Práce Lékař na interní oddělení, Lékaři v interních oborech Středočeský kraj Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje - nabídky práce

Pracovní pozice:
Lékař na interní oddělení, Lékaři v interních oborech

Nabízíme volná místa pro lékaře na interní oddělení. Požadujeme: ukončené VŠ vzdělání na LF, specializovaná způsobilost nebo ukončený interní kmen výhodou. Nabízíme: dobré platové ohodnocení v závislosti na vzdělání a praxi, zaměstnanecké benefity, možnost ubytování, 5 týdnů dovolené a podporu dalšího vzdělávání. Nástup možný ihned.

Minimální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele:
Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje

Forma kontaktu: Jitka Novotná, kontaktní osoba

Job krátký popis:
Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

Požadované vzdělání: vyšší vzdělání, včetně vysokoškolského

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Bezpečnostní pracovník/ce - Rakovník, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 16000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt. Náplň práce: • Ochrana a ostraha majetku klienta • Komunikace s návštěvníkem – poskytování potřebných informací
Mark2 Corporation Czech a.s. - 2016-08-02 - Středočeský kraj

Dělník - skladník, Pomocní skladníci - 20000 - 23000 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Požadujeme: vyučení, řidičský průkaz sk. B, kurz na VZV, případně průkaz na obsluhu nakladače sypkých materiálů. Znalost práce na PC není podmínkou - výhodou. Pracovní doba:¨7.00
Klika & Dvořák, s.r.o. - 2016-06-14 - Středočeský kraj

Digitální modeláři, Inženýři projektanti, konstruktéři v ostatních oborech - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Vodárenská č.p. 1 Čejetice 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: emailem: info (at) svott.cz Smlouva: nejdříve smlouva na 6
SVOTT s.r.o. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

DISPEČER/KA, Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti - 25000 - CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě

Nera Hořovice s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 20000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Jaroslava Koderová - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Kuchaři, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 140 - CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Pavel Ryba - 2016-07-15 - Středočeský kraj

manipulační dělník, Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - 12000 - CZK měsíčně

Manipulační dělník pro manipulaci se svazky ocelových trubek, vykládka z vagonů, nakládka kamionů, vazačské práce, požadavek čistého TR, pracoviště - Kladno, areál Sochorové
ST-STAKON a.s. - 2016-04-24 - Středočeský kraj

Obchodní manažer, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií) - 22000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
Místo výkonu práce: Boseň č.p. 124 295 01 Mnichovo Hradiště Hledáme pro zahradnickou školku obchodního manažera. Částečná práce z domu. Nabízíme
Agarden rostliny s.r.o. - 2016-04-12 - Středočeský kraj

Obkladači stavebních dílců, Obkladači - 110 - 135 CZK za hodinu

Podlaháři a obkladači
Náplň práce: provádění obkladů prefabrikovaných šachet z čedičových a keramických tvarovek. Požadujeme: vyučení v oboru zedník obkladač, praxe není nutná. Nutný
BETONIKA plus s.r.o. - 2016-04-15 - Středočeský kraj

Obráběči kovů, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Zítka-motorsport s.r.o. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

OBSLUHA SÁZKOVÉ KANCELÁŘE, Úředníci sázkových kanceláří - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Bookmakeři, krupiéři a pracovníci v příbuzných oborech

FANY-CZ, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Obsluha strojů na výrobu výrobků z přírodního kamene, Obsluha strojů na výrobu výrobků z kamene - 19000 - 21000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu výrobků z cementu, kamene a ostatních nerostů
Místo výkonu práce: Újezd č.p. 66 294 42 Luštěnice Prvotní kontakt: telefonicky: 737 291 910 (8-17 h.), emailem: milos.dvorak (at) topgranite.cz nebo osobně: Újezd
TOP GRANITE s.r.o. - 2016-04-25 - Středočeský kraj

Odborný asistent, Odborní administrativní pracovníci a asistenti - 15000 - 19000 CZK měsíčně

Odborní administrativní pracovníci a asistenti

Bc. Kamila Sedláková - 2016-06-01 - Středočeský kraj

Pracovník ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní - 10900 - CZK měsíčně

D. I. SEVEN, a.s. - 2016-02-24 - Středočeský kraj

Programátor průmyslové automatizace, Programátoři počítačových aplikací - 30000 - CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
Místo výkonu práce: Nádražní 296/7, 29301 Mladá Boleslav 1 Požadujeme: - SŠ/VŠ technického směru - Znalosti a praxe v oboru průmyslové automatizace výhodou - Výhodou znalosti
CMS s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Referenti majetkové správy, Úředníci - 1 - CZK za hodinu

Úředníci
Hlavní náplň činnosti: výkon správy při zajišťování provozu a údržby budov a zařízení vyřizování administrativních a smluvních záležitostí
Úřad práce České Republiky - 2016-04-13 - Středočeský kraj

Řidič dodávkového vozu - pouze pro OZP, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 8000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Místo je pouze pro OZP!!! Požadujeme: - ŘP sk. B - čistý TR - dobré komunikační schopnosti - zodpovědnost a spolehlivost Náplní práce je rozvoz zboží
RR INVEST COMPANY s.r.o. - 2016-07-15 - Středočeský kraj

Řidič vysokozdvižného vozíku - manipulant, Řidiči vysokozdvižných vozíků - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

ESSA CZECH, spol. s r.o. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Řidiči nákladních vozidel, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 24000 - CZK měsíčně

MTC activity s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Specialista prodeje produktů Poštovní spořitelny, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií) - 18375 - CZK měsíčně

Požadujeme: zvládnutí prodejních technik, zvládání námitek, získání podrobných znalostí produktů, zajištění
Česká pošta, s.p. - 2016-04-27 - Středočeský kraj

TRUHLÁŘI, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 22000 - CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Truhlářství BJB, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Uklízeč/ka v MŠ, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 10000 - CZK měsíčně

Základní škola Zdiby, okres Praha-východ - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Vedoucí maloobchodní prodejny, Provozovatelé maloobchodních a velkoobchodních prodejen - 20000 - CZK měsíčně

Provozovatelé maloobchodních prodejen
Auto-elektroservis Tutr ve Velvarech (www.tutr.cz) přijme pracovníka/pracovnici do hlavního pracovního poměru na pozici vedoucí malého kolektivu. Se zaučením na pozici je počítáno. Náplní
##pracodawca## - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Vedoucí směny - mistři, Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství) - 26000 - 30000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Místo výkonu práce: Nádražní č.p. 320 Čejetičky 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: osobně (na adrese místa výkonu práce) Požadavky: zkušenosti s vedením lidí
ACCUMALUX M.B. s.r.o. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

VEDOUCÍ ÚDRŽBY A SPRÁVY BUDOV, Správci objektů - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Správci objektů
VEDOUCÍ ÚDRŽBY A SPRÁVY BUDOV - místo výkonu: Beroun, požadavky: praxe na podobné pozici podmínkou, zkušenosti s vedením malého kolektivu, flexibilita, dobré organizační
PAC Hořovice s.r.o. - 2016-07-15 - Středočeský kraj

Vrátný, informátor, Vrátní - 10000 - 13000 CZK měsíčně

Erik Němec - 2016-04-13 - Středočeský kraj

Vyučující českého jazyka nebo technické výchovy ( praktických činností ), Učitelé na 2. stupni základních škol - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
Pozice: vyučující českého jazyka nebo technické výchovy (praktických činností ) Možno plný i zkrácený pracovní úvazek. Jedná se o výuku na 2. stupni
Základní škola, Příbram II, Jiráskovy sady 273 - 2016-02-15 - Středočeský kraj