Práce Manažer obchodní skupiny, Obchodní referenti Hlavní město Praha Provident Financial s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice: Manažer obchodní skupiny, Obchodní referenti

Pracoviště: U Stavoservisu 1, Praha 10, Prvotní kontakt: Michaela Kádnerová, Email: michaela.kadnerova (at) provident.cz Náplň práce: Manažer obchodní skupiny vede, motivuje a rozvíjí tým obchodních zástupců za účelem dosahování vyváženého souboru cílů, jež budou v souladu s obchodní strategii společnosti a zároveň budou maximalizovat dlouhodobý růstový potenciál a udržitelnost výkonnost dané sekce. Lokalita: Středočeský kraj (okr. Benešov - Vlašim, Votice, Jílové u Prahy Požadavky: SŠ s maturitou, zkušenosti s vedením lidí nebo chuť řídit vlastní tým, orientace ve finančním prostředí výhodou, velmi dobrá znalost práce na PC, aktivní řidič sk. B, spolehlivost, zodpovědnost, tah na branku, trestní bezúhonnost, bonusové schéma,vozidlo, mobilní telefon, tablet, stravenky, příspěvek na sport, důchodové připojištění,flexibilní pracovní doba,5 týdnů dovolené,flexibilní pracovní doba, home office, Dovolená navíc, Naturální výhody

Minimální plat: 28000

Maximální plat: 34000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Provident Financial s.r.o.

Forma kontaktu: Michaela Kádnerová

Job krátký popis: Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent/ka prodeje, Prodavači v prodejnách - 10100 - 18000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

BAŤA, akciová společnost - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

asistentka do realitní kanceláře, Všeobecní administrativní pracovníci - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
místo výkonu práce: Zlatnická, Praha 1 kontaktní osoba: hrncarova.hr (at) jamesgrant, email hrncarova (at) jamesgrant.cz podmínka vyplnit dotazník na: http://jamesgrant.cz/files/dotaznik.doc Náplň práce:
Gold Team sr.o. (Century) - 2016-04-13 - Hlavní město Praha

ASP.NET PROGRAMÁTOR, Programátoři počítačových aplikací specialisté - 25000 - 40000 CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
Prvotní kontakt - pouze e-mail: personalistika (at) tsoft.cz Fyzické pracoviště - Novodvorská č.p. 1010/14,142 00 Požadovaná kvalifikace: Pokročilá znalost ASP.NET (C#) HTML, Javascript, CSS, jQuery Základní
T-SOFT a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Elektromontér, Montážní dělníci elektronických zařízení - 12000 - 34000 CZK měsíčně

Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení
Pracoviště: region Nové Město na Moravě, Žďár nad Sázavou, Velké Meziříčí, Bystřice nad Pernštejnem, Tišnov Zájemce musí být držitelem
NTL Florensics a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

JavaScript, Frontend vývojář, Vývojáři webu a multimédií - 42000 - CZK měsíčně

Vývojáři webu a multimédií
Náplň práce: kódování nových webových/mobilních šablon, tvorba interaktivních uživatelských rozhraní a optimalizace UX. Požadujeme: zkušenosti s HTML5/JavaScript/CSS3, cit
Unico Europe s.r.o. - 2016-06-04 - Hlavní město Praha

KOORDINÁTOR/KA SKLADU A EXPEDICE ESHOPU, Všeobecní administrativní pracovníci - 16000 - 17000 CZK měsíčně

místo výkonu práce: Pujmanové 1221/4, Praha 4 Kontakt: Vlčková Lucie, tel.: 604 865 226, e-mail: lucie.vlckova (at) agatinsvet.cz Nabízíme: - pracovní příležitost v našem expedičním
K + L NET s.r.o. - 2016-06-14 - Hlavní město Praha

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 17000 - CZK měsíčně

Do naší závodní restaurace Saint-Gobain ADFORS Litomyšl hledáme vhodné zaměstnance na pozici Kuchař/ka. Požadujeme: * vyučení a praxi v oboru * pracovitost a spolehlivost * optimistický přístup
EUREST, spol. s r.o. - 2016-06-04 - Hlavní město Praha

Mechanik výrobních závodů, Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 25000 - 29000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

STÁTNÍ TISKÁRNA CENIN, státní podnik - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Montér metalických sdělovacích sítí - Praha, Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií
Náplň práce: • montáž, servis a údržba metalických kabelů, • měření na metalických kabelech (stejnosměrné), • zaměřování
VYDIS a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci

RETAM, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Ostatní řídící pracovníci v oblasti financí, Ostatní řídící pracovníci v oblasti financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb) - 100000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti financí
Místo výkonu práce: Stroupežnického č.p. 3191/17 Praha 5 - Smíchov Kontakt: Tereza Vodehnalová, tereza.vodehnalova (at) ibs-sro.cz Kandidát musí mít
Pfizer, spol. s. r. o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci - 9900 - 10000 CZK měsíčně

Místem výkonu práce je Hlavní město Praha. Pomocné úklidové práce, mytí oken do kolaudace domu, uklízení podlah a shodiště.kontaktujte
ZBIRSTAV CZ s.r.o. - 2016-06-27 - Hlavní město Praha

Ostraha objektu-strážný, Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur - 70 - CZK za hodinu

Odborní pracovníci v právní oblasti a v příbuzných oborech
Výkon zam.- Praha, výhodou osvědčení o rekvalifikaci strážný čistý rejstřík trestů Po - Pá 12h noční směny, víkendy 24h směny
DOSON spol. s r.o. - 2016-04-12 - Hlavní město Praha

Ostraha, Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy - 8310 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy
Vyhrazeno pouze pro OZP, jako chráněné pracoviště V případě zájmu kontaktujte: Laďka Gansel kancelar.praha (at) bartonapartner.cz; 733478297 Po - Pá 09,00 - 15,00 hodin Vždy se nejdříve dohodněte na os. pohovoru
Bartoň a Partner s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Pekařský technolog, Chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Technici v chemickém inženýrství a příbuzných oborech

Marek Studený - 2016-02-26 - Hlavní město Praha

Pomocná účetní, Účetní všeobecní - 19000 - 22000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Místo výkonu práce: Hálkova č.p. 1406/2, Nové Město, 120 00 Praha 2 Kontaktní osoba: Smetivá Jana, e-mail: jana.smetiva (at) unireal-praha.cz Předpis a evidence nájmů, vyúčtování
UNIREAL Praha,s.r.o. - 2016-06-27 - Hlavní město Praha

Pomocníci v kuchyni - 9900 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

IFC FOOD spol. s r. o. - 2016-04-16 - Hlavní město Praha

Pomocník, uklízeč ve zdravotnickém zařízení, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 9900 - CZK měsíčně

MIDIAN - CORAL v.o.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Pracovníci ostrahy, strážní - 65 - CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
KOntakt Po až Pá 8.00 až 16.00 evidence a ohlašování návštěv, informační servis, obsluha kamerového systému, kontrola výdeje klíčů, kontrola vjezdu vozidel, požární
VIG Majordomus s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Pracovník přípravy a obsluhy, Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Crocodille ČR, spol. s r.o. - 2016-02-19 - Hlavní město Praha

Pracovník restauračního provozu, Vedoucí provozu v ostatních zařízeních - 12100 - 18000 CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
3 typy náplní práce: 1) práce na pokladně - komunikace s hosty, nabízení našich produktů, přijímání a vydávání finanční
AmRest s.r.o. - 2016-04-13 - Hlavní město Praha

Prodavači v prodejnách a ve stáncích, Prodavači v prodejnách - 11200 - CZK měsíčně

Kontakt : Žerotínova 39, Praha 3 úterý a čtvrtek 9-11 hod,. Místo výkonu práce Praha Dobrý zdravotní stav, práce v sobotu a v neděli, o Velikonocích a Vánocích Aj,
Art Elephants s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Product manager, Odborní asistenti v administrativě - 25000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Výkon zam.- Praha, Kontakt: telefonicky PO-PÁ: 8:00-16:00hod. nebo e-mailem,Požadavky na uchazeče - min. 3 roky zkušeností s prodejem , znalost náhradních dílů na nákladní automobily, traktory
ACRO GROUP s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Provozní zámečník údržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 23000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Jinonice, 155 00 Kontaktní osoba: Cimrhaklová Zdena, tel.: +420 251 175 118, e-mail: zdena.cimrhaklova (at) ubcz.cz
UNITED BAKERIES a.s. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Realizátor, Dispečeři stavební výroby - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Stavební technici
Místo výkonu práce: Strakonická 21, Praha - Lahovice Kontakt: personalni (at) sulko.cz Požadujeme: - samostatnost - technické vnímání - komunikativnost - znalost práce na PC - SŠ a VŠ technického
SULKO s. r. o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Sociální pracovníci oddělení sociálně právní ochrany dětí, Specialisté v oblasti sociální práce - 16440 - 24750 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
Místo pracoviště: - MěÚ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, detašované pracoviště Orebitská 477, Praha 3 Prvotní kontakt: - Podání písemné
MĚSTO BRANDÝS N.L.-ST.BOLESLAV - 2016-03-10 - Hlavní město Praha

Support engineer/ service desk manager - IT service management, Technici provozu informačních a komunikačních technologií - 25000 - CZK měsíčně

Technici provozu informačních a komunikačních technologií
Description • This position is responsible for providing front-end technical support to customers by devising solutions to increasingly complex product usability and functionality problems. • The Support
KANDIDÁTI s.r.o. - 2016-04-24 - Hlavní město Praha

Technik/Obchodně-technický zástupce, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) - 20000 - 50000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
Kandidáti s doporučenkou - nejprve telefonický kontakt s Bc. Albertem Tošovským, MBA - tel.: 607 188 808!!! Náplň práce • Zajišťování technické
KANDIDÁTI s.r.o. - 2016-04-12 - Hlavní město Praha

Technik stanice technické kontroly, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 22000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Automobile Centre STK s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Vrátný, Vrátní - 5500 - 7000 CZK měsíčně

Společnost Safety Agency, s.r.o. nabízí volná pracovní místa na pozici vrátný - strážný na 5 hodin denně. Pracovní doba 05:00-10:00 hodin v nepřetržitém provozu. Jedná
Safety Agency, s.r.o. - 2016-03-31 - Hlavní město Praha