Práce MECHANIK V PNEUSERVISU, Mechanici a opraváři motorových vozidel Plzeňský kraj Václav Wachtl - nabídky práce

MECHANIK V PNEUSERVISU, Mechanici a opraváři motorových vozidel

Vhodné i pro absolventy, praxe není vyžadována - zaučíme Životopisy zasílat na: wachtv (at) seznam.cz

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Václav Wachtl

Forma kontaktu: Václav Wachtl

Job krátký popis: Mechanici a opraváři motorových vozidel

Země: Česká republika

Kraj: Plzeňský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

AUTOLAKÝRNÍK, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 16000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

AUTOSPOL PLUS spol. s r.o. - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

DĚLNÍK/CE , Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 15000 - 22000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

VETAMIX s.r.o. - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

dělník masné výroby - obsluha masírky, Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech
výhledově PP na dobu neurčitou, Dovolená navíc, Jiné výhody - příspěvek na dovolenou, Naturální výhody, Předškolní zařízení
Drůbežářský závod Klatovy a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Hlídač, strážník, vrátný, Pracovníci ostrahy, strážní - 17000 - 25000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce: Nová Hospoda 20, 348 02 Bor Náplň práce: kontrola lidí, kontrola nákladky vozidel požadavky: auto, dobrý zdravotní stav, samostatnost, flexibilita, spolehlivost
Eva Hudlerová - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Hofmann Stříbro 14. - ŘIDIČ VZV/RETRUCK, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 110 - 110 CZK za hodinu

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Náplň práce: - skladnické, balící a zásobovací práce - lokalita D5 Logistic Park Ostrov u Stříbra - pracovní doba Po-Pá 6:00-14:30, i 2-směnný provoz - možnost přesčasů
HOFMANN WIZARD s.r.o. - 2016-05-19 - Plzeňský kraj

Kadeřník/kadeřnice, Kadeřníci - 12100 - CZK měsíčně

Kadeřníci
Místo výkonu práce: Sokolovská 2164, 347 01 Tachov V případě základního vzdělání praxe min. 5 let Střední odborné - vyučení v oboru nebo rekvalifikační kurz
100 CZK TACHOV s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Konzultant pro mobilní telefony a komunikace, Specialisté v oblasti elektrotechniky, elektroniky a elektronických komunikací - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti elektrotechniky, elektroniky a elektronických komunikací
Významná společnost působící v oblasti IT a telekomunikací, hledá adepta na dlouhodobou brigádu nebo HPP pro funkci: Konzultant pro mobilní telefony
OCC, s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Mechanik provozní údržby, Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

MAHLE Behr Holýšov s.r.o. - 2016-04-13 - Plzeňský kraj

MISTR VÝROBY, Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - 20000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

Otavské strojírny a.s. - 2016-06-09 - Plzeňský kraj

Nástrojař, Nástrojaři - 22000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Mýto, Nádražní č.p. 287 Náplň práce: oprava a údržba lis. nástrojů, broušení, frézování
KODRESTA, spol. s r.o. - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

obsluha CNC - horizontální centrum, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 190 - 190 CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Mzda 190Kč/hod. Práce na nových strojích, mladý kolektiv, možnost přesčasů, parkování v areálu firmy, možnost služebních bytů 2+KK, firemní aktivity (střelba, bowling), stravenky.
Dominik - CNC Heavy Machining s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

pomocná síla pro truhlářskou výrobu , Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 18000 - 27000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Petr Štěpáník - 2016-05-25 - Plzeňský kraj

POMOCNÍ DĚLNÍCI V POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBĚ, Pomocní dělníci ve výrobě - 12000 - CZK měsíčně

POŽADUJEME: dobrý zdravotní stav, spolehlivost, těžká fyzická práce,v sezóně práce i v SO a NE. Pracoviště: Klatovy Kontakt: Tomjaková Olha, tel.: 777 762 276, e-mail: sopladerosro (at) seznam.cz
SOPLADERO s.r.o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

pracovníci v terénním programu, Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče - 15500 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé v oblasti domácí péče
Náplň práce: " vyhledávání cílové skupiny* ve vytipovaných oblastech a místech, " informace, poradenství a nabídka poskytnutí služby, " osobní
Středisko křesťanské pomoci Plzeň - 2016-06-22 - Plzeňský kraj

přepážkoví pracovníci na poštách, Přepážkoví pracovníci na poštách - 12230 - 16600 CZK měsíčně

Pokladníci ve finančních institucích a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu Stod, práce na zkrácený úvazek 31,5 hod., samostatnost, svědomitost, flexibilita, práce na PC, příjemné vystupování
Česká pošta, s.p. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Řidič C, E vnitrostátní přepravy, Řidiči tahačů - 45000 - 50000 CZK měsíčně

Jiří Horn - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Řidič dodávkového vozu, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Prosím o zaslání strukturovaného životopisu na e-mail: KvideraLukas (at) seznam.cz V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat: Kvídera Lukáš, tel.:
Lukáš Kvídera - 2016-03-20 - Plzeňský kraj

ŘIDIČI AUTOBUSU, Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají - 22000 - 30000 CZK měsíčně

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají
ŘIDIČI AUTOBUSU - práce řidiče autobusu dle rozpisu v turnusovém příkazu Jízdní výhody ČSAD pro celou rodinu Kontakt: Kratochvíl Vojtěch, tel.: 724 239 645, e-mail: vojtech.kratochvil (at) csadplzen.cz
ČSAD autobusy Plzeň a.s. - 2016-05-04 - Plzeňský kraj

skladový manipulant, Pomocní skladníci - 20000 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
prac.doba 13.00-22.00 hod., Nová Hospoda,třídění zboží,skenování zboží,překládání zboží, foliování zboží jedná se o agenturu práce,domluvení
UNIJOB s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Skladový manipulant, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Hledáme pracovníky do provozu na pozice Skladových manipulantů. Práce vhodná pro muže i ženy. Požadujeme: - čistý výpis z rejstříků trestů (možnost vyřídit při nástupu) -
Bohemia Manscraft, spol. s r.o. - 2016-03-29 - Plzeňský kraj

stavební technik - pro obklady, dlažby, podlahy a dveře, Stavební technici - 20000 - 28000 CZK měsíčně

Stavební technici
Zasílat životopisy na e-mail: andrea.hvizdalova (at) spo-plzen.cz Požadavky: praxe v oboru, řidičský průkaz sk. B, samostatnost, schopnost rozhodování, dobré komunikační schopnosti, pracovní nasazení,
Sdružení plzeňských obkladačů s.r.o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

Strojař/konstruktér - návrhy konstrukcí ve 3D, Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Strojní inženýři
Požadujeme: SŠ/VŠ strojírenské nebo technologické zaměření. Jiné výhody: příspěvek na penzijní a životní pojištění, odborné a jazykové podnikové vzdělávání.
SYSTHERM s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Technik - konstruktér, technolog , Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - 26000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
místo výkonu práce - Kralovice Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání technického směru - zkušenosti z konstrukce ve všeobecném strojírenství, automobilovém průmyslu - znalost 3D CAD
ZT METAL a.s. - 2016-03-05 - Plzeňský kraj

Údržbář, Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor - 80 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci údržby budov

Vladislav Karlík - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

uklízeč/ka, Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů - 13500 - 15000 CZK měsíčně

SAXANA GROUP k.s. - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

uklízeč/uklízečka, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 3600 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Finanční úřad Tachov, Okružní 2178 úklid kancelářských prostor. Kontakt pouze na telefonu:731153008 Nechodťe na uvedenou
SaJ a.s. - 2016-05-30 - Plzeňský kraj

VEDOUCÍHO RESTAURACE pro nově otevřené KFC v Rozvadově, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 30000 - 32000 CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
místo výkonu práce Rozvadov restaurace pro KFC. Pro společnost AmRest s. r. o. (provozovatel sítě rychlého občerstvení KFC a Burger King) hledáme kolegu na pozici Vedoucího restaurace pro KFC.
AmRest s.r.o. - 2016-04-27 - Plzeňský kraj

Všeobecná sestra bez osvědčení, Všeobecné sestry bez osvědčení - 14200 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Všeobecné sestry na odd. INT,CHIR, ARO. Základní plat záleží na délce praxe. Příplatky za SO,NE,SV,noční. Příplatek za směnnost 450 Kč, za oddělení 300 Kč, stabilizační
Domažlická nemocnice, a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

výroba: montážní a letovací práce, Montážní dělníci elektronických zařízení - 14000 - 20000 CZK měsíčně

Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení
- manuální zručnost, dobrý zrak - dobrá pracovní morálka - schopnost počítat desetinná čísla - mzdové ohodnocení dle zkušeností,
KEL - MONTÁŽNÍ TECHNIKA, s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj