Práce mechanik - údržbář, Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) Olomoucký kraj Toray Textiles Central Europe s.r.o. - nabídky práce

mechanik - údržbář, Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)

Práce zahrnuje pravidelnou i mimořádnou údržbu výrobního zařízení, preventivní údržbu a kontrolu výrobního zařízení. Nabízíme PP na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou. Pracovní doba od 8 do 16 hodin + po zapracování pracovní pohotovost dle stanoveného rozpisu. Mzdové ohodnocení odrážející pracovní výkon a případnou praxi + příplatky a odměny. Požadujeme vzdělání ve strojírenském oboru, manuální zručnost, pečlivost a odpovědný přístup k práci. Předchozí praxe, svářečský průkaz výhodou, ne však podmínkou. Zájemci mohou zasílat životopisy emailem na adresu personalni (at) ttce.toray.cz nebo vyplnit dotazník, který je kdykoliv k dispozici na vrátnici Toray. Telefonický kontakt možný ve dnech po - pá od 8 do 15 hodin.

Minimální plat: 13000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Toray Textiles Central Europe s.r.o.

Forma kontaktu: Mgr. Hana Hujíčková

Job krátký popis:
Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

Země: Česká republika

Kraj: Olomoucký kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník/ce, Všeobecní administrativní pracovníci - 20000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

Tomáš Maliňák - 2016-04-13 - Olomoucký kraj

Asistent/ka kanceláře, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

Administrativní práce. Praxe výhodou. Vhodné i pro absolventy. Znalost práce na PC uživatelsky (Word, Excel, Internet, Outlook), komunikativnost, příjemné vystupování. ŘP "B"
HTM Group s.r.o. - 2016-08-10 - Olomoucký kraj

Asistent/ka prodeje, Všeobecní administrativní pracovníci - 12100 - 14000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Bojovníků za svobodu 7, Šternberk. Úkolem bude podpora obchodníků při realizaci obchodního plánu; sjednávání schůzek s novými i stálými
VOPA - stavební společnost s.r.o. - 2016-04-22 - Olomoucký kraj

Asistent/ka ředitele, Sekretáři (všeobecní) - 12100 - 20000 CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)
Nástup možný IHNED. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: r.oralek (at) posudek.com - telefonicky na čísle 731 652 808 - osobně na adrese místa výkonu práce
Oceňovací a znalecká kancelář s.r.o. - 2016-05-28 - Olomoucký kraj

Automechanik, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Nástup možný IHNED Nabízíme: - finanční ohodnocení závislé na výkonu Požadujeme: - vyučení v oboru automechanik výhodou; praxi v autoservisu min. 1 rok výhodou; vysoké
MP Moravia s.r.o. - 2016-08-02 - Olomoucký kraj

Dělník pro obsluhu dřevozpracujících strojů, Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků - 80 - 130 CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů
Místo výkonu práce: Mladějovice 94. Pož.: praxe a oprávnění na motorovou pilu vítané. Pracovní doba od 7:00 - 16:30 hod., úkolová
KIWEK METAL s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Dělník ve výrobě akustických desek, Pomocní dělníci ve výrobě - 15300 - 16000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
První kontakt osobní od 11.7.2016!!! Požadavky zaměstnavatele: - manuální vzručnost, pečlivost, spolehlivost Místo výkonu práce: STOMIX, spol. s r.o., Skorošice čp. 197, okr. Jeseník Termín
STOMIX, spol. s r. o. - 2016-07-15 - Olomoucký kraj

Klientský poradce/poradkyně, Odborní pojišťovací poradci - 18000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví
Česká pojišťovna hledá klientského poradce za odchod do důchodu. Náplní práce je péče o stávající klienty, aktualizace smluv a zjišťovaní potřeb klienta. Po zaškolení
Eva Hartmannová - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Vladimír Svoboda - 2016-05-06 - Olomoucký kraj

Kuchař/ka - pizzař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Jan Šupák - 2016-06-22 - Olomoucký kraj

Lakýrník kovů, Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků - 25500 - CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)
PRAGMA personální agentura s.r.o., místo pracoviště Hranice na Moravě. Lakýrník mokré lakovny Náplň práce: příprava na lakování a lakování na mokré
##pracodawca## - 2016-05-02 - Olomoucký kraj

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 13000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Nástup možný ihned na dobu neurčitou. Vzdělání ÚSO s maturitou - obor nerozhoduje. Požadavky: ŘP "B", komunikativnost, zkušenosti s prezentací a obchodem. Práce v regionu. Mzdové
Ing. Dalibor Matějíček - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Obchodník pro koupelnové studio (Přerov), Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) - 15000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
Obchodník pro koupelnové studio (Přerov) Při reakci na pracovní místo vždy uvádějte konkrétní název pracovní pozice! Čemu se u nás
PTÁČEK-velkoobchod, a.s. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Pomocník při rozvozu piva (závozník), Pomocní manipulační pracovníci v dopravě - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Místo výkonu práce: Unčovice 132. Stabilní, dynamicky se rozvíjející česká společnost příjme do svého týmu osobu na pozici - Pomocník při rozvozu piva (závozník).
CORAX spol. s r.o. - 2016-08-17 - Olomoucký kraj

Pomocný pracovník na grilování, Pomocníci v kuchyni - 12000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

