Práce kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Jihočeský kraj Lázně Jupiter Bechyně s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

příprava hotových a minutkových jídel, práce i v So a Ne, kontakt telefonicky nebo e-mailem, osobně od 7:00 do 15:00 hod.

Minimální plat: 17000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Lázně Jupiter Bechyně s.r.o.

Forma kontaktu: Renata Pospěchová

Job krátký popis: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Brigáda při opravě budov, Dělníci v oblasti výstavby budov - 80 - 80 CZK za hodinu

Dělníci v oblasti výstavby budov
Brigáda při opravě budov v areálu výrobní firmy Hlásit se : N. Kuršová kursova (at) belis.eu 778742892 nástup ihned, trvání brigády nejméně 1 měsíc. V případě
BELIS a.s. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 14000 - 15000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

BELLA RAGAZA s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

Dělník-betonář, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 16000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
Práce na stavbách po celé ČR. Doprava na pracoviště a případné ubytování zajištěno a hrazeno zaměstnavatelem. Výhodou: - ŘP skupina B Kontaktní osoba: p.Leoš Harvalík, tel.
HŠBETON s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

DĚLNÍK MONTÁŽNÍ LINKY, Montážní dělníci ostatních výrobků - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Práce na montážní lince, fyzicky náročná práce, technická zručnost, spolehlivost, flexibilita,manuální práce, práce ve stoje, obsluha stroje Kontaktujte telefonicky v době
BOHEMIA BIKE a.s. - 2016-03-24 - Jihočeský kraj

inspektor kvality, Elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
"BRISK Tábor, a.s. hledá nového pracovníka - inspektora kvality pro úsek autoelektroniky. Hlavní náplní práce je kontrola dodržování
BRISK Tábor a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 11000 - CZK měsíčně

Základní škola a Mateřská škola Lišov - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

ONPEON Group s.r.o - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

KUCHAŘ/-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Aktualizace 31.8.2016, 1.7.2016 Požadujeme - znalost základních nebo alternativních kuchařských postupů, zbožiznalství, normování, logistiku kuchyně, pozitivní vztah k práci. Předem
VITALITY Slezsko, s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - 24000 CZK měsíčně

místo výkonu práce - Dvorce. Hledáme hlavního a pomocného kuchaře pro provoz Bufetu na dvousměnný provoz. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování. Zájemci
Desoga s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 25000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Pavel Ševčík - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - CZK měsíčně

místo výkonu práce: Pšov 1, Podbořany Požadujeme: trestní bezúhonnost. Hrubý plat se odvíjí podle délky odpracované doby. Práce v nekuřáckém prostředí.
Výchovný ústav a školní jídelna, Pšov 1 - 2016-02-15 - Ústecký kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

pracoviště Kroměříž - budova nového zdravotního centra v Kroměříži na ul. Havlíčkova - vyučení v oboru podmínkou, praxe není požadována - firma zaučí, vhodné i pro
Michal Mikulička - 2016-06-22 - Zlínský kraj

návěstní technik , Obsluha strojů a zařízení pro práce na železniční trati - 23500 - 32500 CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů
Jedná se o obvod traťového úseku Číčenice - České Budějovice Práce návěstního technika spočívá v údržbě, měření a diagnostikování zabezpečovacích
Správa železniční dopravní cesty, státní organizace - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

OBSLUHA BISTRA, Prodavači v prodejnách - 50 - CZK za hodinu

DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE - zkrácený úvazek (20-30 hod. týdně) Pracovní doba: dvousměnný provoz 6.00-10.00 a 14.00-18.00 hod.+ víkendy (pracovní doba dle dohody), - čistá mzda
Bohumil Kůs - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Obsluha čerpací stanice , Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 70 - CZK za hodinu

Obsluha čerpacích stanic
Obsluha čerpací stanice - vzdělání nižší střední odborné a vyšší - Pracoviště Velešín. Dohoda o provedení práce, prac. doba nepřetržitá. Nástup 1.3.2016. Mzda
Martin Tichý - 2016-02-28 - Jihočeský kraj

PLÁNOVAČ VÝROBY, Odborní plánovači a odborní účetní materiáloví - 17000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Pracovní poměr : doba určitá 1 rok, zkuš. doba na 3 měsíce, PP lze prodloužit, nástup ihned. Vzdělání: SŠ strojírenského nebo technického
KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

POKOJSKÁ, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 14000 - 14500 CZK měsíčně

Pracovní náplň: úklid pokojů a přilehlých prostor. Provoz 07:00 - 15:00 - směny Zájemce o nabízené místo prosíme o zaslání
\"Hotel U tří lvů, s.r.o.\" - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

pracovníci v sociálních službách, Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) - 12840 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
POŽADAVKY - ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou - čistý trestní rejstřík - velmi dobré komunikační dovednosti - zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost
Centrum sociálních služeb Jindřichův Hradec - 2016-07-15 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK/ICE KOMPLETACE, Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - 8000 - 12000 CZK měsíčně

VŘ dne 2.2.2016 v 9:00 hod. na pracovišti Vrbenská 23, ČB. Pracovní pozice vyhrazená pro osoby se zdravotním postižením Požadujeme: vyučení není podmínkou, manuální zručnost.
PCO - hlídací služba, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

prodavač/ka - pokladní, Ostatní pracovníci příbuzní pokladníkům ve finančních institucích - 12000 - CZK měsíčně

Pokladníci ve finančních institucích a pracovníci v příbuzných oborech
- vyučení v oboru výhodou; praxe v maloobchodu výhodou; pracovní poměr na dobu určitou 1 rok; pracovní doba od 6.00 hod. do 13.30 hod., od 13.00 hod. do 20.30 hod.
JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

PRODEJCE FINANČNÍCH PRODUKTŮ, Odborní pracovníci financování a úvěrování - 25000 - CZK měsíčně

NÁPLŇ PRÁCE: obchodní jednání s klienty společnosti, sjednávání leasingových, úvěrových a pojistných smluv, práce
AutoESA a.s. - 2016-05-04 - Jihočeský kraj

řidič dodávkového auta (sk. B), Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - 20000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Karel Krása - 2016-05-02 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ SKLÁPĚCÍHO VOZU - VNITROSTÁTNÍ DOPRAVA, Řidiči tahačů - 25000 - 30000 CZK měsíčně

FREYLACH spol. s r.o. - 2016-04-21 - Jihočeský kraj

SERVISNÍ TECHNIK , Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - 19000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
POŽADUJEME: spolehlivost, manuální zručnost, základní znalost práce na PC (Microsoft Office - Excel, Outlook), profesionalitu, loajalitu, odolnost vůči stresu, řidičský
andré media CZ s.r.o. - 2016-05-28 - Jihočeský kraj

stavbyveducí, kalkulant, Řídící pracovníci stavebního provozu - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví
- praxe 3 roky na pozici stavbyvedoucího - orientace v projekt.dokumentacích, rozpočtech - zkušenosti s kalkulacemi, dobré organizační a vůdčí schopnosti - stavební-ekonomická
ARSTAV s.r.o. - 2016-03-02 - Jihočeský kraj

strážný, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 11000 - 13000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Gustav Němec - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

technolog tepelného zpracování a povrchových úprav, Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech - 30000 - CZK měsíčně

Pracovní poměr na 1/2 roku. POŽADAVKY: ÚSO/VŠ, praxe vítána, znalost tepelného zpracování ocelí, znalost AJ nebo NJ na komunikativn úrovni
ČZ Řetězy, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

vývojář elektronik, Inženýři elektrotechnici a energetici ve výzkumu a vývoji - 30000 - CZK měsíčně

Inženýři elektrotechnici a energetici
"BRISK Tábor, a.s. hledá nového pracovníka - vývojáře elektronika pro úsek autoelektroniky. Hlavní náplní práce je tvůrčí řešení složitých vývojových
BRISK Tábor a.s. - 2016-03-10 - Jihočeský kraj

zástupce vedoucího provozovny, Řídící pracovníci v maloobchodě - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v maloobchodě a velkoobchodě
Pro maloobchodní prodejnu koberců v Táboře přijmeme po dohodě na HPP zástupce/zástupkyni vedoucí/ho provozovny. Požadujeme ÚSO vzdělání, praxi
KOBERCE BRENO, spol. s r.o. - 2016-03-15 - Jihočeský kraj

zdravotnický asistent/ka, Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) - 14970 - 24420 CZK měsíčně

Odborní zdravotničtí asistenti
pož.: ÚSO - SZŠ s maturitou, nástup možný ihned nebo podle dohody, nepravidelná prac.doba v nepřetržitém provozu (37,5 hod. týdně), po ukončení vstupní praxe a po vzájemné dohodě
DĚTSKÁ PSYCHIATRICKÁ NEMOCNICE OPAŘANY - 2016-02-15 - Jihočeský kraj