Práce KUCHAŘ, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Jihomoravský kraj Václav Stehlík - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: KUCHAŘ, Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

9.8.2016/ vyučen Kuchař, praxe výhodou není podmínkou. Vhodné i pro absolventy - možnost zaučení. Možnost zaměstnání na hlavní pracovní poměr i na dohodu o provedení práce.

Minimální plat: 15000

Maximální plat: 20000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Václav Stehlík

Forma kontaktu: Michal Šeffer

Job krátký popis: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistentka manažera provozního úseku, Odborní asistenti v administrativě - 21000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Požadované dovednosti: Kandidáta s aktivní znalostí AJ slovem i písmem , s výraznými organizačními schopnostmi, dobrou uživatelskou znalostí MS Office, Excel, komunikativní, silný
Smurfit Kappa Czech s.r.o. - 2016-03-02 - Jihomoravský kraj

AUTOELEKTRIKÁŘ - DAGNOSTIK, Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích - 18000 - CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
20.4.2016/ SOU s maturitou nebo vyučen technický obor se zaměřením automechanik, autoelektrikář, mechatronik, dignostik. ŘP sk, B. ŘP sk. C výhodou. Základní znalost práce na PC. Praxe v oboru výhodout.
AGROTEC a.s. - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Ing. Lukáš Baránek - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

DĚLNÍK-TRAKTORISTA, Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)
27.5.2016/ Místo výkou práce BROD NAD DYJÍ. Práce v živočišné výrobě. ŘP sk. T. Praxe vítána. Kontakt: Ing. Pavel Herko, Ing. Petr Maděrič,
Vinofrukt, a.s. - 2016-05-30 - Jihomoravský kraj

elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři - 20000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně se sídlem Pekařská 53, 656 91 Brno, IČ: 00159816 přijmeme do pracovního poměru na ÚIRT – Oddělení interní údržby 2 pracovníky na pozici elektrikář
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - 10900 - 11500 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ Dobrý zdravotní stav Montáž a skládání drobných a kovových dílců, obsluha strojů. Zájemci
STEJK s.r.o. - 2016-04-22 - Jihomoravský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 17000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

František Černohlawek - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Obchodní zástupci - pouze pro OZP, Obchodní zástupci - 5000 - 10000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Požadované dovednosti Praxe jako obchodní zástupce, prodavač, prodavačka, operátor call centra, ŘP sk.B výhodou, příjemné vystupování, flex.pracovní doba Poznámka k volnému
DUKO s.r.o. - 2016-03-11 - Jihomoravský kraj

PEKAŘ, Pekaři - 13500 - CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
4.5./4.4./2.3./18.1.2016 - pečení bezlepkového pečiva, jen noční směna (18.00 - 06.00), vyučení v oboru není podmínkou, praxe výhodou, vhodné
Ladislav Kocman - 2016-05-06 - Jihomoravský kraj

POMOCNÁ KUCHAŘKA , Pomocní kuchaři - 14000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

AGROFRUKT, družstvo - 2016-03-04 - Jihomoravský kraj

pomocná síla v kuchyni, Pomocníci v kuchyni - 60 - CZK za hodinu

Pomocníci v kuchyni

EUREST, spol. s r.o. - 2016-03-18 - Jihomoravský kraj

Pomocní skladníci - 15000 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci

Vamida, s.r.o. - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

PPC Specialista - prac. Brno, Specialisté v oblasti marketingu - 8000 - 10000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu

Ing. František Otava - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

pracovník/ce v sociálních službách, Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) - 13780 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Armáda spásy v České republice, z.s. CENTRUM SOCIÁLNÍCH SLUŽEB, STAŇKOVA BRNO vypisuje výběrové řízení na pozici pracovník v sociálních službách Požadavky:
Armáda spásy v České republice, z.s. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

pracovník kovovýroby - svářeč CO2, Svářeči - 120 - CZK za hodinu

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Místo výkonu práce: středisko Kovovýroba Rozsíčka - areál bývalého ZD. Náplň práce: příprava materiálu ke svařování, svařování lehkých
VSP Group, a.s. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Právník města, Podnikoví právníci - 17870 - 26870 CZK měsíčně

Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech jinde neuvedení
Požadované dovednosti: VŠ vzdělání v oboru právo; výborná znalost právních předpisů z oblasti veřejné správy (zejm. správní
Město Slavkov u Brna - 2016-05-17 - Jihomoravský kraj

Prodavači v prodejnách - 10900 - CZK měsíčně

Pracoviště: Národní třída 3574/65, 695 01 Hodonín. Doplňování zboží, práce v úseku lahůdek, nástup ihned, PP na dobu určitou. Kontakt na tel. 725 977 715 od 7:00 do 14:00 hod,
FOLGET, spol. s r.o. - 2016-03-18 - Jihomoravský kraj

Provozní elektrikář elektroúdržby budov, Stavební a provozní elektrikáři - 14000 - 19000 CZK měsíčně

Požadavky: Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice podle § 6 vyhl.č.50/1978 Sb., ŘP skupiny B, obsluha PC uživatelsky. Dotazy zodpoví p. Grmela na tel.č. 517 324 938, Dovolená navíc - 27 dní
Vodovody a kanalizace Vyškov,a.s. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

REPREZENTANT/KA ODDĚLENÍ ZAHRANIČNÍ TURISTIKY, Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví - 20000 - CZK měsíčně

Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví
SurGal Clinic, s.r.o. se sídlem Drobného 38-40, 602 00 Brno vyhlašuje výběrové řízení na pozici: REPREZENTANT/KA ODDĚLENÍ ZAHRANIČNÍ TURISTIKY
SurGal Clinic s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Řidič skupiny C, Řidiči tahačů - 18000 - 30000 CZK měsíčně

NEVOLAT - životopisy zasílat e-mailem! Požadujeme: ŘP sk. C, ŘP sk. E - výhodou, profesní průkaz, karta do digi tacho.,čistý trestní rejstřík Rozvoz palet
TT expres s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Řidiči , Řidiči tahačů - 15000 - CZK měsíčně

Požadavky: vzdělání nerozhoduje, ŘP sk.C, E, profesní průkaz Popis práce: pracoviště po celé ČR, nástup možný ihned Firma nabízí:
HOBL HOLZ s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Švadlena, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 11200 - 14000 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Pracovní náplň: šití oděvních výrobků na základních a speciálních šicích strojích (jednojehlový, dvojjehlový,
Nanospol, s.r.o. - 2016-03-22 - Jihomoravský kraj

Účetní, Odborní účetní všeobecní - 30000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Bez doporučenky V případě zájmu poslat životopis na uvedený e-mail. Pro společnost, jejíž hlavní činností je správa, pronájem nemovitostí,
Brfokol s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Úklid - prac. Břeclav, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 7000 - CZK měsíčně

Pracoviště: Domov seniorů Břeclav, příspěvková organizace. Adresa: Na Pěšině 2842/13, 690 03 Břeclav. Informace o pracovním místě: provádění úklidu
FORCORP GROUP spol. s r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů - 10000 - CZK měsíčně

Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj

Uklízečka - pomocná síla v restauraci, Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech - 7000 - CZK měsíčně

Rádi bychom rozšířili stávající kolektiv. Na dohodu o provedení práce přijmeme na výpomoc uklízečku - pomocnou sílu. Tato pozice
Merlin People s.r.o. - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj

Vedoucí sociální služby, Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené - 27000 - 30000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
Požadované dovednosti: Znalost zákona č. 108/2006 Sb. o soc. službách a prováděcí vyhlášky 505/2006 Sb. Zkušenosti s tvorbou standardů kvality soc. služeb,
Centrum Kociánka - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

ZÁMEČNÍK, Provozní zámečníci, údržbáři - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
1.7/1.6.2016 - chystání materiálu dle výkresové dokumentace. Min. vyučen, praxe 1 rok v oboru, znalost výkresové dokumentace, svářečský
Silentium s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

zámečník, Zámečníci strojů - 18000 - CZK měsíčně

Kocman-Nečas, s.r.o. - 2016-03-23 - Jihomoravský kraj

Zdeník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 100 - CZK za hodinu

Zedníci a dlaždiči

Jan Kugler - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj