Práce Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kraj Vysočina Yong Heng s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Místo výkonu práce Hradební 1, Jihlava. Výhodou vyučen v oboru, v případě základního vzdělání nutná praxe v oboru. Podmínkou znalost asijské kuchyně, zdravotní průkaz.

Minimální plat: 15000

Maximální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Yong Heng s.r.o.

Forma kontaktu: Xu Ai Jun, jednatel

Job krátký popis: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

BARMAN/KA, Barmani - 11200 - CZK měsíčně

Barmani

Leoš Filippi - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA MOTOREST KARLOV, Číšníci a servírky - 11000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Jaroslav Svoboda-AGS - 2016-05-06 - Kraj Vysočina

Detektiv v obchodě (v obchodním domě), Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur - 13000 - 17000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v právní oblasti a v příbuzných oborech

P.R.L.Servis s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Elektrikář, Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
Místo výkonu práce Jihlava, Hruškové Dvory 82. Požadujeme: vyhláška 50, výhodou § 7, praxe v oboru, ŘP B výhodou. Životopis zašlete e-mailem
ZamEl servis s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

ELEKTRIKÁŘ/KA - Bory, Stavební a provozní elektrikáři - 21000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři

František Zikmund - 2016-03-23 - Kraj Vysočina

instalatér, Stavební instalatéři - 13000 - CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

DOSTAV HB s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

INTERNÍ KONTAKTNÍ OSOBA, Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení
Náplň práce: * komunikace se zákazníkem * příjem objednávek * potvrzování objednávek * poradenství pro zákazníky *
B E M A T E C H, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12500 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Elgadaf Džemaili - 2016-02-19 - Jihočeský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Jateční 18, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme: vyučení v oboru "kuchaři/číšníci", praxe není nutná
Kateřina Balážová - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 16000 - 19000 CZK měsíčně

Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 19000 - CZK měsíčně

Požadujeme: - vyučení v oboru - řidičské oprávnění skupiny "B" - praxe v oboru min. 2 roky - zkušenosti s přípravou rautů - dobrý zdravotní stav Mzda minimálně 19 000,- Kč. Nástup
Výstaviště Flora Olomouc, a.s. - 2016-04-28 - Olomoucký kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

Požadujeme: praxi v oboru, flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost. Nabízíme: zaměstnanecké benefity, příspěvek na stravování, možnost prodloužení pracovního poměru. Mzdové podmínky
K3 SPORT, s.r.o. - 2016-09-10 - Olomoucký kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Chrudimská 778, 53002 Pardubice 2 Malá rodinná hospůdka, možnost ubytování. Nabízíme: stravování zdarma. První kontakt telefonicky ( 8:00
Triffid s.r.o. - 2016-03-11 - Pardubický kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 17000 - 20000 CZK měsíčně

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Dukelských hrdinů č.p. 402, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun NABÍZÍME: - práci v mladém kolektivu
Lukáš Knápek - 2016-09-10 - Pardubický kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Hans Trans s.r.o. - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 10000 - 14000 CZK měsíčně

Požadavky: odborné vzdělání v oboru, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, schopnost práce v týmu, vítáme orientaci v nutričním systému a základní znalost práce
Dům seniorů Kdyně, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Kuchař/ka., Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 24000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Božena Jílková - 2016-08-02 - Zlínský kraj

KUCHAŘ, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Restaurant Coqpit, Havlíčkovo nábř. 146/39, Třebíč Mzda dohodou dle praxe, zkušeností. Praxe v mezinárodní kuchyni výhodou. Kontaktovat mezi 9:00 - 11:00 hod
Radek Kühweg - 2016-05-28 - Kraj Vysočina

Metodický inženýr, Ostatní strojní inženýři - 25000 - CZK měsíčně

Strojní inženýři

Valeo Compressor Europe s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

pomocní dělníci ve výrobě, Pomocní dělníci ve výrobě - 59 - 120 CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

FRIGOSERVIS s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

pracovníci ostrahy , Pracovníci ostrahy, strážní - 11000 - 14000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

ASG service s.r.o. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

Pracovník péče o krajinu, zahrady a zeleň, Pomocní pracovníci v zahradnictví - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v zahradnictví

EKOVYSOČINA s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

PRODUKTOVÝ MANAŽER, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií) - 15000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
zkušenosti v produktovém managementu, znalost plynné němčiny, znalost angličitny výhodou, ochota cestovat, kreativita, technické znalosti, zodpovědný a samostatný
Rathgeber, k.s. - 2016-05-02 - Kraj Vysočina

RECEPČNÍ V HOTELU - Velké Meziříčí, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Požadujeme znalost anglického jazyka, středně pokročilé úrovně, znalost práce na PC, schopnost samostatné práce, příjemné vystupování, komunikativnost. Turnusové služby
Ing. Blanka Přibylová - 2016-03-03 - Kraj Vysočina

Servírka / číšník, Číšníci a servírky - 11200 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Irena Stehnová - 2016-08-02 - Kraj Vysočina

skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

Ing. Pavel Šutka - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK/-CE APRETACE - Žďár nad Sázavou, Strojírenští kovodělníci - 14400 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
NABÍZÍME NÁSTUPNÍ BONUS AŽ 6 000,- kČ. Manuální práce, broušení, zbavování odštěpů, po zaučení strojní broušení.
TOKOZ a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

SVÁŘEČ KOVŮ, Páječi - 14000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
- pracovní poměr na dobu určitou s 3 měsíční zkušební dobou - požadujeme 5 let aktivního svařování - zdravotní způsobilost pro práci v riziku hluku, prachu a práci ve výškách
PBS INDUSTRY, a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

svářeč nerezového materiálu, Svářeči - 24000 - CZK měsíčně

- základního kurz svařování nerezu metodou TIG nebo MAG - výhodou zkoušky: ČSN EN 287.1 135 TBW W11 ČSN EN 287.1 141 TBW W11 - práce ve dvou až třísměnném provoze, Dovolená navíc
SCHÄFER - SUDEX s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Veterinární technik, Veterinární technici a asistenti - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Veterinární technici a asistenti
Náplň práce: asistence při veterinární péči o hospodářská zvířata, paznehtářská činnost, reprodukce skotu (inseminace, diagnostika gravidity), částečná asistence
MVDr. Jan Vobr - 2016-06-09 - Kraj Vysočina