Práce Laborant/ka, Kontroloři kvality potravin a nápojů, laboranti Královéhradecký kraj BOHEMILK, a.s. - nabídky práce

Laborant/ka, Kontroloři kvality potravin a nápojů, laboranti

Kontakt e-mailem hruskova (at) bohemilk.cz. - SŠ potravinářského, chemického nebo zemědělského zaměření - uživatelská znalost práce na PC - znalost norem BRC, IFS výhodou - praxe v oboru vítána - spoluúčast při plnění cílů jakosti - odpovědnost za vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu kvality a bezpečnost výrobků dle platné legislativy - časová flexibilita - zázemí stabilní společnosti, příspěvek na stravování a životní pojištění - nástup dle dohody.

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: BOHEMILK, a.s.

Forma kontaktu: Bc. Marie Hrušková

Job krátký popis:
Ochutnávači, degustátoři a kontroloři jakosti potravin a nápojů

Země: Česká republika

Kraj: Královéhradecký kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent - ka ředitele, Všeobecní administrativní pracovníci - 18000 - 24000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
ASISTENT - KA ŘEDITELE - SŠ vzdělání, znalost práce na PC ( MS OFFICE, EXCEL, WORD), znalost AJ, příp. NJ výhodou, ŘP skupiny B, časová flexibilita, spolehlivost, komunikativnost, pečlivost, logické
KASPER CZ s.r.o. - 2016-05-15 - Královéhradecký kraj

BRUSIČ/-KA ROTAČNÍCH DÍLŮ, Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení - 110 - 140 CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Jaká práce Vás na této pozici čeká: seřizování a obsluha konvenčních i CNC brusek na kulato (SI 125, BUA 20, BUB - 32, UB 63/2000 CNC, BUC 85 CNC); broušení povrchů, broušení
Wikov MGI a.s. - 2016-05-05 - Královéhradecký kraj

Číšník, servírka, Číšníci a servírky - 19000 - CZK měsíčně

Hotel TATRA*** v Novém Bydžově hledá do svého týmu SERVÍRKU - ĆÍŠNÍKA DO KAVÁRNY. Požadujeme: - praxi v oboru min. 2 roky - samostatnost, zodpovědnost - znalost německého nebo anglického
GOOD LUCK,spol. s r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

IBCc-CZ, s.r.o. - 2016-04-24 - Královéhradecký kraj

KUCHAŘ/-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 24000 - 30000 CZK měsíčně

KUCHAŘ/-KA do restaurace specializované na čerstvé těstoviny a italskou kuchyni - PP na dobu neurčitou, turnusové služby, nástup od 15. 5. 2016 - Požadujeme: min. vyučení, základní praxi v oboru,
L O P O společnost s r.o. - 2016-05-06 - Královéhradecký kraj

Kuchař - ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 22000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Hotel Lomnice s.r.o. - 2016-06-09 - Královéhradecký kraj

KUCHAŘ/-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - CZK měsíčně

V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: eden.jinolice (at) tiscali.cz, s případnými dotazy se obracejte v době od 7:30 do 9:00 a od 12:00 do 12:30 hod. na tel.: 493 591 930 pí Lustigová. Požadujeme
Eden Jinolice, s.r.o. - 2016-02-18 - Královéhradecký kraj

pokladní , Hlavní pokladníci v organizacích, prodejnách a různých zařízeních - 12000 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE Kontakt telefonicky nebo zasláním životopisu na e-mail zr.6910 (at) eurest.cz. - ZŠ - zdravotní průkaz - zodpovědnost - práce s penězi - řidičský průkaz sk. B - turnusové
EUREST, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

POMOCNÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE/MANIPULANT/-KA S VZV, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 14000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
POMOCNÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE/MANIPULANT/-KA S VZV ve strojírenské zakázkové výrobě - PP na dobu neurčitou, nástup dohodou, pracoviště Libřice, třísměnný provoz, možnost
SV metal spol. s r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

PRACOVNÍK/-CE MONTÁŽNÍ SKUPINY, Montážní dělníci ostatních výrobků - 15000 - 35000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
PRACOVNÍK/-CE MONTÁŽNÍ SKUPINY - pracoviště Jičín. Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: krizka (at) oknamacek.cz. Do předmětu e-mailu napište MONTÁŽNÍ SKUPINA. Požadavky: ŘP skupiny B,
Okna Macek s.r.o. - 2016-06-22 - Královéhradecký kraj

pracovník/ce úklidu , Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 9900 - 11000 CZK měsíčně

PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU - pracoviště Jičín. V případě zájmu volejte na tel.: 730 896 157 pí Frýdová a domluvte si osobní schůzku na pracovišti.
HPF CleanCat s.r.o. - 2016-08-17 - Královéhradecký kraj

PRACOVNÍK/-ICE TECHNICKÉHO ÚSEKU (ÚDRŽBÁŘ/-KA), Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor - 14600 - 16100 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci údržby budov
PRACOVNÍK/-ICE TECHNICKÉHO ÚSEKU (ÚDRŽBÁŘ/-KA) - PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody, jedná se o práci v nepřetržitém provozu - Požadujeme: min. vyučení, manuální
Tesco Stores ČR a.s. - 2016-03-24 - Královéhradecký kraj

