíme pracovní pozici strážný/á v obchodním domě Kaufland v lokalitě Jablonec/Nisou. Požadujeme spolehlivost, výpis z rejstříků trestů. Nabízíme možnost profesního
Alsupa, s.r.o. - 2016-03-18 - Liberecký kraj

Strojník, Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - 90 - CZK za hodinu

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
Popis pracovního místa: - obsluha technologie - dodržování a sledování kvality zpracování a zajišťování optimálního
PRAKTIK system s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

TECHNOLOG VÝROBY, Strojní inženýři technologové, normovači - 30000 - 35000 CZK měsíčně

Strojní inženýři
Společnost zabývající se projekcí a výrobou prosklených fasád se sídlem v Liberci přijme uchazeče na pozici technolog. Požadovaná praxe: - min 2 roky v oboru strojírenství
FENESTRA WIEDEN s.r.o. - 2016-03-23 - Liberecký kraj

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 65 - 80 CZK za hodinu

Nabízíme zaměstnání ve stabilní společnosti, pravidelný měsíční příjem. Jedná se o úklid bytových domů. Pracovní
Devil´s cleaning - 2016-03-25 - Liberecký kraj

Vedoucí úseku rostlinné výroby, Specialisté v oblasti agronomie - 30000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti zemědělství, lesnictví a rybářství
Místo výkonu práce: Kravaře Požadujeme: praxi v oboru, znalost práce na počítači. Náplň práce na úseku rostlinné výroby - zajišění
AVENA, výrobně obchodní družstvo, zkráceně AVENA, VOD - 2016-03-13 - Liberecký kraj

Výrobní laborant/ka, Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - 20000 - CZK měsíčně

Základní požadavky na uchazeče: • SŠ, VŠ nejlépe chemického směru • základní znalost práce na PC • manuální zručnost při práci
Devro s.r.o. - 2016-05-05 - Liberecký kraj

Zedníci, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 12000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
Místo výkonu práce: Nový Bor a okolí Požadujeme: velmi dobrý zdravotní stav, fyzickou zdatnost. Schůzku nutné domluvit předem na uvedeném tel. čísle v pracovní dny od 7:00
BORSKÁ STAVEBNÍ s.r.o. - 2016-03-18 - Liberecký kraj