Dalibor Ondráček - 2016-03-25 - Olomoucký kraj

Pracovník/ce na teplé kuchyni, Pomocní kuchaři - 14500 - CZK měsíčně

Pracoviště: Hněvotín č.p. 410. Nástup možný ihned. Požadavky: samostatnost, zodpovědnost, profesionální přístup; časovou flexibilitu; zdravotní průkaz pro práci v potravinářském
BAPA s.r.o. - 2016-06-22 - Olomoucký kraj

Pracovník/ce úklidu, Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů - 58.7 - CZK za hodinu

Jedná se o dohodu o provedení práce (DPP). Směnnost: pracovní doba od 16 - 21 hod. Vzdělání, praxe: základní vzdělání. Mzda: 58,70,-
Bartoň a Partner s.r.o. - 2016-05-17 - Olomoucký kraj

Pracovník mytí vozů, Pracovníci pro ruční mytí vozidel - 16000 - CZK měsíčně

Pracovníci pro mytí vozidel
Společnost NEJKOLA s.r.o. přijme uchazeče na pozici: Pracovník mytí vozů. Náplň práce: Ruční mytí a čištění vozů (interiér/exteriér), vychystávání zboží.
NEJKOLA s.r.o. - 2016-07-15 - Olomoucký kraj

Předák žebérkového pletiva, Strojírenští kovodělníci - 13300 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem. Zaučíme. Náborový příspěvek 3000,- se vyplácí po uplynutí zk. doby. Pracovník
MDL s.r.o. - 2016-06-09 - Olomoucký kraj

Řidič/ka nákladního vozidla do 12t, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 23000 - CZK měsíčně

Na pracovní poměr, plný úvazek, příp. i na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti. Rozvoz balíků/zboží v rámci
Michal Riffler - 2016-09-10 - Olomoucký kraj

Řidič MKD, sk. C, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Pož.: ŘP skupina C, praxe v mezinár. dopravě a ADR výhodou, (psychotesty a EEG podmínkou), platově 25.000,- až 30.000,- Kč. Pracoviště: Lutín, V Zahrádkách,
Martin Mačák transport & spedice s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

ŘIDIČI VOZIDLA DO 3,5 T, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 15000 - CZK měsíčně

Nástup ihned. Kontakt POUZE emailem: info (at) pradelnaspacil.cz. Možno na HPP i DPP. Požadavky: samostatnost, zručnost, svědomitost a pečlivost, fyzická zdatnost, dobrý zdrav. stav,
VÍT SPÁČIL - prádelny a čistírny, spol. s r.o. - 2016-06-22 - Olomoucký kraj

Šička, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 12400 - 16000 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Pracovní náplň: šití textilních výrobků na průmyslových šicích strojích v pásu, úprava konečného vzhledu, kontrola a opravy
KROK CZ, v.o.s. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

SKLADNÍCI MRAZÍRENSKÉHO SKLADU, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - 20500 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Nástup ihned. Strukturovaný životopis zašlete na e-mail: sekretariat (at) profrost.cz nebo na adresu firmy. Místo výkonu práce J.B.Pecky č.p. 4446/15, Prostějov. Požadavky: platné osvědčení k řízení
PROFROST a.s. - 2016-04-27 - Olomoucký kraj

Skladník a expedient, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 12100 - 15000 CZK měsíčně

Pracoviště: Dvorská č.p. 894/17, Olomouc. Požadavky: pečlivost, znalost práce na PC, časová flexibilita, řízení VZV - výhodou. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování,
PEVEKO, spol. s r. o. - 2016-05-17 - Olomoucký kraj

Stavbyvedoucí / zahradní architekt - realizace zahrad, Zahradní a krajinní architekti - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Zahradní a krajinní architekti
Vaším hlavním úkolem bude koordinace a kontrola kvality prováděných prací při realizaci našich projektů v oblasti zahrad a veřejné zeleně. Vaší denní náplní bude komunikace
FLORSTYL s.r.o. - 2016-07-28 - Olomoucký kraj

Stavební dělník, Dělníci v oblasti výstavby budov - 11300 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov
Zájemci se mohou hlásit: - telefonicky (v pracovní dny 08,00 - 18,00hod.) na čísle 777 570 385 - pan Pumprla Místo výkonu práce: MONEXIN GROUP s.r.o., Domaželice č.p. 50, 751 15 Domaželice u Přerova
MONEXIN GROUP s.r.o. - 2016-04-18 - Olomoucký kraj

Účetní - ekonom, Specialisté v oblasti podnikové ekonomie - 18000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti národohospodářství
PRO-BIO je největší český výrobce a zpracovatel širokého sortimentu kvalitních biopotravin, podporující a rozvíjející ekologické zemědělství. Posilujeme naše řady
PRO-BIO, obchodní společnost s r.o. - 2016-07-15 - Olomoucký kraj

Uklízeč/uklízečka, Ostatní uklízeči a pomocníci - 10000 - CZK měsíčně

CAD engineering s.r.o. - 2016-07-28 - Olomoucký kraj

Vedoucí údržby společnosti (provoz Uničov), Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení - 35000 - 45000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci univerzálních dílčích celků jinde neuvedení
Náplň práce * Vedení, organizace a koordinace podřízených útvarů * Komunikace s ostatními útvary * Běžná denní administrativa
UNEX a.s. - 2016-07-28 - Olomoucký kraj