Pracovník/ice úklidu, výpomoc v kuchyni, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 9600 - CZK měsíčně

Kontakt telefonicky nebo na e-mail openz (at) volny.cz. - ZŠ - denní úklid na svěřeném pracovišti, výpomoc v kuchyni - pracovní doba: při obsazení areálu
Bedřichovka spol. s r.o. - 2016-04-29 - Královéhradecký kraj

Pracovník v sociálních službách /Pečovatel, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 16000 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Pracovní náplň: -nácvik jednoduchých denních činností klienta -podpora soběstačnosti klienta -pomoc při manipulaci s přístroji -posilování
Léčebné lázně Bohdaneč a.s. - 2016-05-15 - Královéhradecký kraj

procovník/ice pro rozvoz jídel - brigáda, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 70 - CZK za hodinu

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Pracoviště Jičín. V případě zájmu volejte v době od 9:00 do 11:00 hod. nebo od 14:00 do 17:00 hod. na tel.: 603 588 844 p. Košťák. Případně se dostavte osobně
Miloslav Košťák - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Prodavač - ka - pokladní, Prodavači v prodejnách - 12100 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Jan Safín - 2016-08-17 - Královéhradecký kraj

Prodavač - ka, Prodavači v prodejnách - 90 - CZK za hodinu

Prodavači v prodejnách

Michal Uhnák - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

PRODAVAČ/-KA, Prodavači v prodejnách - 13000 - CZK měsíčně

PRODAVAČ/-KA - Dohoda o provedení práce, poté pracovní poměr, nástup od 17. 10. 2016, jedná se o dvousměnný provoz, hrubá měsíční mzda 13.000,- Kč + 0,1 % z tržeb - Požadujeme:
MyFoodMarket, s.r.o. - 2016-08-10 - Královéhradecký kraj

Provozní restaurace, Provozní pracovníci - 35000 - 45000 CZK měsíčně

Provozní pracovníci
PROVOZNÍ RESTAURACE - praxe na stejné pozici min. 5 let, schopnost samostatné práce, spolehlivost, příjemné vystupování, flexibilita, trestní bezúhonnost, ubytování a
MODAD s.r.o. - 2016-07-28 - Královéhradecký kraj

Servírka, Číšníci a servírky - 13300 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

CZ-FACI PRAG s.r.o. - 2016-03-04 - Královéhradecký kraj

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE V NÍZKOPRAHOVÉM KLUBU PRO DĚTI A MLÁDEŽ PoHoDa, Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) - 16000 - 18000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
Pracoviště Nízkoprahový klub pro děti a mládež PoHoDa v Hořicích. Vaše nabídky zasílejte NEJPOZDĚJI DO 29.2.2016 na email: vedouci.pohoda (at) charitajicin.cz.
Oblastní charita Jičín - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Specialista technického úseku elektro, Rozpočtáři specialisté - 28000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
STĚŽEJNÍ NÁPLŇ PRÁCE: * oceňování elektroinstalací širokého spektra zakázek veřejného i soukromého sektoru * komplexní analýza projektové dokumentace a kontrola
VCES a.s. - 2016-03-25 - Královéhradecký kraj

Strojírenský dělník - praní součástí, Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - 17000 - CZK měsíčně

Obsluha zařízení na povrchovou úpravu kovů
Obsluhuje zařízení na praní součástí, které je řízeno počítačem. Provádí úpravy v programech praní součástí. Odstraňuje poruchy zařízení
ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

uklizeč/ka, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 11000 - CZK měsíčně

V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: prace (at) belohrad.cz Požadujeme pracovitost, ochotu pracovat ve směnném provozu, příjemné vystupování,
Lázně Bělohrad a.s. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Vedoucí pracovního týmu v prodejně, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 16000 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Požadujeme: - vyučení popř. praxe v maloobchodě - znalost práce na pokladně - zodpovědnost a spolehlivost - výborné komunikační a řídící schopnosti - praxe na vedoucí pozici v maloobchodní
H R U Š K A , spol. s r.o. - 2016-07-15 - Královéhradecký kraj

VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY, Vedoucí provozu školních jídelen a menz - 7500 - CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
Pracovní poměr na dobu neurčitou (komplexní zajištění provozu školní jídelny pro děti MŠ, žáky ZŠ a dospělé osoby), zkrácený pracovní
Základní škola a Mateřská škola Dolní Radechová, okres Náchod - 2016-05-02 - Královéhradecký kraj

VÝPOMOC PŘI BOURÁNÍ KUŘAT - DPP, Porážeči zvířat, bourači masa - 4000 - 4000 CZK měsíčně

Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech
VÝPOMOC PŘI BOURÁNÍ KUŘAT - Dohoda o provedení práce, dvousměnný provoz, nástup možný ihned - Jedná se o nepravidelné výpomoci
ASTRA maso, s.r.o. - 2016-04-28 - Královéhradecký kraj

Výrobní technolog/normovač, Strojírenští technici technologové, normovači - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
VÝROBNÍ TECHNIK / NORMOVAČ - SŠ vzdělání strojírenského směru, min. 5 let praxe v oboru, znalosti technologií pro zpracování plechu, znalosti technologií pro výrobu tlakových
KASPER KOVO s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Zástupce/kyně vedoucí prodejny, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně